مشاوره آخرین رتبه های قبولی پیام نور

مشاوره,آخرین,رتبه,های,قبولی,پیام,نور
به اشتراک بگذارید

مشاوره آخرین رتبه های قبولی پیام نور ، موضوعی است که ما در این مطلب آنرا برای بررسی آماده کرده ایم . دانشگاه پیام نور در چند سال اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است . دلایل محبوبیت این دانشگاه

  • معتبر بودن مدرک
  • سطح بالای علمی دانشجویان این دانشگاه
  • همچنین عدم نیاز به حضور در کلاسها

میباشد . بسیار دیده شده که دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور به دلیل داشتن سطح بالای علمی رتبه های بسیار خوبی را در کنکورهای بالاتر مانند ارشد و دکتری به دست آورده اند . از طرفی مدرک این دانشگاه نیز معتبر میباشد . از آنجایی که امتحانات دانشگاه پیام نور به صورت کاملا محرمانه و بدون دخالت اساتید دانشگاه ها طرح میشود ، مدرک این دانشگاه اعتبار بسیاری دارد . این دانشگاه هم به صورت بدون کنکور و هم به صورت با کنکور به پذیرش دانشجو میپردازد . ما در این مطلب قرار است در مورد آخرین رتبه های قبولی پیام نور اطلاعاتی را به دست آوریم . در ادامه با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه همراه باشید .

مرکز مشاوره آخرین رتبه های قبولی پیام نور

یک مرکز مشاوره آخرین رتبه های قبولی پیام نور خوب در مورد انواع رشته و آخرین قبولیهای این دانشگاه اطلاعات معتبری را به شما ارائه خواهد کرد . همچنین اگر قصد شرکت در دانشگاه پیام نور به صورت فراگیر را دارید میتوانید این مطلب را دنبال کنید .

در ادامه این موضوع را بیشتر بررسی میکنیم .


بیشتر بخوانید : شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


رتبه و تراز لازم برای قبولی در کنکور پیام نور

پس از کنکور و صادر شدن کارنامه ، داوطلبان میتوانند اقدام به انتخاب رشته نمایند . رشته و دانشگاهی که در آن پذیرفته خواهید شد ، بستگی به رتبه و تراز شما دارد . با آگاهی از رتبه و تراز قبولی های سالهای گذشته شما میتوانید تاحدودی در مورد این موضوع را اطلاعاتی را کسب نمایید . مرکز مشاوره تحصیلی آویژه نیز در این مورد به شما کمک خواهد کرد . البته به دلیل تغییراتی که در نحوه پذیرش دانشگاه پیام نور به وجود آمده ، ممکن است گاهی این تخمینها درست از کار در نیاید . اما میتوانید دیدی کلی نسبت به قبلی خود به دست آورید .

آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور پیام نور

گاهی با رصد کردن درصدهای داوطلبان در سالهای گذشته نیز میتوانید تخمین دقیقی از قبولی خود به دست آورید . در واقع با بررسی این مورد تخمین شما میتواند دقیق تر شود . اینکه با درصد دروس کسب کرده و رتبه ی بدست آمده در چه رشته و دانشگاه هایی پذیرفته شده اند، می تواند کمک شایانی به انتخاب رشته ی ما نماید. در نظر داشته باشید آخرین رتبه ی پذیرفته شده در دانشگاه های پیام نور برابر ۱۳۵۰۰ باشد ولی رتبه بدست آمده ما برابر با ۱۶۰۰۰ باشد. همانطور که مشخص است، امکان پذیرفته شدن در این دانشگاه برابر با صفر درصد است. پس در انتخاب رشته ی خود این دانشگاه را انتخاب نمی کنیم.


بیشتر بخوانید : شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی


آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور پیام نور

ظرفیت پذیرش رشته های کنکور پیام نور

ظرفیت یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار برروی قبولی میتواند باشد . مشاوران با آگاهی از  ظرفیتهای دانشگاه ها به شما کمک میکنند تا تصویر دقیقتری از وضعیت قبولی خود به دست آورید . گاهی برخی رشته ها ظرفیت بسیار بیشتری نسبت به دیگر موارد دارند . علاوه بر این ظرفیت هر رشته در هر دانشگاه نیز میتواند متفاوت باشد . پس برای آگاهی از این موارد به شما استفاده از خدمات مشاوره را پیشنهاد میکنیم .

مشاوره,مشاوره تلفنی آخرین رتبه های قبولی پیام نور


بیشتر بخوانید : زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری


مشاوره تلفنی آخرین رتبه های قبولی پیام نور

مشاوره تلفنی آخرین رتبه های قبولی پیام نور مزایای بسیاری نسبت به مشاوره های حضوری میتواند داشته باشد که شامل :

  • عدم نیاز به حضور در مکان خاص
  • کاهش هزینه
  • کاهش زمان
  • واستفاده از نظر چندین مشاوره میشود .

امروزه بسیاری از داوطلبان ساکن در تهران و یا شهرستانها زمان کافی برای رفت و آمد بین دفاتر مشاوره را ندارند . به همین دلیل ترجیح میدهند بدون رفت و آمد و از هر مکانی به مشاوره دسترسی داشته باشند . از طرفی به دلیل تلفنی بودن مشاوره  و محاسبه هزینه ها به صورت دقیقه ای کاهش قابل توجهی در هزینه ها به وجود خواهد آمد . در مشاوره تلفنی همچنین شما میتوانید از نظر چندین مشاور نیز استفاده نمایید .

آخرین رتبه های قبولی پیام نور,مشاوره آخرین رتبه های قبولی پیام نور

مرکز مشاوره تلفنی آخرین رتبه های قبولی پیام نور آویژه

مرکز مشاوره تلفنی آخرین رتبه های قبولی پیام نور آویژه اهداف ذیل را دنبال میکند :

  • هدایت دانش آموزان برای رسیدن به جایگاه مورد علاقه خود
  • آموزش مهارتهای انتخاب رشته
  • انجام انتخاب رشته تخصصی

مشاوره برای موفقیت در هر کاری ضروری است .  مشاوران میتوانند بهترین مسیر را برای رسیدن به موفقیت به شما نشان دهند . در ارائه خدمات مشاوره شما میتوانید نقاط مثبت و منفی خود را نیز شناسایی نمایید . محدودیت ها و توانایی های خود را بهتر بناشید و در نتیجه به هدفتان نزدیک تر شوید . در مشاوره آخرین رتبه های قبولی پیام نور نیز به شما کمک میشود تا بتوانید تخمینی تقریبی از وضعیت خود به دست آورید . در مشاوره آخرین قبولی های پیام نور از آنجایی که بیشتر رشته مهم است . میتوانید حتی رشته ای که بیشترین درصد قبولی برای شما در آن وجود دارد شناسایی کنید .

مشاوره آخرین رتبه های قبولی پیام نور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره آخرین رتبه های قبولی پیام نور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068