رشته های دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۴۰۰

رشته های دانشگاه فرهنگیان

رشته های دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبان تمام گروه های آزمایشی، تنوع زیادی به همراه دارد و هر داوطلب براساس گروه آزمایشی خود می تواند رشته مورد نظر خود را انتخاب نماید.

علاوه بر این داوطلبان برای انتخاب هر یک از رشته های دانشگاه فرهنگیان باید دارای شرایط و ضوابط اعلام شده از سوی سازمان سنجش باشند. از جمله ی این موارد میتوان به اخذ حداقل نمره ی کل در آزمون سراسری اشاره کرد که بر آن اساس تنها داوطلبان با حداقل نمره ی ۶۵۰۰ می توانند نسبت به انتخاب رشته های دانشگاه فرهنگیان اقدام نمایند.

علاوه بر این متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان تنها مجاز به انتخاب رشته و دانشگاه استان بومی خود هستند. اگر شما علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته های دانشگاه فرهنگیان هستید، می توانید در ادامه ی این متن اطلاعات دقیقی درباره ی این رشته ها کسب نمایید.


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان چگونه است؟


لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان

لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان از مهم ترین اطلاعاتی است که متقاضیان این دانشگاه باید کسب نمایند. به همین دلیل به بررسی رشته های دانشگاه فرهنگیان در هر گروه آزمایشی میپردازیم.

رشته هایی که داوطلبان گروه آزمایشی تجربی می توانند انتخاب کنند

آموزش زیست شناسی
آموزش شیمی
آموزش ابتدایی
مهندسی صنایع مبلمان
آموزش تربیت بدنی
آموزش کودکان استثنایی

   اگر بخواهیم لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی برشمریم باید به رشته های جدول زیر اشاره کنیم:

آموزش تربیت بدنی
مهندسی ساخت و تولید
آموزش ابتدایی
مهندسی مکانیک
مهندسی معماری
مهندسی مواد و متالوژی
مهندسی کامپیوتر
مهندسی عمران
مهندسی برق
آموزش فیزیک
آموزش ریاضی
آموزش کودکان استثنایی

در گروه آزمایشی زبان انگلیسی تنها رشته ی آموزش زبان انگلیسی، در لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان جای دارد.

فارغ التحصیلان در رشته ی آموزش زبان انگلیسی در پایان دوره تحصیل، می توانند به عنوان معلم زبان انگلیسی در مدارس مشغول به کارشوند.

در گروه آزمایشی هنر نیز لیست رشته هایی که در دانشگاه فرهنگیان ارائه شده، به شرح زیر است:

آموزش ارتباط تصویری
ارتباط تصویری
طراحی پارچه
طراحی لباس
نقاشی

 رشته هایی که داوطلبان گروه آزمایشی انسانی برای ورود به دانشگاه فرهنگیان میتوانند انتخاب کنند نیز به شرح جدول زیر است:

آموزش زبان وادبیات فارسی
آموزش جغرافیا
آموزش تاریخ
آموزش زبان عربی
آموزش الهیات
آموزش علوم اجتماعی
آموزش ابتدایی
آموزش تربیت بدنی
مشاوره و راهنمایی
آموزش کودکان استثنایی

داوطلبان هر گروه آزمایشی بر اساس علایق خود می توانند برای قبولی و ثبت نام در هر کدام از این رشته ها اقدام نمایند.


بیشتر بخوانید: مصاحبه دانشگاه فرهنگیان


رشته های دانشگاه فرهنگیان,رشته های ورود به فرهنگیان,دانشگاه فرهنگیان,دانشگاه

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه رشته های دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

ثبت نام رشته های دانشگاه فرهنگیان

ثبت نام رشته های دانشگاه فرهنگیان تنها بر اساس نتایج کسب شده در کنکور سراسری امکان پذیر است. آن دسته از متقاصیانی که واجد شرایط لازم برای ادامه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان باشند، با اخذ نمره ی قبولی در کنکور سراسری می توانند برای تحصیل در رشته های دانشگاه فرهنگیان اقدام کنند.

ثبت نام رشته های دانشگاه فرهنگیان از مراحل مختلفی تشکیل شده است که تمام داوطلبان لزوما باید این مراحل را پشت سر بگذارند. داوطلبان پس از مجاز شدن در کنکور سراسری باید نسبت به انتخاب رشته های مورد نظر خود در دانشگاه فرهنگیان اقدام کنند.

در این مرحله داوطلبان واجد شرایط برای مصاحبه ی حضوری دعوت می شوند. در این مصاحبه وضعیت سلامت جسمانی و رفتاری متقاضیان مورد بررسی قرار می گیرد. در ابتدا بررسی وضعیت جسمی مانند وضعیت بینایی، شنوایی، قدرت تکلم و قد و وزن داوطلبان صورت می گیرد.

در مرحله ی بعدی مصاحبه، داوطلب از نظر اطلاعات عمومی و سیاسی و همچنین وضعیت روحی و روانی مورد سنجش قرار می گیرد که این سوالات توسط چهار نفر از مشاوران و روانشناسان با تجربه صورت می گیرد تا بتوانند تمام رفتار های متقاضی را زیر نظر داشته باشند و در نهایت یک نفر متخصص علوم دینی، با پرسیدن سوالاتی در حوزه ی دین و شرع، مانند واجبات و اصول دین اطلاعات و اعتقادات دینی داوطلب را مورد بررسی قرار می دهد.

چنانچه داوطلبان بتوانند نمره ی قبولی در مصاحبه را کسب نمایند و واجد تمام شرایط باشند، میتوانند برای ثبت نام رشته های دانشگاه فرهنگیان اقدام نمایند. این مرحله نیز به شکل حضوری و با ارائه ی مدارک مورد نیاز و اعلام شده از سوی دانشگاه فرهنگیان و سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می گیرد.


بیشتر بخوانید: گزینش دانشگاه فرهنگیان


بهترین رشته های دانشگاه فرهنگیان

بهترین رشته های دانشگاه فرهنگیان یکی از چندین سوالاتی است که ذهن بسیاری از متقاضیان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را درگیر می کند. اما در پاسخ به چنین سوالاتی باید گفت که بهترین رشته برای هر فردی، همان رشته ای است که در آن استعداد دارد، مورد علاقه اش بوده و مطابق با محل زندگی اش بازار کار مناسبی برای آن مهیا است.

البته با توجه به تعداد کمتر رشته های این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه های کشور، داوطلبان قدرت انتخاب چندان گسترده ای ندارند. اما باید تاکید کرد که شرایط تحصیل در اکثر این رشته ها یکسان است.

همچنین آینده ی شغلی تقریبا یکسانی در انتظار فارغ التحصیلان این دانشگاه است. به همین دلایل پاسخ به این سوال که بهترین رشته های دانشگاه فرهنگیان کدامند تا حد زیادی بر عهده ی خود داوطلب است که باید بر اساس علایق و توانمندی ها ی خود رشته ی مورد نظرش را انتخاب نماید.


بیشتر بخوانید: شرایط دانشگاه فرهنگیان چگونه است ؟


رشته های دانشگاه فرهنگیان,رشته های دانشگاه,دانشگاه فرهنگیان رشته,دانشگاه

قبولی رشته های دانشگاه فرهنگیان

قبولی رشته های دانشگاه فرهنگیان به دلایل مختلف کار تقریبا سختی است. یکی از این دلایل تعداد زیاد علاقه مندان و داوطلبان دانشگاه فرهنگیان است که به طبع با افزایش تعداد متقاضیان رقابت سخت تری برای قبولی در این دانشگاه شکل می گیرد.

علاوه بر این، می دانیم که امر آموزش و پرورش جوانان و نوجوانان هر کشوری یکی از مهمترین مسائل است و در کشور ما نیز به این شکل است. لذا در پذیرش و استخدام معلمان و همچنین قبولی رشته های دانشگاه فرهنگیان سخت گیری هایی وجود دارد و هر فردی نمیتواند در این دانشگاه پذیرفته شود.

چرا که معلمان الگوی کودکان و نوجوانان قرار می گیرند. بنابراین باید اصلح ترین و مناسب ترین افراد برای این شغل انتخاب شوند . بنابر این دانشگاه فرهنگیان از طریق تعیین شرایط و قوانین مختلف سعی میکند، مناسب ترین افراد را برای شغل معلمی انتخاب نماید.

از جمله ی این موارد همان شرایط مربوط به سن و سال است که داوطلبان نباید سن بیشتر از ۲۲ سال داشته باشند. این موضوع به جوان ماندن نیروی کار آموزش و پروش کمک می کند.

علاوه بر این داشتن معدل ۱۴ در دوره ی متوسطه نیز از شروط لازم برای تحصیل در این دانشگاه است. همچنین متقاضیان نباید هیچگونه تعهد کاری به سازمان ها یا مراکز دولتی و یا غیر دولتی داشته باشند تا بتوانند تمام وقت خود را برای کسب تجربیات لازم برای شغل معلمی بگذارند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه فرهنگیان


سوالات متداول

دانشگاه فرهنگیان چه رشته هایی ارائه می دهد؟

این دانشگاه برای تمام گروه های آزمایشی رشته هایی را ارائه می دهد که از آن جمله می توان به رشته هایی همچون آموزش زیست شناسی، آموزش شیمی، آموزش ریاضی، آموزش فیزیک، آموزش عربی و … اشاره کرد.

رتبه لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان چیست؟

تنها داوطلبانی می توانند در دانشگاه فرهنگیان تحصیل کنند که در کنکور سراسری حداقل نمره کل تراز ۶۵۰۰ کسب نمایند و جز نفرات برتر کنکور سراسری باشند.

شرایط پذیرش دانشگاه فرهنگیان چیست؟

داشتن حداکثر سن ۲۲ سال سن، حداقل نمره ی معدل دیپلم ۱۴، نداشتن تعهد به هیچ ارگان و موسسه دولتی و غیر دولتی، اخذ نمره ی تراز حداقل ۶۵۰۰ در کنکور سراسری و قبولی در مصاحبه حضوری از شرایط پذیرش این دانشگاه است.

رشته های دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه رشته های دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۴۰۰

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 78 نظر:
 1. سلام وقت بخیر . یک سوال داشتم .
  ایا دانشگاه فرهنگیان فقط برای دبیران حقوق لحاظ میشه؟؟ مشاوره و راهنمایی حقوق دریافت میکند در ان؟ و ایا رشته مشاوره تحصیل در دانشگاه فرهنگیان رو نیازمند هست؟

 2. سلام وقت بخیر
  . خواستم بدونم رشته مشاوره هم در دانشگاه فرهنگیان تحصیل میشه؟؟ و اون هم حقوق میگیره مانند دانشجویانِ معلم؟

 3. السلام علیکم؛ چه فرقی بین رشته عربی در دانشگاه فرهنگیان با رشته عربی در دانشگاه روزانه دارد؟ توم کدومش یادگیری عربی بهتر و بیشتره؟

  1. سلام دانشگاه فرهنگیان برای شغل دبیر عربی درنظر گرفته شده ولی رشته عربی را اگر انتخاب نمایید باید برای شغل موردنظر درآزمون استخدامی ها شرکت نمایید

 4. سلام خسته نباشید برای مشاوره فرهنگیان چند نفر رو امسال میخوان
  اگه امکان دارید بگید
  متشکرم

 5. سلام خیلی متشکرم از شما
  یه سوال داشتم من برهی انتخاب رشته میخوام مشاوره رو بزنم واسه دانشگاه فرهنگیان
  رتبم ۸۰۰۰ شد و رشته ام انسانیه
  میخواستم بدونم میتونم قبول بشم احتمالش هست یا خیر چون توی کارنامه اولیه مجاز شدم واسه فرهنگیان ولی خوب میخوام مشاوره برم

  1. سلام بله ممکن است
   براساس مصاحبه علمی که انجام می‌دهید شانس شما مشخص میشود

 6. سلام ،دبیر روانشناسی در کدوم رشته یافت میشه واینکه روانشناسی در فرهنگیان کلا چه جوریه ؟؟ممنون میشم جواب این سوالمو بدین😊

  1. سلام شما میتوانید راهنمایی ومشاوره را انتخاب نمایید ودرآینده در رشته روانشناسی ادامه تحصیل دهید

 7. سلام ایا دانشگاه حضرت فاطمه س قائم شهر ک فرهنگیان است رشته دبیری زبان انگلیسی دارد؟؟؟

  1. سلام برای پذیرش دانشگاه فرهنگیان باید بومی باشید بله میتوانید اقدام نمایید

 8. باتشکر از مطالب خوبتون
  میخواستم بدونم چطور رشته مشاوره و راهنمایی جز فرهنگیان هست و حقوق هم میده اما دانشگاه هایی که معرفی میشه تو سایت ها برای این رشته پردیس هستند
  لطف کنید توضیح بدین ممنون میشم
  معمولا نوشته میشه دانشگاه فرهنگیان- پردیس شهید هاشمی نژاد مشهد فرهنگیان-آزاد
  دانشگاه های رشته اموزش مشاوره و راهنمایی مشاوره سراسری و رایگان هستن یا پردیس و آزاد؟

  1. سراسری و رایگان هستن. از عنوان پردیس برای واحدهای مختلف در استان‌های مختلف استفاده می‌کنن

 9. سلام،از طریق دانشگاه فرهنگیان نمیتونیم برای روانشناسی بالینی بخونیم؟ینی فرهنگیان فقط برای معلمیع؟

 10. سلام،از طریق دانشگاه فرهنگیان نمیتونیم برای روانشناسی بالینی بخونیم؟ینی فرهنگیان فقط برای معلمیع؟

 11. سلام..از رشته تجربی میشه مشاوره و راهنمایی دانشگاه فرهنگیان رو انتخاب کرد؟
  ممکنه امسال اضافه کنن این رشته رو؟

  1. سلام هر ساله در دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش ظرفیت و رشته های مدنظر را با توجه نیاز هر استان اعلام می شود.

  1. سلام..از رشته تجربی میشه مشاوره و راهنمایی دانشگاه فرهنگیان رو انتخاب کرد؟
   ممکنه امسال اضافه کنن این رشته رو؟

   1. سلام هر ساله در دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش ظرفیت و رشته های مدنظر را با توجه نیاز هر استان اعلام می شود.

 12. سلام
  ببخشید دانشگاه فرهنگیان زشته روانشناسی داره ؟!
  و اینکه اگه داره دانشگاه کدوم شهراست؟!

     1. سلام من میخام که معلم روانشناسی شم
      آیا میشه که در دانشگاه فرهنگیان تحصیل کنم؟؟

     2. با سلام با توجه به مقطع و رشته ای که خواندید تعیین میشود

 13. سلام
  مثلا اگر دوتا رشته فرهنگیان رو زدیم مثل مشاوره و دبیر جامعه شناسی بعد اگه هر دو قبول شدیم میتونیم یکشو انتخاب کنیم یا هر دوتاش باید بریم

 14. سلام و ادب
  ممنونم از مطالب مفیدتون🌷🌷🌷
  من علاقه خاصی به رشته روانشناسی دارم
  اما میخوام«دوست دارم» در مدت تحصیلم شاغل هم باشم(دبیر باشم).
  بخاطر همین میخواستم بدونم میتونم وارد دانشگاه فرهنگیان بشم و در کنارش روانشناسی هم بخونم؟؟؟

  اصلا دانشگاه فرهنگیان این رشته رو داره؟
  واگر ندارد میتونم در یک دانشگاه دیگه این رشته رو ادامه بدم تا مرحله دکتری؟؟؟
  ممنون میشم پاسخ سوالم رو بدید🌷🌷🌷

 15. سلام و ادب
  ممنونم از مطالب مفیدتون🌷🌷🌷
  من علاقه خاصی به رشته روانشناسی دارم
  اما میخوام«دوست دارم» در مدت تحصیلم شاغل هم باشم(دبیر باشم)و علاقه هم دارم.
  بخاطر همین میخواستم بدونم میتونم وارد دانشگاه فرهنگیان بشم و در کنارش روانشناسی هم بخونم؟؟؟

  اصلا دانشگاه فرهنگیان این رشته رو داره؟
  واگر ندارد میتونم در یک دانشگاه دیگه این رشته رو ادامه بدم تا مرحله دکتری؟؟؟
  ممنون میشم پاسخ سوالم رو بدید🌷🌷🌷

 16. سلام من دانش اموز رشته فنی حرفه ای الکتروتکنیک هستم امسال سال ۱۴۰۰میخوام کنکور بدم سال اخرمه میخواستم بدونم اگه تراز منم
  ۶۵۰۰بیاد میتونم در دانشگاه فرهنگیان قبول میشم یا دانشگاه فرهنگیان از رشته فنی حرفه ای دانش جو قبول نمیکنه ممنون از شما

  1. سلام دوست عزیز
   تراز ۶۵۰۰ حد پایین است .باید شرایط دیگر از جمله رتبه و غیره بررسی شود

 17. سلام متقاضیان رشته علوم اجتماعی هم از لحظه ورود استخدام و حقوق دریافت میکنند

 18. سلام متقاضیان رشته علوم اجتماعی هم از لحظه ورود استخدام و حقوق دریافت میکنند

 19. سلام،شانس قبولی تو رشته ریاضی فیزک،در آموزش ابتدایی زیاده یا تربیت بدنی یا آموزش ریاضی یا آموزش فیزیک،لطفا پاسخ بدید

 20. سلام .. من الان دارم متاوژی فنی میخونم .. ایا برای ما هم امکان پذیر هست بریم دانشگاه فرهنگیان و انجا به عنوان هنر اموز باشم ؟ یا میتونم کنکور انسانی بدم و با دیپلم فنی برم اموزش ابتدائی بخونم ..

 21. سلام من متولد ۱۳۷۷/۹/۱هستم و مدرک کارشناسی صنایع شیمیایی ازدانشکده دولتی روزانه دارم میخواستم بدونم میتونم کنکور فرهنگیان ۱۴۰۰رو شرکت کنم و اگر میتونم میشه راهنماییم کنین چ کنکوری باید ثبت نام کنم
  ممنونم

 22. سلام ممنون از پاسخگوییتون. من شنیدم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان بهتره که از طریق رشته ی انسانی رفت تا تجربی، بدلیل خیلی کمتر بودن داوطلبین و کمتر بودن رقابت در این رشته چنین چیزی صحت داره آیا؟

  1. سلام تقریبا می توان گفت خیر. زیرا برای این که در رشته انسانی دانشگاه فرهنگیان قبول شوید رتبه پایین تری نسبت به رشته تجربی می خواهد

  2. بله ،اگه به فرهنگیان علاقه دارین به همون دلایلی که خودتون گفتین رفتن از رشته ی انساتی بهتره

  1. با سلام خدمت شما دوست عزیز دانشگاه فرهنگیان همان دانشگاه تربیت معلم است که تغییر نام داده

   1. سلام وقت بخیر . یک سوال داشتم .
    ایا دانشگاه فرهنگیان فقط برای دبیران حقوق لحاظ میشه؟؟ مشاوره و راهنمایی حقوق دریافت میکند در ان؟ و ایا رشته مشاوره تحصیل در دانشگاه فرهنگیان رو نیازمند هست؟

 23. لطفا درباره رشته ی آموزش مشاوره
  هرررررررر توضیحی هست مثل موقعیتهای شغلی یا اینکه دقیق چه کاری انجام میدن،حقوق و محل خدمت و …….. همه را توضیح بفرمایید
  ممنون

 24. سلام ، من ۳۱ ساله هستم اما در کارنامه نوشته
  شما مجاز به انتخاب دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی هستید , واقعا میتونم؟

  از سن مجاز گذشتم چرا اینو نوشته؟

  واینکه لطفا درباره رشته آموزش مشاوره فرهنگیان ، و شغلی که بعد بهش مشغول میشن ، کاااااامل توضیح بدید ؟

  و سوال دیگه، بالاتر فرمودید ، حقوق و استخدامی نداره،
  چرا؟ فرهنگیان هست که

  اگر انتخاب رشته اولم فرهنگیان باشه و به فرض برای مصاحبه هم دعوت شم ، آیا روز اعلام نتایج اولین رشته ای هم که بعد از فرهنگیان پذیرفته شدم ، نمایش میده ؟
  یعنی رشته های غیر فرهنگیان هم ، همزمان بررسی بشه

  یا پذیرش در سایر رشته ها ، منوط به مردودی در مرحله ی بعد از مصاحبه است؟

  1. سلام
   پذیرش در دانشگاه فرهنگیان شرایط سنی دارد اگر این شرایط را نداشته باشید در مصاحبه رد میشوید. تمام اولویت های شما بررسی میشود.

 25. سلام
  دررشته مشاوره وراهنمایی هم فرد اززمان ورودبه دانشگاه استخدام‌میشه وحقوق دریافت میکنه؟؟

 26. سلام
  در رشته مشاوره وراهنمایی هم فردازلحظه ورودبه دانشگاه استخدام‌میشه وحقوق دریافت میکنه؟

  1. سلام
   خیر این دانشگاه رشته هایی همچون راهنمایی و مشاوره ابتدایی، آموزش و پروش کودکان استثنایی و… را ارائه میدهد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1400/7/3

یکشنبه

1400/7/4

دوشنبه

1400/7/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید