با رشته های تجربی دانشگاه پیام نور بیشتر آشنا شوید

با رشته های تجربی دانشگاه پیام نور بیشتر آشنا شوید

سالانه متقاضیان زیادی برای پذیرش در رشته های زیرگروه تجربی اقدام می کنند؛ زیرا دانشگاه پیام نور تعدادی از رشته های مربوط به این گروه آزمایشی را ارائه می دهد.

باید به این نکته اشاره کنیم که این دانشگاه رشته های پزشکی و پیراپزشکی را ارائه نمی دهد و اغلب داوطلبان را در رشته های مربوط به گروه علوم پایه و علوم کشاورزی جذب می کند.

افرادی که در دانشگاه های دولتی قبول نشده اند، می توانند در رشته های زیرگروه تجربی که در این دانشگاه ها ارائه می شود، تحصیل کنند.

پذیرش و تحصیل در دانشگاه های پیام نور به نسبت دیگر دانشگاه ها راحت تر است؛ زیرا این دانشگاه با حذف کنکور و ایجاد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای برخی رشته ها، راه را برای ورود داوطلبان به دانشگاه هموار کرده است. علاوه بر این امکان تحصیل غیر حضوری و تحصیل از راه دور برای داوطلبان با شرایط خاص فراهم کرده است.

در ادامه مطلب با مرکز مشاوره آویژه همراه باشید تا به معرفی و آشنایی با رشته های تجربی دانشگاه پیام نور بپردازیم.

رشته های تجربی دانشگاه پیام نور

اگر شما داوطلب کنکور تجربی هستید و می خواهید در دانشگاه های پیام نور ادامه تحصیل دهید، باید از یک سری موارد اطلاع داشته باشید.

مهمترین این موضوعات شامل رشته های تجربی دانشگاه پیام نور، لیست شهرهای دارای واحد دانشگاهی پیام نور، شرایط و قوانینی که برای ورود به این دانشگاه وضع شده است، میزان شهریه هر رشته و… است.

ما در ادامه ی این مقاله سعی کرده ایم به تفضیل این موضوعات را مورد بررسی قرار دهیم، به همین دلیل مطالعه ی دقیق این متن می تواند به شما کمک کند. اما راه های دیگری نیز برای کسب دانش و اطلاعات درباره این رشته ها و نحوه پذیرش در آنها وجود دارد.

استفاده از مشاوره تحصیلی و کارشناسان خبره، یکی از همین راه ها است. کارشناسان و متخصصان ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی آویژه آماده ارائه ی خدمات در این زمینه و پاسخگویی به پرسش های شما هستند.

شرایط پذیرش رشته های تجربی دانشگاه پیام نور

شرایط پذیرش رشته های تجربی دانشگاه پیام نور شامل چه بندهایی است؟ چگونه می توان از این شرایط اطلاع یافت؟ اینها سوالاتی هستند که ممکن است برای هر داوطلبی پیش آید.

به طور کلی شرایط تحصیل در دانشگاه به دو دسته کلی شرایط عمومی و شرایط اختصاصی تقسیم بندی می شود. شرایط عمومی شامل آن مواردی است که داوطلب باید برای ورود به هر دانشگاهی، واجد آن باشد.

برخی از شرایط عمومی پذیرش در دانشگاه ها به شرح زیر است:

نداشتن سابقه کیفری

نداشتن اعتیاد به مواد مخدر

نداشتن دشمنی و عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران و…

افراد فاقد این شرایط از تحصیل در دانشگاه ها محروم می شوند.

یکی دیگر از شرایط مهمی که به صورت اختصاصی برای داوطلبان مرد مقرر شده است، مربوط به وضعیت نظام وظیفه است.

این افراد باید برگه معافیت، معافیت تحصیلی یا کارت پایان خدمت خود را در زمان ثبت نام ارائه دهند، در غیر این صورت به عنوان سرباز غایب تلقی شده و به دلیل وضعیت نظام وظیفه نامشخص امکان ادامه تحصیل برایشان فراهم نمی شود.

شرایط دیگر پذیرش رشته های تجربی دانشگاه پیام نور

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، داشتن مدرک تحصیلی در مقطع دیپلم نظام جدید و یا نظام قدیم، همچنین مدرک پیش دانشگاهی برای فارغ التحصیلان دوره های ترمی واحدی نظام قدیم از شرایط پذیرش رشته های تجربی دانشگاه پیام نور است.

لازم به تذکر است افرادی که دوره ی تحصیلی متوسطه را در رشته های فنی و حرفه ای هنرستان ها گذرانده اند، باید مدرک کاردانی داشته باشند تا بتوانند در دانشگاه های پیام نور تحصیل کنند. این موارد همان شرایط اختصاصی است که دانشگاه در نظر گرفته است.

پرداخت شهریه برای هر ترم تحصیلی نیز از شرایط این دانشگاه است. افرادی که تمام این شرایط را داشته باشند می توانند شانس خود را برای تحصیل در رشته های زیرگروه علوم تجربی این دانشگاه امتحان کنند.

نکته ی جالب توجه این است که حتی با داشتن مدرک دیپلم در رشته های غیر مرتبط (مثلا ریاضی) نیز می توان داوطلب رشته های تجربی دانشگاه های پیام نور بود.

شرایط پذیرش رشته های تجربی دانشگاه پیام نور

انتخاب رشته تجربی دانشگاه پیام نور

انتخاب رشته تجربی دانشگاه پیام نور از چه مراحلی تشکیل شده است؟ داوطلبان برای انجام انتخاب رشته باید چگونه عمل کنند؟ این ها سوالاتی است که در این قسمت به آن ها پاسخ داده می شود.

با توجه به تغییراتی که اخیرا در سیستم پذیرش دانشجویان رخ داده است، داوطلبان می توانند از بین دو دسته رشته تحت عنوان رشته های با آزمون و رشته های بدون آزمون، انتخاب رشته کنند.

انتخاب رشته برای این دو گروه تفاوت هایی دارد. مثلا برای انتخاب رشته های با آزمون داوطلبان ملزم به شرکت در کنکور سراسری هستند و در صورتی که مجاز به انتخاب رشته باشند، می تواند به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده کد رشته های مورد نظر را در هنگام انتخاب رشته وارد کنند.

اما شرایط درباره انتخاب رشته تجربی دانشگاه پیام نور بدون آزمون فرق می کند؛ در این گروه ثبت نام در کنکور و بعد از آن حضور در جلسه کنکور لازم نیست و داوطلبان باید در تاریخ اعلام شده برای انتخاب رشته به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و از لیست رشته های بدون آزمون گروه تجربی، رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند.

سازمان سنجش و دانشگاه ها سوابق داوطلب را مورد بررسی قرار می دهند و در صورت تایید پذیرفته می شود.

ثبت نام رشته های تجربی دانشگاه پیام نور

ثبت نام رشته های تجربی دانشگاه پیام نور به طور معمول به دو شکل ثبت نام حضوری و ثبت نام غیر حضوری انجام می شود. طی ثبت نام غیر حضوری داوطلب بعد از اعلام نتایج کنکور و مجاز شدن برای انتخاب رشته، باید کد رشته های مورد نظر خود را در فرم های مربوطه وارد کند.

همچنین در زمان انتخاب رشته اطلاعاتی همچون معدل دوره دیپلم، اطلاعات شناسایی و… نیز از داوطلب درخواست می شود تا مورد بررسی قرار گیرد. بعد از انجام این مراحل در صورتی که داوطلب موفق به کسب پذیرش در یکی از رشته های علوم تجربی دانشگاه های پیام نور شده باشد، باید مدارک و اطلاعات خود را برای ثبت نام به دانشگاه ارائه دهد.

این مرحله از ثبت نام رشته های تجربی دانشگاه پیام نور تحت عنوان ثبت نام حضوری شناخته می شود.

ثبت نام رشته های تجربی دانشگاه پیام نور

لیست رشته تجربی دانشگاه پیام نور

لیست رشته تجربی دانشگاه پیام نور، معمولا رشته های گروه علوم پایه و علوم کشاورزی را در بر می گیرد.

می دانیم که تعداد زیادی از داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی به دنبال رشته های پزشکی و پیراپزشکی هستند. به این دسته از داوطلبان باید گفت که دانشگاه پیام نور این رشته ها را ارائه نمی دهد.

رشته هایی که در لیست رشته تجربی دانشگاه پیام نور قرار دارند، به شرح زیر است:

گروه آموزشیرشتهمقطعجنسیت
علوم تجربیعلوم دامیکارشناسیزن – مرد
علوم تجربیعلوم و مهندسی صنایع غذاییکارشناسیزن – مرد
علوم تجربیشیمی کاربردیکارشناسیزن – مرد
علوم تجربیشیمی محضکارشناسیزن – مرد
علوم تجربیاقتصاد کشاورزیکارشناسیزن – مرد
علوم تجربیزیست شناسی سلولی و مولکولیکارشناسیزن – مرد
علوم تجربیزیست شناسی جانوریکارشناسیزن – مرد
علوم تجربیزیست شناسی گیاهیکارشناسیزن – مرد
علوم تجربیزمین شناسیکارشناسیزن – مرد
علوم تجربیعلوم و مهندسی محیط زیستکارشناسیزن – مرد
علوم تجربیترویج و آموزش کشاورزی پایدارکارشناسیزن – مرد

نکته مهم: رشته های نوشته شده در جدول، تنها نمونه ای از رشته های زیرگروه تجربی دانشگاه پیام نور بوده و تنوع رشته برای این زیرگروه آزمایشی بسیار بیشتر از تعداد بالا است.

همانطور که قبلا هم گفتیم تحصیل در برخی از این رشته ها بدون نیاز به شرکت در کنکور و تنها بر اساس سوابق تحصیلی همچون معدل دوره دیپلم امکان پذیر است.

لیست رشته تجربی دانشگاه پیام نور

شهرهای رشته تجربی دانشگاه پیام نور

شهرهایی که رشته تجربی دانشگاه پیام نور در آنها ارائه می شود، برای داوطلبان موضوع مهمی است. لذا متقاضیان تحصیل در رشته های تجربی این دانشگاه باید از لیست شهرهای ارائه دهنده رشته های تجربی اطلاع داشته باشند.

لازم به ذکر است که یک واحد دانشگاهی پیام نور همه ی رشته های مربوط به گروه علوم تجربی را ارائه نمی دهد و تنها بر اساس نیاز و امکاناتی که در اختیار دارد، برخی از این رشته ها را در لیست خود قرار می دهد.

برخی از شهرهایی که رشته های مرتبط با زیر گروه علوم تجربی را در دانشگاه پیام نور ارائه می دهند، در ادامه جدول بندی شده است. برای آگاهی از این موارد همچنان با ما همراه باشید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی واحد مهاباد

رشتهمقطعجنسیت
زیست شناسی گیاهیکارشناسیزن – مرد
علوم دامیکارشناسیزن – مرد
علوم و مهندسی محیط زیستکارشناسیزن – مرد

دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی واحد تکاب

رشتهمقطعجنسیت
شیمی کاربردیکارشناسیزن – مرد
زیست شناسی گیاهیکارشناسیزن – مرد
روانشناسیکارشناسیزن – مرد
زیست شناسیکارشناسیزن – مرد
شیمی محضکارشناسیزن – مرد

دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل

رشتهمقطعجنسیت
شیمی محضکارشناسیزن – مرد
ترویج و آموزش کشاورزی پایدارکارشناسیزن – مرد
اقتصاد کشاورزیکارشناسیزن – مرد

دانشگاه پیام نور اصفهان مرکز شاهین شهر

رشتهمقطعجنسیت
شیمی محضکارشناسیزن – مرد
شیمی کاربردیکارشناسیزن – مرد
زیست شناسی گیاهیکارشناسیزن – مرد

دانشگاه پیام نور تهران واحد شهر ری

رشتهمقطعجنسیت
اقتصاد کشاورزیکارشناسیزن – مرد
علوم دامیکارشناسیزن – مرد
زمین شناسیکارشناسیزن – مرد

دانشگاه پیام نور استان کردستان مرکز سنندج

رشتهمقطعجنسیت
زیست شناسی گیاهیکارشناسیزن – مرد
علوم و مهندسی صنایع غذاییکارشناسیزن – مرد
علوم دامیکارشناسیزن – مرد
زمین شناسیکارشناسیزن – مرد
علوم و مهندسی محیط زیستکارشناسیزن – مرد
مهندسی مکانیزاسیون کشاورزیکارشناسیزن – مرد
علوم دامیکارشناسیزن – مرد

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری ندارند و یا می‌خواهند راحت تر در دانشگاه پذیرش شوند، می‌توانند در دانشگاه ها بدون کنکور ثبت نام کنند.

دانشگاه پیام نور یکی از گزینه های پیش روی داوطلبان برای ثبت نام در رشته های بدون آزمون و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی است؛ زیرا این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری بوده و مدرک فارغ التحصیلی معتبری ارائه می دهد.

می توانید برای اطلاع از میزان اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور، مقاله بررسی اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور و مقایسه آن با مدرک سایر دانشگاه ها را مطالعه بفرمایید.

از طرف دیگر با توجه به شیوه آموزش کتاب محوری که در این دانشگاه برقرار است، برای شاغلین و یا دانشجویانی که فرصت کافی برای حضور در کلاس های درس ندارند، شرایط تحصیل آسان تری وجود دارد.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

سخن آخر

در این مقاله سعی داشتیم تا شما را با دسته بندی گروه رشته های تجربی در دانشگاه پیام نور آشنا کنیم. دانشگاه پیام نور هم مانند سایر دانشگاه ها که ابتدا صرفا از طریق کنکور سراسری دانشجو پذیرش می کردند، چند سالی هست که تغییر رویه داده و بیشتر ظرفیتش را به پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور اختصاص داده است.

داوطلبان می توانند بدون نیاز به شرکت در جلسه کنکور در رشته های مورد نظر خود ثبت نام و تحصیل کنند.

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با رشته های تجربی دانشگاه پیام نور آشنا کنیم. چنانچه نیاز به دریافت راهنمایی یا مشاوره تحصیلی داشتید، با کارشناسان ما در مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن پاسخگو و راهنمای شما باشند. از همراهی شما سپاسگزاریم.

سوالات متداول

لیست رشته تجربی پیام نور کدامند؟

رشته های زیرگروه آزمایشی علوم تجربی بسیار گسترده است و ما به چند مثال بسنده می کنیم: علوم کامپیوتر، علوم دامی، علوم و مهندسی صنایع غذایی، ترویج و آموزش کشاورزی پایدار، علوم و مهندسی محیط زیست، زمین شناسی، زیست شناسی گیاهی، زیست شناسی جانوری و…

انتخاب رشته تجربی پیام نور چگونه است؟

برای انتخاب رشته های با آزمون، داوطلبان ملزم به شرکت در کنکور سراسری است، در صورتی که داوطلب مجاز به انتخاب رشته باشد، می تواند به سایت سازمان سنجش مراجعه کند و فرآیند انتخاب رشته خود را طی کند.

برخی از شهر های رشته تجربی پیام نور کدامند؟

دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل: اقتصاد کشاورزی، شیمی محض، ترویج و آموزش کشاورزی پایدار – دانشگاه پیام نور اصفهان مرکز شاهین شهر: زیست شناسی گیاهی، شیمی محض، شیمی کاربردی – دانشگاه پیام نور تهران واحد ری: زمین شناسی، اقتصاد کشاورزی، علوم دامی و…


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

با رشته های تجربی دانشگاه پیام نور بیشتر آشنا شوید

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 50 نظر:
 1. سلام آیا میتوان با داشتن مردودی انتخاب رشته کرد و بعد از آن که به دانشگاه رفت در ترم بعدی آن امتحان داد

  1. می توانید انتخاب رشته کنید اگر مجاز شوید ولی قبل ورئد به دانشگاه آن درس را آزمون دهید

 2. در کنکور سراسری زیر گروه تجربی را انتخاب کردم.بعد دادن آزمون سراسری میتونم در انتخاب رشته ی پیام نور, حقوق را انتخاب کنم؟

  1. میخوام بدونم رشته تجربی فقط دکتری هست یا پرستاری.. میخوام بدونم چ کتابی باید خوب باشید

   1. با سلام و احترام رشته تجربی گرایش های مختلف و منابع مختلفی بر اساس سطح شما وجود دارد.

  1. سلام. دانشگاه پیام نور در رشته آموزش ابتدایی دانشجو می‌پذیرد .شما با داشتن دیپلم نظری میتوانید در این رشته تحصیل کنید.

   1. سلام ببخشید امسال گفتن فرهنگیان وارد پیام نور کردن شرایطش چجوریه؟

   2. سلام
    درصورت ثبت نام در یکی از رشتهای پیام نور آیا در سال آینده میتوانم در آزمون سراسری شرکت کنم و اگر در رشته مورد علاقه ام قبول شوم میتوانم با پبام نور تسویه کنم و به دانشگاه روزانه دولتی بروم

   3. برای کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی ازکاردانی که امکان ادامه تحصیل در دانشگاه دولتی نیست لطفاً دوره کارشناسی را در پیام نور بگذارید

 3. سلام معدل کل 18 نهایی15 تجربی تهران مهندسی پزشکی پیام نور میتونم قبول شم احتمالش چقدره

  1. سلام وقت بخیر زشته ای من شیمی محض است در دانشکاه پیام‌نور من اگر بخوام رشته های پیراپزشکی پزشکی یا پزشکی تغییر رشته بدم چگونه است

 4. سلام ببخشید برای قبولی در پیام نور باید حتما علاقمندی را در زمان ثبت نام ثبت میکردیم؟؟؟

  1. سلام. بله ،در صورتی که کلید مربوط به علاقه مندی شرکت در دانشگاه پیام نور را نزده آید میتوانید در رشته های که با سوابق تحصیلی پذیرش دارند ثبت نام کنید.

 5. سلام ببخشید داوطلب تجربی میتونه حقوق بخونه؟ باکنکوره یا بدون کنکور؟

  1. سلام. شما هم میتوانید کنکور رشته انسانی شرکت کنید و در صورت کسب رتبه لازم در دانشگاه های دولتی در رشته حقوق تحصیل کنید هم در پذیرش با سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور و آزاد شرکت کنید و به تحصیل بپردازید

   1. میشه هم زمان هم در کنکور رشته ی انسانی برای رشته یحقوق و هم در کنکور تجربی شرکت کرد؟

 6. سلام و عرض ادب ،بارتبه ۶۰۰۰۰ تجربی چی رشته ای میتونم قبول بشم؟

  1. سلام شما میتوانید براساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته انجام دهید

   1. سلام خسته نباشین دیپلم تجربی دارم چه رشته هایی میتونم برم؟

  2. سلام من دیپلمموسال84گرفتم باپیش دانشگاهی ومعدل 14دررشته تجربی ایامیتونم رشته مدیریت دردانشگاه پیام نور بخونم تشکر

 7. سلام داوطلب رشته تجربی میتونه رشته های پیام نور ریاضی هم انتخاب داشته باشه؟

  1. سلام من سال۹۱دیپلم تجربی گرفتم بامعدل۱۲/۵میخواستم بدونم توی دانشگاه پیام نورچه رشته هایی میتونم ثبت نام کنم

   1. سلام. در رشته های بسیار متنوعی میتوانید تحصیل کنید امکان ذکر نام آنها در اینجا وجود ندارد برای کسب اطلاعات کامل میتوانید دفترچه انتخاب رشته را مطالعه فرمایید.

  2. سلام من دیپلم تجربی دارم میتونم رشته های پیام نور علوم انسانی ثبت نام کنم؟

 8. سلام
  با چه رتبه ای دانشگاه پیام نور واسمون مجاز میشه؟ممنون میشم اگه جواب بدید

  1. سلام دانشگاه های پیام نور را حتی میتوانید باسابقه تحصیلی هم انتخاب نمایید میتوانید جهت مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید

  1. سلام دانشگاه های پیام نور را حتی میتوانید باسابقه تحصیلی هم انتخاب نمایید میتوانید جهت مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید

   1. سلام من رشتم تجربیه به شدت علاقه مند به دبیری زیست هستم میتونم از طریق دانشگاه پیام نور بدون کنکور به این هدف برسم؟ باید برم چه رشته ای؟ لطفا پاسخ بدین 🙏

    1. سلام. متقاضیان اشتغال در آموزش و پرورش می‌توانند از دو طریق اقدام کنند یک از طریق کنکور سراسری گرفتن پذیرش در دانشگاه فرهنگیان و دیگری از طریق شرکت در آزمون استخدامی از طریق جذب ماده ۲۸ .بنابراین میتوانید در کنکور رشته تجربی شرکت کنید و به دانشگاه فرهنگیان بروید یا اینکه در دانشگاههای دیگر در یکی از گرایشهای مختلف زیست شناسی تحصیل کنید و پس از دریافت مدرک کارشناسی در آزمون استخدامی شرکت کنید.

 9. سلام ببخشید آیا داوطلب رشته تجربی میتواند در رشته های پیام نور انسانی انتخاب رشته کند ؟

    1. اکه توی برگه کنور علاقه مند ب دانشگاه پیام نور را ثبت نکرده باشیم. نمیتوانیم در پیام نور شرکت کنیم؟

     1. سلام برا این هیچ راهی نداره که پیام نور ثبت نام کرد؟

  1. سلام ببخشید آیا داوطلب رشته تجربی میتونه در رشته های پیام نور ریاضی انتخاب رشته کند؟؟

   1. سلام بله شما میتوانید کارت اعتباری رشته ریاضی را خریداری نمایید و برای ثبت نام اقدام کنید.

    1. سلام من سال۹۱دیپلم تجربی گرفتم بامعدل۱۲/۵میخواستم بدونم توی دانشگاه پیام نورچه رشته هایی میتونم ثبت نام کنم

     1. سلام. خیر برای این فعالیت به هیچ شخصی امتیاز خاصی برای شرکت در آزمون دانشگاه ها داده نمیشود.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/4/29

شنبه

1403/4/30

یکشنبه

1403/4/31

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید