رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد شاهرود

قبولی در رشته پزشکی آزاد شاهرود

برخی از افراد تنها به دنبال قبولی در دانشگاه های دولتی در رشته پزشکی هستند. این افراد حتی ممکن است چند سال از عمر خود را پشت کنکور سپری کنند به امید اینکه در رشته پزشکی دانشگاه های سراسری قبول شوند. اما در مقابل برخی دیگر از داوطلبان کنکور سراسری تجربی، اگر نتوانند در دانشگاه های دولتی پذیرش بگیرند، به فکر انتخاب رشته دانشگاه های آزاد می افتند. قبولی در دانشگاه های آزاد آسان تر از قبولی در دانشگاه سراسری است. اگر شما نیز به رشته پزشکی علاقه شدیدی دارید و نمی خواهید عمر خود را پشت کنکور تلف کنید، بهتر است به انتخاب رشته دانشگاه آزاد فکر کنید. البته قبل از انتخاب رشته لازم است که هزینه ها و شهریه های این دانشگاه را نیز در نظر بگیرید. یکی از دانشگاه های آزاد که در رشته پزشکی نیز ظرفیت قابل توجهی دارد، دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود است. اکثر افرادی که در استان سمنان و یا شهرستان شاهرود زندگی می کنند در هنگام انتخاب رشته تجربی، دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود را نیز در اولویت های خود قرار می دهند. اگر شما نیز به دنبال قبولی در رشته پزشکی هستید و به بررسی دانشگاه های آزاد پرداخته اید، دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود را نیز مورد بررسی قرار دهید. برای این منظور نیاز است دفترچه انتخاب رشته تجربی را مطالعه کرده و از ظرفیت این دانشگاه در رشته پزشکی مطلع شوید.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی آویژه به بررسی رتبه های قبولی سال 1401 در رشته پزشکی دانشگاه آزاد شاهرود پرداخته اند. بررسی و تحلیل این رتبه ها به شما کمک می کند تا به طور حدودی تخمین بزنید آیا می توانید با توجه به رتبه خود در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود قبول شوید یا خیر. پس اگر قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد شاهرود یکی از اولویت های شما است، مطالعه مقاله زیر را از دست ندهید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

آشنایی مختصری با شهرستان شاهرود و دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی

همانطور که می دانید شهرستان شاهرود بر سر راه 4 استان بزرگ یعنی استان های مازندران، اصفهان، خراسان و مرکزی قرار دارد. این شهرستان از نظر وسعت دومین شهرستان ایران می باشد. بیش از نیمی از جمعیت استان سمنان متعلق به شهرستان شاهرود است. به همین دلیل وجود دانشکده علوم پزشکی در این شهرستان به شدت احساس می شد. دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد شاهرود در 22 بهمن ماه سال 1367 فعالیت خود را آغاز کرد. این دانشگاه متقاضیان زیادی در رشته های پزشکی دارد. به دلیل وجود بیمارستان خاتم الانبیا در این واحد آموزشی، امکانات آموزشی بیشتری در جهت آموزش دانشجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی فراهم شده است. در این بیمارستان خدماتی در زمنیه های مختلف مانند: بیماری های مغز و اعصاب، جراحی، داخلی، زایمان، اطفال، ICU و … ارائه می شود. این بیمارستان به دلیل خدمات عالی در زمینه های مختلف، برخی از شهرهای اطراف شاهرود را نیز تحت پوشش قرار می دهد. همچنین تنها بیمارستان وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی در استان سمنان است که برای تحصیل و فراگیری علم در شاخه های پزشکی و پیراپزشکی ظرفیت قابل توجهی دارد. شما می توانید بعد از دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری و مشخص شدن رتبه و تراز خود، بررسی کنید که آیا قبولی در دانشگاه آزاد شاهرود رشته پزشکی نیز در اولویت هایتان قرار دارد یا نه. برای این منظور می توانید از اطلاعات مختصری که در این قسمت برای شما گفته شد، کمک بگیرید.

رتبه لازم برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

همانطور که اشاره شد اگر شما به دنبال قبولی در دانشگاه و رشته خاصی باشید، باید به بررسی رتبه های قبولی این دانشگاه و رشته در سال قبل بپردازید. این آمار می تواند نزدیکترین آمار و منبع برای تخمین شانس قبولی شما باشد. شما با بررسی رتبه ها و تحلیل آنها می توانید تا حدودی متوجه شوید که آیا رتبه شما نیز می تواند قبولی در این دانشگاه را کسب نماید یا خیر. این تحلیل و بررسی همچنین به شما کمک می کند تا بتوانید به درستی اولویت های خود را در فرم مربوط به انتخاب رشته وارد کرده و کد رشته محل های انتخابی خود را متناسب با علاقه و رتبه کسب کرده خود مرتب کنید. اگر شما بتوانید انتخاب رشته به دور از اشتباهی داشته باشید، مسلما بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور، از انتخاب خود راضی بوده و دیگر دردسر انتقالی گرفتن، استفاده از کارنامه سبز و … را نخواهید داشت. در جدول زیر شما می توانید رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود را مشاهده کنید. شما قادر هستید متناسب با محل زندگی خود و سهمیه منطقه ای که به شما تعلق خواهد گرفت، به تحلیل و بررسی بپردازید. جدول زیر به شما کمک می کند تا شانس قبولی خود را در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود تخمین بزنید.

سهمیه منطقهرتبه کشوریرتبه در منطقهمحل سکونتجنسیت توضیحات
منطقه 1
منطقه 287893864بابلپسر
91834039سمناندختر
100904442شاهرودپسر
101124452نوردختر
101334458قائم شهرپسر
103004529بابلپسر
103124535گرگانپسر
104924609قائم شهرپسرواحد خودگردان
105274624چمستانپسرواحد خودگردان
143476278فریون کنارپسر
منطقه 3128743502پاکدشتدختر
133213629یاسوجدخترواحد خودگردان
133833647گنبدپسر
135343689خویپسر
138753793سقزدختر
145854006علی آباد کتونپسر
146964045بوکاندختر
147284053ملاردپسر
147834071میوندشتپسر
148004079سقزپسر

 

راه های دسترسی به دانشکده علوم پزشکی آزاد شاهرود

برای دسترسی به دانشگاه آزاد شاهرود واحد علوم پزشکی راه های مختلفی وجود دارد. اگر می خواهید حضوری به این دانشکده مراجعه کنید و یا از خدمات بیمارستان خاتم الانبیاء استفاده کنید، می توانید از نشانی این دانشکده که در زیر قرار داده شده است، کمک بگیرید. همچنین اگر به دنبال قبولی در این دانشکده هستید و یا به دنبال کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص رشته پزشکی دانشگاه آزاد شاهرود هستید، می توانید از شماره تماس های قرار داده شده در زیر، متناسب با موضوع و سوالات خود، استفاده کنید.

نشانی

این دانشکده در خیابان حسابی شهرستان شاهرود واقع شده است. از نظر موقعیت مکانی نزدیک بیمارستان خاتم الانبیاء و مجتمع رفاهی فرهنگیان است. همچنین ایستگاه اتوبوس سعید کاظمی آشتیانی در نزدیکی این دانشکده قرار گرفته است.

شماره های تماس با دانشکده

ریاست و معاون آموزشی: 02332391890

شماره بیمارستان: 02332392661

آموزش پزشکی و ارشد بیوشیمی بالینی: 02332390360

آموزش پیراپزشکی: 02332390380

دورنگار

02332391890

ایمیل

edc@iau-shahrood.ac.ir

رتبه لازم برای قبولی رشته پزشکی

سخنی از مشاوران آویژه

مسلما افرادی که قصد انتخاب رشته دانشگاه های آزاد را دارند به دنبال قبولی در دانشگاه آزاد نزدیک محل زندگی خود هستند. یکی از دلایل این امر می تواند هزینه های زیاد رفت و آمد باشد. برخی از افراد نمی خواهند علاوه بر پرداخت شهریه و هزینه های دانشگاه آزاد، برای رفت و آمد به دانشگاه نیز هزینه های زیادی کنند. پس اگر شاهرود در نزدیکی محل زندگی شما قرار دارد و برای رسیدن به دانشکده علوم پزشکی آزاد شاهرود نیاز ندارید هزینه، مسافت و زمان زیادی را صرف کنید، می توانید این دانشگاه را در اولویت های خود قرار دهید. اگر نمی دانید که ثبت کد رشته محل دانشکده علوم پزشکی آزاد شاهرود در بین انتخاب های خود درست است یا اشتباه، بهتر است از مشاوره انتخاب رشته سراسری کمک بگیرید. مشاوره انتخاب رشته به شما کمک می کند تا یک انتخاب به دور از اشتباه داشته باشید و بعد از پذیرش در دانشگاه، از انتخاب خود ناراضی و پشیمان نباشید.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد شاهرود

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

یکشنبه

1403/3/6

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید