رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی

رشته عکاسی
به اشتراک بگذارید

رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی پرطرفدار ترین رشته در میان هنر دوستان است . رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال تحصیل بدون کنکور هستند. عکاسی هنری در جریان و مهم در تمامی شاخه های علوم و فنون و همچنین سایر رشته های هنر است . رابطه ویژه هنر عکاسی با سایر هنرها به ویژه هنرهای مدرن ، دور از ذهن نیست . از سوی دیگر، مبانی نظری و تحقیقی بسیاری از تحقیقات و پژوهش های علمی در علوم مختلف و فن آوری ها ، وابسته به وجود مدارکی است که عکاسی آن ها را در اختیار افراد میگذارد . لزوم نیاز به آموزش حرفه ای و پرورش عکاسان در هر جامعه ای یک نیاز مشترک است . از این نظر، تربیت افرادی که نیازهای یک جامعه را در این زمینه تأمین مینمایند یکی از اهداف شورای عالی تدوین و تألیف دروس دانشگاه جامع علمی کاربردی است .


بیشتر بخوانید: معرفی عکاسی بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی


رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی

دوره رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی ، یکی از دوره های آموزش عالی است که هدف آن آموزش و پرورش افراد متخصص در زمینه عکاسی و آشنا به شرایط و ضوابط تحصیل عکس هنری است تا در این زمینه خاص هنری ، از یک سو سطح هنر عکاسی و در نتیجه کیفیت هنر را در محافل هنری رشد ببخشند ، و از طرف دیگر، پاسخگوی نیازهای روزافزون جامعه در موضوع هنر و علم عکاسی باشند . رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی یک گزینه بسیار عالی برای علاقه مندان عکاسی است برای به دست آوردن تحصیلات آکادمیک بدون کنکور و به راحتی که البته شامل هزینه هایی برای تحصیل است . تمامی افرادی که برای رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی مشکلات زمان و یا سایر معضلات را دارند با تحصیل بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به نتیجه دلخواه خود برسند و در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸


ثبت نام رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی دو نوبت در سال است و این نهاد در این زمان ها اقدام به جذب دانشجو میکند . دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ۹۸ ورودی مهر، شهریور ماه و دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی ورودی بهمن ، دی ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر میشود و داوطلبان تا اوایل مهر و بهمن فرصت دارند در رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای ثبت نام کنند . ثبت نام رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی تنها در زمان های گفته شده ممکن است و خارج از این بازه زمانی امکان پذیر نمیباشد . ثبت نام رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی میتواند بهترین گزینه برای افراد با مشکلاتی از قبیل اشتغال و کمبود وقت باشد .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


دانشگاه علمی کاربردی

زمان درست ثبت نام عکاسی علمی کاربردی

همانطور که در گذشته اشاره کردیم ثبت نام در رشته های بدون کنکور علمی کاربردی و ثبت نام رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی دو بار در سال برای ورودی های مهر و بهمن امکان پذیر است . ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهر از اواخر مرداد یا اوایل شهریور ۹۸ آغاز و تا اواخر شهریور یا اوایل مهر ماه ادامه خواهد داشت . ثبت نام ورودی بهمن ( نیمسال دوم ) در رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی نیز از اواخر آذر یا اوایل دی ۹۸  آغاز و تا اواخر دی و یا در صورت تمدید بازه زمانی ثبت نام تا اوایل بهمن ماه ادامه مییابد .


بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


شهریه رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی بستگی به تعداد واحدهای انتخابی دارد . ضمن اینکه باید بدانید میزان شهریه ثابت هر گروه آموزشی با گروه آموزشی دیگر تفاوت است . علاوه بر آن میزان شهریه رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردیهرساله مقدار مشخصی افزایش پیدا میکند . در دانشگاه علمی کاربردی نیز مانند دانشگاه‌های غیرانتفاعی و آزاد و شبانه ، بخشی از مبلغ ثبت‌نام ترم بعنوان شهریه ثابت دریافت میشود ، سپس دانشجو میتواند واحدهای انتخابی را برداشته و پس از انتخاب واحد برای پرداخت بقیه شهریه تا پایان‌ترم مهلت داشته باشد یا از شرایط قسط بندی شهریه استفاده کند . فرمولی رایج برای محاسبه‌ی هزینه دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور طبق زیر وجود دارد : تعداد واحد اخذ شده درترم جاری تقسیم ‌بر ۱۲ ضربدر شهریه ثابت .


بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


نکات مهم مربوط به شهریه رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی ۹۷-۹۸ در این مقاله به اطلاع داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی خواهد رسید . شهریه این دانشگاه ها هر ساله ده الی پونزده درصد افزایش قیمت دارد . میزان شهریه در مقطع کاردانی و کارشناسی متنوع است و شامل شهریه ثابت و متغییر است. همانطور که در قبل اشاره شد ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور تنها برای دو مقطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی صورت میگیرد . با توجه به شرایط این دانشگاه هر ساله شاهد ثبت نام افراد زیادی برای ادامه تحصیل در رشته های مختلف این دانشگاه ها هستیم . شما عزیزان میتوانید برای انتخاب رشته علمی کاربردی ، انتخاب رشته کنکور ، و هرگونه مشاوره تحصیلی و راهنمایی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


رشته عکاسی

لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی

لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی مختصرا به شرح زیر است :

 • مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد دانشگاهی کرج
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد۱خراسان
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد۴۱تهران
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی خبرنگاران
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان هرمزگان
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی خبر اردبیل
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی خبر شیراز
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی خبر مشهد
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی خبر تبریز
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی سیستان و بلوچستان
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی کهگیلویه و بویر احمد

البته لازم به ذکر است که در این مقاله فقط به تعداد کمی از این دانشگاه ها اشاره کرده ایم و در واقع تعداد این دانشگاه ها بسیار بیشتر از این رقم است .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


دیگر مراکز ارائه دهنده رشته عکاسی دانشگاه علمی

از دیگر مراکز آموزشی فعال علمی کاربردی در لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته عکاسی دانشگاه علمی شهر تهران و سایر شهرستان ها میتوان ازدانشگاه های زیر نیز نام برد :

 • مرکز آموزش علمی – کاربردی خبرنگاران
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد۱کردستان
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد۱کرمانشاه
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد۱گیلان(رشت)
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد۳۱تهران
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۴۱تهران
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۴۷تهران
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۴۸تهران
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۴تهران
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی گرگان
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی گلستان
 • مرکز آموزش علمی – کاربردی زنجان

  بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


دانشگاه علمی کاربردی

رشته عکاسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی

رشته عکاسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی علاقه بسیاری از دانشجویان است . اگر شما قصد تحصیل در رشته عکاسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی را دارید در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی لازم است به اطلاعتان برسانیم که دانشگاه جامع علمی کاربردی طبق روال هرساله به صورت بدون کنکور در دو نوبت مهر و بهمن ماه به داوطلبان فرصت میدهد تا اقدامات لازم را جهت ثبتنام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی انجام دهند . بنابراین داوطلبان ورودی مهر ماه باید در مرداد ماه جهت ثبت نام اقدام نمایند و همچنین داوطلبان ورودی نیمسال دوم نیز باید آخر بهمن ماه نسبت به ثبت نام خود در این رشته و دانشگاه ها اقدام کنند . دفترچه علمی کاربردی بهمن مهلتی محدود داشته و ممکن است زمان ثبت نام آن تمام شود ، در نتیجه به تهیه این دفترچه در زمان مناسب دقت کنید .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره رشته عکاسی دانشگاه جامع علمی کاربردی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع: Photography Degrees

رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068