سوابق تحصیلی چیست؟ و شامل چه کسانی می شود؟

آشنایی با سوابق تحصیلی

سوابق تحصیلی چیست؟ سوابق تحصیلی چه تاثیری در کنکور 1402 دارد؟ چگونه بر اساس سوابق تحصیلی به انتخاب رشته دانشگاه بپردازیم؟ شاید شما نیز به عنوان داوطلب کنکور سراسری با سوالات این چنینی در ذهن خود روبه رو شده باشید. بحث سوابق تحصیلی در سال های اخیر بسیار داغ شده است و بعد از اعلام تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور سراسری 1402 این موضوع بیش تر از قبل مورد بحث قرار گرفته است. تاثیر معدل و سوابق تحصیلی در کنکور 1402 و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی دو موضوع جداگانه مربوط به سوابق تحصیلی هستند که بسیار حائز اهمیت بوده و باید به آن توجه ویژه داشته باشید. شما باید از نحوه محاسبه سوابق تحصیلی و این موضوع که چه کسانی مشمول سوابق تحصیلی هستند اطلاعات کافی و مناسبی داشته باشید تا بتوانید در دانشگاه و رشته ای مناسب قبولی کسب کنید.

برخی از داوطلبان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی را با تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری اشتباه گرفته و شرایط و قوانین آنها را به درستی رعایت نمی کنند. این موضوع می تواند آسیب های جبران ناپذیری را در انتخاب رشته کنکور سراسری شما به همراه داشته باشد. به همین دلیل مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی آویژه به بررسی سوابق تحصیلی پرداخته و پاسخ های مناسبی برای سوالات شما در مورد سوابق تحصیلی، نحوه محاسبه سابق تحصیلی، سوابق تحصیلی برای چه افرادی است و چه نمراتی را شامل می شود؟ و … جمع آوری کرده اند. اگر می خواهید از سیر تا پیاز سوابق تحصیلی اطلاعات مناسب کسب کنید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

منظور از سوابق تحصیلی چیست؟

برخی از افراد به درستی نمی دانند که منظور از سوابق تحصیلی چیست و در کدام مرحله از کنکور و انتخاب رشته اهمیت پیدا می کند. سوابق تحصیلی را می توان از دو منظر متفاوت مورد بررسی قرار داد و به سوال سوابق تحصیلی چیست از دو جنبه مختلف پاسخ داد. به طور کلی سوابق تحصیلی شامل معدل و نمرات دروس در دوره متوسطه تحصیلی دوم داوطلبان می شود که هم در کنکور تاثیر گذاشته و هم ملاک انتخاب رشته داوطلبان برای انتخاب رشته بدون کنکور می باشد. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با مفهوم سوابق تحصیلی، آن را از دو جنبه مختلف تاثیر گذار در آینده تحصیلی داوطلبان مورد بررسی قرار می دهیم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 1402

یکی از مواردی که به مکرر شما کلمه سوابق تحصیلی را می شنوید، تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور است. همانطور که می دانید کنکور سال 1402 نسبت به سال های قبل دستخوش تغییرات اساسی بوده است. از جمله مهم ترین این تغییرات می توان به حذف دروس عمومی از کنکور، دو مرحله ای شدن آزمون کنکور، تاثیر چهل درصدی سوابق تحصیلی در کنکور و … اشاره کرد. تاثیر قطعی و چهل درصدی سوابق تحصیلی در کنکور سراسری 1402 یکی از مهم ترین این تغییرات بوده است. سوابق تحصیلی تاثیر گذار در کنکور را می توان اینگونه تعریف کرد: تاثیر قطعی نمرات امتحانات نهایی سال دوازدهم در کنکور سراسری.

سوابق تحصیلی در انتخاب رشته بدون کنکور 1402

موضوع دیگری که در آن سوابق تحصیلی حائز اهمیت است، بحث انتخاب رشته بدون کنکور می باشد. همانطور که می دانید برای انتخاب رشته و قبولی در دانشگاه دو راه پیش روی شما است.

یکی انتخاب رشته بر اساس آزمون و کنکور سراسری که در آن رتبه و تراز کسب شده داوطلب در کنکور سراسری تاثیر 60 درصدی داشته و سوابق تحصیلی که شامل نمرات نهایی سال دوازدهم است، تاثیر 40 درصدی.

دوم انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی است که داوطلب با استفاده از آن می تواند وارد دانشگاه شده و به ادامه تحصیل بپردازد. در انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ملاک، معدل دیپلم شما می باشد که مورد سنجش قرار گرفته و با استفاده از آن شما می توانید قبولی کسب کنید. در اینجا سوابق تحصیلی شما تنها معدل نمرات امتحانات نهایی سال دوازدهم نمی باشد و به طور کلی معدل دیپلم شما ملاک قبولی در کدرشته محل های انتخابی شما است. که در ادامه به توضیح کامل تری در این رابطه می پردازیم.

چه کسانی می توانند از پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی استفاده کنند؟

همانطور که در بالا اشاره شد یکی از راه های قبولی در دانشگاه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی است. پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی شرایط اختصاصی و عمومی مربوط به خود را دارد که داوطلبان می توانند این شرایط را در دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی مطالعه نموده و در صورت دارا بودن شرایط گفته شده اقدام به انتخاب رشته بدون کنکور کنند. در صورتی که در هر مرحله از ثبت نام عدم صلاحیت داوطلب احراز شود او از ادامه ثبت نام منع شده و نمی تواند در انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی شرکت کند. مهم ترین شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده در دفترچه انتخاب رشته بدون آزمون کنکور سراسری عبارت است از:

شرایط عمومی پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی

اعتقاد به دین مبین اسلام و يا يكي از اديان مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامي ايران.

اعتقاد و پیروی از نظام جمهوری اسلامی ایران.

نداشتن سابقه عضويت در سازمان های غيرقانونی، فراماسونری و وابستگان آنها.

نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری.

عدم سابقه در رابطه با فساد اخلاقی.

عدم اعتیاد به مصرف هر نوع مواد مخدر.

شرایط اختصاصی پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی

دارا بودن مدرک نظام آموزشی جدید در شاخه های نظری، فنی حرفه ای، کاردانش و یا مدرک پیش دانشگاهی( نظام سالی- واحدی یا ترمی واحدی) و یا اخذ آن تا حداکثر 31 شهریورماه 1402. یا داشتن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی( فوق دیپلم) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی حرفه ای برای تمامی داوطلبان الزامی خواهد بود.

توجه داشته باشید که دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای و کار دانش نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی در هنرستان که مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی ندارند، نمی توانند ثبت نام کرده و انتخاب رشته خود را با روش انتخاب رشته بدون کنکور انجام دهند.

به دلیل اینکه در این نوع از انتخاب رشته داوطلبان صرفا بر اساس سوابق تحصیلی گزینش می شوند، پس باید همه داوطلبان معدل کل و یا معدل کتبی خود را به صورت صحیح در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی ثبت کنند. اگر معدل کل دیپلم و یا معدل کتبی شما با معدل اعلام شده مغایرت داشته باشد از ثبت نام داوطلب جلوگیری شده و قبولی آنها لغو می شود.

نداشتن هر گونه مشکل در رابطه با خدمت و نظام وظیفه آقایان.

محرومیت پذیرفته شدگان سال قبل دانشگاه های روزانه در کنکور سراسری و بدون کنکور سراسری.

تعهد نامه مبنی بر ادامه تحصیل دادن در یکی از رشته های قبولی در این انتخابات.

نکات مهم در رابطه با انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی

داوطلبانی که در انتخاب رشته بر أساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری شرکت می کنند، می توانند کد رشته محل های پذیرش بر أساس سوابق تحصیلی در هر گروه آزمایشی را در انتخاب های خود بر أساس سوابق تحصیلی لحاظ کنند. در انتخاب رشته بر أساس سوابق تحصیلی مهم نیست که رشته تحصیلی شما چیست شما می توانید کدرشته های مختلفی را وارد کنید.

انتخاب رشته بر أساس سوابق تحصیلی همراه با انتخاب رشته بر أساس آزمون دانشگاه های سراسری بوده و برای هر کدام از آنها فرم انتخاب رشته جداگانه ای را نخواهید داشت. شما در مجموع می توانید 150 کد رشته محل را از دفترچه انتخاب رشته با آزمون کنکور سراسری و دفترچه انتخاب رشته بدون آزمون کنکور سراسری انتخاب کنید.

داوطلبانی که قصد شرکت در انتخاب رشته بر أساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد را دارند باید دقت کنند که می توانند کد رشته محل های مربوط به هر گروه آزمایشی را در 100 انتخاب خود بگنجانند اما برای این کار باید دو شرط را رعایت کنند:

✅ اول اینکه برای کد رشته های تحصیلی مربوط به هر کدام از گروه های آزمایشی باید کارت اعتباری جداگانه ای خریداری کنند. مثلا اگر می خواهند کدرشته محل های مربوط به گروه آزمایشی ریاضی را وارد کنند، نیاز است که کارت اعتباری انتخاب رشته مربوط به گروه آزمایشی ریاضی را خریداری کنند. اگر کد رشته محل های تجربی را نیز می خواهند انتخاب کنند باید کارت جداگانه ای بخرند.

✅ دوم اینکه داوطلبان مجاز به انتخاب 20 کدرشته محل از هر گروه آزمایشی هستند. یعنی شما می توانید حداکثر بیست کد رشته محل در گروه آزمایشی ریاضی و حداکثر بیست کد رشته محل تجربی و … را در انتخاب هایتان لحاظ کنید.

نحوه محاسبه سوابق تحصیلی در کنکور 1402

با توجه به تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور 1402؛ نحوه محاسبه و تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور یکی از سوالات متداول داوطلبان خواهد بود. محاسبه سوابق تحصیلی در کنکور به این صورت است که تراز هر کدام از نمرات دروس به صورت جداگانه محاسبه شده و در چهل درصد که مقدار درصد تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور است ضرب می شود. همچنین تراز کسب شده برای همان درس در کنکور سراسری نیز در شصت درصد که میزان تاثیر تراز کنکور در نمرات نهایی است ضرب می شود. دو حاصل با یک دیگر جمع شده و تراز کل شما در درس مربوطه به دست می آید.

🟣 برای درک بهتر نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری برای شما عزیزان، با ذکر یک مثال توضیح خواهیم داد. مثلا اگر شما در امتحانات نهایی درس ریاضی را 19 شده باشید. نمره این درس بررسی شده و متناسب با آن تراز ارائه می شود. مثلا اگر سازمان سنجش برای نمره 19 تراز 8500 را لحاظ کند این تراز برای درس ریاضی شما در نظر گرفته می شود و در چهل درصد ضرب می شود. اگر تراز درس ریاضی شما در کنکور سراسری 8000 باشد این عدد در شصت درصد ضرب می شود. در نهایت حاصل دو عدد ضرب انجام شده با یکدیگر جمع می شود و تراز نهایی شما را تشکیل می دهد.

 8200=(60%* 8000) + (40% * 8500)

 

نحوه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در کنکور 1402

اگر داوطلب کنکور سراسری 1402 بوده و به دنبال پذیرش در دانشگاه بر أساس سوابق تحصیلی هستید، در ابتدا باید بسنجید که آیا شرایط عمومی و اختصاصی گفته شده در بالا را برای پذیرش بر أساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها دارید یا خیر. اگر شرایط پذیرش را داشتید، می توانید مراحل زیر را به ترتیب طی کرده و انتخاب رشته بر أساس سوابق تحصیلی خود را نهایی کنید.

در ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش و آموزش کشور شوید.

در صفحه اصلی سایت سازمان سنجش گزینه سراسری را انتخاب کنید.

سپس دفترچه انتخاب رشته بر أساس سوابق تحصیلی( بدون کنکور) را دانلود کنید. برای دسترسی راحت تر و سریع تر به دفترچه انتخاب رشته بر أساس سوابق تحصیلی می توانید مقاله دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور 1402 را مطالعه کنید.

سعی کنید با دقت و آرامش کامل به مطالعه دفترچه انتخاب رشته پرداخته و تمامی شرایط و ضوابط آن را مطالعه کنید.

کد رشته محل های مورد نظر خود را انتخاب کرده و آنها را یادداشت کنید. سپس به سامانه ثبت نام وارد شوید.

هزینه ثبت نام در انتخاب رشته بر أساس سوابق تحصیلی را پرداخت کرده و کارت اعتباری مشخص شده برای انتخاب رشته را خریداری کنید.

سپس عکسی را با سایر 3*4 از خود در سایت آپلود کنید.

فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کرده و ثبت نهایی را بزنید.

در نهایت شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری 16 رقمی ثبت نام خود را که در صفحه نمایش داده می شود یادداشت کرده و آن را تا پایان اعلام نتایج نهایی همراه خود داشته باشید.

 

چه کسانی مشمول سوابق تحصیلی هستند؟

همانطور که بارها اشاره شد، کنکور 1402 با تاثیر قطعی چهل درصدی سوابق تحصیلی همراه بوده است. به همین دلیل داوطلبان باید کد سوابق تحصیلی خود را دریافت کرده و هنگام ثبت نام در کنکور از آن استفاده کنند. اما چه کسانی می توانند کد سوابق تحصیلی خود را دریافت کنند؟ افرادی که می توانند کد سوابق تحصیلی خود را از سامانه مشخص شده دریافت کنند عبارتند از:

تمامی داوطلبانی که فارغ التحصیل نظام جدید بوده و دیپلم خود را سال 98 به بعد دریافت کرده اند.

دانش آموزان شاخه نظری( ریاضی- تجربی- انسانی) که مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال 1391 به بعد دریافت کرده اند.

دانش آموزانی که در یکی از رشته های نظری دیپلم خود را اخذ کرده اند و سال اخذ مدرک دیپلم آنها 1384 به بعد است.

چگونه کد سوابق تحصیلی خود را دریافت کنیم؟

یکی از مدارک مهم برای ثبت نام در کنکور، دریافت کد سوابق تحصیلی است. برای دریافت این کد شما باید در زمان مشخص شده به سایت my.medu.ir مراجعه کنید و پس از طی کردن مراحل مشخص شده کد سوابق تحصیلی خود را دریافت کنید. مراحل زیر را طی کنید تا به کد سوابق تحصیلی خود دسترسی پیدا کنید.

در ابتدا در گوگل سایت my.medu.ir را سرچ کنید. سپس اگر تا به حال در این سایت ثبت نام نکرده اید، گزینه ورود به درگاه دولت را انتخاب کنید. همچنین در صفحه باز شده نقش خود را انتخاب کنید. اگر دانش آموز هستید، باید گزینه دانش آموزن را انتخاب کنید و اگر والدین و … هستید باید نقش مربوط به خود را انتخاب کنید. اگر دانش آموز هستید همان ابتدا درگاه دولت را بزنید.

 

نحوه ایجاد سوابق تحصیلی

 

سپس شماره همراه و کد امنیتی نشان داده شده را وارد کرده و ارسال رمز یکبار مصرف را انتخاب کنید.

سوابق تحصیلی چیست؟

 

در صفحه جدید باز شده، کد ارسال شده به شماره تلفن همراه خود را در کادر مربوطه وارد کرده و گزینه نشان داده شده در تصویر را انتخاب کنید.

انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی

 

در این صفحه شما باید کد ملی و تاریخ تولد خود را که جزء اطلاعات هویتی شما است مشخص کرده و ثبت اطلاعات را کلیک کنید.

 

استفاده از سوابق تحصیلی

 

سپس در صفحه باز شده کد پستی وارد کرده و مجدد ثبت اطلاعات را بزنید.

پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی

از میان موارد نمایش داده شده در صفحه جدید، بر روی گزینه سوابق تحصیلی کلیک کنید.

 

چه کسانی می توانند از سوابق تحصیلی استفاده کنند

در نهایت برای شما کد 19 رقمی سوابق تحصیلی نشان داده می شود. این کد را یادداشت کرده و هنگام ثبت نام در کنکور سراسری همراه خود داشته باشید. همچنین اگر داوطلب کنکور بوده و بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسریبه نتایج اعتراض دارید، باید از این کد برای ثبت اعتراض خود استفاده کنید.

 

نحوه دریافت سوابق تحصیلی

نحوه ایجاد سوابق تحصیلی

همانطور که در بالا ذکر شد افراد مشمول سوابق تحصیلی باید مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی خود را در سال های مشخصی اخذ کرده باشند و اگر داوطلب کنکور بوده و شرایط مشمولین سوابق تحصیلی را نداشته باشند، سابقه تحصیلی برای آنها صفر در نظر گرفته می شود. همچنین برخی از داوطلبان به دلیل کسب نمرات پایین در امتحانات، سوابق تحصیلی خوبی ندارند و به دلیل تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور، آنها به دنبال ترمیم معدل خود هستند. برای ایجاد سوابق تحصیلی هر ساله مصوباتی صورت گرفته و قوانین آن منتشر می شود. در سال 1402 امکان ایجاد سوابق تحصیلی و یا ترمیم آن یک بار امکان پذیر بوده و متقاضیان می توانند در نوبت های مختلف امتحانی ثبت نام کرده و در امتحانات شرکت کنند.

به یاد داشته باشید که نمرات ایجاد سابقه تحصیلی و یا ترمیم معدل تنها برای سوابق تحصیلی در کنکور اعتبار خواهد داشت و در کارنامه تحصیلی داوطلبان ثبت نمی شود. این یعنی در معدل دیپلم شما ترمیم معدل تاثیر نگذاشته و تنها برای افرادی است که به دنبال بالا بردن 40 درصد تاثیر نمرات کتبی نهایی دوازدهم در کنکور هستند، سودمند خواهد بود. همچنین در ترمیم معدل بیشترین نمره کسب شده در تراز هر درس لحاظ خواهد شد.

مراحل ایجاد سوابق تحصیلی

شما باید در قدم اول از تاریخ 20 تا 30 فروردین ماه 1402 به مدرسه مراجعه کرده و درخواست خود را بر أساس نمون برگ های انتخاب دروس پر کرده و همچنین هزینه های مشخص شده را پرداخت نمایید.

سپس مدیر یا معاون مدرسه باید اسامی داوطلبان ایجاد و یا ترمیم سوابق تحصیلی را در سایت سیدا آموزش و پرورش ثبت نام کرده و نمون برگ ها را بررسی کنند.

مدیر مدرسه پس از بررسی های صورت گرفته برنامه امتحانی داوطلبان را با توجه به دروس انتخابیشان در اختیار آنها قرار می دهند و از داوطلبان میخواهند که در زمان تعیین شده در امتحانات شرکت کنند.

سخنی از مشاوران آویژه

اطلاع از سوابق تحصیلی، نحوه ایجاد سوابق تحصیلی و همچنین نحوه محاسبه آن باعث می شود که شما به راحتی بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور شرکت کنید. همچنین آشنایی با سوابق تحصیلی تاثیر گذار در کنکور سراسری و اخبار و اطلاعات مربوط به آن می تواند به شما کمک کند تا برای دریافت نتایج عالی در کنکور سراسری تلاش خود را کرده و بدانید برای کسب رتبه و تراز مناسب و مد نظر خود به چه اندازه به نمرات نهایی بالا و خوب احتیاج دارید. به دلیل اینکه امسال تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور قطعی بوده و به میزان چهل درصد است، پسی مهم است که شما علاوه بر کسب رتبه عالی در کنکور، در امتحانات نهایی نیز نمره مناسب و بالایی کسب کنید. اگر تراز کسب شده توسط شما در امتحانات هر درس از تراز همان درس در کنکور بالا تر باشد می تواند باعث شود که تراز نهایی شما از تراز کسب کرده در کنکور بهتر باشد. پس بسیار مهم است که به سوابق تحصیلی اهمیت داده و آن را جدی بگیرید.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

سوابق تحصیلی چیست؟ و شامل چه کسانی می شود؟

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید