خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی دانشگاه آزاد بدون کنکور | ثبت نام ورودی بهمن ماه ۹۶ – شروع شد

دانشگاه آزاد بدون کنکور | ثبت نام ورودی بهمن ماه ۹۶ – شروع شد

بروزرسانی شده ژانویه 18, 2018 3:11 ب.ظ
1
376
شهریه دانشگاه آزاد
دانشگاه آزاد بدون کنکور | ثبت نام ورودی بهمن ماه ۹۶ – شروع شد
میانگین 5 رای از تعداد 2

اگر قصد دارید در دانشگاه آزاد بدون کنکور (ورودی بهمن ۹۶) در مقطع کاردانی ٬ کارشناسی یا ارشد بصورت تلفنی ثبت نام کنید و با شرایط و نظام آموزشی دانشگاه آزاد آشنا شوید در ادامه با ما باشید! 

اگر در کنکور سراسری امسال رتبه مناسبی کسب نکرده اید ٬ اما مایلید امسال وارد دانشگاه و مشغول به تحصیل شوید ٬ میتوانید در رشته دلخواه خود در مقطع کاردانی یا کارشناسی بدون کنکور در دانشگاه آزاد ثبت نام نمایید . اگر هم قصد مطالعه و شرکت در کنکور ۹۷ را دارید ٬ توصیه میکنیم برنامه ریزی درسی و مشاوره را فراموش نکنید!

 

دانشگاه آزاد بدون کنکور

نظام آموزشی دانشگاه آزاد 

آموزش در دانشگاه آزاد اسلامی براساس نظام واحدي است. در این نظام هر درس با توجه به سرفصل و حجم مطالب از یک، دو، سه و یا چهار واحد درسی تشکیل شده است. دانشجویان در هر نیمسال تحصیلی با انتخاب تعدادي از دروس براساس ضوابط مربوط و حضور در کلاسهاي نظري و عملیآنها، در پایان نیمسال تحصیلی در امتحان آن دروس شرکت می نمایند و پس از موفقیت در امتحان کلیه دروس فارغ التحصیل می شوند . در این نظام آموزشی چنانچه دانشجویی در یک درس نمره قبولی نیاورد، ملزم به گذراندن مجدد همان درس میباشد . براساس مفاد آیین نامه آموزشی تعداد واحدهاي درسی لازم براي گذراندن هریک از دوره هاي کاردانی و کارشناسی برطبق مصوبات شوراي عالی برنامه ریزي تعیین و اعلام میشود.

دانشگاه آزاد اسلامی در چهار مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون با قبولی صد درصد تضمینی دانشجو می پذیرد این دانشگاه در پنج گروه آموزشی ریاضی ،تجربی ،انسانی ،هنر و زبان خارجه رشته های متفاوتی دارد هر دانشجو فقط در یک رشته میتواند شرکت کند خرید کارت فقط برای یک رشته می باشد

 

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام در ترم مهر امروز ۴ آبان ماه به پایان رسید و اوایل بهمن ماه ثبت نام ترم بهمن انجام میشود و در چهار مقطع نیز دانشجو میپذیرد معمولا محدودیت برای دانشگاه آزاد به اینصورت میباشد که رشته های پرطرفدار زود تر پر میشوند و فردی که دیر ثبت نام کند به رشته های پرطرفدار ممکن است نرسد ٬ مدرک دانشگاه ازاد بدون آزمون کاملا معتبر میباشد و مورد تایید معاونت سنجش و پذیرش کشور و همین وزارت علوم تحقیقات و فناوری میباشد .

این دانشگاه در دو شیوه آموزشی تمام وقت و پاره وقت دانشجو میپذیرد هر کدام از این موارد شرایط ویزگی خاصی را دارا میباشند

اگر در خصوص شهریه دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی سوالاتی دارید اینجا کلیک کنید


بروز رسانی – زمان ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد اسلامی ، انتخاب واحد ، شروع کلاس و امتحانات

دکتر علیرضا رهایی با بیان اینکه طبق تقویم آموزشی دانشگاه، ثبت‌نام و انتخاب واحد برای دانشجویان از 7 تا 12 بهمن انجام می‌شود، گفت: تاریخ شروع کلاس‌ها در نیمسال دوم، 14 بهمن‌ماه خواهد بود ، همچنین زمان حذف و اضافه نیمسال دوم از تاریخ 28 بهمن تا 3 اسفند است و پایان کلاس‌ها در تاریخ 24 خرداد 97 خواهد بود.

معاون امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص تاریخ برگزاری امتحانات نیز اظهار داشت: امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ 27 خرداد تا 7 تیرماه 97 برگزار می‌شود.

 

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ٬ زودتر از موعد شروع شد

دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام تلفنی دانشگاه آزاد بدون کنکور

در صورت نیاز به پیش ثبت نام ترم بهمن ماه و اطلاع رسانی در خصوص شروع ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ورودی بهمن ماه همه روزه و از تلفن ثابت و بدون کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…