رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران بدون کنکور ۱۴۰۱

لیست رشته های کارشناسی علمی کاربردی تهران

رشته های کارشناسی علمی کاربردی تهران این دانشگاه بسیار متنوع و جامع می باشد. داوطلبانی مجاز به انتخاب رشته های کارشناسی علمی کاربردی تهران می شوند، که مدرک  کاردانی دریافت کرده باشند.

زمان ثبت نام  در رشته های کارشناسی علمی کاربردی تهران در دو بازه زمانی مهر ماه و بهمن ماه است. داوطلبان با دیدن شرایط ثبت نام در سایت سازمان سنجش رشته های کارشناسی علمی کاربردی تهران و همچنین مدارک اخذ شده از سوی دانشگاه اقدام به ثبت نام خود می کنند.

زمان ثبت نام رشته های کارشناسی علمی کاربردی تهران برای نیمسال تحصیلی مهرماه در مرداد ماه و زمان ثبت نام در نوبت دوم تحصیلی بهمن ماه اواخر آذرماه می باشد.

متقاضیان برای ثبت نام ابتدا باید از لیست رشته های کارشناسی علمی کاربردی تهران آگاهی داشته باشند؛ سپس اقدام به ثبت نام خود در رشته های کارشناسی علمی کاربردی تهران کنند.

از شما دعوت می کنیم در ادامه این مطلب با مرکز مشاوره آویژه همراه باشید تا به بررسی رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور ۱۴۰۱ بپردازیم.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران

لیست رشته های علمی کاربردی تهران تقریبا حدود ۸۵ درصد از رشته های سراسری را دارا می باشد. این دانشگاه رشته های پزشکی و پیراپزشکی و همچنین رشته های پرطرفدار مهندسی از دانشگاه های برتر سراسری کشور ارائه نمی دهد.

داوطلبان برای ثبت نام رشته های کارشناسی علمی کاربردی تهران می توانند پس اعلام لیست رشته های علمی کاربردی تهران در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، کد رشته مورد علاقه خود را در سایت سازمان سنجش و یا سایت آموزش علمی کاربردی انتخاب و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

در دانشگاه علمی کاربردی در استان تهران تعداد بسیاری از گرایش ها و رشته های مختلف مانند بازرگان، بازاریابی، مهندسی عمران، معماری، گرافیک، علوم دامی، حقوق، عکاسی و بسیاری رشته های دیگر ارائه می شوند.

تنوع رشته این دانشگاه و همچنین شهریه کم آن نسبت به دانشگاه های کشور موجب معروفیت نزد داوطلبان شده است.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی تهران

دانشگاه علمی کاربردی دو بار در سال اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور می کند. از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد.

پونزاین رشته ها در ۴ گروه زیر دانشجو می پذیرد:

صنعت

کشاورزی

مدیریت و خدمات اجتماعی

فرهنگ و هنر

هر کدام از این ۴ گروه رشته های متعددی دارد که در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تمایم آن ها لیست شده است. در ادامه به تعدادی از این رشته ها را می بینید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران بدون کنکور ۱۴۰۱ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

رشته های کاردانی گروه صنعت

کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) کاردانی فنی اویونیک هواپیما کاردانی فنی برق _ الکتریک نیروگاه
کاردانی فنی جوشکاری کاردانی فنی طلا و جواهر – ریخته گری کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی
کاردانی فنی ربات کاردانی فنی گازرسانی کاردانی فنی لوازم خانگی
کاردانی فنی کنترل کاردانی فنی مخابرات – ارتباطات داده ها کاردانی فنی مخابرات – کابل و فیبر نوری
کاردانی فنی تست سامانه های نرم افزاری کاردانی فنی برق – توزیع کاردانی فنی تست نفوذ شبکه های رایانه ای
کاردانی فنی داده کاوی – کاردانی فنی رایانش ابری
کاردانی فنی تولید محتوای دیجیتالی کاردانی فنی معماری – معماری شهری کاردانی فنی تجهیزات دندانپزشکی
کاردانی فنی صنایع غذایی – شیرینی سازی کاردانی فنی تولید کفش کاردانی فنی صنایع نساجی – رنگرزی و تکمیل پارچه

رشته های کاردانی گروه کشاورزی

رشته آبخیزداری رشته حفاظت از محیط زیست رشته تولید دانه های روغنی
رشته تولید نهال رشته تولید زیتون رشته پرورش زنبور
رشته پرورش میگو رشته گل و گیاه زینتی رشته علوم آزمایشگاهی دامپزشکی
رشته بهداشت آبزیان شته فرآورده های لبنی رشته شیلات
رشته مکانیزاسیون کشاورزی رشته پرورش توت فرنگی رشته فرآورده های گوشتی

رشته های کاردانی گروه مدیریت

رشته مهمانداری هواپیما رشته امور اداری کاردانی حرفه ای آرایش زنانه
رشته بازاریابی رشته امور بیمه رشته مددکاری کودک
رشته مددکاری خانواده رشته بازرگانی امور گمرکی رشته تربیت بدنی

رشته های کاردانی گروه فرهنگ و هنر

رشته امور ویراستاری رشته موسیقی رشته عکاسی
رشته معماری مترجمی زبان انگلیسی رشته بازیگری
مترجمی زبان اسپانیایی رشته طلا و جواهر سازی رشته فرش دستباف
رشته موزه

لیست رشته های کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران

دانشگاه علمی کاربردی تهران در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز اقدام به پذیرش دانشجو می کند. لیست تمامی رشته ها در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آورده شده است، که ما در ادامه به تعداد کمی از آن ها اشاره می کنیم.

رشته های کارشناسی گروه صنعت

مهندسی فناوری طراحی وب مهندسی فناوری علوم داده
مهندسی فناوری عمران – نقشه برداری مهندسی فناوری معماری – طراحی و نوسازی بافت های فرسوده
مهندسی فناوری پلیمر – رنگ سازی مهندسی فناوری صنایع شیمیایی
مهندسی فناوری مکانیک خودرو مهندسی فناوری مکانیک هواپیما

رشته های کارشناسی گروه کشاورزی

مهندسی فناوری جنگلداری تلفیقی مهندسی فناوری دامپروری
مدیریت مخاطرات کشاورزی مهندسی فناوری صنایع غذایی -شیر و فرآورده های لبنی
گیاهان دارویی و معطر تولیدات گلخانه ای
تولید و فرآوری محصولات زنبور عسل پرورش صنعتی طیور

رشته های کارشناسی گروه فرهنگ و هنر

حرفه ای مدیریت گردشگری کارشناسی حرفه ای فرش
گرافیک متحرک آرایش و پیرایش مو
کارشناسی حرفه ای گریم کارشناسی حرفه ای مدیریت هتلداری
کارشناسی حرفه ای موسیقی – آهنگسازی ایرانی کارشناسی حرفه ای طراحی زیورآلات

رشته های کارشناسی گروه مدیریت

کارشناسی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری آمادگی جسمانی کارشناسی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی
حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی کارشناسی حرفه ای داوری فوتبال
کارشناسی حرفه ای آسیب شناسی اجتماعی – پیشگیری از اعتیاد کارشناسی حرفه ای مدیریت شعب بانک
کارشناسی حرفه ای مدیریت لجستیک بنادر کارشناسی حرفه ای خدمات بازرگانی بین المللی

لیست رشته های کارشناسی علمی کاربردی تهران

لیست رشته های کارشناسی علمی کاربردی تهران در مقطع کارشناسی نا پیوسته شامل کارشناسی حرفه ای سینما ـ تدوین فیلم، کارشناسی حرفه ای سینما ـ تصویر برداری، کارشناسی حرفه ای سینما ـ فیلم سازی، کارشناسی حرفه ای سینما ـ کارگردانی، مهندسی فناوری ارتباطات رسانه ای، کارشناسی حرفه ای حسابداری ـ حسابداری بانکی، کارشناسی حرفه ای حسابداری ـ حسابداری مالیاتی، مهندسی فناوری کنترل ـ فرایند، مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی، مهندسی فناوری برق مترو، مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری، مهندسی فناوری صنایع شیمیایی، کارشناسی حرفه ای امور گمرکی، کارشناسی حرفه ای مجری گری، کارشناسی فناوری اطلاعات ـ خدمات رایانه ای در شهرداری، کارشناسی روابط عمومی ـ الکترونیک، کارشناسی حرفه ای مدیریت اسناد و مدارک، کارشناسی حرفه ای خبرنگاری ـ ورزشی، کارشناسی حرفه ای روابط عمومی ـ امور رسانی و کارشناسی حرفه ای مجری گری و…

رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور

رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دارد و از این رو رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد در این دانشگاه ارائه نمی شود.

در ادامه در مورد چهار دسته از رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور و در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بحث خواهیم کرد، که افراد باید برای انتخاب رشته خود از این چهار دسته آگاهی کامل بدست آورند.

حالا هر کدام از این زمینه ها را مختصرا توضیح می دهیم. تمام رشته های علمی کاربردی بدون کنکور تهران در این چهار زمینه جای داده می شوند. بخش مدیریت، کشاورزی، صنعت، هنر که به تربیت رشته های آنها را بازگو می نماییم.

زمینه های موجود در دانشگاه علمی کاربردی

این چهار دسته در بخش مدیریت شامل بازاریابی، امور بورس، بازرگانی، حسابداری، حقوق در تمام گرایش ها مانند حقوق ثبتی و…

رشته های علمی کاربردی بدون کنکور در بخش کشاورزی شامل پرورش آبزیان، باغداری، باغبانی، علوم دامی، کشاورزی، علوم آزمایشگاهی دامی، مدیریت و ساخت گلخانه و … .

در بخش صنعت این دانشگاه رشته های زیادی مانند مهندسی عمران، تعمیر قطعات هواپیما، مهندسی معماری، ساخت مبلمان، مهندسی هوافضا و … است.

در بخش هنر میتوان به رشته هایی مانند عکاسی، طراحی لباس، کارگردانی گرافیک، آشپزی و تدوین و … اشاره کرد.

بطور کل این دانشگاه رشته های بسیاری برای متقاضیان ارائه داده است، که متقاضیان بتوانند بدون کنکور و در شرایط سخت و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

زمان ثبت نام رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور

زمان ثبت نام رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور در سامانه سازمان سنجش اعلام شده است. زمان ثبت نام رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور طبق دستورالعمل های اعلام شده هر سال دو مرتبه و در دوبازه زمانی مهر ماه و بهمن ماه اعلام می شود.

داوطلبان برای ثبت نام خود در این دانشگاه در نوبت تحصیلی اول مهرماه در مرداد ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام می کنند، اگر متقاضی به هر دلیل فاقد پذیرش در نوبت اول شد، می تواند در نوبت دوم تحصیلی بهمن ماه  که در دی ماه انجام میشود اقدام به شرکت در این دانشگاه کند.

تاریخ ثبت نام رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور

تاریخ ثبت نام رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور طبق تعرفه هر سال برای داوطلبان هر رشته در نوبت اول مرداد ماه و برای نیمسال دوم دی ماه صورت می گیرد.

شرایط ثبت نام رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی انجام می شود. داوطلبان برای ثبت نام کاردانی نیاز به مدرک دیپلم دارند، برای ثبت نام دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نیست، برای ثبت نام دوره کارشناسی نیاز به مدرک کاردانی (فوق دیپلم) می باشد.

پیشنهاد ما به متقاضیان این است که جهت رفع هرگونه ابهامات در مورد لیست رشته ها و مدارک ثبت نام، شرایط و ضوابط ثبت نام و تاریخ ثبت نام رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور با مشاوره تحصیلی ما در مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایند.

حرف آخر…

دانشگاه جامع علمی کاربردی همه سال بدون برگزاری هیچ آزمونی و در دو نوبت برای کمک به آن دسته از دانشجویانی که از پذیرش در کنکور سراسری منع شده اند و همچنین کمک به افراد کارمند که مشغول به کار در ارگان های کشور و به دلیل مشغله های زیاد در محیط کاری و همچنین در پیرامون محیط کاری، می تواند در دانشگاه های بدون کنکور در سراسر کشور شرکت کنند.

دانشگاه علمی کاربردی با داشتن مراکز بسیار در سراسر کشور و همچنین دارا بودن اساتید ممتاز و نیز توانمند بودن در تمامی رشته ها و زمینه های علمی یکی از دانشگاه های بسیار پر متقاضی کشور است و تنها با یک هدف روی کار آمده است؛ کمک به افراد جامانده از کنکور و افراد شاغل و گسترش حرفه و دانش در داوطلبان و همچنین افزایش مهارت برای افراد جامعه.

مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تنها مرکز معتبر و قابل اعتماد برای رفع تمام ابهاماتی که در ذهن شما میگذرد است. شما عزیزان می توانید برای اطلاع کامل در هر زمینه با مرکز مشاوره تحصیلی ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید و از راهنمایی کامل مشاورین خبره و کارکشته ما در هر امور تحصیلی که مورد نظر شماست بهرمند شوید.

برای استفاده از مشاوره تخصصی تحصیلی آویژه با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

سوالات متداول

علالمت-سوالتاریخ ثبت نام رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور؟

تاریخ ثبت نام رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور طبق تعرفه هر سال برای داوطلبان هر رشته در نوبت اول مرداد ماه و برای نیمسال دوم دی ماه صورت می گیرد.

علالمت-سوالشرایط ثبت نام رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور؟

شرایط ثبت نام رشته های علمی کاربردی تهران بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی انجام می شود. داوطلبان برای ثبت نام کاردانی نیاز به مدرک دیپلم دارند، برای ثبت نام دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نیست، برای ثبت نام دوره کارشناسی نیاز به مدرک کاردانی (فوق دیپلم) می باشد.

علالمت-سواللیست رشته های کارشناسی در دانشگاه تهران نام ببرید؟

لیست رشته های علمی کاربردی تهران در مقطع کارشناسی ناپیوسته شامل کارشناسی حرفه ای سینما ـ تدوین فیلم، کارشناسی حرفه ای سینما ـ تصویر برداری، کارشناسی حرفه ای سینما ـ فیلمسازی، کارشناسی حرفه ای سینما ـ کارگردانی، مهندسی فناوری ارتباطات رسانه ای و… .

رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران بدون کنکور ۱۴۰۱

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران بدون کنکور ۱۴۰۱

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1402/1/4

شنبه

1402/1/5

یکشنبه

1402/1/6

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید