هر آنچه باید در مورد آموزشی سربازی بدانید!

هر آنچه باید در مورد آموزشی سربازی بدانید!

پسران با رسیدن به سن 18 سالگی دغدغه خدمت سربازی را خواهند داشت. می توان گفت سربازی مرحله و یا بخشی از زندگی پسران است که باید آن را پشت سر بگذارند.

خدمت سربازی را می توان به دو بخش مجزا تقسیم بندی کرد. دوره آموزشی سربازی، اولین بخش خدمت سربازی است که طبق قانون، همه مشمولان به منظور آشنایی با قوانین و برخی مهارت های نظامی باید در دوران آموزشی سربازی شرکت کنند.

دوره های آموزشی خدمت قسمتی از سربازی است که همه افراد باید مدت آموزشی سربازی را سپری کنند.

پس فرقی نمی کند که شما قصد داشته باشید امریه سربازی را دریافت کنید و یا در پادگان مشغول به خدمت شوید؛ در هر صورت شما ملزم به گذراندن دوره آموزشی سربازی هستید.

قوانین آموزشی سربازی و مقررات پادگان های نظامی در دوره های آموزشی برای آمادگی سربازان در شرایط نظامی و حساس وضع شده است. افراد با گذراندن این دوره ها، آموزش های نظامی و مهارت های زیادی را یاد می گیرند.

از آنجایی که آموزشی سربازی برای همه مشمولان اجباری است. پس مهم است که افرادی که به دنبال دریافت امریه سربازی هستند نیز مانند سایر مشمولان اطلاعات مناسبی را در این زمینه کسب کنند.

به دلیل سوالات مکرر شما در رابطه با شرایط آموزشی سربازی، مدت زمان آموزشی سربازی، قوانین آموزشی سربازی و …، مشاوران مرکز مشاوره آویژه به بررسی و تحلیل دوره آموزشی سربازی پرداخته و اطلاعات کامل و کاربردی را در این مقاله برای شما نگارش کرده اند.

اگر نمی دانید در روز اول آموزشی سربازی باید چه کار کنید و به طور کلی به دنبال کسب اطلاعات مناسب و معتبر در رابطه با شرایط آموزشی سربازی هستید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

دوره آموزشی سربازی چیست؟

24 ماه سربازی را می توان به دو بخش تقسیم کرد. بخشی از سربازی؛ دوره های آموزشی بوده و بعد از آن نوبت به خدمت سربازی می رسد.

دوره آموزشی سربازی، به منظور آشنایی مشمولین با قوانین و ضوابط محیط های نظامی ایجاد شده و فرد طی آن در یک بازه زمانی حدودا دو ماهه با شرایط حضور در پادگان ها و برخی مهارت های نظامی آشنا می شوند.

دوره آموزشی سربازی را می توان یک دوه مقدماتی برای شروع خدمت سربازی دانست. مشمولان بعد از مشخص شدن تاریخ اعزامشان باید آماده شرکت در دوره های آموزشی شوند.

در برگه معرفی نامه، محل خدمت مشمولان برای دوره آموزشی ثبت شده است. باتوجه به مکان تعیین شده باید آماده رفتن به یگان آموزشی باشند.

افرادی که این دوره را می گذرانند، مهارت های نظامی بسیاری را فرا گرفته و از آن در دوران خدمت خود استفاده می کنند.

از جمله مهارت های آموزش داده شده در این دوره، می توان به تیراندازی و آشنایی با مکانیزم عمل اسلحه های مختلف اشاره کرد.

لازم به ذکر است در حال حاضر طول خدمت سربازی در کشور ما از ۱۷ ماه تا ۲۴ ماه متغیر است. افراد بسته به شرایط خود، وضعیت سلامتی، پروژه های کسری خدمت، سهمیه ها و امتیازاتی که به گروه های خاص تعلق می گیرد و … طول دوران خدمتشان تعیین می شود.

برخی از افراد دوره آموزشی را دوره سخت خدمت می دانند و برای برخی دیگر این دوران سختی به همراه ندارد. دوره آموزشی سربازی، برای هرکسی که مشمول خدمت سربازی هست، بسته به نوع شخصیتی که دارد، می تواند سخت یا آسان باشد.

درخواست اعزام به خدمت و دوره آموزشی سربازی

نحوه درخواست اعزام به خدمت و دوره آموزشی سربازی

مشمولان با رسیدن به سن 18 سالگی اگر قصد ادامه تحصیل را نداشته باشند باید به دنبال درخواست اعزام به خدمت خود باشند تا از جریمه و ثبت غیبت سربازی مصون بمانند.

مشمولان برای درخواست اعزام به خدمت باید ابتدا دفترچه اعزام به خدمت را دریافت کرده و بعد از تکمیل دفترچه، آن را به سازمان نظام وظیفه کشور ارسال نمایند.

دفترچه اعزام به خدمت سربازی و ثبت نام خدمت را می توانید از پلیس + 10 دریافت کنید.

در نهایت شما بعد از تحویل مدارک مورد نیاز و پرکردن دفترچه، درخواستتان در سامانه خدمات الکترونیک نیروی انتظامی ثبت شده و محل خدمتتان مشخص شود.

زمان اعزام به دوره های آموزشی سربازی، 10 روز زودتر از زمان اعزام به خدمت سربازی تعیین می شود. مشمولان باید یک هفته قبل از اعزام به خدمت، معرفی نامه را از خدمات الکترونیک نیروی انتظامی دریافت کنند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

بهترین زمان برای ارسال دفترچه اعزام به خدمت چه هنگام است؟

اگر می خواهید در طول دوره آموزشی، 15 تا 20 روز مرخصی داشته باشید، ما در مرکز مشاوره آویژه توصیه می کنیم که در اسفند ماه دفترچه خود را ارسال کنید، تا از این دوره مرخصی بهره مند شوید.

البته زمان دوره آموزشی را همیشه زیاد در نظر بگیرید، زیرا ممکن است زمان ارسال امریه سربازی طول بکشد.

همچنین کسانی که زمان دوره آموزشی آنها در ماه رمضان است، دوره آموزشی راحت تری خواهند داشت؛ زیرا سخت گیری در این دوره کمتر خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با شرایط سربازی در ماه رمضان، توصیه می کنیم مقاله سربازی در ماه رمضان چگونه است؟ را مطالعه بفرمایید.

در دوره آموزشی چه مباحثی به سربازان آموزش داده می شود؟

ممکن است ذهن بسیاری از مشمولان سربازی درگیر این باشد که برنامه های دوران آموزشی چیست؟ امتحانات دوره آموزشی سربازی چگونه است؟ و … .

به طور کلی می توان گفت ستاد کل نیروهای مسلح برای دوره آموزشی سربازی برنامه ریزی متناسب با نیازهای هر ارگان و نیرو تدارک دیده است. این برنامه را تحت عنوان برنامه سین می شناسند.

برنامه و مباحث آموزشی در دوره آموزشی سربازی بسته به نوع نیروها می تواند تفاوت هایی را داشته باشد. مسلما برنامه آموزشی افرادی که در نیرو هوایی خدمت می کنند با افرادی که نیروی زمینی هستند تفاوت های اساسی را دارد. برای این منظور نیاز است که هر فرد با توجه به ارگان و نیرویی که برای خدمت سربازی برایش تعیین شده است مباحث دوره آموزشی خود را بررسی کند.

اما به طور کلی برخی از مباحث دوره های آموزشی هستند که در بین تمامی یگان ها و نیروهای نظام وظیفه یکسان بوده و تفاوتی با یکددیگر ندارند. برخی از مهم ترین مباحث و برنامه های دوره آموزشی سربازی تمامی نیروها و یگان ها عبلارت است از:

تقسیم بندی وظایف بین سربازان

آموزش نظم و انضباط فردی

انجام نظافت

آموزش مباحث نظامی و عقیدتی

آموزش رژه

اسلحه شناسی

میدان تیر

مراسم صبحگاه

آموزش و انجام نگهبانی

 

مدت دوره آموزشی سربازی

دوره آموزشی سربازی چند روز است؟

بسیاری از افراد به دنبال یافتن جواب این سوال هستند که آموزشی سربازی چند ماه است؟ خبرها و اطلاعیه های گوناگون در رابطه با مدت زمان آموزشی سربازی باعث شده تا مشمولان با چالش های مختلفی در این رابطه مواجه شوند.

قبل از شیوع ویروس کرونا طول دوره آموزشی برای تمامی افراد دو ماه بود.

اما با توجه به گسترش این بیماری و همچنین جمعیت بالای مشمولان در دوران آموزشی، سازمان نظام وظیفه تصمیم گرفت تا این دوران را کاهش داده و به طور تقریبی آن را به 4 هفته برساند.

در سال جاری طول مدت آموزشی سربازی به روال سابق خود بازگشته و دو ماه می باشد. البته با احتساب مرخصی های میان دوره و پایان دوره ای که برای مشمولان در دوران آموزشی درنظر گرفته می شود، می توان گفت حدودا دوران آموزشی که در پادگان سپری می شود 45 روز می باشد.

در دوران آموزشی چگونه می توانیم مرخصی بگیریم؟

همانطور که در بالا اشاره شد در دوران آموزشی سربازی، شما می توانید مرخصی دریافت کنید. به طور کلی مرخصی های دوران آموزشی سربازی را می توان به چهار دسته تقسیم بندی کرد. مرخصی های دوره آموزشی عبارت است از:

مرخصی ابتدای دوره

در ابتدای اعزام به دوره آموزش داده می شود تا سربازان بتوانند لباس هایی را که دریافت کرده اند را اندازه خود کنند. برای این منظور مرخصی حدودا دو تا شش روزه به آنها داده می شود تا به محل زندگی خود بازگشته و اقدام به تهیه لباس هایی اندازه و سایز خود کنند.

مرخصی میان دوره ای

که معمولاً در آخر ماه اول آموزش داده می شود و با توجه به تعطیلات رسمی بین سه تا هفت روز است.

مرخصی پایان دوره

به زمان برگزاری مراسم تحلیف بستگی دارد و مدت آن بین صفر تا سه روز است. مرخصی پایان دوره از روز مراسم تحلیف تا پایان دوره آموزشی است.

مرخصی درون شهری

این مرخصی معمولاً از هفته دوم آموزش شروع می شود. سربازان می توانند از 4 بعدازظهر تا 6 صبح روز بعد در خارج از پادگان باشند.

مشمولین عزیز توجه کنید فرمانده پادگان، فرمانده گردان و یگان، افرادی هستند که می توانند مرخصی شما را کاهش یا افزایش دهند.

تغییر زمان اعزام سربازی

بسیاری از مشمولان به هر دلیلی می خواهند که زمان اعزام به خدمت سربازی خودشان را جلو انداخته و یا تمدید کنند؛ خوشبختانه جدیدا این امکان برای مشمولان فراهم شده است.

طبق قانون سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، مشمولان می توانند به دلایل زیر خدمت سربازی و اعزام به دوره های آموزشی خود را به تعویق بیندازند:

اگر خودشان یا یکی از بستگان درجه یک آن ها دچار بیماری شده باشد.

اگر یکی از بستگان درجه یک مشمول فوت کرده باشد.

اگر بلایای طبیعی (سیل، زلزله و …) باعث آسیب به خانواده و فرد مشمول شده باشد.

مشمولانی که قصد تشرف به حج داشته باشند.

مشمولانی که برای شرایط خاص امکان اعزام به خدمت آن ها فراهم نیست، می توانند زمان اعزام به خدمت سربازی خود را تمدید نمایند.

لازم به ذکر است، مشمولانی که متقاضی عقب انداختن یا جلو انداختن زمان اعزام به خدمت سربازی هستند، می توانند در صورت دارا بودن شرایط مذکور، با همراه داشتن مدارک شناسایی و تکمیل فرم درخواست تمدید یا تعجیل در تاریخ اعزام به خدمت، به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه کنند.

تغییر زمان اعزام سربازی

 

برای دوره آموزشی چه وسایلی نیاز است؟

با اینکه در دوره آموزشی وسایلی که نیازاست در اختیارتان قرار می دهند، اما ما توصیه می کنیم قبل از رفتن به پادگان آموزشی، برخی وسایل اساسی را همراه خود داشته باشید.

در ادامه لیستی از وسایلی که در دو ماه آموزشی سربازی به آن نیاز دارید، آماده شده است تا بتوانید این دوران را با آسایش و راحتی بیشتری طی کنید.

لیست وسایل به شرح زیر است:

یک عدد ساک متوسط و کیف کولی یا ساک دستی کوچک

ساک متوسط به اندازه ای که تمام وسایل زیر در آن جای بگیرد و ترجیحا چرخ دار و دسته دار باشد و ساک دستی کوچک در مرخصی های دوره‌ ای، برای رفتن به شهر و میان دوره برای حمل وسایل ضروری راحت و مناسب است.

قرص و داروهای ضروری

اگر به بیماری مبتلا هستید داروهای مورد نیازتان را با خود ببرید؛ اما در کل داروهای ضروری مانند آنتی بیوتیک، قرص معده و سرماخوردگی و سردرد با خود به همراه داشته باشید.

بند پوتین قیطانی (کشی)

یکی از موارد آزار دهنده و بسیار وقت گیر در سربازی، در آوردن و پوشیدن مجدد پوتین‌ ها است. بندهای معمولی بیش از پنج دقیقه از زمان شما را جهت پوشیدن پوتین تلف می‌ کنند. برای در آوردن پوتین نیز به حداقل یک دقیقه زمان نیاز دارید تا تک تک بندهای پوتین را شل کنید و بعد پوتین خود را در بیاورید.

با تهیه بندهای پوتین کشی در کمتر از یک دقیقه می‌ توانید عمل باز و بسته کردن کامل پوتین‌ ها را انجام دهید و زمان اضافه باقی مانده را صرف انجام کارهای مهم دیگری کنید.

پوتین سربازی ساق کوتاه

زمانی که پوتین‌ های خود را از پادگان گرفتید، می‌ توانید در برخی از فروشگاه‌ های لوازم سربازی پوتین خود را داده و پا پرداخت مبلغ جزئی، پوتین طبی ساق کوتاه تهیه کنید، که در باز و بسته کردن، راحت‌ تر و سریع‌ تر خواهد بود.

خوردنی های کم حجم و پر انرژی

بیسکویت، کشمش و کنسرو و سایر مواد غذایی کم حجم و دارای انرژی زیاد می تواند برای شما مناسب باشد.

سایر وسایل ضروری

کش، کیسه پلاستیکی، ظرف و ظروف شخصی مانند بشقاب، قاشق، چنگال و لیوان، سوزن و نخ مشکی و سفید، کارت تلفن، سنجاق قفلی و یک کارت بانکی از وسایل ضروری می باشد که ممکن است در طول دوره آموزشی احتیاجتان شود.

 

وسایلی که برای دوره آموزشی نیاز دارید

سخنی از مشاوران آویژه

دوره آموزشی سربازی و دوره خدمت سختی های خودش را دارد و برای گذراندن این دوران، باید صبور باشید و سعی کنید سختی های این دوران را قبول کرده و خودتان را با شرایط موجود وفق دهید.

دوره آموزشی را شما تحت هر شرایطی باید پشت سر بگذارید. حتی اگر امریه سربازی دریافت کرده و یا با انجام پروژه های کسری خدمت، مدت زمان سربازی خود را کاهش دهید، همچنان باید دوره آمورزشی سربازی را گذرانده باشید تا کارت پایان خدمت دریافت کنید.

در این مقاله تلاش کردیم که به بررسی دوران آموزشی سربازی بپردازیم و شما را با شرایط دوره آموزشی سربازی و قوانین دوره آموزشی و … آشنا کنیم. چنانچه سوال یا راهنمایی در این زمینه نیاز دارید می توانید با مشاوره نظام وظیفه تماس حاصل فرمایید. مشاورین و کارشناسان مجرب آویژه جهت خدمت رسانی به شما عزیزان آماده اند.

سوالات متداول

سوال علامتمدت دوره آموزشی در دوران کرونا چقدر تغییر داشته است؟

مدت آموزشی در دوران قبل از کرونا، 2 ماه بود، اما پس از شیوع کرونا به 1 ماه تغییر کرد.

سوال علامتچه وسایلی را نباید به پادگان ببریم؟

موبایل، هندزفری، شارژر و سیم و …


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

هر آنچه باید در مورد آموزشی سربازی بدانید!

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 36 نظر:
 1. سلام من بخاطر خود زنی و تتو معاف از رزم اعصاب و روانم آموزشیم چند روزه؟

  1. سلام جزایری هستم.مدت اموزشی ۲ ماه است فقط از انجام کار های سنگین مثل کار با اسلحه و پست دادن و رژه ها معاف هستید

 2. سلام واسه من تو کمسیون شورا نوشت معاف اموزشی یعنی همون معاف از رزم یا فرق داره

  1. برای بررسی بیشتر با مشاورین آویژه تماس حاصل فرمایید

 3. دیروز پسرم رفت آموزشی یادم رفته براش بشقاب قاشق بزارم 😢

  1. سلام وقت بخیر، از زمان برقراری حساب بانکی و اعلام آنها به منابع انسانی یگان شما، واریز صورت می‌گیرد.

 4. سلام و درود. من حدودا هفت سالی است که مشکل خواب دارم و با تجویز و دستور پزشک متخصص دارم قرص کلونازپام (نوعی قرص خواب آور) مصرف میکنم. سوال من اینکه آیا ممکن است عده ای سرباز و درجه دار من رو به خاطر مصرف قرص خواب مسخره کنند؟ یا بخواهند دلیل مصرف قرص خواب رو از سیر تا پیار برای آنها توضیح بدم؟ یا اینکه این چیز ها مسائل شخصیه و کسی به اینها گیر نمیده؟

  1. سلام برای فرمانده باید توضیح دهید دلیل مصرف قرص با تجویز پزشک باید مشخص باشد

 5. سلام میان دوره آموزشی رو با اتوبوس میفرستن یا بابد شخصی بریم شهرمون

 6. دویست خط جمله نوشتید آخرش نگفتید سرباز در دوره 2 ماهه آموزشی حقوق می‌گیرد؟ بله یا خیر

 7. سلام
  بنده متولد۱۳۶۴ هستم زیر دیپلم متاهل داریه ۳ فرزند میباشم و باتوجه به مشکلات زیاد نتونستم خدمت سربازی برم از مدت غیبتم ۱۶سال سپری شده و از خدمات دولتی محروم هستم الان قصد خدمت رفتن دارم ایا مدت غیبتم را چگونه محاسبه میکنن یعنی چند وقت خدمت میکنم و حقوق دریافتی چند دریافت میکنم؟ باتشکر لطفا راهنمای کنید

  1. سلام برای شما6 ماه اضافه خدمت لحاظ میشود. شما با 3 فرزند و 40 سال سن میتوانید معافیت دریافت کنید.

 8. سلام برادر من لیسانس هست آذر ماه رفته آموزشی ۰۱ بنظرتون دوماه نگه میدارن یا ۴۵ روز ؟
  و اینکه آیا تو این هوای سرد ارودگاه هم میبرن؟
  وقتی ازش میپرسم میگه همه چی دست فرمانده است معلوم نیست

 9. در دوره آموزشی حقوق سربازان همانند حالت عادی سربازی هست یا کمتر می باشد ؟
  و آیا پس از ماه اول حقوق واریز می شود یا بعد از اتمام دو ماه آموزشی حقوق واریز می شود؟

  1. سلام وقتون بخیر فرقی بین دوره آموزشی و یگان در دیافت حقوق نمیباشد

 10. سلام خدمت استاتید من دو ماه دیگه اعزامم
  متاهل و دارای یک فرزند.. ضمن اینکه مدت 180 روز هم برای غیبتم اضافه خدمت خوردم
  سوال اولم اینه حقوق سربازیم چقدر میشه و اینکه بنظرتون احیانا با بخشودگی اضافه خدمتم چقدر باید خدمت کنم
  زیر دیپلم هستم
  تشکر

 11. پسرمن هفته اول آموزشش هست خیلی پسرساده و بی مسیولیت است سه روز پیش مدخصی اومد رفت وگفت من یه کاراشتباه کردم چخولی دوستانم روکردم نگفت کجا الان اونا من روتحدید میکنن واینکه پول دادم هواموداشته باشن بیشتر توضیح نداد من نگرانشم خواهش میکنم راهنمایی کنید

 12. سلام برادر من ۴ روزه اعزام شده ولی تا حالا هیچ تماسی نگرفته یعنی اجازه تماس نمیدن؟؟

  1. سلام وقت بخیر
   اگر کارت تلفن به همراه داشته باشن امکان تماس برایشان میسر می باشد

 13. سلام برادر من ۴ روزه اعزام شده ولی تا حالا هیچ تماسی نگرفته یعنی اجازه تماس نمیدن و ما خودمون میتونیم تماس بگیریم لطفا جواب بدین؟؟

  1. سلام وقت بخیر
   اگر کارت تلفن به همراه داشته باشن امکان تماس برایشان میسر می باشد

 14. سلام من دوره تکمیلی بسیج رو به طور کامل گذروندم و همچنین خودم رو معاف از رزم کردم متاسفانه نمیدونستم سپاه معاف از رزم پذیرش نمیکند .سوال من این است که من باید دوره آموزشی بگذارنم یا خیر

  1. کی گفته سپاه معاف از رزم پذیرش نمیکنه؟
   من الان سرباز سپاهم و یه گروهانمون کلا معاف از رزمن
   اگه بسیج تکمیلی هم داشته باشین نهایتا ۳،۴ روز نگهتون میدارن و بعدش میرید سر یگانتون مستقیم، یا اگه امریه باشید میرید همونجا

   1. معاف از رزم چه کارایی رو انجام نمی‌دهد ؟؟ میشه لطفاً راهنمایی کنید

   2. من معاف از رزم هستم افتادم پادگان مالک اشتر سپاه ارومیه چطوری؟ سختیش نسبت به ارتش و نیروی انتظامی کمتره؟

   3. سلام دوره تکمیلی بسیج دقیقا چی هستش از کجا باید پیگیر شد چون عضویت بسیج رو دارم فعال هم هستم اما چندین ساله پیگیر نشدم نمیدونم الان در چه وضعیته این دوره تکمیلی چی هست ؟
    قبل از خدمت کارای امریه رو انجام داده باشیم هم دوره آموزشی کوتاه میشه ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

    1. سلام وقت بخیر
     برای توضیح بیشتر به کارشناسان ما تماس بگیرید.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/31

جمعه

1403/4/1

شنبه

1403/4/2

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید