ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر

دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر به دلیل نزدیکی به مرکز استان تهران متقاضان زیادی دارد.

رشته هایی که در دانشگاه علمی کاربردی شهریار ارائه می شوند در گروه های آموزشی مختلفی قرار گرفته اند که داوطلبان می توانند با توجه به علاقه خود آنها را انتخاب نمایند و مشغول به تحصیل در آن رشته شوند.

علاقمندان به رشته های بدون کنکور ریاضی می توانند بدون اینکه در کنکور سراسری شرکت نمایند به انتخاب رشته در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر بپردازند.

ارائه رشته های بدون کنکور انسانی ، تجربی، ریاضی و … یکی از عواملی است که باعث شده تا افراد بسیاری قصد ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر را داشته باشند.

متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی شهریار را دارند می توانند قبل از ثبت نام در این دانشگاه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر را مطالعه نمایند و سپس انتخاب رشته خود را به ثبت برسانند.

مشاوران مرکز مشاوره آویژه پس از بررسی دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته رشته هایی که در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر ارائه می شوند را در این مقاله جمع آوری نموده اند.

داوطلبان با مطالعه این مقاله می توانند از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر مطلع گردیده و سپس رشته مورد علاقه خود را ثبت نمایند.

بررسی رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر

همانطور که می دانید قبولی در دانشگاه های علمی کاربردی تنها بر اساس سوابق تحصیلی است. قبولی بدون کنکور را می توان یکی از مزیت های بسیار مهم دانشگاه های علمی کاربردی دانست که باعث می شود داوطلبان زیادی طالب تحصیل در این دانشگاه باشند.

دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر نیز مانند سایر دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه پیام نور، آزاد، سراسری و … در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر در دو نیمسال تحصیلی بسیار متنوع بوده و شما می توانید با در نظر گرفتن علاقه، استعداد، توانایی و مهارت های خود به انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بپردازید.

بررسی رشته های ارائه شده در دانشگاه های مختلف علمی کاربردی قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به شما کمک می کند تا در زمان انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر ، به راحتی و به دور از استرس و اضطراب در رابطه با انتخاب های خود بهترین تصمیم را گرفته و در نهایت قبولی در رشته مد نظر خود را کسب کنید.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر نیز مانند سایر دانشگاه های علمی کاربردی در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ثبت شده و شما می توانید با مطالعه آن انتخاب رشته مناسبی داشته و در نهایت اقدام به ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر کنید.

همچنین برای دسترسی راحت تر شما عزیزان به رشته های ارائه شده دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر در این مقاله به گردآوری به روز ترین لیست رشته های علمی کاربردی اسلامشهر پرداخته و با تفکیک مقطع و گروه آموزشی، جداول رشته های علمی کاربردی اسلامشهر را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

لیست رشته های علمی کاربردی اسلامشهر

به طور کلی تمامی دانشگاه های علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به جذب دانشجو می پردازند.

در هر مقطع تحصیلی نیز رشته های مختلفی که می توان آنها را در چهار گروه آموزشی دسته بندی کرد، ارائه می شود. چهار گروه آموزشی دانشگاه های علمی کاربردی عبارتند از:

صنعت

کشاورزی

مدیریت و خدمات اجتماعی

فرهنگ و هنر

تعداد رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر می تواند در هر کدام از گروه های آموزشی متفاوت بوده و یا در یکی از این گروه ها در سال جاری هیچ رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی مدنظر، ارائه نشده باشد.

اکثر افرادی که به دنبال اطلاع از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی اسلامشهر و ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر هستند، افرادی هستند که در همان استان و یا شهر زندگی کرده و یا محل زندگیشان نزدیک به شهر اسلامشهر می باشد.

پس اگر شما نیز محل زندگیتان نزدیک به اسلامشهر است بهتر است قبل از فرا رسیدن زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، از رشته های ارائه شده در این دانشگاه اطلاعات مناسبی داشته باشید.

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی علمی کاربردی اسلامشهر

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر بسیار متنوع و کاربردی است.

تحصیل در رشته های علمی کاربردی اسلامشهر می تواند شما را به بازار کار نزدیک کرده و بعد از فارغ التحصیلی برای شما درآمد مناسبی به همراه داشته باشد.

پس مهم است که ابتدا از رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر در سال جاری اطلاع یافته و بعد از آن مشغول به انتخاب رشته علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه اسلامشهر شوید.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر در دو نیمسال مهر و بهمن ماه بوده و دانشجویان می توانند با درنظر گرفتن شرایط و رشته های ارائه شده در هرکدام از نیمسال های تحصیلی، اقدام به انتخاب رشته کرده و ثبت نام خود را در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر نهایی کنند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

رشته های کاردانی علمی کاربردی اسلامشهر در گروه آموزشی صنعت

رشته های گروه آموزشی صنعت یکی از پرطرفدارترین رشته ها در بین داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی است که بازار کار مناسبی داشته و می تواند آینده شغلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر کشوری به دنبال پیشرفت و رقابت در سطح بین المللی در شاخه صنعت باشد، پس باید بیش از پیش به تحصیلات در این شاخه اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی انسانی ماهر با آگاهی و دانش به روز باشد.

به همین دلیل امروزه به رشته های گروه صنعت بیشتر اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی ماهر در این زمینه هستند.

اگر شما نیز علاقه دارید تحصیلات دانشگاهی خود را در شاخه صنعت سپری کنید و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر مدنظر شما است، بررسی جدول زیر را از دست ندهید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه صنعت
معماري داخليتجهيزات آزمايشگاه تشخيص پزشكيطلا و جواهر – ريخته گري
الكترونيك صنعتياينترنت و شبكه هاي گستردهصنايع چوب – توليد مبلمان
شبكه هاي رايانه ايپشتيباني وب و شبكه هاي اجتماعيبرق صنعتي
ماشين افزارتاسيسات مكانيكي ساختمانلجستيك و تامين قطعات خودرو
نقشه كشي صنعتيرباتمكانيك خودرو
اويونيك هواپيماآسانسور و پله برقيبرنامه سازي كامپيوتري
هوانوردي – خلباني PPLديسپچري پروازتعمير و نگهداري هواپيما
شيمي آزمايشگاهي – غذاييشيمي آزمايشگاهي – صنعتيساخت و توليد قالب هاي فلزي

رشته های کاردانی علمی کاربردی اسلامشهر در گروه آموزشی کشاورزی

در قدیم تنها به صورت تجربی به کشاورزی و مشاغل مربوط به آن مشغول بودند. اما امروزه با گسترش علم و فناوری شما شاهد مدرن شدن حرفه کشاورزی با هدف افزایش تولیدات، کاهش ضرر و زیان و صرفه جویی در زمان بوده اید.

افراد زیادی هستند که به تحصیل در حرفه های مختلف کشاورزی علاقه مند هستند.

دانشگاه های علمی کاربردی به طور تخصصی رشته های مختلفی را در شاخه کشاورزی ارائه می دهد. اگر به دنبال کسب اطلاعات از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی اسلامشهر در گروه کشاورزی و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر هستید، جدول زیر را مطالعه کنید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه کشاورزی
– پرورش صنعتي گاوگياهان دارويي و معطرتوليدات باغي

رشته های کاردانی علمی کاربردی اسلامشهر در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

با افزایش بیشمار تعداد سازمان ها، ارگان ها و کارخانه ها و … نیاز به رشته هایی مانند حسابداری، مدیریت بازرگانی و … بیش از قبل احساس می شود.

همچنین بازار کار رشته هایی که جزء گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی هستند تحول یافته و فارغ التحصیلان زیادی از این گرایش به سرعت وارد بازار کار می شوند.

شما می توانید لیست رشته های کاردانی مدیریت و خدمات اجتماعی که در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر ارائه می شود را در جدول زیر مشاهده کنید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه مدیریت و خدمات اجتماعی
حقوق قضاييروابط عموميمديريت كسب و كار
حسابداري امور ماليحقوق ثبتيتربيت مربي مهدكودك
امور بانكيگردشگريبازاريابي
مربيگري پايه ورزش رزم ملي ايرانحسابرسيتربيت مربي پيش دبستاني
امور بيمهمربيگري پايه آمادگي جسمانيي – مربيگري پايه كشتي
مراقبت سالمندانجمع آوري اطلاعات نظاميامداد سوانح

رشته های کاردانی علمی کاربردی اسلامشهر در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

اگر ذوق هنری مناسب و علاقه فراوانی به ادامه تحصیل در شاخه فرهنگ و هنر دارید، می توانید در شاخه گروه آموزشی فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر به انتخاب رشته پرداخته و مدرک کاردانی خود را از این دانشگاه کسب کنید.

می توانید رشته های ارائه شده در گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر در سال جاری را در جدول زیر مشاهده کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهرهای مختلف می توانید مقاله لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه فرهنگ و هنر
مترجمي زبان انگليسي – آثار مكتوب و متون رسميتربيت مربي قرآن كريمطراحي گرافيك
سينما – تدوين فيلمحرفه اي گريمطراحي لباس
نوازندگي ساز ايرانيكمك كارگردانيسينما – فيلمنامه نويسي

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیاز است که شما مدرک کاردانی خود را کسب کرده و سپس به انتخاب رشته در مقطع کارشناسی نایپوسته بپردازید.

اکثر رشته هایی که در مقطع کاردانی تدریس می شوند، در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز ارائه شده و حتی ممکن است برخی از گرایش ها به رشته های تخصصی تری تقسیم شوند.

⭐ مهم است که شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر از بروزترین اطلاعات و لیست رشته های ارائه شده در سال جاری آگاه باشید تا هنگام اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود مواجه شوید.

برای کسب اطلاعات از رشته های علمی کاربردی اسلامشهر در مقطع کارشناسی ناپیوسته جداول زیر را بررسی نمایید.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی اسلامشهر در گروه آموزشی صنعت

اگر می خواهید تحصیلات خود را در شاخه صنعت ارتقاء داده و به کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته فکر می کنید، ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

برای کسب اطلاع از رشته های ارائه شده در این دانشگاه در مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانید جدول زیر را مطالعه نمایید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه صنعت
مهندسي فناوري برق صنعتيمهندسي فناوري ايمني، سلامت و محيط زيستكارشناسي حرفه اي معماري – طراحي محيط داخلي
مهندسي فناوري لجستيك و زنجيره تامين خودرومهندسي فناوري شبكه هاي رايانه ايمهندسي فناوري شبكه هاي توزيع برق
كارشناسي حرفه اي پدافند غيرعاملمهندسي فناوري الكترونيك صنعتيمهندسي فناوري مكانيك – تاسيسات حرارتي و برودتي
مهندسي فناوري مكانيك خودرومهندسي فناوري هوانوردي – خلبانيمهندسي فناوري مكانيك هواپيما
مهندسي فناوري تجهيزات آزمايشگاه تشخيص پزشكيمهندسي فناوري صنايع شيمياييمهندسي فناوري ساخت و توليد –
قالبسازي
مهندسي فناوري علوم دادهمهندسي فناوري برنامه سازي وبكارشناسي حرفه اي حقوق فناوري اطلاعات

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی اسلامشهر در گروه آموزشی کشاورزی

امروزه تعداد داوطلبانی که به شاخه کشاورزی علاقه داشته و به دنبال این هستند که علم مربوط به این حرفه را نیز کسب کنند بسیار زیاد است.

اگر شما نیز به دنبال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گروه کشاورزی هستید، بررسی جدول زیر می تواند به شما کمک کند تا انتخاب رشته مناسبی را برای خود رقم بزنید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه کشاورزی
مهندسي فناوري باغباني – گياهان دارويي و معطرمهندسي فناوري دامپروري – پرورش اسبمهندسي فناوري دامپروري – پرورش صنعتي گاو

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی اسلامشهر در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر رشته های متنوع و کاربردی را ارائه می دهد. اگر می خواهید از رشته های ارائه شده در سال جاری علمی کاربردی اسلامشهر مطلع شده و در نهایت اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر کنید ، جدول زیر را بررسی کنید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه مدیریت و خدمات اجتماعی
كارشناسي حرفه اي خدمات بازرگاني بين الملليكارشناسي حرفه اي حسابداري امور ماليكارشناسي حرفه اي امور گمركي
كارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاككارشناسي حرفه اي مديريت كسب و كاركارشناسي حرفه اي مديريت خدمات حمل و نقل بين المللي
كارشناسي حرفه اي روابط عمومي – رفتار اجتماعي و افكارسنجيكارشناسي حرف هاي مديريت سلامت – خانواده و مراقبت سالمندانكارشناسي حرفه اي مددكاري اجتماعي – خانواده
كارشناسي حرفه اي مربيگري فوتبالكارشناسي حرفه اي حسابداري بهاي
تمام شده
كارشناسي حرفه اي مديريت تجاري سازي
كارشناسي حرفه اي مديريت هتلداريكارشناسي حرفه اي مديريت گردشگريكارشناسي حرفه اي آشپزي – آشپزي ملل
كارشناسي حرفهاي مددكاري اجتماعي – خانوادهكارشناسي حرفه اي تربيت مربي پيش دبستانيكارشناسي حرفه اي ميراث فرهنگي – امور موزه

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی اسلامشهر در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

ادامه تحصیل در گرایش های فرهنگ و هنر می تواند برای برخی از افراد موقعیت های مناسبی را در زمینه کاری، مهاجرت و … فراهم کند.

در زیر می توانید آخرین لیست به روز رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر را مشاهده کنید. علاقه مندان به رشته های فرهنگ و هنر می توانند با مطالعه جدول زیر از رشته های علمی کاربردی اسلامشهر آگاه شوند.

لیست رشته های بدون کنکور گروه فرهنگ و هنر
كارشناسي حرفه اي سينما – تدوين فيلمكارشناسي حرفه اي بازيگريكارشناسي حرفه اي انيميشن – كارگرداني
كارشناسي حرفه اي فيلمنامه نويسيكارشناسي حرفه اي عكاسي – تبليغاتكارشناسي حرفه اي سينما – كارگرداني
کارشناسي حرفه ا ي مجريگريكارشناسي حرفه اي عكاسي خبريكارشناسي حرفه اي مترجمي همزمان انگليسي

✍️✍️ سخنی از مشاوران آویژه

دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر مانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی کشور هر ساله بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

از آن جایی که تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی زیاد است، افراد زیادی متقاضی ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی هستند. پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی یکی از دیگر مواردی است که سبب محبوبیت این دانشگاه بین داوطلبان شده است.

از مهم ترین اطلاعات ضروری برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر می توان به مندرجات لیست رشته های این دانشگاه اشاره کرد.

همان طور که گفته شد رشته های این دانشگاه در 4 گروه دسته بندی می شوند که هدف دانشگاه علمی کاربردی از ارائه این رشته ها پرورش نیروی ماهر در زمینه های مختلف است.

به دلیل اینکه لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه اسلامشهر هر ساله دستخوش تغییراتی می شود، اطلاع از جدیدترین لیست رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شوند بسیار حائز اهمیت می باشد.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1403/4/30

یکشنبه

1403/4/31

دوشنبه

1403/5/1

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید