ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ

دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ یکی از مراکز آموزشی است که داوطلبان می توانند بدون شرکت در کنکور سراسری در آن مشغول به تحصیل شوند.

دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ با ارائه رشته های متنوعی در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارداشناسی ناپیوسته علاقمندان زیادی را به خود جذب نموده است.

برخی از داوطلبانی که محل زندگی آنها به دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ نزدیک است به دلیل کاهش هزینه های رفت و آمد خود تحصیل در این دانشگاه را انتخاب می نمایند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ در چهار گروه آموزشی قرار دارد که لازم است تا متقاضیان قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از آنها مطلع گردند.

کسب اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ به داوطلبان کمک می کند تا انتخاب رشته خود را آگاهانه به ثبت برسانند و در رشته مورد علاقه خود مشغول به تحصیل شوند. علاقمندان به رشته های بدون کنکور تجربی می توانند در دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ یکی از رشته های مربوط به گروه تجربی را انتخاب نموده و در این دانشگاه ثبت نام نمایند.

مشاوران مرکز مشاوره آویژه با اطلاع از اهمیت لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ برای داوطلبان در این مقاله به گردآوری رشته های بدون کنکور ریاضی، رشته های بدون کنکور انسانی و … در دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ پرداخته اند.

اگر از علاقمندان به ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ هستید و به دنبال کسب اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور ساوجبلاغ می باشید مطالعه مقاله زیر را از دست ندهید.

بررسی رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ

همانطور که می دانید قبولی در دانشگاه های علمی کاربردی تنها بر اساس سوابق تحصیلی است. قبولی بدون کنکور را می توان یکی از مزیت های بسیار مهم دانشگاه های علمی کاربردی دانست که باعث می شود داوطلبان زیادی طالب تحصیل در این دانشگاه باشند.

دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ نیز مانند سایر دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه پیام نور، آزاد، سراسری و … در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ در دو نیمسال تحصیلی بسیار متنوع بوده و شما می توانید با در نظر گرفتن علاقه، استعداد، توانایی و مهارت های خود به انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بپردازید.

بررسی رشته های ارائه شده در دانشگاه های مختلف علمی کاربردی قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به شما کمک می کند تا در زمان انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ، به راحتی و به دور از استرس و اضطراب در رابطه با انتخاب های خود بهترین تصمیم را گرفته و در نهایت قبولی در رشته مد نظر خود را کسب کنید.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ نیز مانند سایر دانشگاه های علمی کاربردی در دفترچه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت شده و شما می توانید با مطالعه آن انتخاب رشته مناسبی داشته و در نهایت اقدام به ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ کنید.

همچنین برای دسترسی راحت تر شما عزیزان به رشته های ارائه شده دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ در این مقاله به گردآوری به روز ترین لیست رشته های علمی کاربردی ساوجبلاغ پرداخته و با تفکیک مقطع و گروه آموزشی، جداول رشته های علمی کاربردی ساوجبلاغ را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

لیست رشته های علمی کاربردی ساوجبلاغ

به طور کلی تمامی دانشگاه های علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به جذب دانشجو می پردازند.

در هر مقطع تحصیلی نیز رشته های مختلفی که می توان آنها را در چهار گروه آموزشی دسته بندی کرد، ارائه می شود. چهار گروه آموزشی دانشگاه های علمی کاربردی عبارتند از:

صنعت

کشاورزی

مدیریت و خدمات اجتماعی

فرهنگ و هنر

تعداد رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ می تواند در هر کدام از گروه های آموزشی متفاوت بوده و یا در یکی از این گروه ها در سال جاری هیچ رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی مدنظر، ارائه نشده باشد.

اکثر افرادی که به دنبال اطلاع از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ساوجبلاغ و ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ هستند، افرادی هستند که در همان استان و یا شهر زندگی کرده و یا محل زندگیشان نزدیک به شهر ساوجبلاغ می باشد.

پس اگر شما نیز محل زندگیتان نزدیک به ساوجبلاغ است بهتر است قبل از فرا رسیدن زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، از رشته های ارائه شده در این دانشگاه اطلاعات مناسبی داشته باشید.

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی علمی کاربردی ساوجبلاغ

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ بسیار متنوع و کاربردی است.

تحصیل در رشته های علمی کاربردی ساوجبلاغ می تواند شما را به بازار کار نزدیک کرده و بعد از فارغ التحصیلی برای شما درآمد مناسبی به همراه داشته باشد.

پس مهم است که ابتدا از رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ در سال جاری اطلاع یافته و بعد از آن مشغول به انتخاب رشته علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه ساوجبلاغ شوید.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ در دو نیمسال مهر و بهمن ماه بوده و دانشجویان می توانند با درنظر گرفتن شرایط و رشته های ارائه شده در هرکدام از نیمسال های تحصیلی، اقدام به انتخاب رشته کرده و ثبت نام خود را در دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ نهایی کنند.

رشته های کاردانی علمی کاربردی ساوجبلاغ در گروه آموزشی صنعت

رشته های گروه آموزشی صنعت یکی از پرطرفدارترین رشته ها در بین داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی است که بازار کار مناسبی داشته و می تواند آینده شغلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر کشوری به دنبال پیشرفت و رقابت در سطح بین المللی در شاخه صنعت باشد، پس باید بیش از پیش به تحصیلات در این شاخه اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی انسانی ماهر با آگاهی و دانش به روز باشد.

به همین دلیل امروزه به رشته های گروه صنعت بیشتر اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی ماهر در این زمینه هستند.

اگر شما نیز علاقه دارید تحصیلات دانشگاهی خود را در شاخه صنعت سپری کنید و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ مدنظر شما است، بررسی جدول زیر را از دست ندهید.

لیست رشته های بدون کنکور گروه صنعت
مكانيك – ماشين افزاراينترنت و شبكه هاي گستردهبرق صنعتي
شبكه هاي رايانهايآسانسور و پله برقيمكانيك خودرو
الكترونيك صنعتينقشه برداري كارگاهيعمران – بتن
صنايع دارويي – كنترل كيفيتارتباطات و فناوري اطلاعاتاتوماسيون صنعتي
صنايع غذايي – شيريني سازيشيمي آزمايشگاهي – غذايياينترنت اشيا
كنترل كيفيت مواد غذاييكسب و كارهاي ديجيتاليكامپيوتر – سيستم هاي كامپيوتري
كنترل كيفيت خودرونقشه كشي صنعتيتعميرات ماشين آلات صنعتي
هوانوردي – خلبانيتعمير و نگهداري هواپيمااويونيك هواپيما
كنترل كيفيت مواد غذاييمخابرات – ارتباطات داده هامخابرات – انتقال راديويي
ديسپچري پروازجوشكاريكنترل ترافيك

رشته های کاردانی علمی کاربردی ساوجبلاغ در گروه آموزشی کشاورزی

در قدیم تنها به صورت تجربی به کشاورزی و مشاغل مربوط به آن مشغول بودند. اما امروزه با گسترش علم و فناوری شما شاهد مدرن شدن حرفه کشاورزی با هدف افزایش تولیدات، کاهش ضرر و زیان و صرفه جویی در زمان بوده اید.

افراد زیادی هستند که به تحصیل در حرفه های مختلف کشاورزی علاقه مند هستند.

داوطلبانی که به رشته های گروه کشاورزی علاقه دارند می بایست یکی دیگر از واحدهای علمی کاربردی را انتخاب نمایند زیرا دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ این شاخه از رشته ها را در نیمسال اول ارائه نمی دهد.

رشته های کاردانی علمی کاربردی ساوجبلاغ

رشته های کاردانی علمی کاربردی ساوجبلاغ در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

با افزایش بیشمار تعداد سازمان ها، ارگان ها و کارخانه ها و … نیاز به رشته هایی مانند حسابداری، مدیریت بازرگانی و … بیش از قبل احساس می شود.

همچنین بازار کار رشته هایی که جزء گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی هستند تحول یافته و فارغ التحصیلان زیادی از این گرایش به سرعت وارد بازار کار می شوند.

شما می توانید لیست رشته های کاردانی مدیریت و خدمات اجتماعی که در دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ ارائه می شود را در جدول زیر مشاهده کنید.

لیست رشته های بدون کنکور مدیریت و خدمات اجتماعی
مربيگري پايه تكواندومربيگري پايه پرورش انداممربيگري پايه آمادگي جسماني
مديريت كسب و كار ورزشيمربيگري پايه فوتسالمربيگري پايه فوتبال
حسابداري بهاي تمام شدهامور دفتريمربيگري پايه تنيس
مديريت كسب و كارمديريت – امور اداريحقوق قضايي
حقوق ثبتيحسابداري بهاي تمام شدهامور بيمه
كشف و پيجويي سرقتحسابداري امور ماليمديريت – امور اداري
تربيت مربي پيش دبستانيامور دفترياصلاح و تربيت
حقوق كارگزاري خدمات عموميتكنولوژي آموزشيتربيت مربي قرآن كريم

رشته های کاردانی علمی کاربردی ساوجبلاغ در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

اگر ذوق هنری مناسب و علاقه فراوانی به ادامه تحصیل در شاخه فرهنگ و هنر دارید، می توانید در شاخه گروه آموزشی فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ به انتخاب رشته پرداخته و مدرک کاردانی خود را از این دانشگاه کسب کنید.

می توانید رشته های ارائه شده در گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ در سال جاری را در جدول زیر مشاهده کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهرهای مختلف می توانید مقاله لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید.

لیست رشته های بدون کنکور فرهنگ و هنر
مترجمي زبان فرانسوي – آثار ديداري و شنيداريطراحي گرافيكمترجمي زبان انگليسي – آثار ديداري و شنيداري
امور فرهنگيهنرهاي تجسمي – عكاسي

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیاز است که شما مدرک کاردانی خود را کسب کرده و سپس به انتخاب رشته در مقطع کارشناسی نایپوسته بپردازید.

اکثر رشته هایی که در مقطع کاردانی تدریس می شوند، در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز ارائه شده و حتی ممکن است برخی از گرایش ها به رشته های تخصصی تری تقسیم شوند.

⭐ مهم است که شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ از بروزترین اطلاعات و لیست رشته های ارائه شده در سال جاری آگاه باشید تا هنگام اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود مواجه شوید.

برای کسب اطلاعات از رشته های علمی کاربردی ساوجبلاغ در مقطع کارشناسی ناپیوسته جداول زیر را بررسی نمایید.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ساوجبلاغ در گروه آموزشی صنعت

اگر می خواهید تحصیلات خود را در شاخه صنعت ارتقاء داده و به کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته فکر می کنید، ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

برای کسب اطلاع از رشته های ارائه شده در این دانشگاه در مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانید جدول زیر را مطالعه نمایید.

لیست رشته های بدون کنکور صنعت
مهندسي فناوري ايمني، سلامت و محيط زيستمهندسي فناوري اطلاعات – آناليز ورزشيمهندسي فناوري اطلاعات – فناوري اطلاعات
مهندسي فناوري ايمني، سلامت و محيط
زيست
مهندسي فناوري مكانيك – ماشين افزارمهندسي فناوري مكانيك – تاسيسات حرارتي و برودتي
مهندسي فناوري عمران – بتنمهندسي فناوري مكانيك خودرومهندسي فناوري برق صنعتي
كارشناسي حرفه اي پدافند غيرعاملمهندسي فناوري عمران – نقشه برداريمهندسي فناوري عمران – ساختمان سازي
مهندسي فناوري كنترل – ابزار دقيقمهندسي فناوري صنايع غذايي – تضمين كيفيتمهندسي فناوري شبكه هاي انتقال برق
مهندسي فناوري لجستيك و زنجيره تامين
خودرو
مهندسي فناوري صنايع شيمياييمهندسي فناوري اطلاعات – تجارت
الكترونيك
مهندسي فناوري هوانوردي – خلبانيمهندسي فناوري عيب يابي و بازسازي پهپادمهندسي فناوري اويونيك هواپيما
مهندسي فناوري بازرسي جوشكارشناسي حرفه اي مديريت تجاري سازيهندسي فناوري صنايع غذايي – صنعت شيريني و شكلات
مهندسي فناوري صنايع غذايي – صنعت شيريني و شكلاتمهندسي فناوري شبكه هاي رايانهايمهندسي فناوري مكاترونيك صنعتي

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ساوجبلاغ در گروه آموزشی کشاورزی

امروزه تعداد داوطلبانی که به شاخه کشاورزی علاقه داشته و به دنبال این هستند که علم مربوط به این حرفه را نیز کسب کنند بسیار زیاد است.

داوطلبانی که به رشته های گروه کشاورزی علاقه دارند می بایست یکی دیگر از واحدهای علمی کاربردی را انتخاب نمایند زیرا دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ این شاخه از رشته ها را در نیمسال اول ارائه نمی دهد.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ساوجبلاغ در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ رشته های متنوع و کاربردی را ارائه می دهد. اگر می خواهید از رشته های ارائه شده در سال جاری علمی کاربردی ساوجبلاغ مطلع شده و در نهایت اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ کنید ، جدول زیر را بررسی کنید.

لیست رشته های بدون کنکور مدیریت و خدمات اجتماعی
كارشناسي حرفه اي مربيگري فوتبالكارشناسي حرفه اي مربيگري پرورش اندامكارشناسي حرفه اي تربيت بدني – مربيگري آمادگي جسماني
كارشناسي حرفه اي مديريت امور اداري و منابع انسانيكارشناسي حرفه اي حسابداري بهاي تمام شدهمهندسي فناوري اطلاعات – آناليز ورزشي
كارشناسي حرفه اي مديريت كسب و كارارشناسي حرفهاي حقوق ارشاد و معاضدت قضاييكارشناسي حرفه اي مديريت كسب و كار
كارشناسي حرفه اي تربيت مبلغ قرآن كريمارشناسي حرفه اي آسيب شناسي اجتماعي – پيشگيري از اعتيادكارشناسي حرفه اي مديريت دفتري
كارشناسي حرفه اي مددكاري قضاييكارشناسي حرفه اي مددكاري اجتماعي – خانوادهكارشناسي حرفه اي تربيت مربي پيش دبستاني

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ساوجبلاغ در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

ادامه تحصیل در گرایش های فرهنگ و هنر می تواند برای برخی از افراد موقعیت های مناسبی را در زمینه کاری، مهاجرت و … فراهم کند.

در زیر می توانید آخرین لیست به روز رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ را مشاهده کنید. علاقه مندان به رشته های فرهنگ و هنر می توانند با مطالعه جدول زیر از رشته های علمی کاربردی ساوجبلاغ آگاه شوند.

لیست رشته های بدون کنکور فرهنگ و هنر
كارشناسي حرفه اي مديريت امور فرهنگي – برنامه ريزي فعاليت هاي قرآني و مذهبيكارشناسي حرفه اي مديريت امور فرهنگي – برنامه ريزي فرهنگيكارشناسي حرفه اي مترجمي همزمان انگليسي

✍️✍️ سخنی از مشاوران آویژه

دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ مانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی کشور هر ساله بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

از آن جایی که تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی زیاد است، افراد زیادی متقاضی ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی هستند. پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی یکی از دیگر مواردی است که سبب محبوبیت این دانشگاه بین داوطلبان شده است.

از مهم ترین اطلاعات ضروری برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ می توان به مندرجات لیست رشته های این دانشگاه اشاره کرد.

همان طور که گفته شد رشته های این دانشگاه در 4 گروه دسته بندی می شوند که هدف دانشگاه علمی کاربردی از ارائه این رشته ها پرورش نیروی ماهر در زمینه های مختلف است.

به دلیل اینکه لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه ساوجبلاغ هر ساله دستخوش تغییراتی می شود، اطلاع از جدیدترین لیست رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شوند بسیار حائز اهمیت می باشد.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساوجبلاغ

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1403/3/27

دوشنبه

1403/3/28

سه شنبه

1403/3/29

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید