شرایط پروژه کسری خدمت سربازی ۱۴۰۰

اعزام به خدمت سربازی و آگاهی از شرایط کسری خدمت سربازی

طبق قانون جمهوری اسلامی ایران، تمام افراد ذکوری که به سن قانونی ۱۸ سالگی می رسند. باید برای رفتن به سربازی وضعیت خود را مشخص نمایند. در واقع یکی از مسائل و دغدغه های افراد ذکور ۱۸ ساله و همچنین خانواده های آن ها، مسئله خدمت سربازی است که شما میتوانید به مشاوره نظام وظیفه اقدام نمایید. که این افراد باید برای رفتن به سربازی دفترچه اعزام به خدمت خود رو پست کنند.

بعد از اقدام لازم در زمینه تعیین تکلیف کردن خدمت سربازی باید در زمان مقرر شده به مراکز اعزام به خدمت مراجعه نمایند. افراد در این شرایط به دنبال راه هایی برای فرار از خدمت سربازی اند. یکی از این راه ها گرفتن پروژه کسری خدمت می باشد. از جمله ها کارهایی که باید در این مورد انجام دهند دانستن شرایط پروژه کسری خدمت سربازی می باشد.

شرایط پروژه کسری خدمت سربازی,مشاوره پروژه کسری خدمت سربازی,کسری خدمت سربازی,اخذ پروزه کسری خدمت سربازی,مشاوره کسری خدمت,مشاوره اخذ کسری خدمت,

چگونه پروژه کسری خدمت سربازی بگیریم؟

افراد مشمول خدمت سربازی، قبل از اینکه به خدمت بروند، به دنبال یافتن راه هایی هستند تا کسری خدمت بگیرند. تا بتوانند از طول دوره خدمت خود بکاهند و این دوره را به کوتاه ترین زمان خود برسانند. برای گرفتن کسری خدمت شما باید اطلاعاتی را در این زمینه داشته باشید. تا بتوانید به ساده ترین شکل و کوتاه ترین زمان ممکن کسری خدمت دریافت کنید.

برای گرفتن پروژه کسری خدمت باید از شرایط آن آگاه باشید و زمینه های لازم را بدانید. برای آگاهی از اطلاعات لازم مشاوران ما می توانند در این زمینه بهترین کمک کننده شما باشند. مشاوران متخصص مرکز آویژه دانش می توانند شرایط پروژه کسری خدمت را برای شما شرح دهند، شما را در این زمینه راهنمایی و هدایت کنند.


بیشتر بخوانید: اخبار پروژه کسری خدمت سربازی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه شرایط پروژه کسری خدمت سربازی ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط پروژه کسری خدمت سربازی چیست؟

گفتیم یکی از روش هایی که می توانیم کسری خدمت سربازی دریافت کنیم. انجام پروژه کسری خدمت سربازی نظام وظیفه می باشد. در این زمینه از جمله کارهایی که باید انجام دهیم، این است که ابتدا از شرایط پروژه کسری خدمت سربازی مطلع شویم.

تا بتوانیم به راحتی کسری خدمت سربازی دریافت نماییم. یکی از شرایطی که برای گرفتن پروژه کسری باید داشته باشیم، این است که باید فارغ التحصیل کارشناسی ارشد یا دکتری باشیم. افرادی که دانشجو هستند، نیز می توانند از شرایط پروژه کسری خدمت سربازی نظام وظیفه استفاده کنند.

برای انجام پروژه کسری خدمت باید به بنیاد ملی نخبگان مراجعه کنید تا بتوانید کسری خدمت سربازی بگیرید. کافی است از ضوابط و شرایط پروژه کسری خدمت سربازی آگاهی داشته باشید. برای آگاهی در این زمینه می توانید با مشاوران متخصص آویژه تماس بگیرید. مشاوران ما شما را در این زمینه یاری می دهند.

شرایط پروژه کسری خدمت سربازی,مشاوره پروژه کسری خدمت سربازی,پروژه کسری خدمت سربازی,اخذ پروژه کسری خدمت سربازی,مشاوره شرایط پروژه کسری خدمت سربازی نظام وظیفه,پروژه کسری خدمت,

اگر شرایط پروژه کسری خدمت سربازی را داشته باشیم چقدر کسری تعلق می گیرد؟

اگر شما فارغ التحصیل یا دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکتری باشید، می توانید به راحتی از شرایط پروژه کسری خدمت سربازی استفاده کنید. استفاده از شرایط پروژه کسری خدمت سربازی موجب کسر ۲ الی ۱۹ ماه از سربازی شما می شود.

باید این نکته را فراموش نکنید، با وجود استفاده از شرایط پروژه کسری خدمت باز هم شما باید دوره آموزشی خدمت سربازی را بگذرانید. شما می توانید در حین تحصیل نیز پروژه کسری خدمت بگیرید، تا بتوانید مابقی ماه های خدمت خود را کسری بگیرید. برای گرفتن کسری خدمت باید از مدارک پروژه کسری خدمت آن نیز مطلع باشید.

نکاتی که باید در مورد شرایط پروژه کسری خدمت سربازی بدانید!

در مورد گرفتن کسری خدمت و داشتن شرایط پروژه کسری خدمت سربازی باید گفت: این هم مانند بقیه کارهای اداری و عمومی نیازمند داشتن پارتی است. در این زمینه باید گفت که شما اگر از چنین امری هم برخوردار نیستید، باز هم می توانید پروژه کسری خدمت سربازی دریافت کنید. برای این کار تنها کافی است با مشاوران متخصص مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید.

مشاوران مجرب و متخصص ما می توانند در کوتاه ترین زمان برای شما گرفتن کسری خدمت را هموار نمایند. تا شما بتوانید به راحتی شرایط پروژه کسری خدمت سربازی را دریافت نمایید. مشاوران مرکز مشاوره آویژه مطالب مهم در این زمینه را به شما ارائه می دهند. همچنین شما را از آخرین تغییرات و شرایط پروژه کسری خدمت سربازی مطلع می کنند.

شرایط پروژه کسری خدمت سربازی,مشاوره پروژه کسری خدمت سربازی,پروژه کسری خدمت,اخذ پروژه کسری خدمت سربازی,سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت سربازی,

 

مدرک تحصیلی جهت استفاده از پروژه کسری خدمت سربازی

همانطور که گفتیم یکی از شرایط گرفتن کسری خدمت سربازی، اخذ پروژه کسری خدمت است. جهت اخذ پروژه باید از شرایط پروژه کسری خدمت سربازی آگاه شوید و آن شرایط و مدارک را مهیا نمایید. از جمله شروط اصلی برای گرفتن پروژه کسری خدمت، مدرک تحصیلی افراد است.

یکی از شرایط پروژه کسری خدمت سربازی داشتم مدرک تحصیلی ارشد و دکتری می باشد. متقاضیان استفاده از این طرح می توانند در حین خدمت نیز از مزایای پروژه کسری خدمت نیز بهره مند شوند.

در پروژه های کسری خدمت سربازی دو نوع کسری وجود دارد:

  1.  کسری زیر شش ماه می باشد.
  2. کسری بالای شش ماه است.

نحوه اخذ پروژه های کسری خدمت سربازی

جهت اخذ و گرفتن پروژه های کسری خدمت سربازی معمولا و عموما از دو راه استفاده می کنند:

  1. ابتدا باید به بنیاد ملی نیروهای مسلح مراجعه نمایید. اما قبل از حضور در آنجا باید از شرایط و مدارک آن اطلاع کسب کنید. برای کسب اطلاع مشاوران متخصص ما می توانند شما را راهنمایی و کمک نمایند.
  2. مراجعه به یک سازمان نظامی که این سازمان باید توسط بنیاد ملی نخبگان تایید شده باشد. در این مورد هم باید ابتدا مدارک و شرایط را بدانید.

انواع سازمان ها و مراکز جهت اخذ پروژه کسری خدمت وجود دارد. اما اکثر افراد حوصله و وقت کافی ندارند. تا متن های طولانی شرایط و مدارک مورد نیاز اعلام شده سازمان ها را مطالعه کنند. مشاوران ما برای خدمت رسانی و راهنمایی شما در مرکز مشاوره آویژه همه روزه و همه ساعات حضور دارند. مشاوران مجرب ما، راه ها و روش های آسان و سریع را جهت اخذ کسری خدمت در اختیار شما قرار می دهند. و شما را با آخرین تغییرات شرایط پروژه کسری خدمت سربازی آشنا می کنند.

خدمات مشاوره تلفنی آویژه در زمینه مشاوره نظام وظیفه :

سخن آخر

آنچه لازم بود در مورد پروژه کسری خدمت سربازی بدانید را در این بخش برایتان گفتیم، اگر سوالی در این زمینه داشتید می توانید با مشاورین ما در مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرید و هر سوالی در این زمینه داشتید، از آنان بپرسید.

شرایط پروژه کسری خدمت سربازی ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه شرایط پروژه کسری خدمت سربازی ۱۴۰۰

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1400/7/3

یکشنبه

1400/7/4

دوشنبه

1400/7/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید