راهنمای ملاقات مردمی نظام وظیفه

ملاقات مردمی نظام وظیفه, مشاوره نظام وظیفه, مشاوره سربازی, مشاوره معافیت سربازی, ملاقات مردمی سربازی, مشاوره سربازی

مشاوره ملاقات مردمی نظام وظیفه.آیا از قوانین و مفاد مربوط به ملاقات مردمی نظام وظیفه اطلاع دارید؟ آیا از جزئیات روند ملاقات مردمی نظام وظیفه مطلع هستید؟ ما را با مطلب زیر همراهی کنید تا پاسخ سولاتتان را بیابید.

در این پست قصد داریم در خصوص تجربیات مشاوران نظام وظیفه مشاوره تلفنی آویژه دانش درباره ملاقات مردمی نظام وظیفه راهنمای کاملی به دوستان عزیز ارائه دهیم.

مشاوره سربازی: زمان ملاقات مردمی نظام وظیفه

تجربه مشاوران نظام وظیفه مشاوره تلفنی آویژه دانش نشان داده است. که معمولاً ملاقات مردمی نظام وظیفه در اواخر ماه و در روز پنجشنبه است. ملاقات مردمی اغلب در بازه های زمانی 1 ماهه برگزار می شود. هر چند زمان دقیقی برای ملاقات مردمی نظام وظیفه وجود ندارد ولی در روزهای پنجشنبه برگزار می شود. مشاوران نظام وظیفه ما پیشنهاد می کنند،. برای آگاهی از زمان دقیق ملاقات مردمی با نظام وظیفه با شماره زیر تماس برقرار کنید:

شماره تماس جهت آگاهی از زمان دقیق ملاقات مردمی نظام وظیفه: تهران 9099071985 و سایراستانها 9099071985

توصیه مشاوران نظام وظیفه ما اینست که برای اینکه ملاقات مردمی را از دست ندهید. حتماً از اواسط ماه و حتی قبلتر به طور مستمر از شماره بالا پیگیری کنید. تا از زمان دقیق ملاقات مردمی نظام وظیفه مطلع شوید.


بیشتر بخوانید: مشاوره نظام وظیفه


مشاوره سربازی: مکان ملاقات مردمی نظام وظیفه:

ملاقات مردمی نظام وظیفه در تهران – میدان سپاه – سازمان وظیفه عمومی ناجا برگزار می شود.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دسترسی ها با حمل و نقل عمومی

با استفاده از مترو برای رفتن به محل ملاقات مردمی نظام وظیفه می توانید از خطوط زیر استفاده کنید:

خط 4 (زرد) و یا خط 2 (آبی پر رنگ) ایستگاه دروازه شمیران: در این ایستگاه پیاده شده و به سمت پل چوبی بروید. با ادامه دادن امتداد همین مسیر پس از حدود 10 دقیقه پیاده روی به میدان سپاه میرسید.

با استفاده از BRT برای رفتن به محل ملاقات مردمی نظام وظیفه می توانید. سوار خط BRT آزادی-تهرانپارس شده و در ایستگاه پل چوبی پیاده شده و به سمت میدان سپاه بروید.

دسترسی به سازمان وظیفه عمومی ناجا که محل برگزاری ملاقات مردمی نظام وظیفه است. در تصویر زیر نیز نشان داده شده است.

معافیت سربازی,معافیت نظام وظیفه,مشاوره معافیت سربازی,ملاقات مردمی,ملاقات مردمی سرداران نظام وظیفه,ملاقات مردمی سربازی,ملاقات مردمی نظام وظیفه


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت سربازی


توصیه های مهم مشاوران نظام وظیفه ما جهت تسریع در انجام کارهای ملاقات مردمی نظام وظیفه

1- کلیه مدارک موجودی را که دارید حتماً همراه خود داشته باشید، چرا که اگر به مشکلی برخورد کردید حداقل یک ماه باید صبر کنید. تا دوباره بتوانید اقدام کنید و اگر از شهرستان آمده باشید که ضرر آن به مراتب بیشتر است.

2- حتماً سعی کنید برای اینکه زودتر نوبتتان شود و خیلی معطل نشوید،. نهایتاً تا ساعت 7:30 صبح در محل سازمان نظام وظیفه عمومی حاضر باشید.

3- سعی کنید نامه ی درخواست خود را از قبل تهیه نمایید تا نامه دقیق تر نوشته شود و چیزی از قلم نیفتد.

4- کارت ملی خود را به همراه داشته باشید.

5- حتی الامکان با خودتان خودکار به همراه داشته باشید.


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت پزشکی


مشاوره سربازی: چگونگی انجام مراحل ملاقات مردمی نظام وظیفه

دریافت برگه درخواست ملاقات مردمی نظام وظیفه

در ابتدای ورود به سازمان وظیفه عمومی ناجا برگه ای مشابه برگه زیر برای نوشتن درخواستتان به شما داده می شود. مشاوران نظام وظیفه آویژه دانش توصیه می کنند که سعی کنید که به طریقی دو برگه تهیه نمایید. چرا که در برخی از موارد دیده شده است که یک درخواست را یکی از افسران. معافیت نظام وظیفه رد می کند و افسر نظام وظیفه دیگر آن را تأیید می کند و مشکل شما رفع می شود.

ملاقات مردمی نظام وظیفه, مشاوره نظام وظیفه, مشاوره سربازی, مشاوره معافیت سربازی, ملاقات مردمی سربازی, مشاوره سربازی

 

مشاوران نظام وظیفه آویژه دانش توصیه می کنند که پس از دریافت برگه. درخواست نظام وظیفه،. نیاز نیست حتماً همانجا آن را پر کنید. سریعاً پس از دریافت برگه درخواست ملاقات مردمی نظام وظیفه، به طرف محوطه بررسی درخواست ها بروید. قبل از ورود به محوطه شما را تفتیش بدنی می کنند. توجه داشته باشید که همراه داشتن تلفن همراه هیچ ممانعت و مشکلی ندارد.

برای بررسی درخواستتان با توجه به این که چه درخواستی دارید،. باید به محل مناسب بررسی وضعیت نظام وظیفه مراجعه کنید. در نتیجه نیاز است که یا به سالن 2 بروید و یا به سالن 3 بروید.


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت تحصیلی


سالن 2 ملاقات مردمی نظام وظیفه

پس از ورود به محوطه درست روبه روی شما محل ورود به سالن 2 است. و باید در صف بایستید تا از ساعت 8 صبح نوبت دهی مشمولین نظام وظیفه آغاز شود.

توجه کنید که در سالن 2 ملاقات مردمی نظام وظیفه تنها موارد زیر بررسی می شود:

1- درخواست تأخیر (تمدید) در تاریخ اعزام سربازی

2- درخواست تعجیل اعزام سربازی

3- درخواست تغییر در محل خدمت سربازی

می توانید برای تغییر خدمت سربازی از سپاه به ارتش و ارتش به سپاه.، تغییر خدمت سربازی از سپاه به نیروی انتظامی و نیروی انتظامی به سپاه، تغییر خدمت سربازی از ارتش به نیروی انتظامی. و نیروی انتظامی به ارتش، درخواست خود را در سالن 2 ملاقات مردمی نظام وظیفه مطرح نمایید.


برای مشاوره در زمینهملاقات مردمی نظام وظیفه

می توانید از سراسر کشور با استفاده ازتلفن ثابتاز ساعت 8 صبح الی 12 شبحتی در ایام تعطیل

بامشاوران متخصصمرکز مشاوره تلفنیآویژه دانشتماس بگیرید:

تهران 9099071985 و سایراستانها 9099071985


سالن 3 ملاقات مردمی نظام وظیفه

دسترسی به این سالن به این صورت است که زمانی که وارد محوطه شدید، از سمت راست محل صف سالن دو.، به پشت ساختمان رو به رویی رفته و وارد سالن 3 می شوید.

تجربه مشاوران نظام وظیفه آویژه دانش نشان داده است که بسیاری از افراد. به جای رفتن به سالن 3 اشتباهاً در صف سالن 2 ملاقات مردمی می ایستند و عملاً نوبت ملاقات مردمی خود را به تأخیر می اندازند. پس توجه داشته باشید که در صف اشتباه نایستید.

در سالن 3 ملاقات مردمی نظام وظیفه به جز درخواست های تمدید خدمت سربازی،. تعجیل خدمت سربازی و تغییر خدمت سربازی، سایر درخواست ها را که شامل موارد زیر می شود می توانید مطرح کنید:

1- درخواست های معافیت تحصیلی و مشکلات تحصیلی

2- درخواست های معافیت کفالت

3- درخواست های مشکل خروج از کشور

4- درخواست های معافیت خرید خدمت 8 سال غیبت

5- درخواست های معافیت پزشکی

6- درخواست های معافیت ایثارگری

7- موارد دیگر مربوط به معافیت سربازی

 


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت کفالت


سریعا نوبت بگیرید!

مشاوران سربازی آویژه دانش پیشنهاد می کنند،. پس از اینکه وارد سالن شماره 3 ملاقات مردمی نظام وظیفه شدید.، سریعاً و در اولین اقدام، از دستگاه های نوبت دهی با توجه به درخواستتان، نوبت بگیرید. توصیه مشاوران نظام وظیفه ما این است. که پس از اینکه مقداری از زمان نوبت گیریتان گذشت، یک بار دیگر نوبت گیری کنید برای روز مبادا که اگر یکی. از باجه ها پاسخ مطلوب به شما نداد، با معطلی کمتری نوبتتان شود. و بتوانید شانستان را در باجه ی دیگری امتحان کنید. چرا که تجربه مشاوران نظام وظیفه ما نشان داده که افسرانی که درخواست ها را بررسی می کنند.، نظرات متفاوتی به درخواست ها دارند.

بعضاً برای شرایط مشابه تصمیماتی عکس هم گرفته می شود. اگر یک نوبت دیگر نگیرید، به دلیل اینکه ملاقات مردمی نظام وظیفه بسیار شلوغ می شود،. درخواست ها بسیار زیاد است، یا نوبتتان نمی شود و یا بسیار معطل خواهید شد.

دقت داشته باشید که…

دقت داشته باشید که پس از یک بار مراجعه به یکی از باجه های. بررسی درخواست معافیت مدنظرتان، برگه درخواست از شما گرفته خواهد شد. و بدون برگه درخواست نمی توانید درخواست دیگری کنید. به همین است که مشاوران نظام وظیفه آویژه دانش پیشنهاد می کنند. در ابتدای ورود به سازمان وظیفه، سعی کنید بیش از یک برگه درخواست بگیرید. تا بتوانید برای ملاقات مردمی درخواست دیگری داشته باشید.

پس از آنکه ان شاءالله مشکلتان حل شد، به دقت به راهنمایی های ارائه شده توجه کنید. و همه ی مدارک مورد نیاز را یادداشت کنید تا ان شاءالله دیگر مشکلی برایتان پیش نیاید.

امیدواریم که راهنمایی مشاوران نظام وظیفه آویژه دانش برای ملاقات مردمی نظام وظیفه. برای شما مفید بوده باشد و مشکل معافیت سربازی شما با ملاقات مردمی نظام وظیفه حل شود.


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت موارد خاص سربازی


مشاوره در زمینه ملاقات مردمی نطام وظیفه

در صورتی که نیاز به توضیحات و راهنمایی های بیشتر دارید،. مشاوره تلفنی آویژه دانش آماده پاسخگویی به سوالات شماست. مشاورین حرفه ای ما در مشاوره تلفنی آویژه دانشبا ارائه خدمات مشاوره تلفنی حرفه ای،. در زمینه انواع معافیت پزشکی، معافیت تحصیلی، خروج از کشور، معافیت کفالت، معافیت سرباز نخبگی، معافیت خرید خدمت، امریه سربازی،. کسری خدمت و سایر معافیت های سربازی آماده پاسخگویی به مشمولین سربازی هستند،. تا علاوه بر اینکه قبل از هر اقدامی از موفقیت آمیز بودن یا نبودن آن اطلاع یابد بلکه با مراحل اقدام و قوانین. دیگری که احتمال دارد شامل حال آنها شود، آشنایی یابند.


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت تحصیلی


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

راهنمای ملاقات مردمی نظام وظیفه

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 36 نظر:
 1. سلام من مشکل بیماری اعصاب روان دارم زاهدان خدمت میکنم بعد برام کمیسیون پزشکی تهران گرفتند میخواهند انتقالم بدن کرمان شغل پدرم هم کشاورزی هست مادرمم بیماره ب علت بیماری خودم میومدم مرخصی غیبت میکردم نمیتونستم برم الان اضافه خدمت دارم چکار کنم بخشیده شن میتوتم وقت ملاقات باکسی تهران بگیرم

  1. با سلام شما متاسفانه نهصت دارید و با صلاحدید فرمانده یگان این نهصت میتواند پاک گردد بشرط ذکر دلیل و شواهد و قراین

 2. سلام خسته نباشید من سرپرست خانوادم و پدرم به علت اعتیاد شدید در کمپ ها بود سال99مشمول بودم و سال 1402طلاق گرفته شده و دوتا خواهر کوچکتر دارم ک یکشون در سن کم ازدواج کرده و سرپرستی مادرم و خواهر کوچکترم با منه نامه مجوز دار از چند کمپی ک پدرم بوده دارم و میل به زندگی نداره و کلن نبوده ولی نظام وظیفه میگه سه سال غیبت داری باید بری سربازی با اینکه توجیه دارم الان باید چکار کنم بتونم کفالت بگیرم

  1. سلام باید اول نامه توجیه غیبت بنویسید و دلایل غیبت را با مدارک و مشتندات در نامه بیان کنید در صورت تایید نامه و بخشودگی غیبت میتوانید برای گرفتن مفالت اقدام کنید.

   1. درود بر شما یعنی اول باز برم پلیس +۱۰درخواست توجیه فقط بدم قبول کردن برم برای اقدام کفالت
    پس چطور گفتن باید بری سربازی

 3. سلام وقت بخیر
  یه مشکلی داشتم امکانش هست راهنماییم کنید

  بنده دوسال پیش برای معافیت اعصاب روان اقدام کردم ک ۶ماه موقت معافیت دادند اما بعدا فرستادن شوراعالی و معاف از رزم کردند(دو قطبی نوع یک بهمراه توهم دارم ک معاف دایم هست)
  در این مدت هم دوبار بیمارستان بستری شدم
  مجدد چند روز پیش بیماریم عود کرد که دکتر داروهامو سه برابر کرد. پدرمادر مراجعه کردند نظام وظیفه که مجدد پیگیری کنند اما نظام وظیفه شهرکرد میگه چون شوراعالی رای داده نمیشه کاری کرد و میتواند فقط برای اعزام اقدام کند درحالی ک بخاطر بیماریم برام امکانپذیر نیست…لطفا راهنمایی میفرمایید خیلی خسته شدم

  1. در صورتی که پزشک معتمد نظام وظیفه تایید دهد امکان معافیت است، درخواست اعتراض دهید و دوباره منتظر رای کمیسیون باشید

 4. سلام خسته نباشید من اعزامی سال 91 هستم بخاطر مشکل دیابت پدرم نتوستم ادامه خدمت بدم فراری شدم ودر سال 93 آخرش متاهل شدم 1401 رفتم پادگان خودمو معرفی کردم الان کسري متاهلی میگن بهم نمیخوری کسي میدونی چرا 10 سال فراری بودم

  1. سلام.طبق قانون نظام وظیفه تنها سربازانی که از آذر ۹۹ به بعد دفترجه پست کرده اند امکان دریافت کسری متاهلی دارند.

 5. سلام یک پزشک در بیمارستان امام سجاد ناجا تهران به من تهمت عقب ماندگی ذهنی زده وباچرت وپرت هایی که برعلیه من نوشته برام کارت معافیت قرمز سربازی دائم صادر شده حالا می خوام هم ازپزشکی که زندگی مونابودکرده شکایت کنم هم برای باطل کردن کردن کارت معافیت دائم ورفتن به سربازی اقدام کنم لطفاً من را راهنمایی کنید باتشکر

 6. سلام من محمد جواد ایزدی هستم . بهمن ۱۴۰۰ دانشگاه دولتی قبول شدم و برای دانشجو ها تا ۳۰ مهر معافیت تحصیلی وجود داشت. من ۲۷ مهر دفترچه پست کردم و وقتی رفتم پیش دکتر گفت باید بری کمیسیون پزشکی. بعد از کمیسیون رفتیم پلیس بعلاوه ده تاریخ اعزام بزنیم ولی گفت ۹۰ روز اضافه خدمت داری و کمیسیون پزشکیتو باید شهریور میرفتی ولی من اینو نمیدونستم. توجیه غیبت زدم ولی نظام وظیفه شهرکرد ردش کرد. اگه من بیام تهران و توجیه غیبت بزنم غیبتم رو پاک میکنن

  1. سلام. خیر بررسی موارد از این دست در حوزه نظام وظیفه هر استان انجام میشود .

 7. باعرض سلام وخسته نباشید‌من ۹ ساله که از خدمت سربازی فراری هستم که یکسال پیش که خیلی حالم بد شد ه بود که اقدام به خودکشی کرده بودم که خانواده متوجه شدن و مانع ان شدن که من و بیمارستان بردن وبارضایت خودم دکتر منو جراحی کرد و متوجه غده ای در انتهای روده ام شد که دیورتیکول نام داشت بعداز خوب شدن اون درد دوباره به علت جراحی فتخ ناف دارم و هموروعید هم داشتم که یک بارهم عمل کردم هموروعید دوباره برگشت کرد متاهل هم هستم خانمم هم بخاطر این که همیشه مریض هستم درخاست طلاق کرده نمیدونم چکار کنم ممنوالخدمات هم شدم ایا راهی برای معافیت دارم یا نه یااز چه راهی باید باید اقدام کنم هم نمیدونم ممنون میشم راهنماییم کنید ؟

  1. سلام. به پلیس +10 مراجعه نمایید و برای معافیت دائم اقدام نمایید

 8. سلام من 3روز دیگه اعزام به خدمتم آیا میتونم درخواست بدم یگان خدمتیم توی تهران باشه به علت شرایط کاری

  1. سلام / درخواست انتقالی بلاعوض میتوانید بزنید.

 9. سلام وخسته نباشید..من تحت پوشش کمیته امداد هستم و طبق بخشنامه ای ک چند ساله اومده از خدمت سربازی معافم اما با توجه به این ک چند ماهه غیبت دارم نمیتونم معافیت بگیرم درواقع فقط باید توجیه بشه غیبتم الانم میخوام برم نظام وظیفه تهران حضوری درخواست توجیه غیبت کنم به نظرشما کمک میکنن؟؟ غیبتم توجیه بشه معاف میشم

  1. سلام رسول جان
   دلیل موجه برای توجیه لازم است با مشاورین تماس بگیرید

 10. من غلامعباس -طهماسبی بیرگانی -کد ملی 1755384750 ساکن تهران -پدر یک سرباز وظیفه هستم که در تاریخ 98/10/1 به خدمت اعزام شد
  اگر امکان داره در ایام کرونا به سربازانی که در این ایام 21 ماه در خدمت هستند کسر خدمت یا مرخصی بیشتری داده شود . همین دوسال که ما درگیر کرونا هستیم شرایط گذراندن مدت سربازی باید عادلانه تر بشود یک عده در منزل ماندن کرونا نگیرند و یک عده ای باید خارج منزل خدمت کنند باید فرق کنند
  هر چند پادگانها و مرز خیلی بهداشتشان از داخل شهرها وضعیت بسیار بسیار بهتری داره
  در ضمن بنده خودم در زمان جنگ بسیجی داوطلب و در قرارگاه کربلا بودم
  بودم و حاضرم همین الان هم به هر جبهه ای برای دفاع از وطن اعزام بشم .
  اینجانب بقیه ادامه محل خدمتم لشکری 92 زرهی بود. و افتخار می کنم .
  لطفا این موضوع تخفیف را به فرماندهان منعکس بفرمائید .
  با تشکر
  پدر سرباز وظیفه .-شماره تماس 09163008223

 11. سلام من یک پسر و یک دختر دارم پسرم متولد سال ۷۳ هستش سربازی نرفته من حدوداً ۷ سال پیش به خاطر یکسری مشکلات از همسرم جدا شدم ولی چهار سال بعد از جداییمون طلاق گرفتم زمانی که من طلاق گرفتم پسرم مشمول خدمت بود به خاطر همین پسرم نتونست کفالت ما رو بگیره الان به خاطر نداشتن معافیت هیچ جا نمیتونه مشغول خدمت مشغول کار بشه من خودم بیماری روماتیسم مفصلی شدید دارم جزو بیماری‌های خاص محسوب میشم. میخواستم راهنماییم کنین ببینم چطوری میتونم پسرم معاف بشه و کفالت مادر را به عهده بگیره ممنون میشم پاسخگو باشین

  1. سلام
   با توجه به غیبت فرزند شما و نداشتن شرایط اخذ معافیت کفالت، این امکان وجود ندارد.

 12. سلام من حاضرم سرویس بهداشتی نظافت کنم و کارهای دیگری انجام بدم فقط کارتم باطل شه ،موردم افسردگی بوده به علت فوت عزیزم که البته سال 93 94 موقع اعزام این اتفاق برام افتاد وتوشورای شهرستان با وعده معافیت موقت مرا معاف دائم کردن نمیدونم مردن هم جرم است اگر می تونید تورا خدا کمکم کنید من هیچیم نیس به خدا

  1. سلام
   باید درخواست ابطال معافیت پزشکی خود را ارائه کنید اگر بیماری بهبود یافته باشد معافیتتان باطل میشود. فیستول بیماری دستگاه تناسلی است که کانال غیر طبیعی برای خروج مدفوع وجود دارد.

 13. لطفا شماره ى عوضى ندهيد، بنده از شهرستان همين شماره ٩٠٩٩٠٧٢٠٦٨ را دهها بار شماره گيرى كردم پيامگير اعلام نمود كه اين شماره اشتباه است ،بخدا تو اين مملكت يك چيز درست وحسابى پيدا نمى شود

  1. با سلام اینجانب از شهر تبریز سال ۸۹ معافیت پزشکی دایم خود را به دلیل تحصیل در دانشگاه ابطال کرده بعد از فارغ التحصیلی اقدام به درخواست معافیت پزشکی کرده که متاسفانه معاف از رزم شده سال ۹۰ اعزام ، سال ۹۲ مجددا اعزام و حال بعد از گذشت زمان اقدام به خرید خدمت سربازی کرده که گفته اند چون بدون هماهنگی کارت ایشان ابطال گردیده ، ابطال کارت ایشان احیا خواهد شد الان هم از هنگ تبریز میگویند که نظر ما مثبت بود با نظر تهران ولی نمیشه چرا ، چون تهران گفته کار از روی آگاهی کامل انجام شده ما غلط کردیم تکلیف من بدبخت چیه داداش من متولد ۶۳ هستم نه کار و بار داریم نه زندگی خواهشا” به این مشکل رسیدگی کنید ، منتظر جواب شما بزرگواران هستیم ! متشکر ؟

   1. سلام
    طبق قوانین نظام وظیفه تمام مشمولان بعد از ابطال کارت معافیت دائم باید به خدمت سربازی اعزام شوند.

   2. سلام
    طبق قوانین نظام وظیفه تمام مشمولان بعد ابطال کارت معافیت دائم باید به خدمت سربازی اعزام شوند.

 14. سلام وقت بخیر ، 2 فرزند پسر دارم پسر کوچکم مریضه (معلولیت ذهنی جسمی گفتاری خیلی شدید) و مطابق با ماده 9 عفو مقام معظم رهبري ماده 9 بهزیستی پسر بزرگم معاف میشه ولی هم بهزیستی رفتم و هم نظام وظیف میگن به ما ابلاغ نشده خواهش میکنم راهماییم کنید که وقتش نگزره و غیبت نخوره تشکر میکنم خسته نباشد

  1. سلام وقت بخیر ، کسی نیست جواب بده بعد از 2 ماه . من فکر می کردم اینجا کسانی برای پاسخگویی باشند . و بتوانند قسمتی از مشکلات ما را حل کنند.

    1. سلام وقت بخیر ، ۲ فرزند پسر دارم پسر کوچکم مریضه (معلولیت ذهنی جسمی گفتاری خیلی شدید) و مطابق با ماده ۹ عفو مقام معظم رهبری ماده ۹ بهزیستی پسر بزرگم معاف میشه ولی هم بهزیستی رفتم و هم نظام وظیف میگن به ما ابلاغ نشده خواهش میکنم راهماییم کنید که وقتش نگزره و غیبت نخوره تشکر میکنم خسته نباشد
     ممنون میشم بهم بگید آیا شامل پسر بزرگم میشه یا نه

     1. سلام
      بله طبق معافیت ماده 9 بهزیستی خانواده هایی که دارای فرزند معلول جسمی و ذهنی هستند میتوانند یکی از فرزندان پسر بالای 18 سال خود را از خدمت سربازی معاف کنند که شامل فرزند شما هم میشود. البته معلولیت فرزندتان باید تایید شود. بهتر است پیگیری کنید تا در زمان مقرر اقدامات لازم را انجام دهید.

 15. سلام پسر من امتحان نهایی اش را داده در خرداد ماه 98 و چون دیابت تیپ 1 داشته و انسولین تزریق می‌کند باید چه کارهایی برای معاف شدنش انجام دهم و چه مدارکی ارایه و به کجا مراجعه کنم

  1. سلام آمنه خانم
   لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنن

 16. سلام من دانشجوی ارشد علوم وتحقیقاتم ورودی بهمن ۹۲ودر ۱۹خردد۹۵ثبت نام ترم داشتم که آموزش ۳۱خرداد۹۵برام لغو معافی رد کردن ودر اسفند ۹۵هم پروپزال تصویب کردم ودرسال ۹۶رفتم برای دفاع از پایانامه خود که نذاشتن دفاع کنم دراین یک سال بنده بی خبر بودم که نتونستم دفاع کنم بدجور بلاتکلیف شدم بابد چیکارکنم ممنون

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1402/11/26

جمعه

1402/11/27

شنبه

1402/11/28

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید