ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور ۱۴۰۰

ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور

رشته روانشناسی بدون کنکور را می توان جز یکی از پر مخاطب ترین رشته های زیر گروه علوم انسانی دانست. از آنجایی که این رشته بسیار مخاطب دارد در گذشته پذیرش در دانشگاه های روزانه و شبانه در رشته روانشناسی بسیار دشوار شده بود و خیلی از علاقه مندان به دلیل اینکه در آزمون کنکور موفق نمی شدند مجبور بودند رشته ای دیگر را ادامه دهند.

اما با روی کار آمدن رشته روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه های کشور این موقعیت برای علاقه مندان این رشته فراهم گردید که بدون آزمون ورودی بتوانند در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند.

می توان گفت اکثر دانشگاه های سراسری و همچنین دانشگاه آزاد هر ساله در یک یا دو نوبت بدون کنکور در رشته های مختلف در مقاطع مختلف دانشچو می پذیرند و رشته روانشناسی بدون کنکور هم شامل همین شرایط می شود.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

کدام دانشگاه ها در رشته روانشناسی بدون کنکور پذیرش می کنند؟

پونزدانشگاه هایی همچون:

 • دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • دانشگاه پیام نور
 • موسسات غیر انتفاعی
 • پردیس های مجازی
 •  پردیس های خود گردان
 • دانشگاه های آزاد

همگی رشته روانشناسی بدون کنکور را ارائه می دهند.

در واقع در بین دانشگاه های سراسری تنها دانشگاه های روزانه و نوبت دوم (شبانه) هستند که رشته روانشناسی بدون کنکور ندارند و برای پذیرش در این دانشگاه ها حتما باید از طریق آزمون ورودی ارزیابی به عمل آید و در صورت کسب امتیاز و یا رتبه مورد قبول در این دانشگاه ها پذیرفته شد.

خالی از لطف نیست که اشاره کنیم دانشگاه هایی که به آن ها اشاره کردیم گرایش های مختلفی از رشته روانشناسی را ارائه می دهند و داوطلبان از رشته های علوم تجربی و همچنین علوم انسانی با داشتن مدرک دیپلم می توانند مستقیما در رشته روانشناسی پذیرفته شوند.

شرایط ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور با توجه به دانشگاه مورد نظر و همچنین مقطع مورد نظر می تواند متفاوت باشد. در اینجا ما به صورت خلاصه شرایط ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور را برای دانشگاه های مختلف و مقطع های مختلف بیان می کنیم.

در ابتدا با دانشگاه علمی کاربردی شروع می کنیم، این دانشگاه تنها دو مقطع کاردانی و کارشناسی دارد. شرایط ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور برای مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته در دانشگاه جامع علمی کاربردی دارا بودن مدرک دیپلم می باشد اما برای کارشناسی پیوسته اگر دیپلم سه ساله نظام قدیم باشد باید مدرک پیش دانشگاهی هم داشته باشد شخص متقاضی برای مقطع کارشناسی نا پیوسته باید شخص مدرک کاردانی داشته باشد.

شرایط دیگر دانشگاه ها

شرایط ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور در مقطع کاردانی برای دانشگاه های پیام نور، پردیس ها و دانشگاه آزاد مشابه دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

برای مقطع کارشناسی پیوسته و نا پیوسته نیز شرایط برای دیگر دانشگاه ها یکسان می باشد، اما در خصوص کارشناسی ارشد به این صورت است که دانشگاه پیام نور به صورت مستقیم و بدون کنکور پذیرش می کند، فارق از رشته و معدل کارشناسی شخص داوطلب.

اما دیگر دانشگاه ها و حتی دانشگاه های روزانه و شبانه برای پذیرش روانشناسی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد تنها از طریق استعداد های درخشان دانشجو می گیرند. دانشجوی استعداد درخشان نیز باید دارای فاکتور هایی باشد که توسط وزارت علوم تعیین گردیده.

برای آگاهی از ایز جزئیات شرایط و نحوه پذیرش و گرفتن مشاوره تحصیلی کافیست تلفن های خود را بردارید و با مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرید.

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد از لحاظ گرایش تنوع زیادی را در خود گنجانده است و از آنجایی که در سال دو مرحله مهر و بهمن اقدام به جذب دانشجو می کند دارای ظرفیت بالایی می باشد و هر ساله دانشجویان بسیاری در این دانشگاه پذیرفته می شوند.

دانشگاه آزاد اخیرا شرط معدل را از معیار های پذیرش بدون کنکور حذف کرده است و از این رو پذیرفته شدن در این دانشگاه نسبت به گذشته راحت تر شده است و تمام دانشجویان رشته علوم انسانی، ریاضی و فیزیک و علوم تجربی با داشتن مدرک دیپلم نظام جدید و یا دیپلم سه ساله نظام قدیم بعلاوه پیش دانشگاهی می توانند در مقطع کارشناسی پیوسته روانشناسی دانشگاه آزاد قبول شوند.

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد دارای چه گرایش هایی می باشد ؟

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد گرایش های مختلفی را شامل می شود. در اینجا به بعضی از گرایش های روانشناسی می پردازیم و توضیحاتی را پیرامون هر کدام می دهیم.

پونزگرایش های مختلف روانشناسی موارد زیر را در بر می گیرند:

روانشناسی عمومی

روانشناسی بالینی

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

روانشناسی صنعتی و سازمانی

سنجش و اندازه گیری (روان سنجی)

روانشناسی خانواده درمانی

روانشناسی اسلامی (گرایش روانشناسی مثبت گرا)

روانشناسی تربیتی

روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی

روانشناسی شناختی

دانشگاه آزاد تهران تمام این گرایش ها را برای دوره کارشناسی ارشد ارائه می دهد. برای آگاهی بیشتر می توان با مرکز مشاوره آویژه تماس گرفت. کارشناسان ما تمام وقت آماده خدمت رسانی به داوطلبان برای پذیرش در رشته ها و گرایش های مختلف می باشند.

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد دارای چه گرایش هایی می باشد ؟

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه پیام نور

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود و مقطع کاردانی ندارد در دانشگاه پیام نور رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه پیام نور دارای گرایش های متنوعی می باشد که به بعضی از آنها اشاره می کنیم و توضیحاتی را درمورد هر کدام شرح می دهیم.

یکی از گرایش های رشته روانشناسی بدون کنکور مربوط به زیست روانشناسی می شود که این گرایش نحوه تاثیر گذاری مغز و هادی های عصبی را بر روی افکار و رفتار شخص بررسی می کند. دیگر گرایش این رشته روانشناسی بالینی می باشد که حیطه آن درمان و پیش بینی ناتوانی هایی از جمله عاطفی، هیجانی، اجتماعی و … است.

دیگر گرایش های روانشناسی دانشگاه پیام نور بدون کنکور

یکی دیگر از گرایش های رشته ی روانشناسی، روانشناسی کودکان استثنائی می باشد که مریوط می شود به درمان و یا پیشگیری کودکانی که تیز هوش، استثنایی و یا عقب مانده ذهنی می باشند و یا دارای کم بینایی و یا نا بینایی هستند.

روانشناسی صنعتی و سازمان دیگر گرایش می باشد که اصول روانشناسی و نظریه های مختلف را در سازمان های مختلف پیاده سازی می کند در راستای افزایش باروری در محیط کاری و شغلی. گرایش های دیگری همچون روانشناسی رشد، روانشناسی اجتماعی، روانشناسی مدرسه و … جز زیر گروه رشته روانشناسی به حساب می آیند که در دانشگاه پیام نور دانشجویان می توانند در آن ها تحصیلات خود را دنبال کنند.

دیگر گرایش های روانشناسی دانشگاه پیام نور بدون کنکور

رشته روانشناسی بدون کنکور علمی کاربردی

رشته روانشناسی بدون کنکور علمی کاربردی تنها برای کاردانی نا پیوسته و کارشناسی (پیوسته، نا پیوسته) تعریف شده است. دانشگاه علمی کاربردی در این دو مقطع بخوبی در رشته روانشناسی پذیرش می کند و نیرو کار های توانمندی را در این زمینه به جامع معرفی می کند.

اکثر فارغ تحصیلان رشته روانشناسی توسط آموزش و پرورش جذب می شوند و تعدادی نیز به عنوان کمک دستیار روانشناس و … جذب بازار کار می شوند.

رشته های روانشناسی دانشگاه علمی کاربردی کدام ها هستند؟

در خصوص رشته روانشناسی بدون کنکور علمی کاربردی باید گفت از آن جایی که دانشگاه جامع علمی کاربردی رشته روانشناسی را بصورت تخصصی ارائه نمی دهد، از این رو تنها در زیر مجموعه هایی از رشته روانشناسی در دانشگاه علمی کاربردی دانشجو پرورش داده می شود. در خصوص اطلاع از آن دسته از رشته ها و گرفتن مشاوره تحصیلی در زمینه مربوطه می توانید از مشاوران ما در مرکز مشاوره آویژه کمک بگیرید.

سوالات متداول:

رشته روانشناسی بدون کنکور در کدام دانشگاه ها ارائه می شود؟

رشته روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه های آزاد، پیام نور، غیرانتفاعی و علمی کاربردی ارائه می شود.

پرمتقاضی ترین گرایش های رشته روانشناسی کدام است؟

رشته روانشناسی گرایش بالینی و عمومی از تقاضای بیشتری نسبت به سایر گرایش ها برخوردار هستند.

رشته روانشناسی بدون کنکور در کدام مقاطع پذیرش می شود؟

رشته روانشناسی، در مقطع کارشناسی پذیرش می شود.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید.

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهمان عزیز ارائه می دهد.

ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور ۱۴۰۰

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 201 نظر:
 1. سلام
  من با معدل نهایی کتبی۱۵ونیم ومعدل کل ۱۸.۴۲ میتونم روانشناسی بدون کنکور پیام نور قبول بشم؟

 2. سلام خوبید
  من معدل کتبی ۷
  معدل دیپلم ۱۷ دارم
  چه رشته ای میتونم برم برای بدون کنکور

  1. سلام با توجه به سوابق تحصیلی در دانشگاه های پیام نور وآزاد وعلمی کاربردی ثبت نام کنید جهت مشاوره بیشتر تماس بگیرید

 3. سلام وقتتون بخیر من دیپلم حسابداری دارم میتونم در رشته روانشناسی ادامه تحصیل بدم ؟؟؟

 4. با سلام برای روانشناسی از تجربی دانشگاه ازاد تهران و اصفهان و شیراز چه رتبه هایی لازم است؟؟

  1. سلام دانشگاه های بدون کنکور وبراساس سوابق تحصیلی برمبنای بومی بودن ومعدل درنظر گرفته می‌شوند نه رتبه کنکور

 5. سلام وقت بخیر بنده فوق دیپلم صنایع چوب و کاغذ دارم آیا میتوانم در رشته روانشناسی ادامه تحصیل بدم در دانشگاه علمی کاربردی استان البرز لطفا راهنمایی بفرمایید.باتشکر

   1. سلام خوبید
    من معدل کتبی ۷
    معدل دیپلم ۱۷ دارم
    چه رشته ای میتونم برم برای بدون کنکور

    1. سلام با توجه به سوابق تحصیلی در دانشگاه های پیام نور وآزاد وعلمی کاربردی ثبت نام کنید جهت مشاوره بیشتر تماس بگیرید

 6. سلام من دیپلم فنی حسابداری و کاردانی و کارشناسی حسابداری خوندم میتونم دانشگاه آزاد روانشناسی ثبت نام کنم؟

 7. سلام میخواستم بدونم میشه با دیپلم فنی گرافیک نظام جدید (۱۲ ساله) رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور شرکت کنم؟ و اینکه ثبت نام دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ چه زمانیه؟ یعنی اگر زمانش گذشته باشه باید تا سال بعد صبر کنم؟

   1. سلام و وقت بخیر
    من سال ۱۴۰۲ دیپلمم رو در رشته متالورژی فنی و حرفه ای میگیرم
    سوالم اینه میشه با دیلم فنی در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد روانشناسی بخونم ؟

  1. سلام ببخشید یا دیپلم عکاسی شاخه کاردانش نظام جدید میشه کاردانی حقوق یا روانشناسی در دانشگاه ازاد پذیرش دارن میتونم ثبت نام کنم؟

   1. سلام بله میتوانید درمقطع کاردانی دانشگاه آزاد یا علمی کاربردی به تحصیل خود ادامه دهید

 8. سلام میخواستم بدونم میشه با دیپلم فنی گرافیک نظام جدید (۱۲ ساله) رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور شرکت کنم؟ و اینکه ثبت نام دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ چه زمانیه؟ یعنی اگر زمانش گذشته باشه باید تا سال بعد صبر کنم؟

 9. سلام وقتتون بخیر
  برای ثبت نام رشته روانشناسی بالینی آزاد هر شهر دیگه ای میتونم اقدام کنم ؟

 10. سلام دفترچه برای پذیرش بدون کنکور دانشگاهای پیام نور و علمی کاربردی کی روی سایت قرار میگیره از چه سایتی باید بگیریم

 11. سلام
  تاریخ ثبت نام بدون کنکور برای کارشناسی پیوسته روانشناسی در دانشگاه آزاد و پیام نور کی هست؟ و از چه طریقی؟

 12. سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم طراحی ودوخت دارم میتونم دانشگاه پیام نور برای رشته روانشناسی ثبت نام کنم؟

 13. سلام من دیپلم گرافیک دارم میتونم دانشگاه ازاد برای روانشناسی در تهران ورود پیدا کنم ؟
  میخام بدودونم امکانش هست از گرافیک ب روانشناسی برم و شرایطش چطوریه؟

 14. سلام وقتتون بخیر دانشگاه پردیس قم هم رشته روانشناسی بصورت مجازی هم دارن یا خیر؟چطوری میتونم ثبت نام کنم

 15. سلام من کنکور دادم میخام برم دانشگاه ازاد برای روانشناسی با معدل دیپلم ۱۳ میتونم برم؟!

 16. با سلام ببخشید من امسال کنکور دادم فک نکنم قبول بشم میشه بر اساس معدل معدل کتبیم ۱۵و معدل کل ۱۷ میشه دانشگاه بدون کنکور روان شناسی پیام نور ثبت نام کنم؟
  بعد چ موقع و چطوری باید ثبت نام کرد؟

 17. سلام . وقت بخیر . با توجه به این که این رشته برای دانشگاه آزاد حتی شرط معدل هم نداره ، این یعنی شانس پذیرش صد درصدیه ؟

  1. سلام من چهار سال پیش دیپلم گرفتم الان میخوام رشته روان شناسی بدون کنکور سمت شهرری شرکت کنمچهل سال هم سن دارم میشه راهنماییم کنید بتونم امسال شرکت کنم اصلا نمیدونم چکار کنم

 18. سلام خداقوت . ممکنه برای سال ۱۴۰۰ ، پذیرش بدون کنکور روانشناسی برخی دانشگاه های آزاد حذف بشه و اونو تبدیل به پذیرش با کنکور کنن ؟

 19. سلام وقت بخیر ،ممنون میشم جوابمو بدید
  من دیپلم تجربی دارم ،نظام قدیم
  خواستم ببینم میتونی دانشگاه آزاد یا پیام نور تهران ،رشته روانشناسی بخونم ؟

 20. سلام ،من دیپلم تجربی دارم ،نظام قدیم .
  خواستم ببینم من میتونم رشته روانشناسی دانشگاه آزاد یا پیام نور تهران بخونم؟

 21. سلام من دبیرستان رو تا سال سوم خوندم (رشته‌ی ریاضی)و الان مدرک کاردانی پیوسته‌ی گرافیک رو دارم میتونم برای کارشناسی روانشناسی رو ادامه بدم؟

 22. سلام من دیپلم تجربی نظام جدید دارم.میتونم دانشگاه آزاد تهران رشته روانشناسی بدون کنکور برم؟

 23. سلام من دیپلم تجربی دارم میخواستم بدونم امسال روانشناسی عمومی یا بالینی آزاد تهران چه واحدهایی بدون کنکور میگیره
  و اینکه برای دانشگاه های دولتی چه رتبه ای برای قبولی لازمه ؟

 24. سلام خسته نباشید ،با معدل۱۸/۱۲تجربی نظام جدید،منطقه۳,میتونم روانشناسی بدون کنکور تهران ثبت نام کنم؟

  1. سلام
   ثبت‌نام بله ولی پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی بستگی به معدل رقبا دارد

 25. سلام من دیپلم کامپیوتر دارم میتونم دانشگاه پیام نور رشته روانشناسی بدون کنکور ثبت نام کنم؟؟

 26. سلام
  خسته نباشید
  در مورد رشته روانشناسی بالینی سوال داشتم
  بازار کار این رشته چگونه است و اینکه در کدام سازمان ها میشود استخدام شد؟؟ و اینکه مشمول طرح می‌باشد؟؟ و اگر میشود در کدام قسمت از درمان باید مشغول شد؟
  واینکه با چ مدرکی مجوز مطب صادر می‌کنند؟؟

 27. سلام
  من معدل کتبیم ۱۱.۱۵ هست و معدل کلم ۱۸
  می خواستم ببینم می تونم تو دانشگاه های ازاد اطراف تهران مثل شهر قدس و یادگار امام و ورامین و … رشته روانشناسی قبول بشم؟ رشته ام تجربی هستش پارسال هم دوازدهم بودم

 28. سلام خسته نباشید من میخاستم برا ارشد رشته روانشناسی بالینی رو انتخاب کنم بدون ازمون استان فارس یا شهرای اطرافش دارن و ثبت نامش به چه صورت هس

  1. با سلام پذیرش بدون کنکور رشته روانشناسی بالینی عملا انجام نمیشود اگر هم انجام شود نیازمند داشتن معدل بالا و استعداد درخشان بودن است .

 29. سلام خسته نباشید من کاردانی دارم میخوام کارشماسی ثبت نام کنم بدون کنکور چجوری ثبت نامش الان در سنجش کاردانی به کارشناسی رشته روانشناسی نداره باید چیکار کنم؟!

  1. با سلام باید مجدد کارشناسی پیوسته انتخاب کنید و عمومی ها را تطبیق واحد بدهید

 30. سلام خسته نباشید
  میشه دانشگاه ازادهاى بدون کنکور تهران که براى رشته روانشناسى ثبت نام میکنند رو معرفى کنید و بگید کدوم واحد هستن؟

  1. با سلام دفترچه در مرداد توی سایت رسمی دانشگاه ازاد قرار میگیرد. دانلود کنید .

 31. سلام من دیپلم فرش نظام جدید دارم میتونم در دانشگاه آزاد رشته روانشناسی یا حسابداری ثبت نام کنم؟؟؟

 32. سلام وقت بخیر من مدرک کاردانی امور اداری دارم الان دلم میخواد روانشناسی کودک بخونم میتونم دانشگاه علمی کاربردی یا پیام نور برم؟

  1. با سلام علمی کاربردی ندارد .پیام نور بله ولی باید کارشناسی پیوسته بخوانید و عمومی را تطبیق دهیذ.

   1. با سلام من دیپلم تجربی دارم میشه رشته روانشناسی رو بدون کنکور دانشگاه آزاد بخونم

 33. سلام من دیپلم تجربی دارم نظام جدید.دانشگاه پیام نور رشته ی روانشناسی بدون کنکور در مقطع کاردانی نداره میشه بدون کاردانی در مقطع کارشناسی ثبت نام کرد و دروش جبرانی کاردانی پاس کرد؟اگر نمیشه باید چیکار کنم؟

  1. با سلام
   نیازی به گذراندن کاردانی نیست مستقیما کارشناسی پیوسته بخوانید.

 34. سلام من میخوام برای کارشناسی روانشناسی بالینی کودک بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنم چه کتاب هایی باید بخونم دیپلم انسانی هستم سال ۹۰ فوق دیپلم مدیریت کسب وکار دانشگاه علمی کاریردی گرفتم

  1. سلام
   کارشناسی ها عمومی است ،هیلگارد، روانشناسی رشد کلبرگ ،کودکان استثنایی هالاهان و کافمن کمک کننده است

 35. سلام خسته نباشید

  دو تا سوال داشتم.

  یکی اینکه دانشگاه آزاد مشهد رشته روانشناسی و پذیرش از رشته تجربی دره یا نه ؟ دانشگاه پیام‌نور چی از تجربی ؟ و اینکه بدون کنکور هست یا با کنکور ؟ با معدل ۱۸ تجربی احتمال قبولی چقدره ؟

  ممنون از سایت خوبتون

  1. سلام
   بله مرداد ماه میتوانید ثبت نام کنید. برای پیام نور هم میتوانید ثبت نام کنید.با و بدون کنکور میتوانید شرکت کنید.

 36. سلام خوبید من رشتم انسانی بوده الان میخام رشته روانشناسی بالینی بخونم پیام نور اما نمی‌دونم چابهار شاخه روانشناسی بالینی داره یا خیر

  1. با سلام دفترچه سال ۹۹ زده که این رشنه را دارد یا خیر .دانشگاه سیستان و بلدچستان اکثر رشته های روانشناسی را داراست.

 37. سلام
  من سال ۶۲ علوم انسانی رشته اقتصاد دیپلم گرفتم/ در سال ۹۴ کاردانی مترجمی زبان انگلیسی مکتوب از علمی کاربردی گرفتم. ایا با مدرک کاردانی در رشته های دیگری میتوانم ادامه دهم؟؟ اگر بله کدام رشته؟
  با سپاس از پاسخگوئیتون🙏

   1. سلام
    دیپلم من مدیریت خانواده
    فوق دیپلم حسابداری
    میتونم برای لیسانس رشته روانشناسی ثبت نام کنم
    واینکه چه تاریخی باید برای ثبت نام اقدام کنم

 38. من فارغ التحصیل رشته شیمی کاربردی هستم و میخوام در رشته روانشناسی بالینی مقطع کارشناسی ارشد رو ادامه تحصیل بدم.
  یک سوالی ذهنم رو درگیر کرده : آیا بعد اتمام دوره کارشناسی ارشد روانشناسی میتونم در اون حیطه وارد بازار کار بشم؟ یعنی دفتر روانشناسی داشته باشم ؟

  1. سلام خیر نمیتوانید. برای اطلاع از شرایط تاسیس مطب روانشناسی با مشاورین آویژه در ارتباط باشید.

 39. سلام خسته نباشید من دیپلم تجربی دارم با معدل کل ۱۵ و معدل کتبی ۱۰ و ساکن زاهدانم میشه روانشناسی پیام نور زاهدان قبول شم البته یه درس و افتادم و پاس کردم و دانشگاه پیام نور بعد از اینک ۴ سال روانشناسی بخونم روانشناسی بالینی داره ک همونجا ادامه بدم؟؟

 40. سلام و وقت بخیر . من سال دیگ دیپلم انسانی میگیرم میخواستم بدونم با دیپلم علوم انسانی میتونم بدون کنکور در رشته روانشناسی در دانشگاه پیام نور ادامه بدم؟؟

 41. سلام وقت بخیر من دیپلم کاردانش از رشته کامپیوتر دارم آیا میتونم برم دانشگاه آزاد یا به هرطریقی برم تو دانشگاه روانشناسی بخونم بدون کنکور ؟

   1. سلام وقت بخیر پس ما که دیپلم فنی داریم چه رشته هایی دانشگاه ازاد میتونیم قبول بشیم؟
    و اینکه فقط از طریق کنکور میتونیم روانشناسی قبول بشیم تا بتونیم شرکت کنیم؟

    1. با سلام برای شرکت در رشته های رشته های انسانی و تجربی باید حتما دیپلم نظری باشد

 42. سلام من مدرک کاردانی حسابداری دارم میخواستم ببینم میتونم کنکور ثبت نام کنم برای رشته روانشناسی ؟.مد نظرم دانشگاه دولتی هست

 43. سلام وقتتون بخیر ، ببخشید من یه سوالی داشتم من الان فوق دیپلم رشته تربیت کودک رو دارم و دیپلمم هم همین رشته بود البته اون موقعِ اسمش کودکیاری بود از فنی حرفه ای اومدم دانشگاه ولیعصر کیانشهر هم قبول شدم حالا این رشته دیگه ادامه نداره و بیشتر کتابای درسی مونم مربوط به روانشناسی بود حالا من میخوام برای کارشناسی روانشناسی بخونم . میشه ؟!بدون کنکور من کارشناسی مو بخونم ؟؟

 44. سلام من دانشجوی گرافیک هستم سال بعد مدرک کاردانی رو میگیرم ، بعدش میتونم کنکور بدم واسه کارشناسی روانشناسی؟

 45. سلام ببخشید من الان دوازدهمم میگم میتونم بر اساس معدل برم دانشگاه روان شناسی ایا دانشگاه روان شناسی دولتی هم هس

 46. سلام.من تا شهریور بعد امتحانات جبرانی پودمان ها ، دیپلم فنی حرفه ای رو میگیرم ، رشته روانشناسی مدنظرم هست ولی احتمالا در کنکور قبول نشم ، خواستم بپرسم که شانسم چقدره برای پزیرش بدون کنکور و …

  1. سلام. برای شرکت در رشته روانشناسی داشتن مدرک نظری مدنظر است اما باز هم می توانید برای آزاد شرکت کنید شاید با درخواست شما موافقت شود.

 47. سلام وقت بخیر دانشگاه ازاد یا پیام نور رشته روانشناسی پیام نور بدون کنکور هم میگیرن؟

  1. سلام من دیپلم گرافیک دارم برای انتخاب رشته ی روانشناسی بایدچه کاری انجام بدم؟پیش دانشگاهی الزامی است یاخیر؟

 48. سلام من دیپلم اموراداری مالی کاردانش دارم ی ترمم دانشگاه رشته تربیت بدنی خوندم الان میتونم رشته روانشناسی بالینی علمی کاربردی بخونم

 49. سلام من دیپلم اموراداری مالی کاردانش دارم ی ترمم دانشگاه رفتم رشته تربیت بدنی بودم الان میتونم رشته روانشناسی دانشگاه علمی کاربردی بخونم؟

  1. سلام.بله مشکلی ندارد اقدام کنید اما شرایط باید وخیم باشد و معمولا فاصله بیش از ۱۲/۱۳معاف دایم میشود.

 50. سلام بنده فوق لیسانس بیوشیمی هستم مدرک دپیلمم تجربی هست، میخام روانشناسی بخوونم ، ارشد میشه بدون ارشد روانشناسی بخوونم یا کارشناسی روانشناسی باید بخوونم ؟
  ممنون میشم پاسخگو باشید

  1. سلام دوست عزیز
   در ارشد مجاز به هر نوع مطالعه ای میباشید ولی برای اینده رشته روانشناسی به مواردی بر خواهید خورد برای مشاوره به مرکز تماس حاصل کنید

 51. سلام من دیپلم برق سال ۹۰ رو دارم با معدل ۱۳/۵۲و همون سال هم به دانشگاه غیر دولتی رشته برق رفتم و و قبل از پایان ترم اول انصراف دادم به نظرتون برای انتخاب رشته روانشناسی بالینی در مقطع ارشد باید خودم رو داوطلب دانشجوی انصرافی معرفی کنم یا پیش دانشگاهی بخونم و سال بعد پیش دانشگاهیم رو معرفی کنم هر چی خوندم متوجه این قسمت نشدم ممنون میشم اگه سریع تر پاسخ بدین چون پس فردا آخرین مهلت ثبت نام سراسری است .

  1. سلام دوست عزیز
   در صورت نداشتن مدرک پیش و یا معادل کاردانی امکان شرکت ندارید.

   1. سلام وقت بخیر
    من دیپلم طراحی دوخت کاردانش دارم
    نظام جدید سال ۸۳
    میتونمـ روانشناسی بالینی دانشگاه کار یا پیام نور بدون کنکور ثبت نامـ کنم

   2. سلام خسته نباشید .من میخواستم بدونم من معدل نهایی۱۲و معدل کل ۱۶براساس معدل میتونم بدون کنکور هر دانشگاه آزادی ثبت نام کنم برای مقطع کارشناسی

 52. سلام من دیپلم امور اداری از کار دانش دارم میتونم توی رشته روانشناسی ثبت نام کنم

  1. سلام برای روان شناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد تا چه سنی میشه اقدام کرد ؟تا ۲۱سال میشه ؟؟؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   بستگی به میانگین معدل متقاصیان در واحد مربوطه دارد

   1. سلام ،من دیپلم گرافیک دارم نظام قدیم بودم،سال آخر را امسال خوندم خردادمدرک دیپلمم آماده میشه،میتونم روانشناسی بخونم

 53. سلام.
  من مدرک فوق دیپلم مترجمی زبان انگلیسی دارم.
  میتونم برای مدرک کارشناسی روانشناسی بخونم؟
  کدام دانشگاه های آزاداین امکان رادارند؟

  1. سلام دوست عزیز
   میتوانید بدون آزمون اقدام کنید ظرفیت از دفترچه جدید ارائه میشود

 54. سلام من دیپلم ۴ساله نظام قدیم رشته علوم انسانی هستم آیا میشود رشته روانشناسی بالینی بروم.

  1. سلام دوست عزیز

   رشته روانشناسی دیگر گرایش ندارد ابتدا کارشناسی را انتخاب کنید و در مقطع ارشد با توجه به علاقه مندی گرایش مربوطه را انتخاب رشته کنید

  1. سلام برای روان شناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد تا چه سنی میشه اقدام کرد ؟تا ۲۱سال میشه ؟؟؟؟؟

   1. سلام
    اگر نظام جدید باشید بله در غیر اینصورت باید مدرک پیش دانشگاهی اخذ کنید

 55. سلام خسته نباشید; دهم تجربی هستم خواستم بدونم اگر سه سال دیگ کنکور قبول تشدم میتونم پیام نور روانشانی بدون کنکور برم؟

  1. سلام دوست عزیز
   پیام نور و غیر انتفاعی و آزاد هر سه بدون کنکور دارند.

 56. سلام خسته نباشید
  من شیراز روانشناسی بالینی میخوام
  دانشگاه های شیراز این رشته رو دارن؟
  کدوم دانشگاهها؟

  1. سلام
   دیپلم من فنی حرفه ایه..الان میخوام برم رشته روانشناسی..چون مدرک پیس دانشگاهی ندارم واسه مقطع کاردانی پیوسته میتونم دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم بدون کنکور؟؟

   1. سلام دوست عزیز
    روانشناسی مقطع کاردانی ندارد.برای بررسی دقیق و انتخاب درست و به موقع با کارشناسان تماس بگیرید

  1. سلام ببخشید
   من دیپلم کاردانش دارم
   میتونم کنکور بدم وتو دانشگاه روانشناسی قبول بشمم

   1. سلام،وقت‌بخیر
    من فوق‌دیپلم کامپیوتر دارم میتونم برای کارشناسی رواشناسی بخونم؟

 57. سلام من دیپلم تجربی دارم ایا میتونم با این دیپلم رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور بدون کنکور برم .

  1. سلام
   من کاردانی پیوسته نرم افزار کامپیوتر خوندم میتونم کارشناسی روانشناسی بخونم؟

 58. سلام من دوازدهم انسانی هستم،در استان اصفهان و تهران روانشناسی پیام نور هست؟اگه میشه لطفا شهریه هم بگید که چقدره در این دو استان.و اینکه ازمون ورودی اگه داشته باشه چطوریه و اگه نداشته باشه چطوری ثبت نام میکنن؟.

  1. سلام دوست عزیز
   بله وجود دارد . برای بررسی دقیق تر قبول در دانشگاه ها با مشاورین ما تماس بگیرید

 59. سلام من دهم انسانی می خوام بدونم برای سه سال دیگه کنکور دارم دانشگاهی هست ک بتونم بدون کنکور روانشناسی برم؟

    1. سلام دوست عزیز
     بستگی به میانگین معدل متقاصیان در واحد مربوطه دارد

     1. سلام
      میشه بگین اگه دوازدهم رو تموم کنیم با دیپلوم مدرسه توی دانشگاه رشته روانشناسی رو ادامه داد البته رشته تجربی باشیم
      ممنون میشم اگه سریع تر جواب بدید

  1. سلام من دیپلم کامپیوتر دارم و کاردانی نرم افزار میتونم کارشناسی روانشناسی عمومی بگیرم

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1400/7/4

دوشنبه

1400/7/5

سه شنبه

1400/7/6

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید