خانه خدمات مشاوره ای نظام وظیفه کسری خدمت سربازی پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران)

پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران)

بروزرسانی شده سپتامبر 16, 2018 7:18 ب.ظ
0
46

برای مشاوره در زمینه پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران)

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران)
به این مطلب امتیاز دهید

پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران)

بر اساس قانون اساسی در ایران ، کلیه افرادی که مشمول خدمت سربازی هستند ، باید در مهلت مقرر به یکی از دفاتر پلیس +10 در سرتاسر کشور مراجعه نمایند . و در نتیجه متقاضیان باید در تاریخی که متعاقبا به آن ها اعلام می شود ، خود را به مراکز آموشی مشخص شده معرفی نمایند ، و خدمت سربازی خود را طی کنند . یک از راه های کاهش مدت زمان خدمت سربازی که برای فارق التحصیلان مقاطع ارشد و بالاتر ممکن است ، دریافت و تکمیل پروژه تحقیقاتی مناسب با رشته تحصیلی متقاضی از سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت سربازی است . دانشجویان رشته های مرتبط می توانند با استفاده از پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) ، که وابسته به صنایع وزارت دفاع ایران می باشد  از این فرصت برای کسری خدمت خود استفاده کنند .

معرفی سازمان صنایع الکترونیک ایران (صاایران)

صنایع الکترونیک ایران (صاایران) نام سازمانی وابسته به وزارت صنایع دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بوده که اکثر تولیدات الکتریکی و نظامی این شرکت مربوط می شود . این شرکت با کادری تشکیل شده از افراد مجرب یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده دستگاه های الکترونیکی در ایران می باشد .

شرکت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) علاوه بر محصولات متنوع در زمینه تحقیق و توسعه R&D که بعنوان زیر بنای دستیابی به فن آوری الکترونیک محسوب می شود،به وضعیت مطلوبی دست یافته است .

پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران),خدمت سربازی,سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت,بنیاد نخبگان,نیرو های مسلح,کسری خدمت,مشاوره نظام وظیفه,دانش بنیان,بنیاد نخبگان,صنایع الکترونیک ایران (صاایران)
پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران)

زیر مجموعه های شرکت صنایع الکترونیک ایران (صاایران)

صنایع الکترونیک ایران (صاایران) دارای 8 زیرمجوعه بوده که به شرح زیر می باشد :

صنایع الکترونیک شیراز (صاشیراز)

*صنایع مخابرات ایران (صما)

*صنایع امنیت فضای تبادل اطلاعات (صاافتا)

*شرکت ایز ایران

*شرکت انستیتو ایزایران

*شرکت صنایع قطعات الکترونیک ایران(صقا)

*صنعت اپتیک اصفهان(صاپا)

*پژوهشگاه الکترونیک ایران

 

شرکت صاایران در سال‌های اخیر در شیراز ترانزیستور تولید میکرد ، اما آن را متوقف کرد زیرا از نظر اقتصادی قابل توجیه نبوده و واردات آن به صرفه‌تر بوده‌ است .

در سال‌های قبل نیز تلفن‌های همراهی تولید یا مونتاژ می‌کرد که در حال حاضر این امر هم متوقف شده‌است . هم‌ اکنون فعالیت‌ های این شرکت در حوزه سیستم‌های مخابراتی است و فعالیت‌هایی نیز در حوزه ماهواره نیز دارد . شرکت صنایع الکترواپتیک صا ایران یکی از زیرمجموعه‌های این شرکت می‌باشد که در شمال اصفهان واقع شده است و شامل صنایعی همچون : صنعت شبیه‌سازها ، صنعت ردیاب ، کارخانه قطعات پلیمری و … می‌باشد .

در این راستا علاقه مندان می توانند پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) را دریافت کرده و از آن برای کاهش میزان مدت خدمت سربازی استفاده کنند .

پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران),خدمت سربازی,سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت,بنیاد نخبگان,نیرو های مسلح,کسری خدمت,مشاوره نظام وظیفه,دانش بنیان,بنیاد نخبگان,صنایع الکترونیک ایران (صاایران)
        اطلاعات بیشتر پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران)

 

شرایط دریافت پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) یا سازمان های دیگر

برای دریافت پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) می توان از دو طریق اقدام کرد .
۱ – در این حالت متقاضی می تواند به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کرده و و مدارک تحصیلی و رزومه خود را تحویل دهد . ( نحوه عضویت در  انجمن بنیاد ملی نخبگان ) . که آن ها واجدین شرایط  را با توجه به  زمینه کاریشان پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) یا شرکت های مرتبط دیگر به آن ها تحویل داده خواهد شد  .

۲ – متقاضی می تواند مستقیما به نهاد مربوطه مراجعه کرده و با مسئولین و کارشناسان مربوطه بر سر انجام پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) یا دیگر سازمان های وابسته به نیرو های مسلح در ازای گرفتن کسری خدمت سربازی به توافق برسد . که راه حل دوم به نظر ، راهی ساده و بدون مشکلی است .

برای دریافت پروژه تحقیقاتی اغلب سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت مثل شرکت صنایع الکترونیک ایران (صاایران)  معمولا حضور شخص در سازمان مربوطه الزامی نمی باشد . اغلب سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت از طریق سایت و یا تماس تلفنی تمام اطلاعات و راه های موجود برای دریافت پروژه کسری خدمت را  اطلاع می دهند . بعضی اوقات متقاضیان می توانند با ارسال مشخصات شخصی خود و تکمیل فرم دریافت پروژه کسری خدمت سربازی از طریق سایت سازمان های مربوطه نسبت به دریافت پروژه تحقیقاتی اقدام کنند .

انواع پروژه های کسری خدمت

در پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) یا سازمان های دیگر که پروژه کسری خدمت ارائه می دهند ، دو نوع کسری خدمت سربازی وجود دارد ، یک ، کسری کم تر از شش ماه و دو ، کسری بیشتر از شش ماه .

چنانچه پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) در ارتباط با طراحی ، ساخت یا پژوهش مهم و ویژه‌ای باشد کسر خدمت بیشتری را شامل خواهد شد . پروژه‌هایی که شامل کسری خدمت بیشتر را  به همراه داشته باشند اصولا سخت گیری‌ ها و نظارت های  بیشتری صورت می‌گیرد . در این صورت که علاوه بر گزارش سه ماهه ، هر ماه در زمان پایان کار جلسه ای برای بررسی پیشبرد پروژه با حضور استاد راهنما و داوران در سازمان نخبگان نیروهای مسلح برگزار می شود .

اما در پروژه هایی با کسری خدمت کم تر  پس از انجام  پروژه ، جلسه دفاعی چند دقیقه ای با حضور یک داور برگزار می شود و متقاضی باید از پروژه خود دفاع کند . متقاضیان می توانند چند پروژه ساده تر را به صورت متوالی انجام دهند . در پایان متقاضیان می بایست نتیجه تمام پروژه های کسری خدمت را برای ارزیابی میزان کسری خدمت سربازی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال کنند .

 

 


برای اطلاعات بیشتر در زمینه  پروژه کسری خدمت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) 

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

9099072068


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره نظام وظیفه

 1. مشاوره معافیت پزشکی
 2. مشاوره خرید خدمت
 3. مشاوره معافیت کفالت
 4. مشاوره معافیت ایثارگری
 5. مشاوره معافیت تحصیلی
 6. مشاوره کسری خدمت
 7. مشاوره امریه
 8. مشاوره سرباز نخبگی (سرباز نخبه وظیفه)
 9. مشاوره اعزام به خدمت
 10. مشاوره غیبت و جریمه خدمت سربازی
 11. مشاوره تعجیل و تمدید خدمت سربازی
 12. مشاوره خروج از کشور برای مشمولان نظام وظیفه خدمت سربازی
 13. اخبار نظام وظیفه
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در کسری خدمت سربازی

بررسی کنید

آخرین تغییرات معافیت ایثارگری نظام وظیفه

آخرین تغییرات معافیت ایثارگری نظام وظیفهبه این مطلب امتیاز دهید آخرین تغییرات معافیت ایثار…