معافیت کفالت برادر برای معافیت از سربازی

معافیت کفالت برادر چه شرایطی دارد؟

معافیت کفالت برادر یکی از راه های معافیت از نظام وظیفه است/خیلی از آقا پسر ها وقتی به سن 18سال می رسند باید بین سربازی یا دانشگاه یکی را انتخاب کنند و یا باید معافیت بگیرند!

معافیت کفالت برادر یا خواهر چگونه است؟

انواع معافیت کفالت برادر یا خواهر کدامند؟ آیا شما از چگونگی اخذ این معافیت ها و شرایط مقرر شده از سوی سازمان وظیفه عمومی برای آن اطلاعی دارید؟ آیا شما نیز در زمره کسانی هستید که میتوانند از این نوع معافیت استفاده کنند؟ اگر اطلاع چندانی در این باره ندارید و متقاضی دریافت معافیت کفالت برادر هستید؛ توصیه میکنیم این مقاله را تا پایان مطالعه کنید. چرا که در این متن سعی شده به برخی مسائل اصلی و مهم مربوط به این موضوع بپردازیم.

اگر بخواهیم برخی انواع معافیت کفالت برای خواهر یا برادر را نام ببریم باید به مواردی همچون معافیت کفالت خواهرو برادر صغیر و یا معلول، اشاره کنیم.

طبق قوانین نظام وظیفه عمومی کشور همه ی افراد مذکر جامعه زمانی که به سن ۱۸ سالگی میرسند، باید دو سال را به عنوان سرباز به کشور خود خدمت کنند. اما این دوره ی دو ساله تاثیرات زیادی بر زندگی مشمولان و همچنین خانواده های آنها دارد. حتی گاهی ممکن است مشکلاتی را برایشان به همراه داشته باشد. لذا سازمان وظیفه شرایطی را فراهم کرده تا این افراد با شرایط خاص امکانمعافیت خدمت سربازیرا داشته باشند. مثلا افرادی که تنها فرد سرپرست و نگهدارنده خواهر یا برادربیمار یا کوچکتر خود باشند جز این دسته قرار میگیرند.

البته لازمه ی دریافت این نوع معافیتخدمت سربازیشرایطی است که تنها در صورت اثبات واجد شرایط بودن مشمول، کارت معافیت برایش صادر میشود. یکی از این شرایط نداشتن غیبت است یعنی مشمولان دارای غیبت از این معافیت برخوردار نیستند. این شرایط برحسب نوع معافیت کفالتی که مورد نظر مشمول است متفاوت میباشد.

شرایط معافیت کفالت برادر چگونه است؟

شرایط معافیت کفالت برادر نیز از دیگر مباحث مورد توجه نظام وظیفه است. مشمولان برای اخذ این نوع معافیت کفالت نیز باید شرایط عمومی مطرح شده که شامل نداشتن غیبت، و رسیدن به سن مشمولیت است را دارا باشند. همچنین مشمولان باید تنها فرد زنده ای باشند که صلاحیت نگهداری از برادر را دارند تا بتوانند برای اخذ معافیت اقدام کنند. علاوه بر این موارد دریافت معافیت کفالت به سبب برعهده داشتن کفالت برادر تنها در صورتی امکان پذیر است که برادر یا همان مکفول کمتر از ۱۸ سال سن داشته باشد و یا به سبب بیماری و معلولیت توانایی نگهداری از خود را نداشته باشد. یکی از شرایط معافیت کفالت برادر این است که فرد مکفول همسر و یا فرزند پسر نداشته باشد.

افرادی که متقاضی دریافت چنین معافیتی هستند باید مدارک دال بر بیماری و یا تعیین سن برادر خود را به سازمان مربوطه ارائه دهند. به این ترتیب افرادی که همه ی این شرایط را داشته باشند به عنوان کفیل برادر معلول و یا صغیر خود شناخته میشوند که سازمان وظیفه این گروه افراد را از خدمت معاف میکند.

شروط اصلی معافيت‌ كفالت برادر چیست؟

الف) رسيدن به سن 18 سال تمام درهنگام طرح پرونده در هیئت رسیدگی
ب) نداشتن غيبت
ج) یگانه مراقب یا نگهدارنده (سرپرست) بودن .
د) تنها برادر سرپرست برادر كبير نيازمند مراقبت و فاقد پدر و همسر و فرزند ذكور غيرمحجور و فاقد شغل

چگونه معافیت کفالت برادر بگیریم؟

قوانین معافیت کفالت برادر

این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که قوانین نظام وظیفه در سال های اخیر دچار تغییر و تحولاتی شده است که باید مشمولین از آن ها باخبر باشند . برخی قوانین مهم معافیت نیز دستخوش این تغییرات قرار گرفته است . ما در این مقاله به تمام این نکات خواهیم پرداخت.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

ماده 122 آیین نامه – معافیت کفالت برادر :

منظور از یگانه مراقب و نگه دارنده یا سرپرست مندرج در ماده 44 قانون خدمت وظیفه عمومی مشمولی می باشد که به شرح موارد زیر تنها فرزند یا نوه ذکور بیش از18 سال هر پدر یا مادر یا جد یا جده یا تنها برادر بیش از18 سال خواهر یا برادر خود باشد.

تبصره معافیت کفالت برادر :

از دو برادر، تنها برادر بیش از 18 سال مشمول که اشتغال به تحصیل دارد به شرط دارا بودن معافیت تحصیلی معتبر و همچنین تحصیل در خارج از محل سکونت مکفول، مشمول معافیت می باشد.

ماده 125 آیین نامه –معافیت کفالت برادر:

در مورد معافیت به منظور سرپرستی و نگهداری برادر یا خواهر صغیر ،مشمولی که با صغار از یک پدر و مادر باشد حق تقدم خواهد داشت و در غیر این صورت مشمولی با صغار از یک پدر باشد حق تقدم دارد و وجودبرادران ناتنی صغار مانع از معافیت برادر پدر و مادری آنان نخواهد بود.

يگانه سرپرست برادر كمتر از هجده سال تمام (صغیر) :

وجود برادران ناتنی بالای 18 سال مانع بهره مندی برادر تنی برای معافیت برادر صغیر می گردد. چنانچه برادر صغیر فاقد برادر تنی باشد در ان صورت میتوان به ادعای تنها برادر ناتنی سالم بالای 18 سال وی رسیدگی نمود .

فوت پسر در سربازی :

یکی از برادران ذکور سربازی که در حین خدمت سربازی فوت نموده است از خدمت دوره ضرورت معاف خواهد شد . در صورتی که سرباز فوت شده فاقد فرزند پسر باشد یکی از برادران وی می تواند از معافیت استفاده نماید. در صورت استفاده برادر متوفی از معافیت،فرزند متوفی نمی تواند از این معافیت استفاده نماید.

تبصره :

در صورتیکه متوفی دارای فرزند پسر صغیر باشد استفاده برادر منوط به رضایت نامه محضری ولی یا قیم وی خواهد بود.

منظور از فوت حین خدمت ، فوت سرباز در طول مدت خدمت سربازی است و صرفا فوت به سبب خدمت (قیودات خدمتی) ملاک نمی باشد، لیکن فوت سرباز در زمان غیبت و فرار از خدمت یا بر اثر خودکشی و یا فوت در حین ارتکاب جرائمی مانند نزاع و . ..،در شمول این مقررات نمی باشد.

فوت کارکنان پایور و پیمانی نیروهای مسلح (مستخدمین) در حین خدمت نیز در شمول بند (10) ماده (44) قانون وظیفه عمومی قرار گرفته و موجب معافیت یکی از فرزندان یا یکی از برادران آنان از انجام خدمت دوره ضرورت خواهد شد .

نظام وظیفه

مدارک معافیت کفالت برادر

مراحل معافیت سربازی کفالت برادر مانند سایر معافیت های کفالت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی صورت می گیرد . از مهم ترین مراحل معافیت سربازی کفالت برادر میتوان از جمع آوری مدارک و ارائه ی آن به سازمان نظام وظیفه نام برد .

مدارک لازم برای معافیت خدمت سربازی کفالت برادر :

 • شناسنامه مشمول و کپی آن
 • کارت ملی مشمول
 • کپی شناسنامه مادر مشمول
 • گواهی فوت پدر مشمول
 • شناسنامه خواهر مشمول و کپی آن
 • فرم تحقیق وضعیت
 • فرم معاینه اولیه پزشکی
 • فرم واکسیناسیون
 • فرم وضعیت مشمولین
 • عکس مشمول به صورت پرسنلی و رنگی
 • گواهی آخرین مدرک تحصیلی

و مدارک دیگری که مشمولین می توانند با تماس با مشاورین مرکز مشاوره آویژه از آن ها مطلع شوند.

شرایط معافیت کفالت برادر چگونه است؟

سوالات متداول

شرایط معافیت سربازی کفالت برادر چگونه است ؟

معافیت خدمت سربازی کفالت برادر می تواند از نوع معافیت هایی باشند که این روزها مشمولین در مورد آن تحقیق می کنند . اما قبل از هر چیز مشمولین باید با دقت به این نکات توجه داشته باشند که قبل از هر اقدامی مطلع شوند که آیا شرایط بهره مندی از معافیت سربازی کفالیت برادر یا معافیت های کفالت دیگر را خواهند داشت یا خیر . معافیت های دیگری که زیر شاخه ی معافیت کفالت می باشند نیز در این مقاله توضیح داده شده است .

قوانین معافیت خدمت سربازی کفالت برادر چیست؟

هر یک از این معافیت ها دارایی شرایط و قوانین مختص خود هستند . برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به قوانین و ضوابط این معافیت ها مشمولین می توانند از مشاوره نظام وظیفه و مشاوره معافیت خدمت سربازی که توسط مرکز مشاوره آویژه به مشمولین ارائه می شود استفاده کنند . مشمولین می توانند بزای راهنمایی بیشتر در تمام زمینه های نظام وظیفه به ویژه در زمینه ی معافیت ها هم چنین معافیت سربازی کفالت برادر با این مرکز تماس بگیرند . مشاورین ما همه ی ساعات روز پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود . اما ما در این مقاله به طور خاص و ویژه راجع به معافیت سربازی کفالیت خواهر صحبت میکنیم .

نحوه گرفتن معافیت سربازی کفالت برادر چگونه است؟

نحوه گرفتن معافیت سربازی کفالت برادر به این صورت خواهد بود که مشمول باید پس از جمع آوری مدارکی که در بالا از آن ها نام برده شد ، درخواست معافیت خدمت سربازی کفالت برادر را بدهد . درخواست او از سوی سازمان نظام وظیفه مورد تایید واقع می شود . سپس نحوه گرفتن معافیت سربازی کفالت برادر این است که مشمول مدارک را به سازمان تحویل داده و در تاریخ تعیین شده باید در کمیسیون شرکت کند .

پس از بررسی مدارک در جلسه سازمان نظام وظیفه ، معافیت کفالت مشمول صادر خواهد شد . مشمولین پس از رای صادر شده می توانند کارت معافیت سربازی کفالیت برادر را دریافت کنند . مشمولین باید در نظر داشته باشند که صادر شدن کارت معافیت کفالت دائم فقط در زمان صلح اعتبار دارد . یعنی مشمول می تواند از این کارت در زمان صلح استفاده کند . در زمان جنگ آن دسته از افرادی که از معافیت دائم کفالت بهره مند بوده اند باید بر اساس تصمیم سازمان نظام وظیفه و ستاد نیروهای مسلح عمل کرده و به جبهه بروند.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره آویژه

هدف مرکز مشاوره آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات خدمت سربازی و افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره آویژهخدمات متنوعی را در زمینه تمدید معافیت کفالت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معافیت کفالت برادر برای معافیت از سربازی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 54 نظر:
 1. سلام من اعزامی سال 97هستم چهار ماه خدمت کردم وبه دلیل مریضی پدرم غیبت کردم وحضور دباره من به خدمتم 42/1/16بوده درهین خدمت سبازی بودم که پدرم فوت کرده 250ملیون چک مادرم دست مردم داره بخاطره این که غیبت داشتم کفالت رو بهم نمی دن وشرایط مالی خوبی نداریم مجبورم کار کنم شرایط خدمت کردن رو ندارم یه برادر دارم هشت سالش هست وخواهرم سیزده سالشه ایا شرایطی هست که من رو معاف کنن

  1. سلام نامه توجیه غیبت بنویسید و دلایل غیبت را با مدارک و مستندات در نامه ذکر کنید.در صدرت تایید نامه و بخشودگی غیبت میتوانید برای گرفتن کفالت اقدام کنید.

 2. من بچه طلاق هستم و برادرم در صد بالایی سندروم دارد آیا می شود معافیت گرفت برادرم ۶ ساله است

  1. سلام.اگر بیشتر از 30 ماه از جدایی مادر و پدرتان گذشته باشد شما میتوانید از طریق کفالت مادر معافیت دائم بگیرید.

 3. من همه کارای گرفتن کفالت داداشمو انجام دادم و پروندمو تکمیل و تحویل دادم
  چند روز طول میکشد تا معافیت من صادر شود؟

 4. سلام وقت بخیر
  من یه برادر دارم ۱۸ سالشه و دست اصلیش قطع عضو شده و یه برادر ۵ ساله دارم ایا میتونم کفالتشو بگیرم

  1. سلام، اگر پدر شما در قید حیات باشند، شما نمیتوانید کفالت برادر هایتان را بگیرید.

 5. سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز من برادرم دیابت داره چشمش ضعیف هست و مشکل اعصاب داره بستری هست ۳۰ سالشه پدر مادرم فوت شده و یه داداش دیگه دارم خدمت رفته و یه خواهر دارم هنوز ازدواج نکرده خودمم ۲۲ سالم فاقد شغل هستم اگه کفیل برادر بشم میتونم معافی بگیرم

  1. سلام در صورتی که برادر شما عضویت شدید بهزیستی داشته باشد امکان گرفتن کفالت ایشان را دارید.

 6. سلام پدرم فوت شده برادر بزرگ ترم کفالت مادرمو گرفته الان ازدواج کرده شهره دیگه زندگی میکنه ایا من میتونم کفالت مادر بگیرم الان

 7. سلام من یه برادر صغیر معلول جسمی از نوع شدید دارم که خیلی سال هاست که معلول شدیده و من تنها وظیفه سرپرستی و نگهداری ازش دارم پدرم مشغول کار و مادرم هم نمیتونه از پس نگهداریش بر بیاد ایا میتونم معافیت کفالت بگیرم؟

  1. سلام
   بله میتوانید کفالت برادرتان در صورت نداشتن غیبت بگیرید

 8. من یه برادر کوچک دارم که 16 سال ۱۰ ماهش هست میتونم کفالت برادر بگیرم مادرم طلاق گرفته.

  1. سلام وقت بخیر
   از طریق مادر کفالت بگیرید و برای شرایط لازم به کارشناسان ما تماس بگیرید.

 9. سلام پدر بنده از کار افتادگی کلی دارند و برادر بزرگتری دارم که مبتلا به اعتیاد است. آیا میتوانم معافیت کفالت بگیرم؟

  1. با سلام اگر ثابت کنید برادر صلاحیت ندارد امکانش وجود دارد

 10. سلام من فرزند بزرگ و سالم خوانواده هستم یه برادر استسنایی دارم میتونم برای معافیت اقدام کنم

 11. سلام من فرزند بزرگ و سالم خوانواده هستم یه برادر استسنایی دارم میتونم برای معافیت اقدام کنم؟

 12. سلام من برادرم کفالت منو گرفته و من میتونم کفالت مادرم بگیرم من ۲۰سالمه یال قبل برای اقدام مریض شدم عمل داشتم

  1. سلام وقتتون بخیرباشه بر اساس شرایط خاص کفالت مادر باید اقدام بفرمایید.

 13. سلام من یه برادر معلول ذهنی شدید دارم که از من کوچک تره پدرم هم مشکل قلبی داره میتونم معافیت بگیرم؟

  1. سلام وقت بخیر
   برای شرایط شما یک سری موارد لحاظ خواهد شد.

 14. سلام من یک برادر کوچکتر داشتم که ۲ سال هست فوت کرده و یک‌خواهر کوچک هم دارم
  و‌پدر من اعتیاد دارد و خود من هم به تازگی ازدواج کرده ام و‌ از نظر مالی خرج خواهر و پدر و‌مادرم هم بر دوش من است
  آیا من میتونم معاف بشم؟

  1. سلام مشمولینی که پدر از کار افتاده و یا احیانا معتاد به مواد مخدر دارند، می توانند در صورتی که معلولیت فیزیکی و یا مشکل روانی مانع از مراقبت آنها از خانواده شده باشد، درخواست کفالت پدر از کارافتاده را ارائه نمایند.
   تشخیص ازکارافتادگی و دریافت کفالت پدر معتاد بنا بر تشخیص شورای پزشکی وظیفه عمومی انجام گرفته می شود و پروسه چند ماهه دارد

 15. سلام خسته نباشید ببخشید من وقتی ده سال بودم پدرم فوت کرد و برادرم معافیت کفالت من رو گرفت درصورت ازدواج برادرم من هم میتونم معافی بگیرم؟؟؟

  1. سلام. در صورتی که مادر بدون همسر باشند و تحت پوشش نهادهای حمایتی قرار گرفته باشند شما میتوانید برای دریافت معافیت کفالت اقدام کنید.

 16. سلام من پدرو مادرم فوت کردن ومن از برادرم ک ۴۸ سالشه نگهداری میکنم ک مریضه واعتیاد هم داره ی ماه پیش هم معدشو عمل کرده وتا الان ازدواجم نکرده ایا ب من کفالت میدن؟من خودم ۲۳ سالمه

 17. سلام
  برادر من از کارکنان نیرو های مسلح بود و دو سال قبل تصادف کرد و فوت کرد و فرزند پسر ندارد
  آیا من میتوانم به خاطر آن معافیت بگیرم؟

 18. سلام بنده یه برادر 9 ساله دارم و پدرم فوت کردن ، مادرم هم قیم برادر 9 سالم شده
  من میتونم از طریق برادرم از سربازی معاف بشم در ضمن برادر تنی هم هستیم و اگر بشه به من معافیت دائم میدن؟

  1. سلام اگر تنها فرد دارای توانایی نگهداری از برادر خود به شمار روید بله امکان معافیت دارید و میتوانید اقدام کنید،البته نداشتن غیبت یکی از شرایط است.

 19. سلام‌وقت بخیر من یه برادر دارم که ۴سال از من بزرگ تره که بیماری اوتیسم داره و
  پدر بنده سن ۵۵ سال داره واز آنجای که بیماری اوتیسم برادرم شدیده نمیشه ازش به تنهای نگهداری کرد آیا بنده مشمول معاف ( کفالت )میشم در ضمن یه برادر ۱۴ ساله هم دارم
  منم مقطع مدرکم کارشاسی هستش

  1. سلام طبق قوانین درصورت داشتن سرپرست نمیتوان برای کفالت برادر اقدام کرد اما راهکارهایی در این باره وجود دارد.

 20. سلام،من پدر و مادرم فوت کردن،یه برادر صغیر دارم،میتونم کفالت بگیرم؟
  البته یه برادر بزرگتر هم دارم ولی ازدواج کرده رفته،میتونم کفالت بگیرم؟

 21. سلام همسرمن یک سال هس ک سرباز هستن یک ماه ک پدرشون فوت کردندو برادرکوچکترشون ۱۰ ساله هستن و زیر ۱۸ سال هستن اقدام کردیم برای معافیت کفالت همسرم .سوالم اینه ک معافیت کفالت ب همسرم تعلق میگیره؟ ممنون

  1. سلام. بله در صورت نداشتن غیبت سربازی در حین خدمت میتوانید برای دریافت معافیت کفالت دهید.

 22. سلام همسرمن سرباز هستن یک سالی هس.پدرشون فوت کردند و برادرشون ۱۰سال سن دارن و زیر ۱۸ سال هستن اقدام کردیم برای معافیت کفالت برادرشون.میخاستم بپرسم ک کفالت تعلق میگیره برای همسرم یا خیر.ممنون

  1. سلام. بله در صورت نداشتن غیبت سربازی در حین خدمت میتوانید برای دریافت معافیت کفالت دهید.

 23. باسلام بنده دانشجو و ۲۳ سال دارم که پدرم فوت شده است و یک برادر ۲۵ سال دارم که از طریق کفالت مادر معاف شده است و مجرد است و یک برادر ۱۷ ساله دارم که پارسال تصادف کرده و ضربه مغزی شده و الان قادر به انجام برخی از کارهای خود نبست و بیمار است، میخواستم بدونم میتونم کفیل برادر کوچک تر از خودم شوم و درخواست معافیت بدم؟؟

 24. باسلام بنده دانشجو و ۲۳ سال دارم که پدرم فوت شده است و یک برادر ۲۵ سال دارم که از طریق کفالت مادر معاف شده است و مجرد است و یک برادر ۱۷ ساله دارم که پارسال تصادف کرده و ضربه مغزی شده و الان قادر به انجام برخی از کارهای خود نبست و بیمار است، میخواستم بدونم میتونم کفیل برادر کوچک تر از خودم شوم و درخواست معافیت بدم؟؟

 25. سلام وقت بخیر من پدرم با شخص دیگری ازدواج کرده و الان من یه برادر از پدر خودم دارم بعد از این موضوع پدرم فوت میکنه
  برادرمم سنش پایینه زیر هجده سال
  ایا معاف میشم ؟

  1. سلام. بله شما می توانید برای معافیت کفالت برادر اقدام کنید

 26. سلام پسر اولم کفیلم شده فرزند دومم را در جه شرایطی میتونم کفالت بگیرم

  1. سلام. تنها در صورت فوت یا از کار افتادگی به علت بیماری مزمن یا تصادف کفیل اول میتوانید برای دریافت معافیت کفالت پسر دیگر اقدام کنید.

 27. ایا من برادر بزرگم و پدر در زندان هستند میتوانم معاف از خدمت بهشم

 28. سلام .من برای کفالت مادرم اقدام کردم ۶ ماه پیش
  برادرم زیر ۱۸ بود بهم معافیت موقت دادن تا ۳۰ ماه بسه اما حالا ک ۳۰ ماه از تاریخ طلاق گذشته برادرم ۱۸ سال شد اما یع بچه ۱۸ ساله نمیتونه خرج خونه بده تنها منبع درامد خانواده هستم به نظرتون ماده تبصره هست ک من معاف بشم

  1. سلام دوست عزیز
   در صورت عدم تایید کمیسیون نهایی راهی نیست .کلیه افراد 18 سال به بالا از شرایط پسر ذکور برخوردارند

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1402/9/17

شنبه

1402/9/18

یکشنبه

1402/9/19

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید