اخذ امریه سربازی سازمان بازرسی کل کشور|شرایط، ضوابط و مدارک لازم

امریه سربازی سازمان بازرسی کل کشور چه شرایطی دارد؟

امریه سربازی سازمان بازرسی کل کشور یکی دیگر از مواردی میباشد که شما میتوانید برای نگذراندن دوران خدمت سربازی خود در پادگان های نظامی به آن فکر کنید. همانطور که میدانید سرباز امریه فردی است که در یک ارگان دولتی مانند یک کارمند در ساعات کاری مشغول به کار میشود و بجای لباس فرم سربازی لباس شخصی مناسب میپوشد. البته تمام شرایط سرباز امریه مانند یک کارمند عادی نخواهد بود که در این زمینه میتوان به مسئله مرخصی و حقوق اشاره کرد. سازمان بازرسی کل کشور یکی از نهادهای وابسته به قوه قضاییه میباشد که سعی دارد بخشی از نیروی انسانی خود را از طریق جذب کارمندان امریه تامین کند از این رو هر ساله تعداد ظرفیت خود برای پذیرش سرباز امریه به سازمان وظیفه عمومی اعلام میکند.

به طور کل هر ارگان دولتی که امریه خدمت سربازی را در روال کار خود دارد طبیعتا علاوه بر مقررات عمومی ، شرایط، قوانین و دستور عمل خاص خود را نیز دارد که فرد باید پیش از اقدام به ثبت نام اطلاعات لازم را از آن ها کسب کند. امریه سازمان بازرسی کل کشور نیز به همین صورت میباشد و شرایط مخصوص به خود را برای جذب شما به عنوان یک سرباز امریه خواهد داشت. مرکز مشاوره آویژه یکی از بهترین گزینه هایی میباشد که میتواند راهنمای قابل اعتمادی برای شما در این زمینه باشد. این مرکز کمک خواهند کرد به اطلاعات لازم در مورد شرایط ثبت نام، مدارک مورد نیاز، مراحل ثبت نام، قوانین موجود و هر آنچه که لازم است در خصوص امریه سربازی سازمان بازرسی کشور بدانید را به دست آورید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط دریافت امریه در سازمان بازرسی کل کشور چگونه است؟

شرایط امریه برای سازمان بازرسی کل کشور علاوه بر شرایط عمومی پذیرش سرباز امریه در کل ارگان های دولتی شامل موارد ویژه دیگری نیز میباشد.

اولویت پدیرش سازمان بازرسی کل کشور

به طور کل اولویت پذیرش امریه برای افرادی میباشد که یکی از شرایط تاهل، سرپرست خانواده، نخبگان و استعدادهای برتر، قاریان و حافظان قرآن، افراد معاف از رزم، افراد تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی را داشته باشند. البته احتمال پذیرش برای افرادی که این شرایط را نداشته باشند نیز وجود دارد و تنها مسئله این است که آیا کسی در کنار شما قرار است مقایسه شود یا خیر.

شرای خاص پدیرش سازمان بازرسی کل کشور

در رابطه با امریه در هر ارگانی شرایط خاصی وجود دارد که شما موظف به پذیرش آن ها خواهید بود. شرایط امریه برای سازمان بازرسی کل کشور نیز در مواردی تخصصی خواهند شد.

داشتن مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر با حداقل معدل 15 در یکی از رشته های (امور مالی و حسابداری، گمرک، بیمه، فناوری اطلاعات، حقوق، امور بانکی، امور مالیاتی، عمران) از جمله این شرایط میباشند.

البته در خصوص این رشته ها باید دید که واحد مورد نظر شما به چه گرایشی نیازمند است. به این نکته نیز باید توجه داشت که برخی از ارگان ها تنها در صورت داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی امریه میپذیرند اما نهادی مانند محیط زیست حتی با مدرک دیپلم نیز امریه پذیرش میکند و این مسئله به نحوه فعالیت آن نهاد و حوزه عملکرد آن بستگی دارد که تا چه اندازه به نیروی متخصص و علمی نیازمند است.

چگونه امریه سربازی سازمان بازرسی کل کشور بگیریم؟

لیست سازمان ها و ارگانهای امریه گیر خدمت سربازی

در لیست زیر به برخی از سازمان های امریه گیر اشاره شده است. برای آگاهی بیشتر در مورد هر سازمان بر روی لینک مربوطه در جدول لطفا کلیک کنید.

سازمان ها یا وزارتخانه امریه گیرسازمان ها یا وزارتخانه امریه گیر
امریه وزارت نیروامریه سرباز معلم
امریه نیروهای مسلحامریه وزارت نیرو
امریه سازمان انرژی اتمیامریه بنیاد شهید و امور ایثارگران
امریه وزارت دفاعامریه وزارت بهداشت
امریه شرکت های دانش بنیانامریه وزارت صنعت، معدن، تجارت
امریه وزارت نفت و شرکت گازامریه جهاد کشاورزی
امریه وزارت راه و شهرسازیامریه سازمان ملی استاندارد
امریه قوه قضاییهامریه اداره اوقاف
امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامیامریه وزارت علوم و تحقیقات
امریه سربازی اداره برقاامریه سازمان بهزیستی
امریه کمیته امداد امام خمینیامریه وزارت اقتصاد و دارایی
امریه وزارت ورزش و جوانانامریه استانداری ها
امریه نهاد ریاست جمهوریامریه سربازی شهرداری ها

مدارک لازم برای دریافت امریه سربازی سازمان بازرسی کل کشور چیست؟

مدارک امریه سازمان بازرسی کل کشور همانند سایر ارگان هایی که امریه میپذیرند دارای موارد مشابه میباشد اما باید بدانید که هر ارگان با توجه به حیطه کاری خود و قوانین جاری در روال کاری آن ممکن است مدارکی را از شما درخواست کند که در ارگان دیگر اهمیت نداشته باشد. برای مثال زمانی که سازمان بازرسی کل کشور برای پذیرش امریه شرایطی مانند مدرک کارشناسی ارشد به بالا را دارد طبیعتا گواهی فارغ التحصیلی از مدارک لازم برای ارائه خواهد بود اما درمقابل ارائه چنین مدرکی برای متقاضیان امریه سازمان محیط زیست لازم نمیباشد از این رو مدارک امریه سازمان بازرسی کل کشور شامل کپی کارت ملی و شناسنامه، یک قطعه عکس پرسنلی، رزومه تحصیلی، فرم اطلاعات شخصی، فرم درخواست امریه و. . . میباشد.

اگر شما متقاضی امریه سازمان بازرسی کل کشور هستید بهترین راهکار این است که تمام اطلاعات مهم در خصوص شرایط، مدارک و مراحل ثبت نام را کسب کنید. البته لازم است حداقل یکبار به صورت حضوری به ارگان و واحد مورد نظر خود مراجعه کنید تا جزییات دقیق تری را به دست آورید چراکه ممکن است برخی قوانین و شرایط نانوشته وجود داشته باشد که تنها از طریق پرسش از مسئول کارگزینی بتوانید از آن ها آگاهی پیدا کنید.

پذیرش امریه سربازی سازمان بازرسی کل کشور چه مراحلی دارد؟

مراحل پذیرش امریه سربازی سازمان بازرسی کل کشور نیز مانند سایر ارگان ها مراحل مشترک دارد البته تفاوت هایی نیز ممکن است در این میان وجود داشته باشد.

  • از آن جایی که پذیرش در این سازمان وابسته به داشتن مدارک دانشگاهی میباشد از این رو تسویه حساب با دانشگاه و اخذ گواهی و مدارک تحصیلی اولین مرحله برای پذیرش میباشد.
  • در مرحله بعد متقاضیان باید مدارک و مشخصات خود را در صفحه مربوط به ثبت نام خود سازمان بازرسی آپلود کنند.
  • پس از بررسی فرم ثبت نام شما در صورت واجد شرایط بودن و عدم مشکل در مدارک ارسالی شما، از طرف سازمان برای انجام مراحل پذیرش امریه سازمان بازرسی کل کشور به صورت حضوری و انجام مصاحبه، از طریق پیامک از شما دعوت به عمل خواهد آمد.

لازم به ذکر است که به هیچ عنوان نباید برای اطلاع از نتیجه ثبت نام خود به سازمان مراجعه کنید یا تماس تلفنی برقرار کنید. اگر در آپلود مدارک شما مشکل جزئی و قابل حلی وجود داشته باشد مسئولین پذیرش امریه رسیدگی خواهند کرد.

نظام وظیفه

ثبت نام امریه سربازی سازمان بازرسی کل کشور چگونه است؟

ثبت نام امریه سازمان بازرسی کل کشور را میتوانید با پر کردن فرم پذیرش و آپلود مدارک خود در صفحه مربوط به استخدام امریه این سازمان انجام دهید. شما باید توجه داشته باشید که ضمن داشتن شرایط ذکر شده نباید غیبت از خدمت داشته باشید و فرم اعزام به سازمان وظیفه عمومی ارسال نکرده باشید. اگر شما همزمان با ثبت نام امریه سازمان بازرسی کل کشور در نهاد و ارگان دیگری نیز ثبت نام کنید هر دو ثبت نام شما لغو خواهد شد و به هیچ عنوان قابل پذیرش نمیباشد. در مورد کسری خدمت نیز باید بدانید که طول خدمت به عنوان امریه 24 ماه کامل است و نهایتا دو ماه از کسری خدمت شما قابل قبول است.

با ثبت نام در این ارگان شما موظف به رفتار مانند یک کارمند هستید که باید در ساعات کاری با رعایت قوانین فعالیت کند اما حقوق شما تنها کمی بیشتر از حقوق یک سرباز عادی خواهد بود. باید توجه داشته باشید که استخدام و اعزام این سازمان چه زمانی است و سه ماه قبل از آن مراحل اولیه ثبت نام یعنی ارسال رزومه تحصیلی و درخواست پذیرش خود را انجام دهید.

میزان سهمیه امریه سازمان بازرسی کل کشور

سهمیه امریه سربازی سازمان بازرسی کل کشور برای افرادی خواهد بود که مدرک دانشگاهی کارشناسی ارشد به بالا را در رشته ها و گرایش های مورد نیاز سازمان داشته باشند. اینکه این سازمان هر ساله چه تعداد سهمیه داشته باشد از طرف این سازمان به سازمان وظیفه عمومی ابلاغ خواهد شد اما معمولا پذیرش سرباز امریه ظرفیت محدودی دارد و اولویت با افرادی خواهد بود که ضمن داشتن شرایط اولیه سریع تر ثبت نام خود را انجام داده باشند.

افرادی که از سهمیه امریه سازمان بازرسی کل کشور برخوردار هستند و ثبت نام آن ها با موفقیت انجام گرفته است باید بدانند که در هر صورت پس از اتمام دوران امریه این سازمان تعهدی نسبت به جذب و استخدام آن ها به صورت رسمی ندارد. البته در برخی از ارگان ها امتیازهایی در مورد سربازان امریه برای استخدام وجود دارد اما به طور کلی پذیرش در امریه به منزله استخدامی دائم نمیباشد. برای اطلاع از جزئیات سهمیه امریه این سازمان میتوانید از مشاوره نظام وظیفه استفاده کنید تا در هنگام ثبت نام با مسئله غیر منتظره ای مواجه نشوید.

امریه سربازی سازمان بازرسی کل کشور چگونه است؟

سوالات متداول

شرط پذیرش امریه سربازی سازمان بازرسی کل کشور چه چیزهایی میباشد؟

داشتن مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر با حداقل معدل 15 در یکی از رشته های (امور مالی و حسابداری، گمرک، بیمه، فناوری اطلاعات، حقوق، امور بانکی، امور مالیاتی، عمران) از جمله این شرایط میباشند.

مدارک مورد نیاز امریه سربازی سازمان بازرسی کل کشور چه چیزهایی هستند؟

مدارک امریه سازمان بازرسی کل کشور شامل کپی کارت ملی و شناسنامه، یک قطعه عکس پرسنلی، رزومه تحصیلی، فرم اطلاعات شخصی، فرم درخواست امریه و. . . میباشد.

ثبت نام امریه سازمان بازرسی کل کشور چگونه است؟

ثبت نام امریه سازمان بازرسی کل کشور را میتوانید با پر کردن فرم پذیرش و آپلود مدراک خود در صفحه مربوط به استخدام امریه این سازمان انجام دهید.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره آویژه

هدف مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات خدمت سربازی و افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستامرکز مشاوره نظام وظیفه آویژهخدمات متنوعی را در زمینهمشاوره امریه خدمت سربازیبه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

اخذ امریه سربازی سازمان بازرسی کل کشور|شرایط، ضوابط و مدارک لازم

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/3/25

شنبه

1403/3/26

یکشنبه

1403/3/27

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید