جزئیات امریه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

به اشتراک بگذارید

در مورد امریه سپاه چه می دانید ؟!

امریه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، مخصوص شماست، اگر از خدمت در پادگان ها می ترسید ! اگر تصور دوران سربازی برای تان کابوس است ! و اگر به دنبال راهی برای بی دردسر گذراندن این دوران هستید ! امریه سپاه

پس در صورتی که مشتاق به کسب اطلاعات بیشتر در مورد امریه سپاه هستید ، با ما همراه باشید !


بیشتر بخوانید: مشاوره چگونگی گرفتن امریه 


 امریه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و انواع آن

به طور کلی ، یکی از ایده آل ترین یگان هایی که می توان دوران خدمت سربازی را در آن گذراند ، سپاه است ! این شرایط ، در صورت گرفتن پذیرش یا امریه ، راحت تر هم می شود . و اساسا ، دو نوع اصلی امریه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وجود دارد : امریه سپاه

 1. امریه در دستگاه های نظامی
 2. امریه در دستگاه های غیر نظامی

انتخاب هر یک از موارد بالا ، پروسه و روند خاص خودش را داراست . و برای رسیدن به هر یک ، راه متفاوتی را باید طی کنید . دو راهی که به نتایج متفاوتی نیز ختم می شوند ! برای اطلاع از جزییات این پروسه و زمان بندی مراجعه و نیز ، مدارک مورد نیاز ، می توانید با متخصصین ما در مرکز مشاوره آویژه دانش تماس بگیرید . امریه سپاه


بیشتر بخوانید: مراحل اخذ امریه سربازی


امریه سپاه,اخرین خبر های امریه سربازی,امریه,خدمت,خدمت سربازی,سربازی,گرفتن امریه

پذیرش سپاه

در نوع اول امریه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، شما با پیچیدگی های زیادی روبرو نیستید . و نیاز به کفش آهنی ندارید ! برای اینکه در دستگاه های نظامی سپاه امریه و پذیرش بگیرید ، همین که یک بسیجی ساده باشید کفایت می کند !

شرایط این نوع از پذیرش و امریه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عبارت است از :

 1. نداشتن غیبت
 2. داشتن حداقل ۶ سابقه بسیج فعال
 3. گذراندن دوره تکمیلی بسیج ( و داشتن کارت سبز )

در صورتی که مجموع شرایط بالا را دارید ، به شما تبریک می گوییم ! حالا می توانید به راحتی در یکی از پادگان های نزدیک سپاه در شهر خودتان ، پذیرش بگیرید . امریه سپاه

امریه سپاه,اخرین خبر های امریه سربازی,امریه,خدمت,خدمت سربازی,سربازی,گرفتن امریه


بیشتر بخوانید: اخرین اخبار مربوط به امریه سربازی


مراحل گرفتن پذیرش سپاه

مراحل گرفتن این نوع از امریه سپاه به این ترتیب است :

 1. مراجعه به یکی از پادگان های سپاه
 2. مراجعه به دفتر منابع انسانی یا کار گزینی
 3. ارائه درخواست امریه سپاه
 4. تکمیل فرم امریه سپاه
 5. ارائه مدارک ، به خصوص مدرک تحصیلی
 6. انتظار برای گرفتن پاسخ درخواست تان !

به این ترتیب ، شما می توانید بدون دردسر خاصی ، در شهر خود و نزدیک محل سکونت خودتان ، دوران خدمت سربازی را بگذرانید . اما توجه داشته باشید که نوع مدرک تحصیلی شما بسیار مهم است . طبیعی است هر چه مدرک بالا تری داشته باشید ، شانس بیشتری برای گرفتن پذیرش دارید . بعلاوه ، باید توجه داشت که تخصص های مورد نیاز پادگان و ارگان مورد نظر هم در میزان موفقیت شما بسیار موثر است . پس اگر درخواست شما رد شد ، میتوانید به پادگان بعدی مراجعه کنید !

بعلاوه ، برای اطلاع از ظرفیت ها و رشته های مورد نیاز پادگان های اطراف خود و نیز ، آگاهی از مدارک و شرایط لازم برای گرفتن پذیرش در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، حتما با مشاوران ما مشورت کنید .

امریه سپاه,اخرین خبر های امریه سربازی,امریه,خدمت,خدمت سربازی,سربازی,گرفتن امریه

امریه سپاه : قرار گاه خاتم الانبیا

یکی از مهم ترین گزینه ها برای متقاضیان امریه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، قرار گاه خاتم الانبیا است . این قرار گاه ، که مجری بزرگترین طرح های عمرانی و صنعتی در سراسر کشور است ، هر ساله ، برابر قانون ، عده ای از مشمولین خدمت سربازی را به عنوان سرباز امریه جذب می کند . نکته ی مهم در گرفتن امریه در این ارگان ، این است که شما حتما باید فارغ التحصیل مقطع کارشناسی یا بالا تر باشید . بعلاوه ، سابقه ی حداقل ۶ ماهه ی شما بعنوان بسیجی فعال ، شرط لازم برای بررسی و موافقت با درخواست شماست ! امریه سپاه

قرار گاه خاتم الانبیا ، که به عنوان مجری اصلی طرح امریه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش های غیر نظامی فعالیت می کند ، گستره ی وسیعی از رشته های تحصیلی را نیاز دارد . و پذیرای فارغ التحصیلانی در رشته های زیر است :

 • مهندسی عمران
 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی برق
 • مهندسی نقشه برداری
 • مهندسی کشتی سازی
 • مهندسی معدن
 • مهندسی صنایع
 • مدیریت
 • حسابداری
 •  حقوق
 • و …

برای اطلاع از لیست کامل رشته های مورد نیاز قرار گاه خاتم الانبیا در سال ۹۸ و نیز ، زمان و مراحل ثبت نام ، گزینش و مصاحبه برای امریه سپاه ، با مشاوران ما در مرکز مشاوره آویژه دانش ، مشورت کنید . امریه سپاه


برای مشاوره در زمینه امریه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصصمرکز مشاوره تلفنیآویژه دانشتماس بگیرید :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸بیشتر بخوانید: جذب متقاضیان امریه


قرار گاه خاتم الانبیا ؛ شرایط و ضوابط امریه 

شرایط اولیه امریه سپاه در قرار گاه خاتم الانبیا ، تقریبا با موارد دیگر امریه یکسان است . بدین ترتیب که شما نباید غیبت داشته باشید . بعلاوه ، باید حداقل ۶ ماه سابقه بسیج فعال را دارا باشید . اما شرایط دیگر مورد نیاز برای اخذ امریه از قرار گاه خاتم ، به این شرح است :

 1. داشتن حداقل مدرک کارشناسی
 2. داشتن حداقل معدل اعلام شده توسط هسته گزینش قرار گاه
 3. داشتن برگ اعزام به خدمت از سوی نیرو ی انتظامی
 4. نداشتن سابقه خدمت قبلی در ارتش ، نیروی انتظامی یا وزارت دفاع
 5. معاف از رزم نبودن

بنا به موارد بالا ، امریه سپاه پاسداران در قرار گاه خاتم ، یک تفاوت اساسی با سایر امریه ها دارد . در موارد دیگر، معافیت از خدمات رزمی ، یک امتیاز و حتی شرط لازم گرفتن گرفتن امریه است . اما در خصوص امریه قرار گاه خاتم الانبیا ، این موضوع بر عکس می شود ! به این صورت که اگر شما معاف از رزم باشید ، شانس گرفتن امریه سپاه در قرار گاه خاتم را از دست می دهید .

بنا بر این ، توصیه می کنم حتی الامکان پیش از اقدام ، با مشاورین ما تماس بگیرید و شرایط خود را بررسی کنید تا با توجه به وضع موجود و توانایی و تحصیلات شما ، بهترین گزینه را برای اخذ امریه ، برای شما انتخاب کنیم !


بیشتر بخوانید: ضوابط و مقررات اخذ امریه سربازی


امریه سپاه,اخرین خبر های امریه سربازی,امریه,خدمت,خدمت سربازی,سربازی,گرفتن امریه

خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره نظام وظیفه

جزئیات امریه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه جزئیات امریه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

نظرات

- یک نظر:

 1. سلام…بنده رشتم مهندسی مکانیکه….معدل ارشدم ۱۵٫۶۳ میباشد و حداقل معدل ارشد برای قرارگاه خاتم ۱۶ میباشد…ایا راهی وجود داره تا بتونم امریه بگیرم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068