ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهاباد

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهاباد

دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور واحدهای زیادی دارد که افراد با در نظر گرفتن موارد بسیاری از جمله نزدیکی به محل زندگی و رشته های ارائه شده تصمیم می گیرند که کدام یک از واحدهای آموزشی را برای ادامه تحصیل انتخاب نمایند.

دانشگاه علمی کاربردی مهاباد یکی از واحد های علمی کاربردی می باشد که داوطلبان می توانند با اطلاع از رشته های ارائه شده، این دانشگاه را یکی از اولویت های خود قرار دهند.

رشته هایی که در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد تدریس می شود در چهار شاخه آموزشی قرار گرفته است که داوطلبان با در نظر گرفتن اهداف و برنامه های تحصیلی خود می توانند آنها را انتخاب نمایند.

بهتر است داوطلبان قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهاباد از لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد مطلع شده و سپس انتخاب رشته خود را انجام دهند.

مشاوران مرکز مشاوره آویژه با توجه به اهمیت لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهاباد برای علاقمندان به این دانشگاه، آنها را در این مقاله گردآوری نموده و در اختیار داوطلبان قرار داده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

بررسی رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهاباد

همانطور که می دانید قبولی در دانشگاه های علمی کاربردی تنها بر اساس سوابق تحصیلی است. قبولی بدون کنکور را می توان یکی از مزیت های بسیار مهم دانشگاه های علمی کاربردی دانست که باعث می شود داوطلبان زیادی طالب تحصیل در این دانشگاه باشند.

دانشگاه علمی کاربردی مهاباد نیز مانند سایر دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه پیام نور، آزاد، سراسری و … در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهاباد در دو نیمسال تحصیلی بسیار متنوع بوده و شما می توانید با در نظر گرفتن علاقه، استعداد، توانایی و مهارت های خود به انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بپردازید.

بررسی رشته های ارائه شده در دانشگاه های مختلف علمی کاربردی قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به شما کمک می کند تا در زمان انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد، به راحتی و به دور از استرس و اضطراب در رابطه با انتخاب های خود بهترین تصمیم را گرفته و در نهایت قبولی در رشته مد نظر خود را کسب کنید.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهاباد نیز مانند سایر دانشگاه های علمی کاربردی در دفترچه رشته های دانشگاه علمی کاربردی ثبت شده و شما می توانید با مطالعه آن انتخاب رشته مناسبی داشته و در نهایت اقدام به ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد کنید.

همچنین برای دسترسی راحت تر شما عزیزان به رشته های ارائه شده دانشگاه علمی کاربردی مهاباد در این مقاله به گردآوری به روز ترین لیست رشته های علمی کاربردی مهاباد پرداخته و با تفکیک مقطع و گروه آموزشی، جداول رشته های علمی کاربردی مهاباد را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

لیست رشته های علمی کاربردی مهاباد

به طور کلی تمامی دانشگاه های علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به جذب دانشجو می پردازند.

در هر مقطع تحصیلی نیز رشته های مختلفی که می توان آنها را در چهار گروه آموزشی دسته بندی کرد، ارائه می شود. چهار گروه آموزشی دانشگاه های علمی کاربردی عبارتند از:

صنعت

کشاورزی

مدیریت و خدمات اجتماعی

فرهنگ و هنر

تعداد رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهاباد می تواند در هر کدام از گروه های آموزشی متفاوت بوده و یا در یکی از این گروه ها در سال جاری هیچ رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی مدنظر، ارائه نشده باشد.

اکثر افرادی که به دنبال اطلاع از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مهاباد و ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد هستند، افرادی هستند که در همان استان و یا شهر زندگی کرده و یا محل زندگیشان نزدیک به شهر مهاباد می باشد.

پس اگر شما نیز محل زندگیتان نزدیک به مهاباد است بهتر است قبل از فرا رسیدن زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، از رشته های ارائه شده در این دانشگاه اطلاعات مناسبی داشته باشید.

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی علمی کاربردی مهاباد

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهاباد بسیار متنوع و کاربردی است.

تحصیل در رشته های علمی کاربردی مهاباد می تواند شما را به بازار کار نزدیک کرده و بعد از فارغ التحصیلی برای شما درآمد مناسبی به همراه داشته باشد.

پس مهم است که ابتدا از رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی مهاباد در سال جاری اطلاع یافته و بعد از آن مشغول به انتخاب رشته علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه مهاباد شوید.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد در دو نیمسال مهر و بهمن ماه بوده و دانشجویان می توانند با درنظر گرفتن شرایط و رشته های ارائه شده در هرکدام از نیمسال های تحصیلی، اقدام به انتخاب رشته کرده و ثبت نام خود را در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد نهایی کنند.

رشته های کاردانی علمی کاربردی مهاباد در گروه آموزشی صنعت

رشته های گروه آموزشی صنعت یکی از پرطرفدارترین رشته ها در بین داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی است که بازار کار مناسبی داشته و می تواند آینده شغلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر کشوری به دنبال پیشرفت و رقابت در سطح بین المللی در شاخه صنعت باشد، پس باید بیش از پیش به تحصیلات در این شاخه اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی انسانی ماهر با آگاهی و دانش به روز باشد.

به همین دلیل امروزه به رشته های گروه صنعت بیشتر اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی ماهر در این زمینه هستند.

اگر شما نیز علاقه دارید تحصیلات دانشگاهی خود را در شاخه صنعت سپری کنید و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد مدنظر شما است، بررسی جدول زیر را از دست ندهید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه صنعت
مكانيك خودرواستخراجايمني، بهداشت و محيط زيست در معادن
تجهيزات دندانپزشكيبرق صنعتيايمني كار و حفاظت فني
شبكه هاي رايانه ايفناوري اطلاعات – اينترنت و شبكه هاي گستردهمكانيك تاسيسات صنعتي
نرم افزار – برنامه سازي كامپيوتريسازه هاي پيش ساختهصنايع دارويي – توليد دارو
معماري داخليكنترل كيفيت مواد غذاييتعمیر موبایل
بهره برداري راه آهنبرق – توزيعنگهداري و مرمت ساختمان
عمران – نقشه برداري مسيرعمران – راه سازيصنايع چوب – توليد مبلمان
كنترل ترافيكتاسيسات مكانيكي ساختمانسيستم هاي كامپيوتري
نقشه برداري كارگاهيمعماري شهريتوليد محتواي ديجيتالي

رشته های کاردانی علمی کاربردی مهاباد در گروه آموزشی کشاورزی

در قدیم تنها به صورت تجربی به کشاورزی و مشاغل مربوط به آن مشغول بودند. اما امروزه با گسترش علم و فناوری شما شاهد مدرن شدن حرفه کشاورزی با هدف افزایش تولیدات، کاهش ضرر و زیان و صرفه جویی در زمان بوده اید.

افراد زیادی هستند که به تحصیل در حرفه های مختلف کشاورزی علاقه مند هستند.

دانشگاه های علمی کاربردی به طور تخصصی رشته های مختلفی را در شاخه کشاورزی ارائه می دهد. اگر به دنبال کسب اطلاعات از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مهاباد در گروه کشاورزی و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد هستید، جدول زیر را مطالعه کنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه کشاورزی
توليدات زراعي

رشته های کاردانی علمی کاربردی مهاباد در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

با افزایش بیشمار تعداد سازمان ها، ارگان ها و کارخانه ها و … نیاز به رشته هایی مانند حسابداری، مدیریت بازرگانی و … بیش از قبل احساس می شود.

همچنین بازار کار رشته هایی که جزء گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی هستند تحول یافته و فارغ التحصیلان زیادی از این گرایش به سرعت وارد بازار کار می شوند.

شما می توانید لیست رشته های کاردانی مدیریت و خدمات اجتماعی که در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد ارائه می شود را در جدول زیر مشاهده کنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه مدیریت و خدمات اجتماعی
مديريت – امور اداريحقوق ثبتيامداد سوانح
مربيگري پايه آمادگي جسمانيبازرگاني – خدمات مشاوره املاكآرايش و پيرايش زنانه
تكنولوژي آموزشيحسابداري امور ماليتربيت مربي پيش دبستاني
حقوق قضاييهتلداريمديريت كسب و كار
گردشگريحسابداري امور ماليبازرگاني – امور گمركي
اورژانس اجتماعيامور بيمهروابط عمومي

رشته های کاردانی علمی کاربردی مهاباد در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

اگر ذوق هنری مناسب و علاقه فراوانی به ادامه تحصیل در شاخه فرهنگ و هنر دارید، می توانید در شاخه گروه آموزشی فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی مهاباد به انتخاب رشته پرداخته و مدرک کاردانی خود را از این دانشگاه کسب کنید.

می توانید رشته های ارائه شده در گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی مهاباد در سال جاری را در جدول زیر مشاهده کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهرهای مختلف می توانید مقاله لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه فرهنگ و هنر
طراحي گرافيكامور فرهنگيبازيگري
مترجمي زبان انگليسي – آثار ديداري و شنيداريطراحي لباسنوازندگي ساز كلاسيك

 

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی مهاباد

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیاز است که شما مدرک کاردانی خود را کسب کرده و سپس به انتخاب رشته در مقطع کارشناسی نایپوسته بپردازید.

اکثر رشته هایی که در مقطع کاردانی تدریس می شوند، در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز ارائه شده و حتی ممکن است برخی از گرایش ها به رشته های تخصصی تری تقسیم شوند.

⭐ مهم است که شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی مهاباد از بروزترین اطلاعات و لیست رشته های ارائه شده در سال جاری آگاه باشید تا هنگام اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود مواجه شوید.

برای کسب اطلاعات از رشته های علمی کاربردی مهاباد در مقطع کارشناسی ناپیوسته جداول زیر را بررسی نمایید.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی مهاباد در گروه آموزشی صنعت

اگر می خواهید تحصیلات خود را در شاخه صنعت ارتقاء داده و به کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته فکر می کنید، ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

برای کسب اطلاع از رشته های ارائه شده در این دانشگاه در مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانید جدول زیر را مطالعه نمایید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه صنعت
مهندسي فناوري آسانسور و پله برقيمهندسي فناوري معدن – استخراج معادن زيرزمينيمهندسي فناوري ايمني، سلامت و محيط زيست
مهندسي فناوري مكانيك – تاسيسات حرارتي و برودتيمهندسي فناوري برق صنعتيمهندسي فناوري اطلاعات – فناوري اطلاعات
مهندسي فناوري مكانيك – ماشين افزارمهندسي فناوري مكانيك خودرومهندسي فناوري كنترل – ابزار دقيق

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی مهاباد در گروه آموزشی کشاورزی

امروزه تعداد داوطلبانی که به شاخه کشاورزی علاقه داشته و به دنبال این هستند که علم مربوط به این حرفه را نیز کسب کنند بسیار زیاد است.

اگر شما نیز به دنبال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گروه کشاورزی هستید، بررسی جدول زیر می تواند به شما کمک کند تا انتخاب رشته مناسبی را برای خود رقم بزنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه کشاورزی
مهندسي فناوري گياه پزشكي – مديريت تلفيقي آفات

 

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی مهاباد در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز دانشگاه علمی کاربردی مهاباد رشته های متنوع و کاربردی را ارائه می دهد. اگر می خواهید از رشته های ارائه شده در سال جاری علمی کاربردی مهاباد* مطلع شده و در نهایت اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهاباد کنید ، جدول زیر را بررسی کنید.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه مدیریت و خدمات اجتماعی
كارشناسي حرفه اي تربيت مربي پيش دبستانيكارشناسي حرفه اي مديريت دفتريمديريت – امور اداري
كارشناسي حرفه اي مديريت كسب و كاركارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاككارشناسي حرفه اي حسابداري امور مالي
كارشناسي حرفه اي مديريت بحران در عمليات انتظاميکارشناسي حرفه اي حقوق قضاييكارشناسي حرفه اي تربيت بدني – مربيگري آمادگي جسماني
كارشناسي حرفه اي مديريت امور اداري و منابع انسانيكارشناسي حرفه اي روابط عمومي – امور رسانهكارشناسي حرفه اي مديريت گردشگري
كارشناسي حرفه اي مديريت بيمه – بيمه اشخاصكارشناسي حرفه اي امور گمركيكارشناسي حرفه اي مديريت امور فرهنگي – برنامه ريزي فرهنگي

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی مهاباد در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

ادامه تحصیل در گرایش های فرهنگ و هنر می تواند برای برخی از افراد موقعیت های مناسبی را در زمینه کاری، مهاجرت و … فراهم کند.

در زیر می توانید آخرین لیست به روز رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد را مشاهده کنید. علاقه مندان به رشته های فرهنگ و هنر می توانند با مطالعه جدول زیر از رشته های علمی کاربردی مهاباد آگاه شوند.

 

لیست رشته های ارائه شده گروه فرهنگ و هنر
كارشناسي حرفه اي تكنولوژي آموزش هاي فرهنگي و هنريكارشناسي حرفه اي طراحي و تكنولوژي دوختكارشناسي حرفه اي مديريت امور فرهنگي – برنامه ريزي فرهنگي

✍️✍️ سخنی از مشاوران آویژه

دانشگاه علمی کاربردی مهاباد مانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی کشور هر ساله بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

از آن جایی که تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی زیاد است، افراد زیادی متقاضی ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی هستند. پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی یکی از دیگر مواردی است که سبب محبوبیت این دانشگاه بین داوطلبان شده است.

از مهم ترین اطلاعات ضروری برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مهاباد می توان به مندرجات لیست رشته های این دانشگاه اشاره کرد.

همان طور که گفته شد رشته های این دانشگاه در 4 گروه دسته بندی می شوند که هدف دانشگاه علمی کاربردی از ارائه این رشته ها پرورش نیروی ماهر در زمینه های مختلف است.

به دلیل اینکه لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه مهاباد هر ساله دستخوش تغییراتی می شود، اطلاع از جدیدترین لیست رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شوند بسیار حائز اهمیت می باشد.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهاباد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/5/4

جمعه

1403/5/5

شنبه

1403/5/6

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید