معرفی و ثبت نام رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور در گروه رشته های فرهنگ و هنر قرار‌ میگیرد و تلفیقی از رشته های فنی و هنری می باشد . رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور با هدف آموزش نیروی متخصص در عرصه تهیه و تولید برنامه ها و امور فرهنگی هنری سینما و تلویزیون ارائه می شود . رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور در پی تامین نیازهای بخش فرهنگ و هنر برای کودک‌ و نوجوان در زمینه تئاتر ، سینما و تلویزیون در تلاش است . دانشجویان رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور با دروسی از قبیل موسیقی شناسی ، تاریخ ایران و جهان ، فلسفه ، ادبیات ،کارگاه طراحی و صدابرداری ، سبک های سینمایی ، روانشناسی ، کاربینی و . . آشنا می شوند و در طول تحصیل خود واحدهای تئوری و کارگاهی را پشت سر میگذارند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور برای افراد با استعداد در زمینه های فنی و هنری ، خلاق و جستجوگر ، روحیه نقادانه و قوی و در بیان کلی افرادی خوش ذوق و با طبع هنری مناسب است . ثبت نام رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی و در دو مرحله مهر ماه و بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور برای عموم داوطلبان‌ یکسان است و می توان به صورت بدون آزمون برای ثبت نام اقدام کرد . از شرایط ثبت نام رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور داشتن مدرک دیپلم نظام قدیم و یا جدید است و علاوه بر این داوطلب باید از معدل کافی و شرایط عمومی و خصوصی نیز برخوردار باشد . با توجه به آینده شغلی و واحد های عملی و کارگاهی در طول تحصیل داشتن شرایط جسمانی مناسب نیز مهم است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام رشته کارگردانی علمی کاربردی

شهریه رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به اینکه رشته های گروه هنر معمولا از دروس کارگاهی و واحد های عملی نیز برخوردارند ، ممکن است نسبت به رشته های دیگر مقدار بیشتری باشد ‌ .علاوه بر شهریه این قبیل رشته ها هزینه های جانبی نیز به همراه دارند . شهریه رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور به صورت ثابت و متغییر است . شهریه ثابت که طبق سال ورود به دانشگاه تعیین می شود و سالانه درصدی افزایش می یابد و شهریه متغییر بر حسب واحدهای ترمی و دروس عمومی و اختصاصی و تئوری و علمی تعیین می شود .

بیشتر بخوانید: ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته کارگردانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته کارگردانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به نیاز جامعه هنری در بخش تولید برنامه های سینما و تلویزیون به دنبال آموزش افراد ماهر و کارآمد است ‌. دانشجویان رشته کارگردانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور آموزش های عالی خود را به دو صورت فرا می گیرند . یک بخش آموزش در مرکز اجرایی می باشد و بخش دیگر آموزش در محیط کار است‌ . فارغ التحصیلان رشته کارگردانی و دیگر رشته های فنی و هنری موفقیت شغلی و آینده کاری خود را با توجه به مهارت و استعداد هایشان تعیین می کنند .

یعنی یک هنرجو با توجه به میزان خلاقیت ، توانایی ، مهارت ها و ذوق هنری در زمینه تحصیلی و کاری خود موفقیت کسب می کند . دانشجویان رشته کارگردانی می توانند در کارگردانی سینما ، تلویزیون ، تئاتر و برنامه های مستند سازی و استودیویی و سایر فعالیت های مرتبط مشغول به کار شوند . ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور شرایط سخت کنکورها و انتخاب رشته کنکور سراسری را برطرف نموده ، اگر به تحصیل در رشته های جامع علمی‌ کربردی تمایل دارید کافی است از طریق تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه و دریافت یک مشاوره تحصیلی همه جانبه جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در رشته مورد علاقه خود اقدام نمایید


بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو در رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


راهنمای انتخاب رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته کارگردانی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغيير رشته، مرخصي تحصيلي، انتقال و ميهمان شدن برای رشته کارگردانی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نيمسال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي قابل بررسي ميباشد.

آیا تحصیل در رشته کارگردانی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معرفی و ثبت نام رشته کارگردانی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 2 نظر:
 1. سلام ، خسته نباشید
  من محصل رشته نقشه کشی معماری هستم و کارم عکاسیه و امسال هم دیپلمم میگیرم .
  می‌خواستم بدونم که بدون آزمون در دانشگاه سوره رشته های کارگردانی و یا سینما و یا عکاسی و یا تصویر برداری و یا تدوین میشه قبول شد و در چه صورتی امکان پذیره و غیر دانشگاه سوره چه دانشگاه های بدون آزمون دارای این رشته ها هستند و در چه شهر هایی فعالیت دارند و مبلغ شهریه این رشته ها چقدر در میاره برای یک ترم

  1. بله در سوره می توانید این رشته ها را بخوانید همچنین دانشگاه آزاد حدود شهریه پنج میلیون

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/5/5

شنبه

1403/5/6

یکشنبه

1403/5/7

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید