شرایط ثبت نام امریه جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف در سال 1400

 شرایط ثبت نام امریه جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف

امریه جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف اعلام شد

به گزارش مرکز مشاوره آویژه جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در نظر دارد بخشی از نیروی کار مورد نیاز خود را از طریق جذب امریه از بین مشمولان وظیفه سربازی تامین کند. بدین ترتیب مشمولان وظیفه ای که علاقه دارند دوره خدمت سربازی خود را به عنوان نیروی امریه در این سازمان سپری کنند، میتوانند برای ثبت نام اقدام کنند. ظرفیت پذیرش سرباز امریه در این ارگان محدود است و توسط ستاد کل نیروهای مسلح مشخص میشود بنابراین افرادی که واجد تمام یا اکثر شرایط باشند، انتخاب می شوند.

افرادی که به عنوان امریه در این سازمان پذیرش می شوند، در عناوین شغلی مختلفی به کار گرفته میشوند. رده شغلی افراد متناسب با مدرک تحصیلی و مهارت آنها مشخص میشود. بدین ترتیب سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با جذب نیروی متخصص با کمترین هزینه، اهداف و پروژه های خود را به انجام می رساند.

ثبت نام امریه این سازمان از تاریخ 4 تیر ماه 1399 آغاز شده است. مهلت ثبت نام محدود است و متقاضیان باید هر چه سریعتر برای ثبت نام و ارسال مدارک خود اقدام کنند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط ثبت نام امریه جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف

به گزارش مرکز مشاوره آویژه تنها مشمولانی میتوانند در جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف امریه شوند که شرایط و ضوابط اعلام شده از سوی این سازمان را دارا باشند. این شرایط به قرار زیر است:

 • متقاضیان امریه جهاد دانشگاهی صنعتی شریف باید برگه آماده به خدمت فاقد مهر غیبت داشته باشند. درواقع تاریخ اعزام این افراد باید با تاریخ جذب امریه در این سازمان یکی باشد.
 • جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف تنها از بین فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد دانشگاه ها، نیرو میگیرد. بنابراین افراد با مدرک تحصیلی پایین تر مجاز به ثبت نام نمیباشند. رشته تحصیلی مورد نیاز این سازمان مهندسی مکانیک میباشد.
 • داشتن مهارت های مرتبط با حوزه فعالیت این سازمان یکی دیگر از شرایط لازم است. لذا متقاضیان باید به نرم افزارهای اتوکد، کتیا، سالید ورک، آباکوس و… آشنایی داشته باشند.
 • داشتن روابط عمومی بالا و روحیه و انگیزه برای انجام هر چه بهتر وظایف محوله یکی دیگر از شرایطی است که توسط این سازمان مطرح شده است.
 • مدت زمان خدمت در سازمان جهاد دانشگاهی 24 ماه است. لذا سربازان امریه جهاد دانشگاهی صنعتی شریف از بین افرادی انتخاب میشوند که کسری خدمت نداشته باشند، تا بتوانند مدت زمان دو سال در خدمت این سازمان باشند.
 • این سازمان برای جذب نیروی امریه شرط معدل ندارد اما بدیهی است افراد با سابقه علمی و تحصیلی بهتر در اولویت قرار دارند.
 • سرباز امریه در این سازمان معمولا از بین افراد بومی انتخاب میشود با توجه به اینکه محل این سازمان در تهران است سربازان بومی تهران در اولویت قرار دارند.
 • افرادی که سابقه کاری مرتبط داشته باشند،شانس بیشتری برای اخذ امریه دارند.

توجه کنید که داشتن این شریط تضمین صد در صدی برای قبولی شما به عنوان سرباز امریه نیست، چرا که این سازمان از بین تمام متقاضیان بهترین گزینه ها را انتخاب میکند.

تعویق اعزام سربازان دارای بیماری قلبی

رده شغلی پذیرفته شدگان امریه در جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف

به گزارش مرکز مشاوره آویژه، جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف برای تکمیل رده های شغلی بازاریاب، امور اداری و مهندس صنایع از بین علاقه مندان، نیروی امریه میگیرد. اما انجام وظیفه در این پست ها نیازمند داشتن توانایی و مهارت خاصی است. بر همین اساس متقاضیان امریه برای خدمت در هر کدام از این رده های شغلی باید شرایط زیر را دارا باشند:

 • داوطلبان برای پذیرش در عنوان کاری مهندس صنایع باید به مدیریت و کنترل پروژه تسلط داشته باشند. داشتن سابقه مرتبط در فعالیت ها و پروژه های صنعتی از دیگر شرایطی است که مطرح شده است.
 • امور اداری دومین رده شغلی است که متقاضیان برای پذیرش در آن باید به نرم افزار office مسلط باشند و در تایپ کردن نیز مهارت داشته باشند.
 • بازاریاب یکی دیگر از عناوین شغلی است که سازمان جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف قصد دارد نیروی مورد نیاز آن را با جذب سرباز امریه پر کند که متقاضیان باید سابقه کار مرتبط و فعالیت بازاریابی در زمینه های متالوژی داشته باشند.

لازم به ذکر است که شرط لازم برای پذیرش در هر کدام از این رده های شغلی داشتن حداقل مدرک کارشناسی ارشد میباشد. همچنین هر چقدر رزومه کاری و علمی متقاضیان بهتر باشد شانس بیشتری برای اخذ امریه از این سازمان دارند.

ثبت نام اینترنتی امریه جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف

افرادی که شرایط لازم برای اخذ امریه از سازمان جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف را دارند میتوانند به شکل اینترنتی درخواست خود را ثبت کنند. متقاضیان میتوانند رزومه خود را به آدرس jahadsharif.met@gmail.com ارسال کنند. همچنین متقاضیان میتوانند به سامانه ثبت نام امریه سازمان جهاد دانشگاهی مراجعه کنند و با ثبت مرکز مورد نظر که در اینجا دانشگاه صنعتی شریف است، مدارک خود را ارسال کنند. این مدارک شامل مواردی همچون: آخرین مدرک تحصیلی، برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت، سوابق کاری، تعهد نامه عدم استفاده از کسری خدمت، تعهد نامه عدم نسبت فامیلی با کارکنان این سازمان، آدرس محل زندگی، چند قطعه عکس و… میباشد.

مدارک ارسالی به دقت مورد بررسی قرار می گیرند. بخش کارگزینی سازمان جهاد دانشگاهی مسئول بررسی این مدارک است که استعلامات لازم را از سازمان ثبت احوال، دانشگاه ها و… می گیرد. چنانچه مدارک ارسالی تایید شوند و فردی تمام شرایط لازم برای امریه شدن در این سازمان را داشته باشد، بایستی برای انجام مصاحبه حضوری مراجعه کند. این مصاحبه برای سنجش توانایی و دانش مشمولان میباشد که توسط کمیسیون های تخصصی انجام میشود. کسب نمره قبولی در مصاحبه نیز برای اخذ امریه از این سازمان لازم است. در نهایت برگه معرفی نامه امریه سربازی برای پذیرفته شدگان صادر میشود که باید این برگه را در زمان تقسیم نیروها به یگان خدمتی خود تحویل دهند تا مقدمات اعزام آنها به محل امریه انجام شود.

لازم به تذکر است مشمولانی که به عنوان امریه در سازمان جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف مشغول به خدمت میشوند نیز مانند دیگر مشمولان موظف به اعزام به دوره آموزشی سربازی هستند، مگر افرادی که به دلیل معافیت پزشکی قادر به انجام این دوره نیستند.

ثبت نام اینترنتی امریه جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف 

خدمات مشاوره نظام وظیفه آویژه

یکی از بزرگترین مراحل زندگی هر پسر ایرانی خدمت سربازی است و در صورتی که مشکلی در وضعیت نظام وظیفه شما وجود داشته باشد از بسیاری از خدمات اجتماعی همانند استخدام به هر صورت، اجازه خروج از کشور، دریافت هر گونه وام، دریافت مدرک تحصیلی و … محروم خواهید شد. بنابراین بسیار اهمیت دارد تا اطلاع دقیقی از تمامی موارد مربوط به نظام وظیفه داشته باشید.

مرکز مشاوره آویژه توسط کادری مجرب می توانید به شما بدون نیاز به مراجعه حضوری خدمات مشاوره نظام وظیفه ارائه دهد. مشاورین ما نیاز شما را در موارد زیر که از اصلی ترین موضوعات مربوط به نظام وظیفه هستند برطرف می کنند:

 • امریه سربازی:

اگر دارای تحصیلات عالی باشید ما به شما در ‍پیدا کردن سازمانی متناسب با رشته و مقطع تحصیلی شما که بتوانید با دریافت امریه سربازی آن خدمت خود را به آسان ترین شکل ممکن بگذرانید کمک می کنیم.

 • معافیت خدمت سربازی:

در قوانین سازمان نظام وظیفه راه های متعددی برای بهره مندی از معافیت خدمت سربازی وجود دارد. ما با بررسی شرایط شما، خواهیم گفت که آیا شامل یکی از انواع معافیت خواهید شد یا خیر.

 • کسری خدمت سربازی:

ممکن است بعضی از مشمولین خدمت سربازی واجد شرایط استفاده از کسری خدمت سربازی باشند ولی از این موضوع آگاه نباشند. مشاورین ما وضعیت شما را بررسی می کنند و در صورت امکان استفاده از کسری خدمت سربازی شما را راهنمایی می کنند.

باید به این موضوع دقت داشته باشید که قوانین مربوط به خدمت سربازی دائما در حال اصلاح و تغییر هستند، مشاورین ما شما را از آخرین تغییرات مربوط به قوانین و تبصره های آن آگاه می سازند تا بتوانید بهترین انتخاب را (در زمینه امریه، کسری و معافیت) داشته باشید.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

شرایط ثبت نام امریه جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف در سال 1400

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید