رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد قم

رتبه های قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد قم

یکی از رشته های علوم تجربی که توجه بسیاری از داوطلبان را به خود جلب نموده است رشته پزشکی است. شاید پرسیدن این سوال که چرا پزشکی طرفداران بسیاری در بین دانش آموزان رشته علوم تجربی دارد، بسیار پیش پا افتاده باشد. زیرا اکثر افراد می دانند شغل پزشکی، از مشاغل پر پول و بسیار مهم در سطح جهان می باشد. مزایای رشته پزشکی یکی از عواملی است که باعث شده تعداد متقاضیان این رشته روند صعودی داشته باشد. بالا رفتن تعداد متقضیان رشته پزشکی می تواند دلیلی برای رقابت زیاد و محدودیت پذیرش در دانشگاه ها باشد. رسیدن به رشته پزشکی آسان نبوده و راه پر پیچ و خمی را خواهد داشت. این را می پذیریم که قبولی در رشته پزشکی طاقت فرسا و روندی بسیار سخت دارد. اما گروهی از داوطلبان علاقمند به رشته پزشکی، تمام تمرکز خود را به فارغ التحصیل شدن در این رشته گذاشته اند و توجهی به روزانه یا آزاد بودن دانشگاه محل تحصیل خود ندارند. شاید با خود فکر می کنند اگر پزشک شوند می توانند تمامی هزینه های صرف شده را در آینده جبران کنند. آنها ممکن است برای پرداخت هزینه نیز با مشکلاتی روبرو شوند اما اولویت و علاقه خود را فراموش نخواهند کرد و دانشگاه آزاد را برای تحصیل انتخاب می نمایند. یکی از روش هایی که میتوان بعد از مشاهده کارنامه اولیه کنکوربرای تخمین زدن شانس قبولی در رشته پزشکی انجام داد، مشاهده رتبه و تراز کسب شده خود و مقایسه با قبولی رتبه های سال های قبل است. کارشناسان مرکز مشاوره آویژه برای راحتی کار داوطلبان و علاقمندان به رشته پزشکی، لیستی از رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه قم سال قبل را در این مقاله ارائه داده اند. تا با بهره مندی از آن بتوانید انتخاب رشته درستی انجام دهید و در زمان اعلام نتایج نهایی به نتیجه مطلوب دست یابید و از پزشکان مطرح در جامعه شوید.

لیست قبولی رتبه های رشته پزشکی دانشگاه قم

درست است که قبولی رشته پزشکی در دانشگاه آزاد آسان تر از دانشگاه های روزانه است. اما رشته پزشکی از جمله رشته هایی است که متقاضی زیادی در دانشگاه های مختلف دارد. پس قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد نیز کار آسانی نیست. رتبه های قبولی سال قبل رشته پزشکی نشان می دهد که افراد با رتبه های مناسب توانسته اند قبولی در دانشگاه آزاد قم را کسب کنند. بنابراین به بررسی رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد قم، در سال گذشته می پردازیم. به یاد داشته باشید که نمی توان به طور قطع رتبه های قبولی در رشته پزشکی را پیش بینی کرد. اما اگر نگاهی به رتبه های قبولی در سال های قبل بیندازیم، حدودا می توانیم بفهمیم که با چه بازه ای از رتبه می توان به ادامه تحصیل رشته پزشکی در دانشگاه آزاد پرداخت.

در جدول زیر فهرستی شامل سهمیه مناطق و رتبه های قبولی را برای شما نگارش کرده ایم. تا با استفاده از آن بتوانید مدبرانه انتخاب رشته خود را انجام دهید و در نتیجه موفق به ادامه تحصیل رشته پزشکی در دانشگاه آزاد قم شوید.

سهمیه منطقهرتبه کشوریرتبه در منطقهمحل سکونتجنسیت توضیحات
منطقه 183552511تهرانپسر
منطقه 279233492قمپسر
89023919کرجدختر
93424101قمپسر
97224270قمپسر
98014304قمپسرواحد خودگردان
177117673قمپسر
منطقه 3134763673همداندختر
139843825اشتهارددختر
143473930اسلام آباد غربپسر

دانشگاه آزاد اسلامی قم

دانشگاه آزاد قم که در سال 1364 تاسیس شد، از آن دست مراکز آموزشی مطرح و جامع در سطح کشور است. محیط دنج و آرام، بدور از تنش و سر صدای شلوغی شهر، دارا بودن آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی، امکانات تحصیلی و رفاهی، سالن برگزاری همایش ها، خوابگاه دانشجویی و … محلی برای تعلیم و پرورش دانشجویانی است که گام های استواری جهت یادگیری بیشتر علوم و افزایش تخصص خود بر می دارند.

یکی از دانشکده های این مجموعه آموزشی، دانشکده علوم پزشکی است که پایه های آن در سال 1399 بنا گردید. در حال حاظر بیش از 1000 دانشجو در این دانشکده مشغول به تحصیل هستند و بیش از 5000 نفر نیز فارغ التحصیل شده اند. آنها بعد از طی کردن مراحل کسب علم، در رشته های تخصصی خود مشغول گردیده اند و دارای موقعیت های شغلی مهمی نیز می باشند.

دانشکده پزشکی، دانشگاه آزاد قم، دارای رشته های پرطرفدار و متنوعی همچون: مامایی، پرستاری، پزشک عمومی، روانشناسی بالینی یا علوم آزمایشگاهی است که در مقطع مختلف( کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکترا ) دانشجو می پذیرد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

راه های دسترسی به دانشکده پزشکی آزاد اسلامی قم

هر یک از داوطلبان می توانند بعد از مطالعه دفترچه انتخاب رشته تجربی، زمانی را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه و بررسی موقعیت مکانی و همچنین با توجه به علاقه خود در مورد محیط آموزشی این دانشکده، با صرف مقداری وقت به محل قرار گیری این دانشگاه رفته و از نزدیک این مرکز آموزشی را مشاهده کنند. برخی از داوطلبان نیز پس از انتخاب رشته تجربیو قبول شدن در این دانشگاه می توانند از طریق درگاه های زیر به راحتی به مجموعه آموزشی دسترسی پیدا کنند.

آدرس: قم -بلوار ۱۵ خرداد -امام‌ زاده شاه سید علی – دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم دانشکده علوم پزشکی

تلفن تماس: ۳۷۷۸۰۰۰۱-۰۲۵

برای قبولی در دانشگاه آزاد قم رشته پزشکی چه رتبه ای لازم است؟

سخنی از مشاوران آویژه

برای موفقیت در مسیرهای سخت و طاقت فرسا در هر مرحله از زندگی خود اگر مدبرانه و آگانه پیش برویم قطعا پیروز خواهیم شد. علاوه بر تلاش هایی که لازم است هریک از افراد در رسیدن به اهداف خود داشته باشند، جمع آوری اطلاعات مفید و بنیادی نیز شما را در رسیدن به آنچه در نظر دارید هدایت می کند. یکی از دغدغه های این روزها برای بعضی از افراد قبولی در کنکور سراسری و به دنبال آن پذیرفته شدن در رشته و دانشگاه مورد پسند خودشان است. تعداد بالایی از داوطلبان رشته علوم تجربی خواهان قبولی در رشته پزشکی هستند و در طول سال زمان زیادی را وقف مطالعه و تلاش نموده اند تا بتوانند در رشته پزشکی ادامه تحصیل بدهند. متقاضیان بعد از برگزار کردن آزمون طاقت فرسا کنکور سراسری باید به انتخاب رشته بپردازند و در این جاست که داشتن اطلاعات مفیدی همچون رتبه های قبولی سال های گذشته، کمک شایانی به افراد در این راستا می کند.

مشاوران مرکز مشاوره آویژه در این مقاله سعی داشته تا اطلاعات کافی و کاملی در اختیار داوطلبان قرار دهند. لیستی از قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی قم در این مقاله در پیش رو داوطلبان گذاشته شده است تا با استفاده از آن بتوانند با چالش هایی در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد قم که با ان روبرو هستند، مبارزه کرده و پس از آن با برقراری ارتباط با مشاوره انتخاب رشته سراسری، به خاسته قلبی خود برسند و به قبولی در رشته پزشکی دست یابند.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

رتبه های قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد قم

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/1/9

جمعه

1403/1/10

شنبه

1403/1/11

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید