راهنمای ملاقات مردمی نظام وظیفه

ملاقات مردمی نظام وظیفه, مشاوره نظام وظیفه, مشاوره سربازی, مشاوره معافیت سربازی, ملاقات مردمی سربازی, مشاوره سربازی
به اشتراک بگذارید

مشاوره ملاقات مردمی نظام وظیفهآیا از قوانین و مفاد مربوط به ملاقات مردمی نظام وظیفه اطلاع دارید؟ آیا از جزئیات روند ملاقات مردمی نظام وظیفه مطلع هستید؟ ما را با مطلب زیر همراهی کنید تا پاسخ سولاتتان را بیابید.

در این پست قصد داریم در خصوص تجربیات مشاوران نظام وظیفه مشاوره تلفنی آویژه دانش درباره ملاقات مردمی نظام وظیفه راهنمای کاملی به دوستان عزیز ارائه دهیم.

مشاوره سربازی: زمان ملاقات مردمی نظام وظیفه

تجربه مشاوران نظام وظیفه مشاوره تلفنی آویژه دانش نشان داده است. که معمولاً ملاقات مردمی نظام وظیفه در اواخر ماه و در روز پنجشنبه است. ملاقات مردمی اغلب در بازه های زمانی ۱ ماهه برگزار می شود. هر چند زمان دقیقی برای ملاقات مردمی نظام وظیفه وجود ندارد ولی در روزهای پنجشنبه برگزار می شود. مشاوران نظام وظیفه ما پیشنهاد می کنند،. برای آگاهی از زمان دقیق ملاقات مردمی با نظام وظیفه با شماره زیر تماس برقرار کنید:

شماره تماس جهت آگاهی از زمان دقیق ملاقات مردمی نظام وظیفه:  تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

توصیه مشاوران نظام وظیفه ما اینست که برای اینکه ملاقات مردمی را از دست ندهید. حتماً از اواسط ماه و حتی قبلتر به طور مستمر از شماره بالا پیگیری کنید. تا از زمان دقیق ملاقات مردمی نظام وظیفه مطلع شوید.


بیشتر بخوانید: مشاوره نظام وظیفه


 مشاوره سربازی: مکان ملاقات مردمی نظام وظیفه:

ملاقات مردمی نظام وظیفه در تهران – میدان سپاه – سازمان وظیفه عمومی ناجا برگزار می شود.

دسترسی ها با حمل و نقل عمومی

با استفاده از مترو برای رفتن به محل ملاقات مردمی نظام وظیفه می توانید از خطوط زیر استفاده کنید:

خط ۴ (زرد) و یا خط ۲ (آبی پر رنگ) ایستگاه دروازه شمیران: در این ایستگاه پیاده شده و به سمت پل چوبی بروید. با ادامه دادن امتداد همین مسیر پس از حدود ۱۰ دقیقه پیاده روی به میدان سپاه میرسید.

با استفاده از BRT برای رفتن به محل ملاقات مردمی نظام وظیفه می توانید. سوار خط BRT آزادی-تهرانپارس شده و در ایستگاه پل چوبی پیاده شده و به سمت میدان سپاه بروید.

دسترسی به سازمان وظیفه عمومی ناجا که محل برگزاری ملاقات مردمی نظام وظیفه است. در تصویر زیر نیز نشان داده شده است.

معافیت سربازی,معافیت نظام وظیفه,مشاوره معافیت سربازی,ملاقات مردمی,ملاقات مردمی سرداران نظام وظیفه,ملاقات مردمی سربازی,ملاقات مردمی نظام وظیفه


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت سربازی


توصیه های مهم مشاوران نظام وظیفه ما جهت تسریع در انجام کارهای ملاقات مردمی نظام وظیفه

۱- کلیه مدارک موجودی را که دارید حتماً همراه خود داشته باشید، چرا که اگر به مشکلی برخورد کردید حداقل یک ماه باید صبر کنید. تا دوباره بتوانید اقدام کنید و اگر از شهرستان آمده باشید که ضرر آن به مراتب بیشتر است.

۲- حتماً سعی کنید برای اینکه زودتر نوبتتان شود و خیلی معطل نشوید،. نهایتاً تا ساعت ۷:۳۰ صبح در محل سازمان نظام وظیفه عمومی حاضر باشید.

۳- سعی کنید نامه ی درخواست خود را از قبل تهیه نمایید تا نامه دقیق تر نوشته شود و چیزی از قلم نیفتد.

۴- کارت ملی خود را به همراه داشته باشید.

۵- حتی الامکان با خودتان خودکار به همراه داشته باشید.


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت پزشکی


مشاوره سربازی: چگونگی انجام مراحل ملاقات مردمی نظام وظیفه

دریافت برگه درخواست ملاقات مردمی نظام وظیفه

در ابتدای ورود به سازمان وظیفه عمومی ناجا برگه ای مشابه برگه زیر برای نوشتن درخواستتان به شما داده می شود. مشاوران نظام وظیفه آویژه دانش توصیه می کنند که سعی کنید که به طریقی دو برگه تهیه نمایید. چرا که در برخی از موارد دیده شده است که یک درخواست را یکی از افسران. معافیت نظام وظیفه رد می کند و افسر نظام وظیفه دیگر آن را تأیید می کند و مشکل شما رفع می شود.

ملاقات مردمی نظام وظیفه, مشاوره نظام وظیفه, مشاوره سربازی, مشاوره معافیت سربازی, ملاقات مردمی سربازی, مشاوره سربازی

 

مشاوران نظام وظیفه آویژه دانش توصیه می کنند که پس از دریافت برگه. درخواست نظام وظیفه،. نیاز نیست حتماً همانجا آن را پر کنید. سریعاً پس از دریافت برگه درخواست ملاقات مردمی نظام وظیفه، به طرف محوطه بررسی درخواست ها بروید. قبل از ورود به محوطه شما را تفتیش بدنی می کنند. توجه داشته باشید که همراه داشتن تلفن همراه هیچ ممانعت و مشکلی ندارد.

برای بررسی درخواستتان با توجه به این که چه درخواستی دارید،. باید به محل مناسب بررسی وضعیت نظام وظیفه مراجعه کنید. در نتیجه نیاز است که یا به سالن ۲ بروید و یا به سالن ۳ بروید.


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت تحصیلی


سالن ۲ ملاقات مردمی نظام وظیفه

پس از ورود به محوطه درست روبه روی شما محل ورود به سالن ۲ است. و باید در صف بایستید تا از ساعت ۸ صبح نوبت دهی مشمولین نظام وظیفه آغاز شود.

توجه کنید که در سالن ۲ ملاقات مردمی نظام وظیفه تنها موارد زیر بررسی می شود:

۱- درخواست تأخیر (تمدید) در تاریخ اعزام سربازی

۲- درخواست تعجیل اعزام سربازی

۳- درخواست تغییر در محل خدمت سربازی

می توانید برای تغییر خدمت سربازی از سپاه به ارتش و ارتش به سپاه.، تغییر خدمت سربازی از سپاه به نیروی انتظامی و نیروی انتظامی به سپاه، تغییر خدمت سربازی از ارتش به نیروی انتظامی. و نیروی انتظامی به ارتش، درخواست خود را در سالن ۲ ملاقات مردمی نظام وظیفه مطرح نمایید.


برای مشاوره در زمینه ملاقات مردمی نظام وظیفه

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


سالن ۳ ملاقات مردمی نظام وظیفه

دسترسی به این سالن به این صورت است که زمانی که وارد محوطه شدید، از سمت راست محل صف سالن دو.، به پشت ساختمان رو به رویی رفته و وارد سالن ۳ می شوید.

تجربه مشاوران نظام وظیفه آویژه دانش نشان داده است که بسیاری از افراد. به جای رفتن به سالن ۳ اشتباهاً در صف سالن ۲ ملاقات مردمی می ایستند و عملاً نوبت ملاقات مردمی خود را به تأخیر می اندازند. پس توجه داشته باشید که در صف اشتباه نایستید.

در سالن ۳ ملاقات مردمی نظام وظیفه به جز درخواست های تمدید خدمت سربازی،. تعجیل خدمت سربازی و تغییر خدمت سربازی، سایر درخواست ها را که شامل موارد زیر می شود می توانید مطرح کنید:

۱- درخواست های معافیت تحصیلی و مشکلات تحصیلی

۲- درخواست های معافیت کفالت

۳- درخواست های مشکل خروج از کشور

۴- درخواست های معافیت خرید خدمت ۸ سال غیبت

۵- درخواست های معافیت پزشکی

۶- درخواست های معافیت ایثارگری

۷-  موارد دیگر مربوط به معافیت سربازی

 


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت کفالت


سریعا نوبت بگیرید!

مشاوران سربازی آویژه دانش پیشنهاد می کنند،. پس از اینکه وارد سالن شماره ۳ ملاقات مردمی نظام وظیفه شدید.، سریعاً و در اولین اقدام، از دستگاه های نوبت دهی با توجه به درخواستتان، نوبت بگیرید. توصیه مشاوران نظام وظیفه ما این است. که پس از اینکه مقداری از زمان نوبت گیریتان گذشت، یک بار دیگر نوبت گیری کنید برای روز مبادا که اگر یکی. از باجه ها پاسخ مطلوب به شما نداد، با معطلی کمتری نوبتتان شود. و بتوانید شانستان را در باجه ی دیگری امتحان کنید. چرا که تجربه مشاوران نظام وظیفه ما نشان داده که افسرانی که درخواست ها را بررسی می کنند.، نظرات متفاوتی به درخواست ها دارند.

بعضاً برای شرایط مشابه تصمیماتی عکس هم گرفته می شود. اگر یک نوبت دیگر نگیرید، به دلیل اینکه ملاقات مردمی نظام وظیفه بسیار شلوغ می شود،. درخواست ها بسیار زیاد است، یا نوبتتان نمی شود و یا بسیار معطل خواهید شد.

دقت داشته باشید که…

دقت داشته باشید که پس از یک بار مراجعه به یکی از باجه های. بررسی درخواست معافیت مدنظرتان، برگه درخواست از شما گرفته خواهد شد. و بدون برگه درخواست نمی توانید درخواست دیگری کنید. به همین است که مشاوران نظام وظیفه آویژه دانش پیشنهاد می کنند. در ابتدای ورود به سازمان وظیفه، سعی کنید بیش از یک برگه درخواست بگیرید. تا بتوانید برای ملاقات مردمی درخواست دیگری داشته باشید.

پس از آنکه ان شاءالله مشکلتان حل شد، به دقت به راهنمایی های ارائه شده توجه کنید. و همه ی مدارک مورد نیاز را یادداشت کنید تا ان شاءالله دیگر مشکلی برایتان پیش نیاید.

امیدواریم که راهنمایی مشاوران نظام وظیفه آویژه دانش برای ملاقات مردمی نظام وظیفه. برای شما مفید بوده باشد و مشکل معافیت سربازی شما با ملاقات مردمی نظام وظیفه حل شود.


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت موارد خاص سربازی


مشاوره در زمینه ملاقات مردمی نطام وظیفه

در صورتی که نیاز به توضیحات و راهنمایی های بیشتر دارید،. مشاوره تلفنی آویژه دانش آماده پاسخگویی به سوالات شماست. مشاورین حرفه ای ما در مشاوره تلفنی آویژه دانش با ارائه خدمات مشاوره تلفنی حرفه ای،. در زمینه انواع معافیت پزشکی، معافیت تحصیلی، خروج از کشور، معافیت کفالت، معافیت سرباز نخبگی، معافیت خرید خدمت، امریه سربازی،. کسری خدمت و سایر معافیت های سربازی آماده پاسخگویی به مشمولین سربازی هستند،. تا علاوه بر اینکه قبل از هر اقدامی از موفقیت آمیز بودن یا نبودن آن اطلاع یابد بلکه با مراحل اقدام و قوانین. دیگری که احتمال دارد شامل حال آنها شود، آشنایی یابند.


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت تحصیلی


 

برای مشاوره در زمینه راهنمای ملاقات مردمی نظام وظیفه

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

نظرات

- 3 نظر:

  1. سلام من دانشجوی ارشد علوم وتحقیقاتم ورودی بهمن ۹۲ودر ۱۹خردد۹۵ثبت نام ترم داشتم که آموزش ۳۱خرداد۹۵برام لغو معافی رد کردن ودر اسفند ۹۵هم پروپزال تصویب کردم ودرسال ۹۶رفتم برای دفاع از پایانامه خود که نذاشتن دفاع کنم دراین یک سال بنده بی خبر بودم که نتونستم دفاع کنم بدجور بلاتکلیف شدم بابد چیکارکنم ممنون

  2. سلام پسر من امتحان نهایی اش را داده در خرداد ماه ۹۸ و چون دیابت تیپ ۱ داشته و انسولین تزریق می‌کند باید چه کارهایی برای معاف شدنش انجام دهم و چه مدارکی ارایه و به کجا مراجعه کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068