رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد کازرون

قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد کازرون

امروزه دانشگاه های آزاد نیز در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار شده اند و قبولی در برخی از رشته های مهم و مناسب آن متقاضیان زیادی را دارد. از جمله دانشگاه های آزاد محبوب و پر متقاضی جنوب کشور، دانشگاه آزاد کازرون می باشد. داوطلبان زیادی به دنبال قبولی در رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد کازرون، مخصوصا رشته پزشکی این دانشگاه، هستند. رشته پزشکی دانشگاه آزاد کازرون می تواند یکی از انتخاب های شما در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری باشد. قبولی در این دانشگاه برای افرادی که محل زندگیشان نزدیک به شهر کازرون است یک موقعیت خوب و مناسب محسوب می شود. همچنین برای افرادی که علاقه شدیدی به پزشکی دارند و حاضرند در هر شهر دیگری، حتی شهرهای دور از محل زندگی خود، به تحصیل در رشته پزشکی بپردازند نیز مناسب است.

اما سوالی که ممکن است برای شما نیز به وجود بیاید این است که چگونه می توان شانس قبولی در این دانشگاه و رشته پزشکی را تا حدودی تخمین زد؟ اطلاع از رتبه های قبولی سال گذشته رشته پزشکی دانشگاه آزاد کازرون نزدیک ترین منبع برای تخمین قبولی شما در دانشگاه آزاد کازرون رشته پزشکی است. بعد از دریافت کارنامه اولیه کنکورو مقایسه رتبه خود با رتبه های درج شده در جدول این مقاله، می توانید تخمین بزنید چند درصد احتمال قبولی برای شما وجود دارد. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی آویژه به جمع آوری اطلاعات در رابطه با رتبه های قبولی در دانشگاه آزاد کازرون رشته پزشکی پرداخته اند و مقاله جامع و کامل زیر را در اختیار شما قرار داده اند. اگر شما نیز به دنبال کسب اطلاعات در رابطه با قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد کازرون هستید، مقاله زیر را مطالعه کنید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون

از جمله واحدهای بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه آزاد کازرون می باشد که در استان فارس قرار گرفته است. همچنین، این دانشگاه نهمین دانشگاه آزاد برتر در استان فارس نیز می باشد. دانشگاه آزاد کازرون تمام مقاطع تحصیلی را در شاخه های علوم پزشکی، علوم مهندسی و علوم انسانی ارائه می دهد. مجموع رشته های تمام شاخه هایی که دانشگاه آزاد کازرون ارائه می دهند، چیزی حدود 65 رشته دانشگاهی می باشد. این دانشگاه از سال 1364 تاسیس شده است. همانطور که می دانید، برخی از بیمارستان ها می توانند زیر نظر دانشکده ها یا دانشگاه های علوم پزشکی باشند. بیمارستان امام علی (ع) در شهر کازرون نیز زیر نظر دانشگاه آزاد کازرون می باشد. این موضوع خودش یک امتیاز مثبت برای افرادی است که در این دانشکده تحصیل می کنند. زیرا می توانند از امکانات آموزشی مناسب و کاملی برای تحصیل خود استفاده کرده و تجربه کافی در زمینه رشته تحصیلی خود به دست آورند.

خوب است بدانید که این دانشگاه از شش دانشکده تشکیل شده است. این دانشکده ها عبارتند از:

دانشکده فنی و مهندسی

دانشکده پرستاری و مامایی

دانشکده پزشکی

دانشکده علوم انسانی

دانشکده کشاورزی و دامپزشکی

دانشکده علوم پایه

پذیرفته شدگان رشته پزشکی کنکور 1401 در دانشگاه آزاد کازرون

همانطور که پیش تر گفتیم، یکی از راه حل های موثر برای انجام یک انتخاب رشته تجربی خوب، استفاده از قبولی های سال گذشته در رشته و دانشگاه های مورد نظرمان می باشد. شما می توانید پس از دریافت کارنامه اولیه کنکور خود، به مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور بپردازید و سپس با استفاده از رتبه های قبولی سال پیش در دانشگاه و رشته مد نظر خودتان، شانس قبولی خود را در دانشگاه مورد نظر تخمین بزنید. در جدول زیر، شما می توانید رتبه های قبولی سال گذشته دانشگاه آزاد کازرون را در رشته پزشکی مشاهده کرده و مورد بررسی قرار دهید. این جدول بر أساس رتبه در سهمیه منطقه به سه بخش رتبه در سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه تقسیم شده است. با توجه به اینکه در کدام منطقه قرار دارید، بررسی کنید که باید حدودا چه رتبه ای را برای قبولی در دانشگاه آزاد کازرون کسب کنید. همچنین می توانید با مطالعه مقاله انتخاب رشته دانشگاه آزاد اطلاعات مفیدی دراین زمینه کسب کنید.

توجه داشته باشید که اطلاع از رتبه های پذیرفته شدگان رشته پزشکی دانشگاه آزاد کازرون می تواند برای شما مفید باشد. اما آگاهی از درصد دروس آنها، با توجه به تغییرات کنکور در سال 1402، أصلا سودمند نبوده و می تواند شما را به سمت یک انتخاب رشته اشتباه و اولویت بندی نادرست بکشاند. برخی از تغییرات کنکور 1402 شامل: حذف دروس عمومی از کنکور و افزایش تاثیر معدل کتبی عمومی، تغییر میزان تاثیر معدل در نتایج کنکور، حذف زیر گروه ها و… می باشد.

سهمیه منطقهرتبه کشوریرتبه در منطقهمحل سکونتجنسیت توضیحات
منطقه 1
منطقه 295084178اردبیلدختر
105274624ملایردختر
107594724تهراندختر
108674776ساریپسرواحد خودگردان
109044794یزدپسرواحد خودگردان
منطقه 3105842820برازجانپسر
114743066فیروزآباددختر
115773091مرودشتپسر
120333237مرودشتدختر
124033351فراشبندپسر

راه های ارتباطی با دانشگاه آزاد کازرون

اگر بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور، در دانشگاه آزاد کازرون پذیرفته شدید و یا به هر دلیل می خواهید به این دانشگاه مراجعه کنید، آدرس دقیق این دانشگاه در زیر گفته شده است. همچنین اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه آزاد کازرون و رشته پزشکی هستید و یا هر گونه سوالی دارید می توانید از شماره تماس این دانشگاه استفاده نمایید.

🟣 آدرس: کیلومتر 5 جاده کازرون – بوشهر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون.

🔵 شماره تلفن: 42 – 42243930 – 071

🔴 توجه داشته باشید که دانشگاه آزاد کازرون تنها از ساعت 7:30 صبح تا 14 بعد از ظهر پاسخگوی شما داوطلبان ارجمند می باشد.

قبولی در رشته پزشکی آزاد کازرون

سخنی از مشاوران آویژه

یکی از راهکارهای موثر برای انجام انتخاب رشته صحیح، آگاهی از رتبه های پذیرفته شدگان در سال های قبل در دانشگاه و رشته مد نظر می باشد. مثلا اگر شما به دنبال قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد کازرون هستید، باید بررسی کنید که آیا رتبه شما به رتبه پذیرفته شدگان سال پیش این رشته و دانشگاه نزدیک است یا نه. در اینصورت می توانید به درستی تصمیم بگیرید که کد رشته محل این دانشگاه را در اولویت های خود قرار دهید یا خیر. البته در نظر داشته باشید که تخمین قبولی با توجه به رتبه های سال گذشته تنها به صورت حدودی خواهد بود و نمی توان نتیجه قطعی و صد در صدی گرفت. زیرا هر ساله تا حدودی ظرفیت دانشگاه ها، تعداد داوطلبان و شرکت کنندگان در کنکور و … تغییرات محسوسی را خواهند داشت. به همین دلیل این تغییرات می تواند احتمال قبولی شما را دستخوش تغییراتی کند. اگر از قبولی و پذیرش در دانشگاهی رضایت ندارید، می توانید کارنامه سبز کنکور خود را مورد تحلیل و بررسی قرار دهید.

همچنین در کنار بررسی رتبه های سال قبل برای تخمین حدودی قبولی خود، شما می توانید برای داشتن انتخاب رشته بهتر، از مشاوره انتخاب رشته سراسری استفاده کنید. مشاوران تحصیلی با تجربه زیاد، دانش و آگاهی از شرایط و قوانین دانشگاه ها و … می توانند به شما کمک کنند تا یک انتخاب رشته عالی و به دور از اشتباه را داشته باشید.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد کازرون

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/4/29

شنبه

1403/4/30

یکشنبه

1403/4/31

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید