استخدام بانک پارسیان 1403 | زمان ثبت نام آزمون استخدامی

استخدام بانک پارسیان

بانک پارسیان یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که از طریق برگزاری آزمون استخدامی نیروی مورد نیاز خودش را در سمت‌های مختلف جذب می‌کند.

علاقه‌مندان واجد شرایط برای کار در سمت‌های مختلف بانک پارسیان می‌توانند در زمان تعیین‌شده در این آزمون شرکت و شانس خودشان را برای استخدام و شروع فعالیت در این بانک امتحان کنند. این آزمون برای شعب متقاضی نیرو در استان‌های مختلف برگزار می‌شود.

در این پست برای این افراد از شرایط شرکت در آزمون استخدامی، دفترچه آزمون و مفاد آن، رشته و سمت‌های مختلفی که نیروی متخصص می‌پذیرند، طریقه ثبت نام، شرکت در مصاحبه و درکل تمام اطلاعاتی که برای شرکت در این آزمون نیاز دارید، خواهیم گفت.

لطفا اگر متقاضی استخدام بانک پارسیان 1403 هستید، این نکات را به‌خاطر بسپارید.

مراحل استخدام بانک پارسیان 1403

فرایند جذب داوطبین واجد شرایط در شعب مختلف بانک پارسیان از زمان انتشار فراخوان استخدام تا مرحله نهایی شامل چند گام مختلف است که باید به ترتیب طی شود.

 • ثبت نام در آزمون
 • شرکت در آزمون کتبی در تاریخ اعلام شده
 • شرکت در جلسه مصاحبه حضوری
 • انجام معاینات پزشکی و دریافت تائیدیه
 • موفقیت در دروره آموزش بدو خدمت
 • موفقیت در دوره‌های آموزشی ضروری
 • استخدام بانک پارسیان 1403

زمان برگزاری آزمون استخدامی 1403 بانک پارسیان

بهترین روش اطلاع دقیق از ازمون استخدامی و آخرین تغییرات آن سایت بانک پارسیان است. اگر شما هم یکی از علاقمندان ورود به سیستم بانکداری و استخدام در این حوزه هستید، بهتر است همیشه سایت بانک مورد نظرتان را بررسی کنید تا درصورت اعلام زمان ثبت نام آزمون به‌موقع از آن مطلع شوید.

همان‌طور که گفتیم بانک‌ها براساس نیاز به جذب نیرو در سمت‌های مختلف خود اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می‌کنند. بنابراین زمان و فواصل برگزاری آزمون و تعداد آن‌ها براساس نیاز شعب مختلف در شهرهای مختلف متغییر است.

زمان برگزاری آزمون استخدامی 1403 بانک پارسیان

بانک پارسیان هم از همین قاعده پیروی می‌کند. برای استخدام بانک پارسیان 1403 باید در آزمون کتبی و مصاحبه شرکت کنید و در صورت قبولی در هر دو مرحله آزمون و مصاحبه واجد شرایط استخدام خواهید بود. در ادامه می‌توانید جدول زمان‌بندی آزمون استخدامی 1403 را مشاهده کنید.

 

تاریخ‌های مهم آزمون بانک پارسیانزمانبندی آزمون دوره گذشتهزمانبندی آزمون استخدامی 1403
تاریخ ثبت نام23 تا 29 خردادتا 21 شهریور
تاریخ تمدید مهلت ثبت ناماعلام نشدهاعلام نشده
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون18 تیراعلام نشده
تاریخ برگزاری آزمون کتبی23 تیراعلام نشده
تاریخ اعلام نتایجنیمه دوم مرداداعلام نشده
تاریخ ارسال مدارک30 مرداداعلام نشده

 

تاریخ ثبت‌نام استخدام بانک پارسیان 1403 اعلام شده براساس اطلاعیه‌ای است که در دوره گذشته اعلام شده و همچنان آخرین تغییرات و زمان دقیق ثبت‌نام و برگزاری آزمون مشخص نیست.

دفترچه آزمون استخدامی بانک پارسیان

قبل از برگزاری هر دوره آزمون استخدامی دفترچه‌ای منتشر می‌شود که اطلاعات و جزئیات مربوط به آزمون مانند زمان برگزاری، آخرین شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام، مدارک مورد نیاز، شرایط برگزاری و به‌طورکلی تمام نکات مربوط به فراخوان استخدام بانک پارسیان را در بر می‌گیرد.

برای شرکت در آزمون استخدام بانک پارسیان 1403 هم باید منتظر باشید تا دفترچه آزمون منتشر شود. این دفترچه در زمان اعلام ثبت ‌نام برای شرکت در آزمون استخدامی در سایت منتشر می‌شود و می‌توانید تمام شرایط و تغییرات سال جدید را در آن مطالعه کنید.

ضوابط و شرایط استخدام بانک پارسیان 1403

برای شرکت در آزمون استخدامی بانک پارسیان باید واجد شرایط عمومی و اختصاصی این بانک باشید. این شرایط و آخرین تغییرات آن را هم می‌توانید از سایت رسمی آزمون بررسی کنید.

پونزشرایط کلی شرکت در آزمون و استخدام بانک پارسیان شامل این موارد است:

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط عمومی استخدام بانک پارسیان

 • متقاضی باید تابعیت جمهوری اسلامی ایران را داشته باشد؛
 • متقاضی باید به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور معتقد باشد؛
 • برخورداری از سلامت جسمی و روانی متناسب با رده شغلی مد نظر بانک
 • عدم داشتن سوابق کیفری و سوء پیشینه
 • دارابودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت برای متقاضیان آقا
 • بومی و ساکن شهر مورد تقاضا (حداقل طی 5 سال اخیر)

سهمیه ایثارگران برای آزمون استخدامی بانک پارسیان

شرایط اختصاصی استخدام بانک پارسیان

 • مدرک فارغ‌الحصیلان رشته حقوق باید کارشناسی یا کارشناسی ارشد باشد؛
 • حداقل معدل در مقاطع مختلف تحصیلات دانشگاهی 15 است؛
 • حداکثر سن مجاز برای استخدام در این بانک برای خانم‌ها 26 سال و برای آقایان 28 سال است؛
 • متقاضیان رشته حسابداری باید در یکی از گروه‌های مالی یا حسابرسی باشند؛
 • گرایش فارغ‌التحصیلان رشته مدیریت یکی از گرایش‌های امور بانکی، مالی، بازرگانی و صنعتی یا کارآفرینی باشد؛
 • گرایش رشته‌های علوم اقتصاد یکی از گرایش‌های صنعتی یا بازرگانی، بانکداری و پول یا نظری باشد.

همچنین باید بدانید که خانواده‌های شهدا، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و… از برای استخدام در بانک پارسیان اولویت دارند. اگر واجد این شرایط هستید می‌توانید در این آزمون استهدامی شرکت کنید.

سهمیه ایثارگران برای آزمون استخدامی بانک پارسیان 1403

همان‌طور که اشاره کردیم، اولویت استخدام بانک پارسیان با خانواده‌های ایثارگران یعنی خانواده‌های محترم آزادگان، شاهد و جانبازان است و این افراد درصورت موفقیت در آزمون شانس پذیرش بیشتری نسبت به سایر متقاضیان خواهند داشت.

به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم در حین ثبت نام برای آزمون استخدام بانک پارسیان قسمت مربوط به ارائه مدارک مبنی‌بر واجد شرایط بودن برای دریافت این سهمیه را با دقت پر کنید.

جزئیات این سهمیه در صورت نیاز در دفترچه آزمون قید می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات بیشتر را از طریق دفترچه و در قسمت شرایط پذیرش مطالعه کنید.

افراد مشمول دریافت این سهمیه عموما جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان محترم شهدا، همسر و فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر از آن، همسر و فرزندان آزادگانی که بیشتر از یک‌سال اثارت دارند، خواهد و برادر شهدا هستند. همچنین عموما رزمندگان و همسر و فرزندان آن‌ها، فرزندان جانبازان زیر 25 سال و آزادگان با اسارت کمتر از یکسال هم در اولویت دوم هستند.

بااین‌حال همان‌طور که گفته شد جزئیات بیشتر و دقیق‌تر سال 1403 را می‌توانید از دفترچه آزمون مطالعه کنید.

رشته‌های متقاضی استخدام نیرو بانک پارسیان در 1403

در فراخوان استخدام نیرو علاوه‌بر شرایط عمومی و اختصاصی باید به رشته‌هایی که برای آزمون اعلام شده‌اند هم دقت کنید. این رشته‌ها براساس نیاز شعب مختلف و کمبود نیاز انسانی آن‌ها اعلام می‌شود.

بانک پارسیان برای جذب نیرو در شعب مختلف به فارق‌التحصیلان رشته‌های مدیریت و باگرایش‌های مرتبط مالی، گرایش بازرگانی، صنعتی، امور بانکی و کارآفرینی نیاز دارد و همچنین گرایش‌های مالی و حسابرسی رشته حسابداری، گرایش‌های نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری رشته اقتصاد و حقوق قضایی هم در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌های مورد نیاز بانک هستند.

توصیه می‌شود شرایط شغلی و تحصیلی اعلام‌شده را قبل از ثبت نام با دقت مطالعه کنید. چراکه شرایط شغلی برای داوطلبین متفاوت است. آخرین تغییرات رشته‌های آزمون استخدام بانک پارسیان 1403 را می‌توانید از دفترچه آزمون مطالعه کنید.

رشته‌های متقاضی استخدام نیرو بانک پارسیان

پونزدر ادامه تعدادی دیگر از این رشته‌ها را مشاهده می‌کنید:

 • بانکداری و یا مدیریت امور بانکی
 • گرایش‌های مختلف رشته حسابداری و حسابرسی
 • رشته‌های ریاضیات و آمار
 • گرایش‌های رشته مدیریت
 • رشته کامپیوتر
 • رشته‌های مالی
 • گرایش‌های مربوط به علوم اقتصادی
 • رشته حقوق
 • رشته مدیریت کسب و کار
 • فارق‌التحصیلان لیسانس و فوق لیسانس زبان انگلیسی جهت استخدام در شعب ارزی بانک پارسیان

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان

برای شرکت در آزمون استخدامی بانک پارسیان علاوه‌بر پرکردن فرم تقاضای شرکت در آزمون باید مدارک اعلام‌شده را هم در همان سایت بارگذاری کنید.

در مراحل بعدی مثل شرکت در آزمون حضوری و تقاضای استخدام هم ممکن است نیاز به بارگذاری مدارک دیگری باشد. در مرحله ثبت نام آزمون اولیه مشخصات فردی، اطلاعات تحصیلی، آدرس و شماره تماس متقاضی در کنار تکمیل فرم اینترنتی لازم است.

توصیه می‌شود اسکن باکیفیت و خوانایی این مدارک را از قبل تهیه کنید تا در هنگام ثبت نام با مشکلی مواجه نشوید.

 • فایل عکس پرسنلی اسکن شده 4*3 واضح و رنگی متقاضی
 • اسکن تمام صفحات شناسنامه متقاضی
 • اسکن پشت و روی کارت ملی متقاضی
 • فایل تصویر کارت پایان خدمت و یا فایل اسکن کارت معافیت دائم قانونی برای متقاضیان آقا
 • فایل اسکن تصویر آخرین مدرک تحصیلی متقاضی
 • فایل مدارک اثبات بومی‌بودن متقاضی شرکت در آزمون مانند اجاره نامه و یا سند محل سکونت که به نام متقاضی باشد
 • مدارک بیمه شاغلین در بخش‌های مختلف سیستم بانکی
 • گواهی اشتغال به‌کار در سمت‌های بانکی در دوران خدمت

روش ثبت نام در آزمون استخدامی بانک پارسیان 1403

ثبت نام بانک پارسیان بعد از اعلام آزمون و به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود. همان‌طورکه گفتیم فواصل و تعداد برگزاری این آزمون براساس نیاز شعب مختلف بانک پارسیان متغییر است.

تا جایی‌که اعلام شده است در سال 1403 هم ثبت نام این آزمون به‌صورت غیر حضوری خواهد بود. متقاضیان استخدام بانک پارسیان 1403 باید قبل از هر اقدامی به سایت بانک پارسیان به آدرس https://parsian-bank.ir/ مراجعه کنند تا از آخرین تغییرات آزمون، شرایط و ضوابط آن و مدارک مورد نیاز باخبر شوند.

بعد از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی این بانک اگر واجد شرایط شرکت در این آزمون استخدامی هستید، ثبت نام خودتان را نهایی کنید.

برای ثبت نام در این آزمون در همین سایت اطلاعیه فراخوان ثبت نام را خواهید دید و از طریق همین اطلاعیه می‌توانید سایر مراحل را انجام دهید.

مرحله اول: ابتدا از لینک اعلام‌شده وارد سامانه ثبت نام شوید.

مرحله دوم: بعد از ورود به سامانه صفحه‌ای را مشاهده می‌کنید که مطابق عکس مربوط به اطلاعات فردی متقاضی است. دقت کنید که این قسمت باید با حوصله و بدون اشکال پر شود.

همچنین باید به شرایط سنی اعلام شده در ضوابط بانک پارسیان دقت کنید، برای شرکت در آزمون استخدام بانک پارسیان 1403 مطابق دوره‌های قبلی حداکثر مجاز سن آقایان 27 سال و خانوم‌ها 26 سال است. در غیر این‌صورت شما مجاز به شرکت در آزمون نخواهید بود.

1

 

 

مرحله سوم: در این مرحله باید شرایط ایثارگری، خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان را مشخص کنید. دقت داشته باشید که این گروه‌ها در اولویت استخدام بانک پارسیان قرار دارند.

 

 

مرحله چهارم: این مرحله مربوط به اطلاعات تحصیلی متقاضی است. همان‌طورکه در عکس واضح است در این قسمت باید اطلاعات تحصیلی خودتان را خیلی دقیق وارد کنید. دقت شود که برای معدل در دوکار مجزا باید عدد صحیح معدل و در کادر بعدی عدد اعشار را وارد کنید. همان‌طور که گفتیم حداقل معدل مجاز برای شرکت در آزمون استخدام بانک پارسیان 15 است.

 

مرحله پنجم : در این مرحله باید اطلاعات مربوط به سکونت را وارد کنید. این اطلاعات باید به دقت پر شوند. همچنین باید توجه داشته باشید طبق ضوابط بانک پارسیان اقامت حداقل 5 سال درشهری که برای استخدام در آن اقدام می‌کنید الزامی است.

 

مرحله ششم: در این قسمت باید تصویر عکس پرسنلی خودتان را بارگزاری کنید. این عکس با زمینه روشن و در قطع 4*3 باشد. همچنین فرمت عکس پرسنلی برای بارگزاری در سایت باید JPG باشد.

در دفترچه ضوابط ثبت نام ازمون استخدام بانک پارسیان 1403 می‌توانید این مراحل را به دقت مطالعه کنید تا دچار اشتباه نشوید.

باید توجه داشته باشید که هرگونه مغایرت اطلاعات داده شده با اصل اطلاعات باعث می‌شود شما از ادامه مراحل استخدام بانک پارسیان منع شوید. حتی اگر در هر دو آزمون موفق شده باشید، درصورت درست‌نبودن اطلاعات، استخدام نخواهید شد. پس لازم است قبل از اقدام برای ثبت نام تمام وابط را مطالعه کنید تا خطایی رخ ندهد.

 

مرحله هفتم: در این قسمت باید هزینه آزمون موردنظر را پرداخت کنید. در دوره قبلی یعنی آزمون استخدام بانک پارسیان 1402 هزینه شرکت در آزمون 120 هزارتومان بوده است. این مبلغ را واریز کرده و ثبت نامتان را با موفقیت به پایان برسانید.

اگر همه موارد را مطابق با این اطلاعات پیش برده باشید باید یک شماره پرونده و یک کد رهگیری دریافت کرده باشید. هر دو کد را برای مراحل بعدی به‌خاطر بسپارید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک پارسیان 1304

با وجود انجام مراحل ثبت نام در سایت آزمون، مجوز ورود شما به جلسه ازمون استخدامی، ارائه کارت ورود به جلسه آزمون است. عموما دو یا سه روز قبل از برگزاری آزمون، لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در سایت ثبت نام اعلام می‌شود.

از طریق این لیست کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کرده و بعد از بررسی صحت اطلاعات درج شده روی کارت آن را دریافت کرده و پرینت بگیرید. در روز آزمون باید حتما این کارت را با یک مدرک شناسایی معتبر که ثابت می‌کند کارت متعلق به شماست را همراه داشته باشید.

مرحله مصاحبه حضوری آزمون بانک پارسیان

پس‌از قبولی در آزمون کتبی مرحله اول، درصورتی‌که واجد سایر شرایط باشید، به آزمون حضوری و مصاحبه دعوت می‌شوید. برای استخدام بانک پارسیان باید علاوه‌بر آزمون مرحله اول در این مرحله هم به حد نصاب نمره قبولی برسید.

زمان برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی بانک پارسیان بعد از اعلام نتایج مرحله اول و از طریق سایت آزمون اعلام می‌شود. بنابراین باید تا آن زمان منتظر بمانید. نکته‌ای که نباید فراموش کنید این است که زمان مصاحبه آزمون قابل تمدید نیست و درصورتی‌که این جلسه را از دست بدهید، امکان مجددی برای شما وجود ندارد.

نکاتی که باید در مورد شرکت در این آزمون رعایت کنید

به‌طور خلاصه موفقیت در آزمون و رسیدن به مرحله استخدام بانک پارسیان 1403 هم مانند سالیان گذشته مستلزم رعایت نکاتی است که در ادامه به‌طور خلاصه به آن‌ها اشاره شده است.

مرحله مصاحبه حضوری آزمون بانک پارسیان

پونزبهتر است این نکات را به‌خاطر داشته باشید تا بعدا در مسیر آزمون دچار مشکل نشوید:

 • برای دعوت به مصاحبه ازمون استخدامی باید واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام‌شده باشید؛
 • اولویت استخدام با کسانی است که سوابق شغلی مرتبط دارند؛
 • درصورتی‌که بدون رعایت شرایط و ضوابط اعلام‌شده در دفترچه، در آزمون عملی یا مصاحبه موفق به کسب حد نصاب قبولی شده باشید و مشخص شود که شما شرایط لازم را ندارید از ادامه مراحل آزمون و استخدام و یا از ادامه اشتغال به کار منع خواهید شد. دراین شرایط متقاضی استخدام حق اعتراض ندارد؛
 • برای استخدام در بانک پارسیان علاوه‌بر دو مرحله آزمون باید تمام مراحل بعدی را هم با موفقیت پشت سر بگذارید. از گواهی پزشکی و دریافت گواهی عدم سوء پیشینه تا پایان خدمت و کسب امتیازهای لازم در آموزش حین کار و دوره‌های تخصصی که پیشتر به آن‌ها اشاره کردیم؛
 • آخرین و دقیق‌ترین اطلاعیه‌ها و هرگونه تغییرات در شرایط پذیرش یا زمان برگزاری آزمون و ثبت نام را تنها از سایت بانک پارسیان پیگیری کنید؛
 • مانند هر آزمون دیگری متقاضی باید کد رهگیری و شماره پرونده‌ای که در هنگام ثبت نام دریافت می‌کند را تا اتمام مراحل استخدام در نزد خود نگه‌داری کند؛
 • پذیرفته‌شدگان در آزمون اولیه برای شرکت در مصاحبه باید مدارکی ارائه دهند که ثابت می‌کند متقاضی حداقل 5 سال اخیر را در شهر انتخابی ساکن بوده است.

منابع مطالعه برای آزمون استخدامی بانک پارسیان

بر اساس سوالات مطرح‌شده در دوره‌های گذشته این آزمون و به‌طورکلی آزمون‌های استخدامی کشور و منابعی که در سایت‌های رسمی برای ازمون‌‌های مختلف استخدامی معرفی شده است، مطالعه چند منبع را پیشنهاد می‌کنیم. تسلط به این موضوعات در رسیدن به نمره قبولی این آزمون به شما کمک می‌کند.

 • کتاب آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی، گزینش عقیدتی و سیاسی که ویژه استخدام‌های دولتی و خصوصی است.
 • نمونه سوالات آزمون‌های استخدامی سازمان‌ها و بانک‌ها
 • سوالات مربوط به مصاحبه تخصصی و روانشناسی

همچنین شما می‌توانید به‌راحتی جزوات و کتب افرادی که در دوره گذشته این آزمون نمرات قبولی را کسب کرده‌اند را پیدا کرده و مطالعه کنید.

مفاد آزمون استخدام بانک پارسیان

مفاد آزمون عموما در تمام دوره‌ها و بین تمام بانک‌ها تا حدود زیادی مشترک است. این آزمون شامل اطلاعات عمومی بانکی، معارف و احکام اسلامی، هوش و استعداد تحصیلی، آشنایی با کامپیوتر در سطح ICDL ، نگارش و ادبیات فارسی و همینطور زبان انگلیسی است.

شهرهای محل برگزاری آزمون جهت به کارگیری نیروی انسانی

دقت داشته باشید که لیست اسامی شهرها براساس آزمون مرحله قبل نوشته شده است. لازم است متقاضی لیست دقیق شهرهای محل برگزاری آزمون استخدامی بانک پارسیان 1403 را مجددا از دفترچه این دوره مطالعه کند تا درصورت تغییرات از آن مطلع شود.

محل آزمونشهرستان
تهرانتهران
کرج
شهریار
شهرقدس و ملارد
رباط کریم و اسلامشهر
هشتگرد
سمنان
شاهرود
ساوه
قم
اراک
مشهدبجنورد
زاهدانزابل
زاهدان
تبریزمهاباد
خوی
اهوازاهواز
آبادان
ماهشهر
دهدشت
شیرازبرازجان
بوشهر
مرودشت
کازرون
کرمانکرمان
بندرعباس
سیرجان
تهران/مشهد/زاهدان/تبریز/اهواز/شیراز/کرمانکیش

 

اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک پارسیان 1403

تاریخ اعلام نتایج اولیه آزمون برای استخدام بانک پارسیان در دوره‌های گذشته به نیمه دوم مرداد برمی‌گردد. اعلام نتایج این آزمون عموما در دو مرحله یکی بعد از آزمون کتبی و یکی بعد از انجام مصاحبه و برای اعلام نتایج نهایی است.

در زمان اعلام نتایج شرکت‌کنندگان در آزمون می‌توانند به سایت اعلام شده مراجعه کنند و با واردکردن اطلاعات شخصی و کد رهگیری که در زمان ثبت نام آزمون دریافت می‌کنند، نتایج آزمون خود را مشاهده کنند.

زمان اعلام نتایج اولیه عموما یک ماه بعد از برگزاری آزمون کتبی است و حدود سه ماه بعد از برگزاری مصاحبه نتایج نهایی آزمون اعلام می‌شود.

درصورت قبولی در این مرحله همان‌طور که گفتیم باید وارد سایر مراحل استخدام بانک پارسیان مانند گواهی پزشکی، سوء پیشینه و.. شوید. درصورت موفقیت در این مراحل و کسب امتیاز لازم از دوره آموزشی تعیین‌شده می‌توانید با موفقیت در این بانک استخدام شوید.

در نتیجه اگر به شرکت در آزمون استخدامی سال 1403 بانک پارسیان علاقه‌مند هستید و شرایط لازم را هم دارید باید منتظر اطلاعیه استخدام نیرو در سایت رسمی بانک پارسیان باشید و سپس طبق مراحل گفته شده در این مقاله پیش بروید.

استخدام بانک پارسیان 1403 با آویژه

آزمون استخدامی بانک پارسیان دو مرحله‌ای است. در صورت قبولی در این مراحل همان‌طور که اشاره کردیم باید وارد سایر مراحل استخدام بانک پارسیان مانند گواهی پزشکی، سوء پیشینه و.. شوید.

درصورت موفقیت در این مراحل و کسب امتیاز لازم از دوره آموزشی تعیین‌شده، می‌توانید با موفقیت در این بانک استخدام شوید. در نتیجه اگر به شرکت در آزمون استخدام بانک پارسیان سال 1403 علاقه‌مند هستید و شرایط لازم را هم دارید باید منتظر اطلاعیه استخدام نیرو در سایت رسمی بانک پارسیان باشید و سپس طبق مراحل گفته شده در این مقاله پیش بروید.

با رعایت این نکات می‌توانید عضوی از خانواده پارسیان در سال جدید باشید.

سوالات متداول

سوال علامتتاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی بانک پارسیان چه تاریخی است؟

باید منتظر اعلام فراخوان جذب نیروی بانک پارسیان باشید. آخرین اخبار را می‌توانید از سایت بانک پارسیان پیگیری کنید.

سوال علامتآیا شرکت استخدام در بانک پارسیان شرط سنی خاصی دارد؟

بله؛ برای شرکت در این آزمون و استخدام در بانک باید شرط حداکثر سنی خانم‌ها 26 سال و آقایان 28 سال را رعایت کنید.

سوال علامتبرای شرکت در آزمون استخدام بانک پارسیان چه مدارک تحصیلی قابل قبول است؟

این موضوع بسته به موقعیت شغلی که بانک برای آن درخواست جذب نیرو دارد و شهر مورد تقاضای شما متفاوت است. بااین‌حال فارغ‌التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته حقوق یا رشته‌های مرتبط با بانکداری شانس بیشتری دارند.

سوال علامتمحل برگزاری آزمون استخدامی بانک پارسیان کجاست؟

این آزمون در هر دوره ممکن است برای استخدام و جذب نیروی برخی از استان‌ها برگزار شود و در هر استان هم با توجه به تعداد شرکت‌کنندگان ممکن است چند حوزه مختلف درنظر گرفته شود.

سوال علامتآزمون استخدامی بانک پارسیان چندبار درسال برگزار می‌شود؟

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، این آزمون باتوجه به اعلام نیاز شعب مختلف ممکن است یک یا چندبار در سال برگزار شود.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

استخدام بانک پارسیان 1403 | زمان ثبت نام آزمون استخدامی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/4/29

شنبه

1403/4/30

یکشنبه

1403/4/31

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید