امریه شهرک های صنعتی استان ها دارای چه شرایط و مدارکی است؟

امریه شهرک های صنعتی چه شرایطی دارد؟

امریه شهرک های صنعتی استان چگونه انجام میشود؟

امریه شهرک های صنعتی استان یکی از ارگان های امریه دهنده در کشور میباشد که جوانان ایرانی فرصتی پیدا کرده اند که از انواع امریه ها به خصوص امریه شهرک های صنعتی استفاده کنند و 2 سال خدمت سربازی را با موفقیت بگذرانند چرا که امریه فرصتی است برای مشمولین نظام وطیفه است تا هم از مدرک تحصیلی خود استفاده کنند و هم از فعالیت های سخت دوران پادگان دور بمانند، همچنین مشمولان میتوانند از مزایا و حقوق بهتری نسبت به سربازان در پادگان بهره مند شوند .

امریه خدمت سربازی همواره برای این است که فرد مشمول بتواند سربازی خود را به آسانی بگذراند که یکی از شرایط اصلی امریه داشتن مدرک تحصیلی میباشد و اینکه خدمت سربازی برای سربازان پادگان 21 ماهه میباشد اما برای سربازانی که به صورت امریه خدمت میکنند این دوره 24 ماهه است و 3 ماه بیشتر از سربازان عادی میباشد که این میتواند یکی از معایب امریه باشد.

امریه خدمت سربازی مخاطبان بسیاری را جذب خود کرده است همچنین هرساله تعداد زیادی از سازمان ها برای اینکه هزینه های خود را کم کنند شروع به جذب نیروی امریه میکنند . آنها برحسب میزان سواد و مدرک تحصیلی فرد مشمول را در مراکز و سازمانهای خود به صورت امریه سربازی به خدمت میگیرند . که این مدرک تحصیلی از دیپلم تا دکتری متغییر است و سازمان مربوطه بسته به احتیاج خود مشمولان را در اختیار میگیرد . شما مشمولان میتوانید راهنمایی های لازم را در این خصوص از مشاوره نظام وظیفه دریافت کنید .

شرایط امریه شهرک های صنعتی استان چگونه است؟

شرایط امریه سربازی برای شهرک های صنعتی استان از سوی سازمان امریه دهنده به مشمولان اعلام میشود تا اگر مشمول شرایط سازمان را داشت برای امریه درخواست بدهد در غیر این صورت برای اعزام به خدمت سربازی آماده شود . هر سازمانی شرایط و ضوابط خاص خود را دارد بنابراین مشمولان باید دقت کافی داشته باشند، اگر متقاضی برای امریه به دو سازمان درخواست داده است بعدا با مشکلاتی روبرو میشود پس سعی کنید درخواست امریه را فقط به یک سازمان ابلاغ کنید، چرا که هر دو درخواست باطل میشود .

شرایط متقاضیان امریه سربازی برای شهرک های صنعتی استان را به طور مفصل برای شما ذکر میکنیم که مشمول باید دارای یکی از این شرایط باشد تا بتواند امریه بگیرد؛

متاهل، معاف از رزم، تحت پوشش کمیته امام خمینی ( رحمت الله )، خانواده ایثارگران ( جانباز، مفقودالاثر، شهدا و… )، تحت پوشش سازمان بهزیستی و از مهم ترین شرایط امریه ها میتوان به نداشتن غیبت اشاره کرد به همین منظور مشمول باید بعد از پایان 18 سالگی که سن مشمولیت است برای گرفتن امریه اقدام کند .

چگونه امریه شهرک های صنعتی بگیریم؟

لیست سازمان ها و ارگانهای امریه گیر خدمت سربازی

در لیست زیر به برخی از سازمان های امریه گیر اشاره شده است. برای آگاهی بیشتر در مورد هر سازمان بر روی لینک مربوطه در جدول لطفا کلیک کنید.

سازمان ها یا وزارتخانه امریه گیرسازمان ها یا وزارتخانه امریه گیر
امریه وزارت نیروامریه سرباز معلم
امریه نیروهای مسلحامریه وزارت نیرو
امریه سازمان انرژی اتمیامریه بنیاد شهید و امور ایثارگران
امریه وزارت دفاعامریه وزارت بهداشت
امریه شرکت های دانش بنیانامریه وزارت صنعت، معدن، تجارت
امریه وزارت نفت و شرکت گازامریه جهاد کشاورزی
امریه وزارت راه و شهرسازیامریه سازمان ملی استاندارد
امریه قوه قضاییهامریه اداره اوقاف
امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامیامریه وزارت علوم و تحقیقات
امریه سربازی اداره برقاامریه سازمان بهزیستی
امریه کمیته امداد امام خمینیامریه وزارت اقتصاد و دارایی
امریه وزارت ورزش و جوانانامریه استانداری ها
امریه نهاد ریاست جمهوریامریه سربازی شهرداری ها

مدارک امریه سربازی شهرک های صنعتی استان شامل چه مواردی است ؟

مدارک امریه شهرک های صنعتی استان را باید به سازمان همان استان محل زندگی خود برای تشکیل پرونده برسانید تا در صورت تایید مدارک و طی کردن مراحل امریه فرد مشمول بتواند از امریه مورد نظر استفاده کند . به علت اینکه اولویت برای سرباز امریه شدن، با کسانی است که زود تر برای امریه درخواست کنند بنابراین مدارک خود را هرچه سریع تر به سازمان مربوطه تحویل دهید تا از شانس بیشتری برای پذیرش برخوردار میشوید .

مدارک لازم برای گرفتن این امریه نیز به این شرح میباشد ؛ نامه اعلام نیاز به نیروی امریه از طرف سازمان شهرک های صنعتی، کپی شناسنامه در صورت متاهل بودن از تمام صفحات آن، کپی کارت ملی، گواهی دانشگاه مبنی بر تمام شدن دوره معافیت تحصیلی، دفترچه اعزام به خدمت سربازی که فرد مشمول با در دست داشتن این مدارک میتواند به سازمان مورد نظر برای دریافت امریه مراجعه کند .

مراحل پذیرش امریه شهرک های صنعتی استان چگونه است؟

مراحل پذیرش امریه شهرک های صنعتی استان برای دریافت امریه بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر فرد مشمول این مراحل را بداند بهتر و هرچه سریعتر میتواند امریه را دریافت کند و البته بسیاری از مشمولین از این مراحل اطلاعی ندارند شما مشمولان عزیز میتوانید از مشاورین این مرکز در این باره کمک بگیرید . فرد مشمول برای اینکه بتواند مراحل پذیرش امریه را به راحتی پشت سر بگذراند باید نکاتی را رعایت کند که در زیر به آنها اشاره میکنیم؛

 1. حداقل 2 تا 3 ماه قبل از اعزام به خدمت سربازی برای امریه اقدام کنید .
 2. در صورت پذیرفته شدن برای امریه نمیتوانید از درخواست خود انصراف دهید .
 3. فرد مشمول غایب نباشد .
 4. مدت امریه جزو سوابق استخدامی محسوب میشود .
 5. و نکات مهم دیگر

نظام وظیفه

ثبت نام امریه شهرک های صنعتی استان چگونه انجام میشود ؟

از مدارک مورد نیاز که در بالا به آنها اشاره شد تصویر واضحی گرفته و جهت ثبت نام امریه سربازی شهرک های صنعتی استان به سازمان مربوطه ارسال کنید . برخی از سازمان ها به مشمول این تعهد را میدهند که پس از پایان دوره امریه خدمت سربازی او را استخدام کنند اما همه ی سازمان ها اینگونه نیستند شما میتوانید در این باره با مشاورین مرکز مشاوره آویژه تماس تلفنی و آنلاین برقرار کنید . مشمول پس از ثبت نام و استخدام در این سازمان به عنوان نیروی امریه مثل دیگر کارمندان سر ساعت اداری به سازمان وارد و خارج میشود . همچنین دیگر احتیاجی به لباس رزمی و پوتین ندارد و باید لباس رسمی متناسب با سازمان مربوطه را بپوشد

سهمیه امریه شهرک های صنعتی استان به چه میزان است ؟

سهمیه امریه سربازی شهرک های صنعتی استان به صورت سالانه میباشد که این دستور از طرف مقام معظم رهبری به سازمان های صنعتی استان ابلاغ میشود . سازمان ها و وزارتخانه های زیادی برای امریه وجود دارد که در پایین آنها را ذکر میکنیم ؛

 1. سازمان آموزش و پرورش
 2. سازمان آتش نشانی
 3. سازمان بازرسی کل کشور
 4. وزارت نیرو
 5. وزارت نفت
 6. وزارت کار و امور اجتماعی
 7. بنیاد شهید انقلاب اسلامی
 8. نهاد ریاست جمهوری
 9. سازمان میراث فرهنگی و گردشگری
 10. سازمان هواپیمایی کشور
 11. موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی
 12. بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
 13. و غیره

سهمیه امریه شهرک های صنعتی استان را نیز به طور مفصل توضیح دادیم، سازمان شهرک های صنعتی استان با گرفتن نیروی امریه میخواهند تا از نیروی جوان و تحصیلکرده برای فعالیت در سازمان خود استفاده کنند و از هزینه های گزاف خودداری کنند .

امریه شهرک های صنعتی چگونه است؟

سوالات متداول

آیا فرد مشمول میتواند برای گرفتن امریه از دو سازمان درخواست کند ؟

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

خیر؛ او میتواند تنها از یک سازمان درخواست کرده و امریه بگیرد، اگر مشمول از دو سازمان درخواست امریه کند بعدا با مشکل روبرو شده و هردو درخواست باطل میشود .

هدف سازمان ها از بکارگیری نیروی امریه برای فعالیت در سازمان خود چیست ؟

سازمان ها با این کار نیروی جوان و پرتوان و باسواد را جذب میکنند تا هم از قدرت سواد آنها استفاده کنند و هم در هزینه های سازمان صرفه جویی کنند ودر این سالها بسیاری از مراکز و سازمان ها به همین منظور شروع به گرفتن نیروی امریه کرده اند .

شرایط امریه شهرک های صنعتی استان چیست ؟

از مهمترین شرایط شهرک های صنعتی این است که دفترچه اعزام به خدمت فرد مشمول غیبت نخورده باشد و دیگر شرایط به این صورت است؛ متاهل، معاف از رزم، تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ( ره )، تحت پوشش سازمان بهزیستی از موارد دیگر شرایط این سازمان میباشد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره آویژه

هدف مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات خدمت سربازی و افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستامرکز مشاوره نظام وظیفه آویژهخدمات متنوعی را در زمینهمشاوره امریه خدمت سربازیبه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

امریه شهرک های صنعتی استان ها دارای چه شرایط و مدارکی است؟

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/4/29

شنبه

1403/4/30

یکشنبه

1403/4/31

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید