ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش

دانشگاه علمی کاربردی یکی از مراکز آموزشی است که بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به جذب دانشجو می نماید.

دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش یکی از واحد های علمی کاربردی است که با ارائه رشته های متنوعی در چهار گروه آموزشی دانشجو می پذیرد.

داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش را دارند بهتر است قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش اطلاعات لازم را در مورد رشته های ارائه شده در این دانشگاه به دست بیاورند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش به داوطلبان کمک می کند تا از رشته های مورد نظر خود در این دانشگاه مطلع شده و سپس ثبت نام خود را انجام دهند.

برخی از متقاضیان به دلیل نزدیکی محل زندگی خود به دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش ابتدا لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش را مورد مطالعه قرار داده و سپس رشته مورد نظر خود را انتخاب می نمایند.

مشاوران مرکز مشاوره آویژه پس از بررسی دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی به گردآوری لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش در این مقاله پرداخته اند.

داوطلبانی که دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش را جهت ادامه تحصیل انتخاب نموده اند، مطالعه ادامه مقاله به آنها کمک می کند به اطلاعات لازم در مورد لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش دسترسی پیدا نمایند.

 

بررسی رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش

همانطور که می دانید قبولی در دانشگاه های علمی کاربردی تنها بر اساس سوابق تحصیلی است. قبولی بدون کنکور را می توان یکی از مزیت های بسیار مهم دانشگاه های علمی کاربردی دانست که باعث می شود داوطلبان زیادی طالب تحصیل در این دانشگاه باشند.

دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش نیز مانند سایر دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه پیام نور، آزاد، سراسری و … در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش در دو نیمسال تحصیلی بسیار متنوع بوده و شما می توانید با در نظر گرفتن علاقه، استعداد، توانایی و مهارت های خود به انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بپردازید.

بررسی رشته های ارائه شده در دانشگاه های مختلف علمی کاربردی قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به شما کمک می کند تا در زمان انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش ، به راحتی و به دور از استرس و اضطراب در رابطه با انتخاب های خود بهترین تصمیم را گرفته و در نهایت قبولی در رشته مد نظر خود را کسب کنید.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش نیز مانند سایر دانشگاه های علمی کاربردی در دفترچه رشته های دانشگاه علمی کاربردی ثبت شده و شما می توانید با مطالعه آن انتخاب رشته مناسبی داشته و در نهایت اقدام به ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش کنید.

همچنین برای دسترسی راحت تر شما عزیزان به رشته های ارائه شده دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش در این مقاله به گردآوری به روز ترین لیست رشته های علمی کاربردی تیکمه داش پرداخته و با تفکیک مقطع و گروه آموزشی، جداول رشته های علمی کاربردی تیکمه داش را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

لیست رشته های علمی کاربردی تیکمه داش

به طور کلی تمامی دانشگاه های علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به جذب دانشجو می پردازند.

در هر مقطع تحصیلی نیز رشته های مختلفی که می توان آنها را در چهار گروه آموزشی دسته بندی کرد، ارائه می شود. چهار گروه آموزشی دانشگاه های علمی کاربردی عبارتند از:

صنعت

کشاورزی

مدیریت و خدمات اجتماعی

فرهنگ و هنر

تعداد رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش می تواند در هر کدام از گروه های آموزشی متفاوت بوده و یا در یکی از این گروه ها در سال جاری هیچ رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی مدنظر، ارائه نشده باشد.

اکثر افرادی که به دنبال اطلاع از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی تیکمه داش و ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش هستند، افرادی هستند که در همان استان و یا شهر زندگی کرده و یا محل زندگیشان نزدیک به شهر تیکمه داش می باشد.

پس اگر شما نیز محل زندگیتان نزدیک به تیکمه داش است بهتر است قبل از فرا رسیدن زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، از رشته های ارائه شده در این دانشگاه اطلاعات مناسبی داشته باشید.

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی علمی کاربردی تیکمه داش

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش بسیار متنوع و کاربردی است.

تحصیل در رشته های علمی کاربردی تیکمه داش می تواند شما را به بازار کار نزدیک کرده و بعد از فارغ التحصیلی برای شما درآمد مناسبی به همراه داشته باشد.

پس مهم است که ابتدا از رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش در سال جاری اطلاع یافته و بعد از آن مشغول به انتخاب رشته علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه تیکمه داش شوید.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش در دو نیمسال مهر و بهمن ماه بوده و دانشجویان می توانند با درنظر گرفتن شرایط و رشته های ارائه شده در هرکدام از نیمسال های تحصیلی، اقدام به انتخاب رشته کرده و ثبت نام خود را در دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش نهایی کنند.

رشته های کاردانی علمی کاربردی تیکمه داش در گروه آموزشی صنعت

رشته های گروه آموزشی صنعت یکی از پرطرفدارترین رشته ها در بین داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی است که بازار کار مناسبی داشته و می تواند آینده شغلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر کشوری به دنبال پیشرفت و رقابت در سطح بین المللی در شاخه صنعت باشد، پس باید بیش از پیش به تحصیلات در این شاخه اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی انسانی ماهر با آگاهی و دانش به روز باشد.

به همین دلیل امروزه به رشته های گروه صنعت بیشتر اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی ماهر در این زمینه هستند.

اگر شما نیز علاقه دارید تحصیلات دانشگاهی خود را در شاخه صنعت سپری کنید و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش مدنظر شما است، بررسی جدول زیر را از دست ندهید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه صنعت
برق صنعتيریخته گریبهره وري واحدهاي صنفي
برنامه سازي كامپيوتريمكانيك خودروماشين افزار
صنايع غذايي – شيريني سازيتوسعه دهنده وبمعماري شهري
جوشكاريالكترونيك صنعتيطراحي گرافيك
كنترل ترافيكمكانيك تاسيسات صنعتيپمپ و كمپرسور
ايمني، بهداشت و محيط زيست در معادنتجهيزات پزشكي اتاق عملآسانسور و پله برقي

 

رشته های کاردانی علمی کاربردی تیکمه داش در گروه آموزشی کشاورزی

در قدیم تنها به صورت تجربی به کشاورزی و مشاغل مربوط به آن مشغول بودند. اما امروزه با گسترش علم و فناوری شما شاهد مدرن شدن حرفه کشاورزی با هدف افزایش تولیدات، کاهش ضرر و زیان و صرفه جویی در زمان بوده اید.

افراد زیادی هستند که به تحصیل در حرفه های مختلف کشاورزی علاقه مند هستند.

دانشگاه های علمی کاربردی به طور تخصصی رشته های مختلفی را در شاخه کشاورزی ارائه می دهد. اگر به دنبال کسب اطلاعات از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی تیکمه داش در گروه کشاورزی و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش هستید، جدول زیر را مطالعه کنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گرو ه کشاورزی
گياه پزشكيبهداشتياري دامپزشكيگياهان دارويي و معطر
پرورش اسبتوليدات زراعيتوليدات باغي

 

رشته های کاردانی علمی کاربردی تیکمه داش در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

با افزایش بیشمار تعداد سازمان ها، ارگان ها و کارخانه ها و … نیاز به رشته هایی مانند حسابداری، مدیریت بازرگانی و … بیش از قبل احساس می شود.

همچنین بازار کار رشته هایی که جزء گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی هستند تحول یافته و فارغ التحصیلان زیادی از این گرایش به سرعت وارد بازار کار می شوند.

شما می توانید لیست رشته های کاردانی مدیریت و خدمات اجتماعی که در دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش ارائه می شود را در جدول زیر مشاهده کنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه مدیریت و خدمات اجتماعی
حسابداري بهاي تمام شدهمربيگري پايه تكواندوآشپزي
مديريت كسب و كاربهره وري واحدهاي صنفيحقوق كارگزاري خدمات عمومي
حسابداري امور ماليتربيت مربي مهدكودكامور دفتري
امور بورستكنولوژي آموزشيمربيگري پايه آمادگي جسماني
امور بيمهمددكاري خانوادهحقوق ثبتي
مربيگري پايه ورزش هاي رزميحقوق قضاييامور گمركي
تربيت مربي پيش دبستانيآرايش و پيرايش زنانهمربيگري پايه فوتبال

 

رشته های کاردانی علمی کاربردی تیکمه داش در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

اگر ذوق هنری مناسب و علاقه فراوانی به ادامه تحصیل در شاخه فرهنگ و هنر دارید، می توانید در شاخه گروه آموزشی فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش به انتخاب رشته پرداخته و مدرک کاردانی خود را از این دانشگاه کسب کنید.

می توانید رشته های ارائه شده در گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش در سال جاری را در جدول زیر مشاهده کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهرهای مختلف می توانید مقاله لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه فرهنگ و هنر
انيميشنطراحي گرافيكدوخت و تكنولوژي لباس
طراحي لباستهيه و توليد فيلمبازيگري
هنرهاي تجسمي – عكاسينوازندگي ساز كلاسيكنوازندگي ساز ايراني

 

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیاز است که شما مدرک کاردانی خود را کسب کرده و سپس به انتخاب رشته در مقطع کارشناسی نایپوسته بپردازید.

اکثر رشته هایی که در مقطع کاردانی تدریس می شوند، در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز ارائه شده و حتی ممکن است برخی از گرایش ها به رشته های تخصصی تری تقسیم شوند.

⭐ مهم است که شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش از بروزترین اطلاعات و لیست رشته های ارائه شده در سال جاری آگاه باشید تا هنگام اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود مواجه شوید.

برای کسب اطلاعات از رشته های علمی کاربردی تیکمه داش در مقطع کارشناسی ناپیوسته جداول زیر را بررسی نمایید.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی تیکمه داش در گروه آموزشی صنعت

اگر می خواهید تحصیلات خود را در شاخه صنعت ارتقاء داده و به کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته فکر می کنید، ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

برای کسب اطلاع از رشته های ارائه شده در این دانشگاه در مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانید جدول زیر را مطالعه نمایید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه صنعت
مهندسي فناوري ايمني، سلامت و محيط زيستمهندسي فناوري امنيت اطلاعاتمهندسي فناوري اطلاعات – فناوري اطلاعات
مهندسي فناوري مكانيك – ماشين افزارمهندسي فناوري متالورژي – ذوب فلزاتمهندسي فناوري عمران – نقشه برداري
مهندسي فناوري مكانيك خودرومهندسي فناوري طراحي و نقشه كشي صنعتيمهندسي فناوري صنايع غذايي – صنعت
شيريني و شكلات
مهندسي فناوري مديريت و پشتيباني فناوري اطلاعاتمهندسي فناوري صنايع غذايي – تضمين كيفيتمهندسي فناوري اطلاعات – تجارت الكترونيك
مهندسي فناوري امنيت و دفاع سايبريكارشناسي حرفه اي پدافند غيرعاملمهندسي فناوري برنامه سازي وب
مهندسي فناوري برق صنعتيمهندسي فناوري الكترونيك صنعتيمهندسي فناوري آسانسور و پله برقي

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی تیکمه داش در گروه آموزشی کشاورزی

امروزه تعداد داوطلبانی که به شاخه کشاورزی علاقه داشته و به دنبال این هستند که علم مربوط به این حرفه را نیز کسب کنند بسیار زیاد است.

اگر شما نیز به دنبال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گروه کشاورزی هستید، بررسی جدول زیر می تواند به شما کمک کند تا انتخاب رشته مناسبی را برای خود رقم بزنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه کشاورزی
گل و گياهان زينتيمهندسي فناوري باغباني – توليدات گلخانهاي
مهندسي فناوري دامپروري – پرورش اسبمهندسي فناوري باغباني – گياهان دارويي و معطر

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی تیکمه داش در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش رشته های متنوع و کاربردی را ارائه می دهد. اگر می خواهید از رشته های ارائه شده در سال جاری علمی کاربردی تیکمه داش مطلع شده و در نهایت اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش کنید ، جدول زیر را بررسی کنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه مدیریت و خدمات اجتماعی
كارشناسي حرفه اي حسابداري امور ماليكارشناسي حرفه اي مديريت كسب و كاركارشناسي حرفه اي حسابداري بهاي تمام شده
كارشناسي حرفه اي خبرنگاري – سياسي و
اقتصادي
كارشناسي حرفه اي مديريت كسب و كار اينترنتيكارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاك
كارشناسي حرفهاي مديريت بيمه – بيمه اموالكارشناسي حرفهاي مديريت بورسكارشناسي حرفه اي خدمات بازرگاني بين المللي
كارشناسي حرفه اي روانشناسي كيفريكارشناسي حرفه اي حقوق قضاييمهندسي فناوري اطلاعات – تجارت
الكترونيك
كارشناسي حرفه اي مربيگري فوتبالكارشناسي حرفه اي روانشناسي ورزشيكارشناسي حرفه اي تربيت بدني – مربيگري آمادگي جسماني
كارشناسي حرفه اي مددكاري اجتماعي – خانوادهكارشناسي حرفه اي تربيت مربي پيش دبستاني

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی تیکمه داش در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

ادامه تحصیل در گرایش های فرهنگ و هنر می تواند برای برخی از افراد موقعیت های مناسبی را در زمینه کاری، مهاجرت و … فراهم کند.

در زیر می توانید آخرین لیست به روز رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش را مشاهده کنید. علاقه مندان به رشته های فرهنگ و هنر می توانند با مطالعه جدول زیر از رشته های علمی کاربردی تیکمه داش آگاه شوند.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه فرهنگ و هنر
كارشناسي حرفه اي طراحي و الگوسازي پوشاك – لباس مجلسي و خانگيكارشناسي حرفه اي سينما – كارگردانيكارشناسي حرفه اي بازيگري
کارشناسي حرفه اي موسيقي – نوازندگي ساز كلاسيككارشناسي حرفه اي موسيقي – نوازندگي ساز ايرانيكارشناسي حرفه اي عكاسي – مد و پوشاك

✍️✍️ سخنی از مشاوران آویژه

دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش مانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی کشور هر ساله بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

از آن جایی که تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی زیاد است، افراد زیادی متقاضی ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی هستند. پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی یکی از دیگر مواردی است که سبب محبوبیت این دانشگاه بین داوطلبان شده است.

از مهم ترین اطلاعات ضروری برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش می توان به مندرجات لیست رشته های این دانشگاه اشاره کرد.

همان طور که گفته شد رشته های این دانشگاه در 4 گروه دسته بندی می شوند که هدف دانشگاه علمی کاربردی از ارائه این رشته ها پرورش نیروی ماهر در زمینه های مختلف است.

به دلیل اینکه لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه تیکمه داش هر ساله دستخوش تغییراتی می شود، اطلاع از جدیدترین لیست رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شوند بسیار حائز اهمیت می باشد.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تیکمه داش

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/5/5

شنبه

1403/5/6

یکشنبه

1403/5/7

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید