ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جوین

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جوین

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جوین بسیار متنوع می باشد که علاقمندان به ادامه تحصیل در این دانشگاه می توانند در رشته مورد نظر خود مشغول به تحصیل شوند.

دانشگاه علمی کاربردی جوین با ارائه رشته هایی در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی نا پیوسته فرصت ادامه تحصیل را برای افرادی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند، فراهم نموده است.

برخی از داوطلبان علاقمند به رشته های بدون کنکور ریاضی، دانشگاه علمی کاربردی جوین را انتخاب نموده و با پرداخت شهریه متناسب در این دانشگاه، دوران تحصیلی خود را سپری می کنند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جوین به داوطلبانی که قصد دارند در رشته های بدون کنکور انسانی یا تجربی مشغول به تحصیل شوند، کمک می کند تا آگاهانه انتخاب رشته خود را به ثبت برسانند.

با توجه به اهمیت لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جوین مشاوران مرکز مشاوره آویژه در این مقاله آنها را به داوطلبان ارائه می دهند و علاقمندان به کسب اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جوین می توانند مقاله زیر را مطالعه نمایند.

بررسی رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جوین

همانطور که می دانید قبولی در دانشگاه های علمی کاربردی تنها بر اساس سوابق تحصیلی است. قبولی بدون کنکور را می توان یکی از مزیت های بسیار مهم دانشگاه های علمی کاربردی دانست که باعث می شود داوطلبان زیادی طالب تحصیل در این دانشگاه باشند.

دانشگاه علمی کاربردی جوین نیز مانند سایر دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه پیام نور، آزاد، سراسری و … در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی جوین در دو نیمسال تحصیلی بسیار متنوع بوده و شما می توانید با در نظر گرفتن علاقه، استعداد، توانایی و مهارت های خود به انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بپردازید.

بررسی رشته های ارائه شده در دانشگاه های مختلف علمی کاربردی قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به شما کمک می کند تا در زمان انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی جوین، به راحتی و به دور از استرس و اضطراب در رابطه با انتخاب های خود بهترین تصمیم را گرفته و در نهایت قبولی در رشته مد نظر خود را کسب کنید.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جوین نیز مانند سایر دانشگاه های علمی کاربردی در دفترچه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت شده و شما می توانید با مطالعه آن انتخاب رشته مناسبی داشته و در نهایت اقدام به ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی جوین کنید.

همچنین برای دسترسی راحت تر شما عزیزان به رشته های ارائه شده دانشگاه علمی کاربردی جوین در این مقاله به گردآوری به روز ترین لیست رشته های علمی کاربردی جوین پرداخته و با تفکیک مقطع و گروه آموزشی، جداول رشته های علمی کاربردی جوین را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

لیست رشته های علمی کاربردی جوین

به طور کلی تمامی دانشگاه های علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به جذب دانشجو می پردازند.

در هر مقطع تحصیلی نیز رشته های مختلفی که می توان آنها را در چهار گروه آموزشی دسته بندی کرد، ارائه می شود. چهار گروه آموزشی دانشگاه های علمی کاربردی عبارتند از:

صنعت

کشاورزی

مدیریت و خدمات اجتماعی

فرهنگ و هنر

تعداد رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جوین می تواند در هر کدام از گروه های آموزشی متفاوت بوده و یا در یکی از این گروه ها در سال جاری هیچ رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی مدنظر، ارائه نشده باشد.

اکثر افرادی که به دنبال اطلاع از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی جوین و ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی جوین هستند، افرادی هستند که در همان استان و یا شهر زندگی کرده و یا محل زندگیشان نزدیک به شهر جوین می باشد.

پس اگر شما نیز محل زندگیتان نزدیک به جوین است بهتر است قبل از فرا رسیدن زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، از رشته های ارائه شده در این دانشگاه اطلاعات مناسبی داشته باشید.

 

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی علمی کاربردی جوین

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جوین بسیار متنوع و کاربردی است.

تحصیل در رشته های علمی کاربردی جوین می تواند شما را به بازار کار نزدیک کرده و بعد از فارغ التحصیلی برای شما درآمد مناسبی به همراه داشته باشد.

پس مهم است که ابتدا از رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی جوین در سال جاری اطلاع یافته و بعد از آن مشغول به انتخاب رشته علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه جوین شوید.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی جوین در دو نیمسال مهر و بهمن ماه بوده و دانشجویان می توانند با درنظر گرفتن شرایط و رشته های ارائه شده در هرکدام از نیمسال های تحصیلی، اقدام به انتخاب رشته کرده و ثبت نام خود را در دانشگاه علمی کاربردی جوین نهایی کنند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

رشته های کاردانی علمی کاربردی جوین در گروه آموزشی صنعت

رشته های گروه آموزشی صنعت یکی از پرطرفدارترین رشته ها در بین داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی است که بازار کار مناسبی داشته و می تواند آینده شغلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر کشوری به دنبال پیشرفت و رقابت در سطح بین المللی در شاخه صنعت باشد، پس باید بیش از پیش به تحصیلات در این شاخه اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی انسانی ماهر با آگاهی و دانش به روز باشد.

به همین دلیل امروزه به رشته های گروه صنعت بیشتر اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی ماهر در این زمینه هستند.

اگر شما نیز علاقه دارید تحصیلات دانشگاهی خود را در شاخه صنعت سپری کنید و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی جوین مدنظر شما است، بررسی جدول زیر را از دست ندهید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه صنعت
عمران – امور پيمانهابرق صنعتيايمني كار و حفاظت فني
فناوري اطلاعات – اينترنت و شبكههاي گستردهعمران – سازه هاي پيش ساختهعمران – بتن
مكانيك تاسيسات صنعتيماشين افزارمكانيك – تاسيسات مكانيكي ساختمان
صنايع پلاستيكمكانيك خودروكنترل كيفيت خودرو
– تعميرات ماشينآلات صنعتيكنترل كيفيت قطعات مكانيكيصنايع لاستيك
آسانسور و پله برقيكنترل كيفيت مواد غذاييمكانيك – ساخت و توليد قالبهاي فلزي
متالورژي – نورد فولادشبكه هاي رايانهايجوشكاري
رتباطات و فناوري اطلاعاتمكانيك – مكانيك تاسيسات صنعتيمعماري – معماري شهري
شيمي آزمايشگاهي – غذاييمكانيك – ماشين افزارصنايع سراميك – خط توليد
عمران – سازه هاي پيشساختهعمران – نگهداري و مرمت ساختمانفرآوري مواد معدني

رشته های کاردانی علمی کاربردی جوین در گروه آموزشی کشاورزی

در قدیم تنها به صورت تجربی به کشاورزی و مشاغل مربوط به آن مشغول بودند. اما امروزه با گسترش علم و فناوری شما شاهد مدرن شدن حرفه کشاورزی با هدف افزایش تولیدات، کاهش ضرر و زیان و صرفه جویی در زمان بوده اید.

افراد زیادی هستند که به تحصیل در حرفه های مختلف کشاورزی علاقه مند هستند.

دانشگاه های علمی کاربردی به طور تخصصی رشته های مختلفی را در شاخه کشاورزی ارائه می دهد. اگر به دنبال کسب اطلاعات از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی جوین در گروه کشاورزی و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی جوین هستید، جدول زیر را مطالعه کنید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه کشاورزی
گياهان دارويي و معطرگل و گياهان زينتيتوليد و فرآوري زعفران
گياه پزشكيبهداشت ياري دام پزشكي

رشته های کاردانی علمی کاربردی جوین در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

با افزایش بیشمار تعداد سازمان ها، ارگان ها و کارخانه ها و … نیاز به رشته هایی مانند حسابداری، مدیریت بازرگانی و … بیش از قبل احساس می شود.

همچنین بازار کار رشته هایی که جزء گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی هستند تحول یافته و فارغ التحصیلان زیادی از این گرایش به سرعت وارد بازار کار می شوند.

شما می توانید لیست رشته های کاردانی مدیریت و خدمات اجتماعی که در دانشگاه علمی کاربردی جوین ارائه می شود را در جدول زیر مشاهده کنید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه مدیریت و فرهنگ اجتماعی
روابط عموميخبرنگاريتبليغات
بازاريابيآرايش و پيرايش زنانهمديريت – امور اداري
حسابداري بهاي تمام شدهمربيگري پايه ورزش هاي سه گانهحسابداري بهاي تمام شده
سرپرستي توزيع كالا و خدماتحسابداري امور ماليگردشگري
مربيگري پايه پرورش اندامحقوق خدمات ماليمربيگري پايه آمادگي جسماني
تكنولوژي آموزشيامور بيمهامور بورس
حقوق ثبتيپيشگيري انتظاميانتظامات و حراست فيزيكي

رشته های کاردانی علمی کاربردی جوین در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

اگر ذوق هنری مناسب و علاقه فراوانی به ادامه تحصیل در شاخه فرهنگ و هنر دارید، می توانید در شاخه گروه آموزشی فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی جوین به انتخاب رشته پرداخته و مدرک کاردانی خود را از این دانشگاه کسب کنید.

می توانید رشته های ارائه شده در گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی جوین در سال جاری را در جدول زیر مشاهده کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهرهای مختلف می توانید مقاله لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه فرهنگ و هنر
طراحي لباسدوخت و تكنولوژي لباسطراحي گرافيك
كمك كارگردانيهنرهاي تجسمي – عكاسيهنرهاي تجسمي – نقاشي ايراني
سينما – تدوين فيلمسينما – تصويربرداريطراحي گرافيك
امور فرهنگيانيميشنبازيگري

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی جوین

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیاز است که شما مدرک کاردانی خود را کسب کرده و سپس به انتخاب رشته در مقطع کارشناسی نایپوسته بپردازید.

اکثر رشته هایی که در مقطع کاردانی تدریس می شوند، در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز ارائه شده و حتی ممکن است برخی از گرایش ها به رشته های تخصصی تری تقسیم شوند.

⭐ مهم است که شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی جوین از بروزترین اطلاعات و لیست رشته های ارائه شده در سال جاری آگاه باشید تا هنگام اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود مواجه شوید.

برای کسب اطلاعات از رشته های علمی کاربردی جوین در مقطع کارشناسی ناپیوسته جداول زیر را بررسی نمایید.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی جوین در گروه آموزشی صنعت

اگر می خواهید تحصیلات خود را در شاخه صنعت ارتقاء داده و به کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته فکر می کنید، ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی جوین می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

برای کسب اطلاع از رشته های ارائه شده در این دانشگاه در مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانید جدول زیر را مطالعه نمایید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه صنعت
مهندسي فناوري عمران – ساختمان سازيمهندسي فناوري برق صنعتيمهندسي فناوري اطلاعات – فناوري اطلاعات
مهندسي فناوري مكانيك – ماشين ا فزارمهندسي فناوري مكانيك – تاسيسات حرارتي و برودتيمهندسي فناوري كنترل – ابزار دقيق
مهندسي فناوري صنايع شيمياييمهندسي فناوري آسانسور و پله برقيمهندسي فناوري مكانيك خودرو
مهندسي فناوري اطلاعات – فناوري اطلاعاتمهندسي فناوري صنايع غذايي – شير و فرآورده هاي لبنيمهندسي فناوري صنايع غذايي – تضمين كيفيت
مهندسي فناوري جوشمهندسي فناوري سراميك – كاشي و چينيمهندسي فناوري الكترونيك صنعتي
كارشناسي حرفه اي معماري – طراحي محيط داخليمهندسي فناوري عمران – ساختمان سازيمهندسي فناوري سراميك – كاشي و چيني

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی جوین در گروه آموزشی کشاورزی

امروزه تعداد داوطلبانی که به شاخه کشاورزی علاقه داشته و به دنبال این هستند که علم مربوط به این حرفه را نیز کسب کنند بسیار زیاد است.

اگر شما نیز به دنبال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گروه کشاورزی هستید، بررسی جدول زیر می تواند به شما کمک کند تا انتخاب رشته مناسبی را برای خود رقم بزنید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه کشاورزی
مهندسي فناوري گياهپزشكي – مديريت تلفيقي آفاتمهندسي فناوري باغباني – گياهان دارويي و معطرمهندسي فناوري باغباني – گل و گياهان زينتي

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی جوین در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز دانشگاه علمی کاربردی جوین رشته های متنوع و کاربردی را ارائه می دهد. اگر می خواهید از رشته های ارائه شده در سال جاری علمی کاربردی جوین مطلع شده و در نهایت اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جوین کنید ، جدول زیر را بررسی کنید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه مدیریت و فرهنگ اجتماعی
كارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاككارشناسي حرفه اي طراحي و الگوسازي پوشاك – لباس اجتماعي و مشاغلكارشناسي حرفه اي مديريت و فرماندهي عمليات در حريق و حوادث
كارشناسي حرفه اي مديريت كسب و كاركارشناسي حرفه اي تربيت مربي پيش دبستانيكارشناسي حرفه اي حسابرسي
كارشناسي حرفه اي حسابداري بهاي تمام شدهكارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاككارشناسي حرفهاي مددكاري اجتماعي –
مراكز اورژانس اجتماعي
كارشناسي حرفه اي مديريت بحران در اماكنكارشناسي حرفه اي مددكاري اجتماعي – خانوادهكارشناسي حرفه اي مديريت دفتري
كارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاككارشناسي حرفه اي حقوق قضاييكارشناسي حرفه اي مربيگري تيراندازي
كارشناسي حرفه اي روابط عمومي – امور رسانهكارشناسي حرفه اي روابط عمومي – الكترونيكکارشناسي حرفه اي حقوق ارشاد و معاضدت قضايي
كارشناسي حرفه اي مديريت گردشگريكارشناسي حرفهاي روابط عمومي – رفتار اجتماعي و افكارسنجيكارشناسي حرفه اي روابط عمومي – رفتار اجتماعي و افكارسنجي

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی جوین در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

ادامه تحصیل در گرایش های فرهنگ و هنر می تواند برای برخی از افراد موقعیت های مناسبی را در زمینه کاری، مهاجرت و … فراهم کند.

در زیر می توانید آخرین لیست به روز رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی جوین را مشاهده کنید. علاقه مندان به رشته های فرهنگ و هنر می توانند با مطالعه جدول زیر از رشته های علمی کاربردی جوین آگاه شوند.

لیست رشته های بدون کنکور گروه فرهنگ و هنر
كارشناسي حرفه اي بازيگريكارشناسي حرفه اي مديريت تبليغات فرهنگيكارشناسي حرفه اي عكاسي – تبليغات
كارشناسي حرفه اي طراحي گرافيك – تصويرسازيكارشناسي حرفه اي سينما – كارگردانيكارشناسي حرفه اي سينما – تدوين فيلم
كارشناسي حرفه اي طراحي گرافيك – طراحي محيطيکارشناسي حرفه اي طراحي و الگوسازي پوشاك – لباس اجتماعي و مشاغلكارشناسي حرفه اي عكاسي – مد و پوشاك

✍️✍️ سخنی از مشاوران آویژه

دانشگاه علمی کاربردی جوین مانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی کشور هر ساله بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

از آن جایی که تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی زیاد است، افراد زیادی متقاضی ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی هستند. پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی یکی از دیگر مواردی است که سبب محبوبیت این دانشگاه بین داوطلبان شده است.

از مهم ترین اطلاعات ضروری برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی جوین می توان به مندرجات لیست رشته های این دانشگاه اشاره کرد.

همان طور که گفته شد رشته های این دانشگاه در 4 گروه دسته بندی می شوند که هدف دانشگاه علمی کاربردی از ارائه این رشته ها پرورش نیروی ماهر در زمینه های مختلف است.

به دلیل اینکه لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه جوین هر ساله دستخوش تغییراتی می شود، اطلاع از جدیدترین لیست رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شوند بسیار حائز اهمیت می باشد.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جوین

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/31

جمعه

1403/4/1

شنبه

1403/4/2

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید