ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سمیرم

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سمیرم

داوطلبان کنکور سراسری برای به ثمر نشاندن زحمات خود سعی می کنند در آزمون سراسری مطلوب ترین نتیجه را کسب نمایند. اما باید در نظر داشته باشید که کسب نتیجه مطلوب به تنهایی کافی نمی باشد. زیرا یکی از نکات حائز اهمیت در مسیر ورود به دانشگاه فرایند انتخاب رشته می باشد که طبعا از هر عاملی در این مسیر تاثیر گذارتر است.

دانشگاه علمی کاربردی سمیرم یکی از مراکز علمی کاربردی می باشد که به ارائه رشته های متنوعی در مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت پیوسته و ناپیوسته می پردازد.

یکی از ضروری ترین اطلاعات مورد نیاز هر متقاضی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمیرم، لیست رشته های بدون کنکور می باشد. همچنین اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور انسانی می تواند برای داوطلبان این گروه آزمایشی بسیار کمک کننده باشد.

ما مشاوران مرکز آویژه به منظور راهنمایی شما در بحث انتخاب رشته در ادامه لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی سمیرم به تفکیک مقطع تحصیلی آورده ایم.

بررسی رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سمیرم

همانطور که می دانید قبولی در دانشگاه های علمی کاربردی تنها بر اساس سوابق تحصیلی است. قبولی بدون کنکور را می توان یکی از مزیت های بسیار مهم دانشگاه های علمی کاربردی دانست که باعث می شود داوطلبان زیادی طالب تحصیل در این دانشگاه باشند.

دانشگاه علمی کاربردی سمیرم نیز مانند سایر دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه پیام نور، آزاد، سراسری و … در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی سمیرم در دو نیمسال تحصیلی بسیار متنوع بوده و شما می توانید با در نظر گرفتن علاقه، استعداد، توانایی و مهارت های خود به انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بپردازید.

بررسی رشته های ارائه شده در دانشگاه های مختلف علمی کاربردی قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به شما کمک می کند تا در زمان انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی سمیرم ، به راحتی و به دور از استرس و اضطراب در رابطه با انتخاب های خود بهترین تصمیم را گرفته و در نهایت قبولی در رشته مد نظر خود را کسب کنید.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی سمیرم نیز مانند سایر دانشگاه های علمی کاربردی در دفترچه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت شده و شما می توانید با مطالعه آن انتخاب رشته مناسبی داشته و در نهایت اقدام به ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی سمیرم کنید.

همچنین برای دسترسی راحت تر شما عزیزان به رشته های ارائه شده دانشگاه علمی کاربردی سمیرم در این مقاله به گردآوری به روز ترین لیست رشته های علمی کاربردی سمیرم پرداخته و با تفکیک مقطع و گروه آموزشی، جداول رشته های علمی کاربردی سمیرم را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

لیست رشته های علمی کاربردی سمیرم

به طور کلی تمامی دانشگاه های علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به جذب دانشجو می پردازند.

در هر مقطع تحصیلی نیز رشته های مختلفی که می توان آنها را در چهار گروه آموزشی دسته بندی کرد، ارائه می شود. چهار گروه آموزشی دانشگاه های علمی کاربردی عبارتند از:

صنعت

کشاورزی

مدیریت و خدمات اجتماعی

فرهنگ و هنر

تعداد رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سمیرم می تواند در هر کدام از گروه های آموزشی متفاوت بوده و یا در یکی از این گروه ها در سال جاری هیچ رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی مدنظر، ارائه نشده باشد.

اکثر افرادی که به دنبال اطلاع از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی سمیرم و ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی سمیرم هستند، افرادی هستند که در همان استان و یا شهر زندگی کرده و یا محل زندگیشان نزدیک به شهر سمیرم می باشد.

پس اگر شما نیز محل زندگیتان نزدیک به سمیرم است بهتر است قبل از فرا رسیدن زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، از رشته های ارائه شده در این دانشگاه اطلاعات مناسبی داشته باشید.

 لیست رشته های علمی کاربردی سمیرم

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی علمی کاربردی سمیرم

رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سمیرم بسیار متنوع و کاربردی است.

تحصیل در رشته های علمی کاربردی سمیرم می تواند شما را به بازار کار نزدیک کرده و بعد از فارغ التحصیلی برای شما درآمد مناسبی به همراه داشته باشد.

پس مهم است که ابتدا از رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی سمیرم در سال جاری اطلاع یافته و بعد از آن مشغول به انتخاب رشته علمی کاربردی در مقطع کاردانی دانشگاه سمیرم شوید.

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی سمیرم در دو نیمسال مهر و بهمن ماه بوده و دانشجویان می توانند با درنظر گرفتن شرایط و رشته های ارائه شده در هرکدام از نیمسال های تحصیلی، اقدام به انتخاب رشته کرده و ثبت نام خود را در دانشگاه علمی کاربردی سمیرم نهایی کنند.

رشته های کاردانی علمی کاربردی سمیرم در گروه آموزشی صنعت

رشته های گروه آموزشی صنعت یکی از پرطرفدارترین رشته ها در بین داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی است که بازار کار مناسبی داشته و می تواند آینده شغلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر کشوری به دنبال پیشرفت و رقابت در سطح بین المللی در شاخه صنعت باشد، پس باید بیش از پیش به تحصیلات در این شاخه اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی انسانی ماهر با آگاهی و دانش به روز باشد.

به همین دلیل امروزه به رشته های گروه صنعت بیشتر اهمیت داده و به دنبال تربیت نیروی ماهر در این زمینه هستند.

اگر شما نیز علاقه دارید تحصیلات دانشگاهی خود را در شاخه صنعت سپری کنید و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی سمیرم مدنظر شما است، بررسی جدول زیر را از دست ندهید.

لیست رشته های بدون کنکور صنعت
كارداني فني فناوري اطلاعات – اينترنت و شبكه هاي گستردهكارداني فني شبكه هاي رايانه ايكارداني فني توليد محتواي ديجيتالي
كارداني فني برق – برق صنعتيكارداني فني ايمني كار و حفاظت فنيكارداني فني نرم افزار – برنامه سازي كامپيوتري
كارداني فني مكانيك – تعميرات ماشين آلات صنعتيكارداني فني ايمني پرواز و زميني بالگردكارداني فني فناوري اطلاعات – اينترنت و شبكه هاي گسترده
كارداني فني تجهيزات پزشكي اتاق عملكارداني فني جوشكاريكارداني فني مكانيك خودرو
كارداني فني ابزار دقيقكارداني فني تجهيزات دندانپزشكيكارداني فني تجهيزات تصويربرداري پزشكي – راديوگرافي
كارداني فني صنايع غذايي – شير و فرآوردههاي لبنيكارداني فني نقشه كشي صنعتيكارداني فني آسانسور و پله برقي
كارداني فني صنايع سيمان – كنترل كيفيتكارداني فني معدن – حفاري

رشته های کاردانی علمی کاربردی سمیرم در گروه آموزشی کشاورزی

در قدیم تنها به صورت تجربی به کشاورزی و مشاغل مربوط به آن مشغول بودند. اما امروزه با گسترش علم و فناوری شما شاهد مدرن شدن حرفه کشاورزی با هدف افزایش تولیدات، کاهش ضرر و زیان و صرفه جویی در زمان بوده اید.

افراد زیادی هستند که به تحصیل در حرفه های مختلف کشاورزی علاقه مند هستند.

دانشگاه های علمی کاربردی به طور تخصصی رشته های مختلفی را در شاخه کشاورزی ارائه می دهد. اگر به دنبال کسب اطلاعات از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی سمیرم در گروه کشاورزی و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی سمیرم هستید، جدول زیر را مطالعه کنید.

لیست رشته های بدون کنکور کشاورزی
کاردانی فنی دامپروری- پرورش صنعتی طیور

رشته های کاردانی علمی کاربردی سمیرم در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

با افزایش بیشمار تعداد سازمان ها، ارگان ها و کارخانه ها و … نیاز به رشته هایی مانند حسابداری، مدیریت بازرگانی و … بیش از قبل احساس می شود.

همچنین بازار کار رشته هایی که جزء گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی هستند تحول یافته و فارغ التحصیلان زیادی از این گرایش به سرعت وارد بازار کار می شوند.

شما می توانید لیست رشته های کاردانی مدیریت و خدمات اجتماعی که در دانشگاه علمی کاربردی سمیرم ارائه می شود را در جدول زیر مشاهده کنید.

لیست رشته های بدون کنکور مدیریت و خدمات اجتماعی
كارداني حرفه اي مديريت – امور اداريكارداني حرفه اي مديريت كسب و كاركارداني حرفه اي حسابداري امور مال
كارداني حرفه اي بازاريابيكارداني حرفه اي حسابداري بهاي تمام شدهكارداني حرفه اي تربيت مربي پيش دبستاني
كارداني حرفه اي حقوق قضاييكارداني حرفه اي تربيت بدني – مربيگري پايه آمادگي جسمانيكارداني حرفه اي روابط عمومي
كارداني حرفه اي حقوق – حقوق ثبتيكارداني حرفه اي سينما – تدوين فيلمكارداني حرفه اي تربيت مربي مهدكودك
كارداني حرفه اي بازاريابكارداني حرفه اي امور دفتريكارداني حرفه اي هتلداري
كارداني حرفه اي مددكاري اجتماعي – مددكاري خانوادهكارداني حرفه اي تربيت بدني – مربيگري پايه تكواندوكارداني حرفه اي حقوق قضايي
كارداني حرفه اي مديحه و مرثيه سراييكارداني حرفه اي تربيت مربي قرآن كريمكارداني حرفه اي تربيت بدني – مربيگري پايه فوتسال
كارداني حرفه اي گردشگريكارداني حرفه اي مربيگري پايه تنيسكارداني حرفه اي مترجمي زبان انگليسي – آثار ديداري و شنيداري

 رشته های کاردانی علمی کاربردی سمیرم

رشته های کاردانی علمی کاربردی سمیرم در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

اگر ذوق هنری مناسب و علاقه فراوانی به ادامه تحصیل در شاخه فرهنگ و هنر دارید، می توانید در شاخه گروه آموزشی فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی سمیرم به انتخاب رشته پرداخته و مدرک کاردانی خود را از این دانشگاه کسب کنید.

می توانید رشته های ارائه شده در گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی سمیرم در سال جاری را در جدول زیر مشاهده کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه علمی کاربردی در شهرهای مختلف می توانید مقاله لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید.

لیست رشته های بدون کنکور فرهنگ و هنر
كارداني حرفه اي طراحي لباسكارداني حرفه اي دوخت و تكنولوژي لباسكارداني حرفه اي دوخت و تكنولوژي لباس
كارداني حرفه اي طراحي گرافيككارداني حرفه اي هنرهاي تجسمي – عكاسيكارداني حرفه اي گريم
كارداني حرفه اي سينما – تدوين فيلمكارداني فني ايمني كار و حفاظت فنيكارداني حرفه اي مترجمي زبان انگليسي – آثار ديداري و شنيداري
كارداني حرفه اي كمك كارگردانيكارداني حرفه اي بازيگريكارداني حرفه اي هنرهاي تجسمي – نقاشي
كارداني حرفه اي موسيقي – نوازندگي ساز ايرانيكارداني حرفه اي قناديكارداني حرفه اي نوازندگي ساز كلاسيك
كارداني حرفه اي آشپزي

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی سمیرم

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیاز است که شما مدرک کاردانی خود را کسب کرده و سپس به انتخاب رشته در مقطع کارشناسی نایپوسته بپردازید.

اکثر رشته هایی که در مقطع کاردانی تدریس می شوند، در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز ارائه شده و حتی ممکن است برخی از گرایش ها به رشته های تخصصی تری تقسیم شوند.

⭐ مهم است که شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی سمیرم از بروزترین اطلاعات و لیست رشته های ارائه شده در سال جاری آگاه باشید تا هنگام اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود مواجه شوید.

برای کسب اطلاعات از رشته های علمی کاربردی سمیرم در مقطع کارشناسی ناپیوسته جداول زیر را بررسی نمایید.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی سمیرم در گروه آموزشی صنعت

اگر می خواهید تحصیلات خود را در شاخه صنعت ارتقاء داده و به کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته فکر می کنید، ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی سمیرم می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

برای کسب اطلاع از رشته های ارائه شده در این دانشگاه در مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانید جدول زیر را مطالعه نمایید.

 

لیست رشته های بدون کنکور صنعت
مهندسي فناوري شبكه هاي رايانهايمهندسي فناوري برنامه سازي وبمهندسي فناوري اطلاعات – فناوري اطلاعات
مهندسي فناوري مكاترونيك صنعتيمهندسي فناوري ايمني، سلامت و محيط زيست (HSE (مهندسي فناوري الكترونيك صنعتي
مهندسي فناوري طراحي وبمهندسي فناوري مكانيك خودرومهندسي فناوري مكانيك – ماشين افزار
مهندسي فناوري مكانيك – ماشين افزارمهندسي فناوري كنترل – ابزار دقيقمهندسي فناوري اطلاعات – فناوري اطلاعات
مهندسي فناوري مكانيك – تاسيسات حرارتي و برودتيمهندسي فناوري اينترنت اشيامهندسي فناوري آسانسور و پله برقي
مهندسي فناوري صنايع غذايي – صنعت شيريني و شكلاتمهندسي فناوري صنايع غذايي – شير و فرآورده هاي لبنيمهندسي فناوري صنايع غذايي – تضمين كيفيت
مهندسي فناوري عمران – نقشه برداريكارشناسي حرفه اي پدافند غيرعاملمهندسي فناوري بازرسي جوش
مهندسي فناوري مكانيك بالگردمهندسي فناوري عيب يابي و بازسازي پهپاد

 

 رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی سمیرم

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی سمیرم در گروه آموزشی کشاورزی

امروزه تعداد داوطلبانی که به شاخه کشاورزی علاقه داشته و به دنبال این هستند که علم مربوط به این حرفه را نیز کسب کنند بسیار زیاد است.

اگر شما نیز به دنبال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی گروه کشاورزی هستید، باید به واحد های دیگری از دانشگاه علمی کاربردیدر دیگر شهر ها مراجعه فرمایید. زیرا دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان در مقطع کارشناسی به ارائه رشته ای در گروه کشاورزی نمی پردازد.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی سمیرم در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی

در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز دانشگاه علمی کاربردی سمیرم رشته های متنوع و کاربردی را ارائه می دهد. اگر می خواهید از رشته های ارائه شده در سال جاری علمی کاربردی سمیرم مطلع شده و در نهایت اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سمیرم کنید ، جدول زیر را بررسی کنید.

لیست رشته های بدون کنکور مدیریت و خدمات اجتماعی
كارشناسي حرفه اي مديريت كسب و كار اينترنتيكارشناسي حرفه اي حسابداري بخش عموميكارشناسي حرفه اي حسابداري امور مالي
كارشناسي حرفه اي حسابداري بهاي تمام شدهكارشناسي حرفه اي حسابداري بهاي تمام شدهكارشناسي حرفه اي مديريت كسب و كار
كارشناسي حرفه اي روابط عمومي – رفتار اجتماعي و افكارسنجيكارشناسي حرفه اي حسابداري امور ماليكارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاك
کارشناسي حرفه اي مديريت گردشگريكارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاككارشناسي حرفه اي مديريت امور اداري و منابع انساني
كارشناسي حرفه اي معماري – طراحي محيط داخليكارشناسي حرفه اي كوچينگ كسب و كاركارشناسي حرفه اي حسابرسي
كارشناسي حرفه اي تربيت بدني – مربيگري آمادگي جسمانيكارشناسي حرفه اي حقوق قضاييكارشناسي حرفه اي حقوق ثبت اسناد و املاك
كارشناسي حرفه اي مربيگري شناكارشناسي حرفه اي روابط عمومي – رفتار اجتماعي و افكارسنجيكارشناسي حرفه اي مديريت امور اداري و منابع انساني
مهندسي فناوري اطلاعات – آناليز ورزشيكارشناسي حرفه اي مديريت امور فرهنگي – برنامه ريزي فرهنگيكارشناسي حرفه اي تربيت مبلغ قرآن كريم
كارشناسي حرفه اي مربيگري پرورش اندامكارشناسي حرفه اي روابط عمومي – رفتار اجتماعي و افكارسنجي

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی سمیرم در گروه آموزشی فرهنگ و هنر

ادامه تحصیل در گرایش های فرهنگ و هنر می تواند برای برخی از افراد موقعیت های مناسبی را در زمینه کاری، مهاجرت و … فراهم کند.

در زیر می توانید آخرین لیست به روز رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی سمیرم را مشاهده کنید. علاقه مندان به رشته های فرهنگ و هنر می توانند با مطالعه جدول زیر از رشته های علمی کاربردی سمیرم آگاه شوند.

لیست رشته های بدون کنکور فرهنگ و هنر
كارشناسي حرفه اي طراحي و تكنولوژي دوختكارشناسي حرفه اي طراحي و تكنولوژي دوختكارشناسي حرفه اي طراحي و الگوسازي پوشاك – لباس مجلسي و خانگي
كارشناسي حرفه اي طراحي و الگوسازي پوشاك – لباس مجلسي و خانگيكارشناسي حرفه اي گريم – آرايش و پيرايش موكارشناسي حرفه اي عكاسي – مد و پوشاك
كارشناسي حرفه اي طراحي و توسعه برندكارشناسي حرفه اي طراحي گرافيك – تصويرسازيكارشناسي حرفه اي طراحي و تكنولوژي دوخت
كارشناسي حرفه اي عكاسي – تبليغاتكارشناسي حرفه اي طراحي گرافيك – رسانه هاي چاپيكارشناسي حرفه اي سينما – كارگرداني
كارشناسي حرفه اي هنرهاي نمايشي – تئاتر كاربرديكارشناسي حرفه اي موسيقي – نوازندگي ساز كلاسيككارشناسي حرفه اي موسيقي – نوازندگي ساز ايراني

✍️✍️ سخنی از مشاوران آویژه

دانشگاه علمی کاربردی سمیرم مانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی کشور هر ساله بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

از آن جایی که تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی زیاد است، افراد زیادی متقاضی ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی هستند. پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی یکی از دیگر مواردی است که سبب محبوبیت این دانشگاه بین داوطلبان شده است.

از مهم ترین اطلاعات ضروری برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی سمیرم می توان به مندرجات لیست رشته های این دانشگاه اشاره کرد.

همان طور که گفته شد رشته های این دانشگاه در 4 گروه دسته بندی می شوند که هدف دانشگاه علمی کاربردی از ارائه این رشته ها پرورش نیروی ماهر در زمینه های مختلف است.

به دلیل اینکه لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه سمیرم هر ساله دستخوش تغییراتی می شود، اطلاع از جدیدترین لیست رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شوند بسیار حائز اهمیت می باشد.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سمیرم

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/4/29

شنبه

1403/4/30

یکشنبه

1403/4/31

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید