اجاره مجوز مهد کودک چگونه است؟

اجاره مجوز مهد کودک چگونه است

اجاره مجوز مهد کودک

اجاره مجوز مهد کودک یکی از راه هایی است که میتواند به علاقه مندان به تاسیس مهد کودک کمک کند که به رویای خود برای تاسیس مهد کودک و کار در این حوزه برسند . با توجه به قوانین و مقررات سختی که برای اخذ مجوز مهد کودک در نظر گرفته شده است ، ممکن است فردی که علاقه مند به فعالیت در این حوزه است شرایط لازم برای اخذ مجوز را نداشته باشد . در این صورت اجاره مجوز مهد کودک یکی از راه حل ها ی موجود میباشد . در واقع اجاره مجوز مهد کودک حالتی است که فرد دارای مجوز ، در قبال دریافت هزینه ای برای تجهیز مهد کودک اقدام به شراکت با فرد صاحب سرمایه میکند . این موضوع برای دو طرف میتواند سودآور باشد . چرا که فرد دارای مجوز با داشتن شریک و اجاره مجوز مهد کودک میتواند هزینه های لازم برای تاسیس مهد کودک تامین کند .

بنابراین مجوز مهد کودک نیز فعال باقی میماند و ابطال نمیشود . اجاره مجوز مهد کودک در حال حاضر به شکل گسترده انجام میشود اما این موضوع باید در چهار چوب قانون صورت پذیرد . در حال حاضر با گشتن در فضای مجازی به راحتی میتوان آگهی هایی مبنی بر اجاره و یا حتی فروش مجوز مهد کودک پیدا کرد . متقاضی اجاره مجوز مهد کودک در این موارد باید با دقت کامل و آگاهانه برخورد کند تا در دام آگهی های دروغین و کلاهبرداری ها نیفتد . برای علاقه مندان به تاسیس مهد کودک همواره سوالاتی در باره ی اجاره مجوز و چگونگی تاسیس مهد کودک و مشکلاتی که در این بین وجود دارد و همچنین چارچوب ها و قوانین مربوطه و … مطرح میشود . در ادامه ی این متن سعی میکنیم به پاسخ تعدادی از این سوالات بپردازیم .


بیشتر بخوانید: شرایط تاسیس خانه کودک چگونه است؟


شرایط اجاره مجوز مهد کودک

شرایط اجاره مجوز مهد کودک شامل بند ها و مواردی میباشد که در زمان واگذاری و انعقاد قرار دادبین دو طرف ذکر میشود . در واقع شرایط اجاره مجوز مهد کودک به شکل توافقی بین دو طرف مشخص میشود که حتما باید منطبق بر قوانین سازمان های مربوطه از جمله سازمان بهزیستی کشور باشد . پیش از هرچیز ذکر این نکته الزامی است که اجاره تنها به معنای شراکت در تجهیز مهد کودک ، فراهم کردن مکان ، وسایل بازی و ابزار یادگیری و درنهایت شراکت در منافع و درآمد مهد کودک میباشد . حال با توجه به توافق طرفین میزان اجاره مجوز مهد کودک ، نوع اجاره سالانه و یا ماهانه و … نیز جز شرایط اجاره مجوز مهد کودک به حساب میاید . که تمام این موارد باید به ثبت قانونی برسد .

موضوع بسیار مهم این است که موسس مهد کودک که مجوز و پروانه ی فعالیت مهد کودک به نامش ثبت است ، باید در مهد کودک حضور داشته باشد . چرا که این مجوز با توجه به شرایط فرد موسس صادر شده است و واگذاری و انتقال کامل مجوز به فرد فاقد این شرایط امری غیر قانونی میباشد . لازم به ذکر است که فردی که مجوز به نام او ثبت شده است مسئول واقعی تمام اتفاقات و حوادث مهد کودک میباشد به همین دلیل است که حضور و فعالیتش در مهد کودک الزامی میباشد . برای آگاهی از شرایط اجاره مجوز مهد کودک لازم است که متقاضیان به سازمان بهزیستی مراجعه نمایند و اطلاعات کامل در این خصوص کسب نمایند . همچنین کمک گرفتن از تجربیات افرادی که قبلا این مسیر رفته اند و یا متخصصین و مشاوران خبره در این زمینه میتواند کمک کننده باشد .


بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای مجوز مهد کودک چیست؟


شرایط اجاره مجوز مهد کودک

مشکلات اجاره مجوز مهد کودک

مشکلا ت اجاره مجوز مهد کودک برای دو طرف قرارداد وجود دارد . از جمله مشکلات اجاره مجوز مهد کودک زمانی مطرح میشود که اغلب افراد دارای مجوز تاسیس مهد کودک با این تفکر اقدام به اجاره دادن مجوز خود میکنند که میتوانند مجوز را کاملا به دیگری واگذار کنند . در صورتیکه اجاره و به عبارتی شراکت در تاسیس مهد کودک قوانین و مقررات خود را دارد . از جمله دیگر مشکلات اجاره مجوز مهد کودک توجه به صحت و واقعی بودن مجوز میباشد تا از بروز تخلف و اشتباه جلوگیری شود . همچنین کسی که اقدام به اجاره دادن مجوز مهد کودک میکند باید در اجاره دادن دقت و توجه کامل داشته باشد تا از بروز مشکلات جدی جلوگیری شود .

چنانچه علاقه مند به فعالیت در حوزه کودک و تاسیس مهد کودک میباشد ولی شرایط لازم برای اخذ مجوزمهد کودک را ندارید ، برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی توصیه میشود ؛ از همان مراحل ابتدایی شخص آشنا و قابل اعتمادی که واجد شرایط مطرح شده از سوی سازمان بهزیستی باشد را در کنار خود داشته باشید و با همراهی و کمک یکدیگر مراحل اخذ مجوز مهد کودک را طی کنید .


بیشتر بخوانید: اخذ وام برای تاسیس مهد کودک چگونه است؟


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

چگونگی اجاره مجوز مهد کودک

چگونگی اجاره مجوز مهد کودک سوالات بسیاری در ذهن متقاضیان ایجاد کرده است . همانطور که قبلا هم گفته شد با توجه به گسترش فضای مجازی و ایجاد بستری برای بازار یابی و عرضه خدمات مختلف ، تنها با یک سرچ کوچک میتوان با حجمی از آگاهی های اجاره مهد کودک روبرو شد . اما سوالی که مطرح میشود این است آیا میتوان به این آگهی ها اعتماد کرد یا خیر ؟ و آیا اجاره مجوز مهد کودک امری قانونی میباشد یا خیر ؟ به طور کلی بهترین کار برای دستیابی به پاسخ چنین سوالاتی و همچنین اطلاع از چگونگی اجاره مجوز مهد کودک این است که به سازمان های زیربط ازجمله سازمان بهزیستی استان خود مراجعه نمایید . با این کار از مشکلاتی که ممکن است در آینده گریبان گیرتان شود ، جلوگیری میشود .

همچنبن مفاد قراردادی که بین دو طرف منعقد میشود باید بر اساس قوانین بهزیستی و اداره ی مهد های کودک تنظیم شود . که لازمه ی آن مراجعه به فردی باتجربه و آگاهی کامل از قوانین مربوط به چگونگی اجاره مجوز مهد کودک میباشد .


بیشتر بخوانید: شرایط تاسیس مهد کودک چگونه است؟


چگونگی اجاره مجوز مهد کودک

نکات مهم اجاره مجوز مهد کودک

نکات مهم اجاره مجوز مهد کودک به طور کلی شامل مواردی میشود که در قانون مربوط به اداره ی مهد کودک ها و قوانین سازمان بهزیستی کشور قید شده است . از جمله نکات مهم اجاره مجوز مهد کودک این است که فردی که دارای مجوز تاسیس مهد کودک است ، نمیتواند کاملا مجوز تاسیس مهد کودک را منتقل کند و یا اجاره دهد . تنها در صورتی اجاره ی مجوز مهد کودک امکان پذیر میباشد که قراردادی مبنی بر مشارکت در سود و منافع مهد کودک بین دو طرف منعقد و ثبت گردد . به عبارتی تنها زمانی که فرد دارای مجوز است ، سرمایه ی لازم برای تجهیز کردن مهد کودک را نداشته باشد ، میتواند از کمک های مالی یک نفر سرمایه گذار کمک بگیرد که این به معنای فروش و یا واگذاری کامل نمیباشد .

شما عزیزان میتواند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و قوانین و مقررات اجاره ی مجوز مهد کودک با مشاوران ما در ؛ مرکز مشاوره آویژه ؛ تماس حاصل نمایید و به پاسخ درست به تمام سوالات خود درباره همه ی مراحل تاسیس مهد کودک دست یابید .


بیشتر بخوانید: اخذ مجوز مهد کودک چگونه است؟


سوالات متداول

اجاره مجوز مهد کودک قانونی است ؟

اجاره مجوز مهد کودک تنها تحت شرایط اعلام شده از طریق سازمان بهزیستی و در چارچوب قوانین این سازمان امکان پذیر و قانونی میباشد . و در غیر این صورت غیر قانونی تلقی خواهد شد .

اجاره مجوز مهد کودک در چه شرایطی امکان پذیر است ؟

در صورتی که طرفین قراردادی مبنی بر شراکت در تجهیز مهد کودک و همچنین شراکت در سود و زیان مهد کودک داشته باشند ، اجاره مهد کودک قانونی میباشد .

مشکلات اجاره مجوز مهد کودک چیست ؟

از جمله مشکلات اجاره مجوز میتوان به گسترش تبلیغات اینترنتی اشاره کرد که به طبع تعداد کلاهبرداری ها و مجوز های تقلبی نیز افزایش میابد .

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

اجاره مجوز مهد کودک چگونه است؟

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/4/1

شنبه

1403/4/2

یکشنبه

1403/4/3

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید