ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساری

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساری

با توجه به اینکه پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی ساری بر اساس سوابق تحصیلی می باشد بسیاری از علاقمندان به ادامه تحصیل می توانند با انتخاب رشته بدون کنکور، در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند.

داوطلبلان بهتر است تا قبل از انتخاب رشته در دانشگاه علمی کاربردی ساری از رشته های مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته که در آن تدریس می شود مطلع گردند.

رشته های بدون کنکور هنر، تجربی، زبان، ریاضی و … در چهار گروه آموزشی قرار گرفته اند که متقاضیان می بایست با درنظر گرفتن علاقه، آینده شغلی آن رشته و مهارت خود، یکی از آنها را انتخاب نمایند.

مشاوره مرکز مشاوره آویژه در این مقاله رشته های دانشگاه علمی کاربردی ساری را به تفکیک گروه آموزشی در اختیار داوطلبان قرار داده اند تا با مطالعه آنها، انتخاب رشته خود را به درستی و آگاهانه چینش نمایند.

بررسی رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساری

همانطور که می دانید قبولی در دانشگاه های علمی کاربردی تنها بر اساس سوابق تحصیلی است. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را می توان یکی از مزیت های بسیار مهم این مرکز آموزشی دانست که باعث می شود داوطلبان زیادی طالب تحصیل در این دانشگاه باشند.

دانشگاه علمی کاربردی ساری نیز مانند سایر دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه پیام نور، آزاد، سراسری و … در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی ساری در دو نیمسال تحصیلی بسیار متنوع بوده و شما می توانید با در نظر گرفتن علاقه، استعداد، توانایی و مهارت های خود به انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بپردازید.

بررسی رشته های ارائه شده در دانشگاه های مختلف علمی کاربردی قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به شما کمک می کند تا در زمان انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساری، به راحتی و به دور از استرس و اضطراب در رابطه با انتخاب های خود بهترین تصمیم را گرفته و در نهایت قبولی در رشته مد نظر خود را کسب کنید.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ساری نیز مانند سایر دانشگاه های علمی کاربردی در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ثبت شده و شما می توانید با مطالعه آن انتخاب رشته مناسبی داشته و در نهایت اقدام به ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساری کنید.

همچنین برای دسترسی راحت تر شما عزیزان به رشته های ارائه شده دانشگاه علمی کاربردی ساری در این مقاله به گردآوری به روز ترین لیست رشته های علمی کاربردی ساری پرداخته و با تفکیک مقطع و گروه آموزشی، جداول رشته های علمی کاربردی ساری را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

لیست رشته های علمی کاربردی ساری

به طور کلی تمامی دانشگاه های علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به جذب دانشجو می پردازند.

در هر مقطع تحصیلی نیز رشته های مختلفی که می توان آنها را در چهار گروه آموزشی دسته بندی کرد، ارائه می شود. چهار گروه آموزشی دانشگاه های علمی کاربردی عبارتند از:

صنعت

کشاورزی

مدیریت و خدمات اجتماعی

فرهنگ و هنر

تعداد رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساری می تواند در هر کدام از گروه های آموزشی متفاوت بوده و یا در یکی از این گروه ها در سال جاری هیچ رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی مدنظر، ارائه نشده باشد.

اکثر افرادی که به دنبال اطلاع از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ساری و ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی ساری هستند، افرادی هستند که در همان استان و یا شهر زندگی کرده و یا محل زندگیشان نزدیک به شهر ساری می باشد.

پس اگر شما نیز محل زندگیتان نزدیک به ساری است بهتر است قبل از فرا رسیدن زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، از رشته های ارائه شده در این دانشگاه اطلاعات مناسبی داشته باشید.

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی علمی کاربردی ساری

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ساری بسیار متنوع و کاربردی است.

تحصیل در رشته های علمی کاربردی ساری می تواند شما را به بازار کار نزدیک کرده و بعد از فارغ التحصیلی برای شما درآمد مناسبی به همراه داشته باشد.

پس مهم است که ابتدا از رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی ساری در سال جاری اطلاع یافته و بعد از آن مشغول به انتخاب رشته علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه ساری شوید.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساری در دو نیمسال مهر و بهمن ماه بوده و دانشجویان می توانند با درنظر گرفتن شرایط و رشته های ارائه شده در هرکدام از نیمسال های تحصیلی، اقدام به انتخاب رشته کرده و ثبت نام خود را در دانشگاه علمی کاربردی ساری نهایی کنند.

رشته های کاردانی علمی کاربردی ساری در گروه آموزشی صنعت

رشته های گروه آموزشی صنعت یکی از پرطرفدارترین رشته ها در بین داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی است که بازار کار مناسبی داشته و می تواند آینده شغلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر کشوری به دنبال پیشرفت و رقابت در سطح بین المللی در شاخه صنعت باشد، پس باید بیش از پیش به تحصیلات در این شاخه اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی انسانی ماهر با آگاهی و دانش به روز باشد.

به همین دلیل امروزه به رشته های گروه صنعت بیشتر اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی ماهر در این زمینه هستند.

اگر شما نیز علاقه دارید تحصیلات دانشگاهی خود را در شاخه صنعت سپری کنید و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساری مدنظر شما است، بررسی جدول زیر را از دست ندهید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه صنعت
عمران – امور پيمانهاالكترونيك صنعتيآسانسور و پله برقي
صنايع غذايي – شير و فرآورده هاي لبنيمكانيك خودرواطلاعات – اينترنت و شبكه هاي گسترده
عمران – نقشه برداري مسيرشبكه هاي رايانه اي– برق صنعتي
– مكانيك تاسيسات صنعتيمعماري شهريمتالورژي – ريخته گري
مكانيك – مكانيك ماشين هاي راه سازيصنايع چوب – توليد مبلمانمعماري داخلي
تعميرات ماشين آلات صنعتينصب و نگهداري جرثقيلمتالورژي – توليد آلومينيوم

رشته های کاردانی علمی کاربردی ساری در گروه آموزشی کشاورزی

در قدیم تنها به صورت تجربی به کشاورزی و مشاغل مربوط به آن مشغول بودند. اما امروزه با گسترش علم و فناوری شما شاهد مدرن شدن حرفه کشاورزی با هدف افزایش تولیدات، کاهش ضرر و زیان و صرفه جویی در زمان بوده اید.

افراد زیادی هستند که به تحصیل در حرفه های مختلف کشاورزی علاقه مند هستند.

دانشگاه های علمی کاربردی به طور تخصصی رشته های مختلفی را در شاخه کشاورزی ارائه می دهد. اگر به دنبال کسب اطلاعات از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ساری در گروه کشاورزی و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساری هستید، جدول زیر را مطالعه کنید.

لیست رشته های بدون کنکو ر گروه کشاورزی
گياه پزشكيدامپروري – پرورش زنبور عسلباغباني – گياهان دارويي و معطر
منابع طبيعي – جنگلداريباغباني – گل و گياهان زينتي

رشته های کاردانی علمی کاربردی ساری در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

با افزایش بیشمار تعداد سازمان ها، ارگان ها و کارخانه ها و … نیاز به رشته هایی مانند حسابداری، مدیریت بازرگانی و … بیش از قبل احساس می شود.

همچنین بازار کار رشته هایی که جزء گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی هستند تحول یافته و فارغ التحصیلان زیادی از این گرایش به سرعت وارد بازار کار می شوند.

شما می توانید لیست رشته های کاردانی مدیریت و خدمات اجتماعی که در دانشگاه علمی کاربردی ساری ارائه می شود را در جدول زیر مشاهده کنید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه مدیریت و خدمات اجتماعی
تربيت مربي پيش دبستانيتربيت بدني – مربيگري پايه فوتبالآرايش و پيرايش زنانه
مديريت كسب و كارمديريت – امور اداريحسابداري امور مالي
هتلداريمديريت – سرپرستي توزيع كالا و خدماتحقوق ثبتي
آشپزيروابط عموميحسابداري بهاي تمام شده
حقوق قضاييتربيت بدني – مربيگري پايه وزنه برداريبازاريابي
حسابرسيتكنولوژي آموزشيتربيت بدني – مربيگري پايه واليبال
تربيت مربي مهدكودكامداد سوانح

رشته های کاردانی علمی کاربردی ساری در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

اگر ذوق هنری مناسب و علاقه فراوانی به ادامه تحصیل در شاخه فرهنگ و هنر دارید، می توانید در شاخه گروه آموزشی فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی ساری به انتخاب رشته پرداخته و مدرک کاردانی خود را از این دانشگاه کسب کنید.

می توانید رشته های ارائه شده در گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی ساری در سال جاری را در جدول زیر مشاهده کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهرهای مختلف می توانید مقاله لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید.

رشته های بدون کنکور گروه فرهنگ و هنر
دوخت و تكنولوژي لباسموسيقي – نوازندگي ساز ايرانيهنرهاي تجسمي – عكاسي
طراحي گرافيكگريمخبرنگاري
– نوازندگي ساز ايرانيسينما – تصويربرداريصنايع دستي – سفال و كاشي سنتي

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ساری

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیاز است که شما مدرک کاردانی خود را کسب کرده و سپس به انتخاب رشته در مقطع کارشناسی نایپوسته بپردازید.

اکثر رشته هایی که در مقطع کاردانی تدریس می شوند، در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز ارائه شده و حتی ممکن است برخی از گرایش ها به رشته های تخصصی تری تقسیم شوند.

⭐ مهم است که شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ساری از بروزترین اطلاعات و لیست رشته های ارائه شده در سال جاری آگاه باشید تا هنگام اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود مواجه شوید.

برای کسب اطلاعات از رشته های علمی کاربردی ساری در مقطع کارشناسی ناپیوسته جداول زیر را بررسی نمایید.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ساری در گروه آموزشی صنعت

اگر می خواهید تحصیلات خود را در شاخه صنعت ارتقاء داده و به کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته فکر می کنید، ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساری می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

برای کسب اطلاع از رشته های ارائه شده در این دانشگاه در مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانید جدول زیر را مطالعه نمایید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه صنعت
مهندسي فناوري الكترونيك صنعتيمهندسي فناوري اطلاعات – فناوري اطلاعاتمهندسي فناوري آسانسور و پله برقي
مهندسي فناوري ايمني، سلامت و محيط زيستمهندسي فناوري مكانيك – تاسيسات حرارتي و برودتيمهندسي فناوري مكانيك خودرو
مهندسي فناوري متالورژي – ذوب فلزاتمهندسي فناوري كنترل – ابزار دقيقمهندسي فناوري كسب و كار ديجيتالي
هندسي فناوري مكانيك – ماشين آلات راهسازي و راهداريكارشناسي حرفه اي معماري – طراحي محيط داخليمهندسي فناوري برق صنعتي

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ساری در گروه آموزشی کشاورزی

امروزه تعداد داوطلبانی که به شاخه کشاورزی علاقه داشته و به دنبال این هستند که علم مربوط به این حرفه را نیز کسب کنند بسیار زیاد است.

اگر شما نیز به دنبال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گروه کشاورزی هستید، بررسی جدول زیر می تواند به شما کمک کند تا انتخاب رشته مناسبی را برای خود رقم بزنید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه کشاورزی
مهندسي فناوري دامپروري – پرورش زنبور عسل و فرآوري محصولات آنمهندسي فناوري جنگلداري تلفيقي
مهندسي فناوري گياهپزشكي – مديريت تلفيقي آفاتمهندسي فناوري باغباني – گياهان دارويي و معطر

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ساری در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز دانشگاه علمی کاربردی ساری رشته های متنوع و کاربردی را ارائه می دهد. اگر می خواهید از رشته های ارائه شده در سال جاری علمی کاربردی ساری مطلع شده و در نهایت اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساری کنید ، جدول زیر را بررسی کنید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه مدیریت و خدمات اجتماعی
كارشناسي حرفه اي مديريت كسب و كاركارشناسي حرفه اي مديريت امور اداري و منابع انسانيكارشناسي حرفه اي حسابداري امور مالي
كارشناسي حرفه اي حقوق ارشاد و معاضدت قضاييكارشناسي حرفه اي آشپزي – آشپزي مللكارشناسي حرفه اي مديريت هتلداري
كارشناسي حرفه اي روابط عمومي – رفتار اجتماعي و افكارسنجيكارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاككارشناسي حرفه اي حسابداري بهاي تمام شده
كارشناسي حرفه اي حفاظت و پيشگيري از
حريق و حوادث
كارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاككارشناسي حرفه اي تربيت مربی
كارشناسي حرفه اي گريم – آرايش و پيرايش موكارشناسي حرفه اي حقوق شركت هاي تجاري

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ساری در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

ادامه تحصیل در گرایش های فرهنگ و هنر می تواند برای برخی از افراد موقعیت های مناسبی را در زمینه کاری، مهاجرت و … فراهم کند.

در زیر می توانید آخرین لیست به روز رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی ساری را مشاهده کنید. علاقه مندان به رشته های فرهنگ و هنر می توانند با مطالعه جدول زیر از رشته های علمی کاربردی ساری آگاه شوند.

رشته های بدون کنکور گروه فرهنگ و هنر
كارشناسي حرفه اي عكاسي خبريكارشناسي حرفه اي طراحي و تكنولوژي دوختكارشناسي حرفه اي تكنولوژي آموزش های فرهنگي و هنري
كارشناسي حرفه اي طراحي و الگوسازي پوشاك – لباس مجلسي و خانگيكارشناسي حرفه اي طراحي گرافيك – طراحي محيطيكارشناسي حرفه اي موسيقي – نوازندگي ساز ايراني
كارشناسي حرفه اي گريم – چهره پردازيكارشناسي حرفه اي طراحي و الگوسازي پوشاك – لباس مجلسي و خانگي

✍️✍️ سخنی از مشاوران آویژه

دانشگاه علمی کاربردی ساری مانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی کشور هر ساله بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

از آن جایی که تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی زیاد است، افراد زیادی متقاضی ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی هستند. پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی یکی از دیگر مواردی است که سبب محبوبیت این دانشگاه بین داوطلبان شده است.

از مهم ترین اطلاعات ضروری برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساری می توان به مندرجات لیست رشته های این دانشگاه اشاره کرد.

همان طور که گفته شد رشته های این دانشگاه در 4 گروه دسته بندی می شوند که هدف دانشگاه علمی کاربردی از ارائه این رشته ها پرورش نیروی ماهر در زمینه های مختلف است.

به دلیل اینکه لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه ساری هر ساله دستخوش تغییراتی می شود، اطلاع از جدیدترین لیست رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شوند بسیار حائز اهمیت می باشد.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساری

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- یک نظر:
  1. برای ثبت نام دردانشگاه علمی کاربردی شرایط سنی وجود دارد؟

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/4/29

شنبه

1403/4/30

یکشنبه

1403/4/31

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید