معرفی و ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور در این دانشگاه در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ارائه میشود . رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور گرایش های بسیار زیاد و جذابی برای متقاضیان دارد . از گرایش های مهم رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور میتوان به مددکاری کودکان و مددکاری سالمندان اشاره کرد . از دیگر گرایشهای رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور میتوان مددکاری خانواده ، اورژانس اجتماعی و مثل اینها را نام برد . رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کارشناسی نیز گرایش های بسیاری مثل مددکاری اورژانس اجتماعی و مددکاری کودک را داراست .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور در این دانشگاه بدون کنکور انجام میگیرد . متقاضیان ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور تنها باید مدارک سوابق تحصیلی خود را در مهلت تعیین شده از سوی دانشگاه به دانشگاه ارائه کنند . ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور در گرایش های مختلف و در دو نیم ترم در سال امکان پذیر است . برای مشاوره بیشتر در خصوص ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید و از راهنمایی مشاورین ما درخصوص سوالات خود بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور ابتدا علاقمندی از سوی متقاضی میباشد چرا که اکثر افراد فکر میکنند که این شغل تنها به زندان ها و یا پرورشگاه ها محدود میشود و این تصوری غلط است . از مهمترین شرایط ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور ارائه مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و سه ساله نظام جدید به دانشگاه است . از دیگر شرایط ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور که شما باید از آن مطلع باشید پرداخت شهریه تحصیل در این رشته و زمینه است .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی

شهریه رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور یک فرمول محاسباتی کلی دارد که شامل دو بخش شهریه ثابت و متغیر است . شهریه رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور در بخش متغیر بستگی به واحد های اخذ شده توسط دانشجو دارد و در هر ترم میتواند متفاوت باشد . شهریه رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور در بخش ثابت میزانی بدون تغییر است البته برای هر ورودی جدی ۱۰ الی ۱۵ درصد هر ساله افزایش میابد . برای اطلاع بیشتر از شهریه رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور به نزدیکترین واحد این دانشگاه به محل زندگی خود مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی


رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در دو نیمترم مهرماه و بهمن ماه پذیرش دانشجو دارد . این دانشگاه باهدف تربیت دانشجویان علاقمند به مسائل اجتماعی در رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور جذب دانشجو میکند . رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور است و تحصیل در این رشته تنها با پرداخت شهریه و دارا بودن مدارک مندرج درسایت دانشگاه علمی-کاربردی ممکن میباشد . رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور از مهمترین بخش های این دانشگاه در بخش حقوق و علوم انسانی است .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد


نکات مهمی که داوطلبان رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور باید در مورد آن بدانند

رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد گرایشهای بسیاری دارد اما دانشگاه علمی کاربردی در سالهای اخیر در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشجو نمیپذیرد و تنها در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ثبت نام میکند . شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر از شرایط ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور و همچنین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، انتخاب رشته کنکور ، و هرگونه مشاوره تحصیلی و راهنمایی میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید و از راهنمایی مشاورین ما درخصوص رشته ها و گرایش های مورد علاقه خود بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


روش پذیرش دانشجو در رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


مدارک لازم برای ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته مددکاری اجتماعی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.

آیا تحصیل در رشته مددکاری اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

معرفی و ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته مددکاری اجتماعی علمی کاربردی بدون کنکور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1399/8/4

دوشنبه

1399/8/5

سه شنبه

1399/8/6

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید