قوانین معافیت کفالت چیست؟

سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی,مشاوره معافیت کفالت,معافیت کفالت سربازی
به اشتراک بگذارید

قوانین معافیت کفالت چیست؟

سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی است؟

معافیت کفالت چه شرایطی، چه مدارکی و چه مراحلی دارد؟ شاید اینها سوالاتی در ذهن شما مخاطب عزیز باشد. که ما سعی کرده ایم پیرامون این موضوعات برای شما مقاله ای تهیه کنیم.

فرد مشمول برای آنکه به خدمت سربازی برود با خود میگوید: ۲ سال خدمت سربازی کی و چگونه بگذرد؟ به همین دلیل همیشه به دنبال راهی است که خود را معاف کند. اما او ابتدا باید اطلاعات کافی در این باره به دست آورد. که ما به شما مشاوره نظام وظیفه مرکز آویژه را معرفی میکنیم.

سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی موضوع حائز اهمیتی در زمینه معافیت کفالت  می باشد و با توجه به ترس مشولان به خدمت سربازی به علت طولانی بودن مدت خدمت ، دوری از محل زندگی و خانواده به دنبال روش هایی هستند که از خدمت سربازی خود معاف شوند و یا بتوانند مدت سربازی خود را کاهش دهند اما متاسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات کافی راجع به سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی در این خصوص موفق نخواهند شد . معافیت خدمت سربازی موضوع مهمی است که تقریبا همه آقایان درگیر آن میشوند ولازم است اطلاعات جامع و کاملی راجع به معافیت ، معافیت کفالت و همچنین سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی داشته باشند .

خدمت سربازی یکی از خدمت های ضروری برای جوانانی است که به سن ۱۸ سالگی میرسند. آنها یا باید به خدمت سربازی بروند یا اینکه به دنبال راه هایی برای معاف شدن باشند. اگر شرایط هریک از معافیت ها را داشته باشند میتوانند با ارائه مدارک مربوطه برای معافیت اقدام کنند و منتظر دریافت کارت معافیت باشند.

معافیت کفالت یکی از انواع معافیت هاست که شرایط و ضوابط خاص خود را دارد  که در ادامه مطالب بیان میکنیم. فرد مشمول تنها درصورتی میتواند معافیت کفالت دریافت کند که سرپرستی خانواده را برعهده داشته باشد، و بزرگ اعضای خانواده بنا به بیماری و کهولت سن احتیاج به مراقبت و نگهداری داشته باشد یا اینکه به خاطر بیماری و تصادف جان خود را از دست داده باشد. قوانین معافیت کفالت برای کفالت مادر و پدر موضوعات بخش های بعدی است که استقبال زیادی دارند. پس با ما همره باشید.

لازم به ذکر است که سربازی رفتن مزایا و معایب خاص خودش را دارد به طور مثال صبورری و استقامت در مشکلات ، ساعت خواب و همه امور مربوط به زندگیتان در زمان مشخص خودش صورت می گیرد و موارد ذکر شده میتواند تاثیر چشمگیری در روند زندگی شما به وجود آورد . با توجه به نکات ذکر شده لازم است که مشمولین خدمت مقدس سربازی اطلاعات صحیح ، دقیق و به روزی از معافیت کفالت خدمت سربازی به ویژه سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی داشته باشند .

سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی,مشاوره معافیت کفالت,معافیت کفالت سربازی


بیشتر بخوانید: چه کسانی می توانند معافیت کفالت سربازی بگیرند


سن پدر برای گرفتن معافیت کفالت خدمت سربازی

همانطور که در مقالات قبل ذکر کردیم مشمولین خدمت سربازی در صورت داشتن شرایط تعیین شده در قوانین نظام وظیفه اقدام به گرفتن معافیت کفالت کنند . ما در این مقاله قصد داریم توضیحاتی در خصوص سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی بدهیم .  در واقع بسیاری از مشمولین خدمت سربازی جهت گرفتن معافیت کفالت به دنبال این می باشند که سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی چند است . با توجه به متغیر بودن قوانین و مقررات نظام وظیفه مشمولین به دنبال منبعی موثق می باشند ، مرکز مشاوره نظام وظیفه تلفنی آویژه دانش می تواند مرجع معتبری برای شما عزیزان باشد .


بیشتر بخوانید: جزئیات معافیت کفالت سربازی نظام وظیفه


سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی,مشاوره معافیت کفالت,معافیت کفالت سربازی

سوالات متدوال در زمینه سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی

 1. سن پدر برای گرفتن معافیت کفالت سربازی
 2. شرایط و نحوه گرفتن معافیت کفالت پدر
 3. مدارک لازم جهت گرفتن معافیت کفالت پدر

و ابهامات دیگری که اکثر مشمولین درگیر آن هستند و منجر به سردرگمی آنان می شود . جای هیچ نگرانی نیست ، مشاورین متخصص ما در مرکز مشاوره نظام وظیفه تلفنی آویژه دانش با کسب اخبار و اطلاعات به روز و دقیق از مرکز نظام وظیفه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد .


بیشتر بخوانید: روند رسیدگی به معافیت کفالت سربازی


معافیت کفالت خدمت سربازی

معافیت کفالت سربازی نظام وظیفه چیست ؟ منظور از معافیت کفالت و سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی این است که فرد در زمان خدمت سربازی سرپرستی مادر ، پدر ، خواهر ، برادر یا یکی از بستگان را بر عهده داشته باشد . و اگر شرایط لازم و سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی را طبق آیین نامه معافیت کفالت سربازی دارا باشد می تواند از خدمت سربازی معاف شود . مشمولین عزیز برای گرفتن معافیت کفالت خدمت سربازی می بایست اطلاعات کافی در خصوص جزئیات معافیت کفالت و سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی داشته باشند . مرکز مشاوره آویژه دانش با مجرب ترین مشاورین خود راهنمای مناسبی برای راهنمایی مشمولین خدمت سربازی می باشد .


برای مشاوره در زمینه  سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸بیشتر بخوانید: آخرین تغییرات معافیت کفالت سربازی نظام وظیفه


سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی,مشاوره معافیت کفالت,معافیت کفالت سربازی

انواع معافیت کفالت و سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی

معافیت کفالت خدمت سربازی نظام وظیفه و سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی به چند دسته کلی تقسیم می شود :

هر کدام از موارد ذکر شده شرایط ، مدارک و روند پیگیری مخصوص بخ خود را طلب می کند . مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه آویژه دانش وظیفه خود می داند جزئیات مدارک معافیت کفالت ، شرایط معافیت کفالت ، سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی و … را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .


بیشتر بخوانید: معافیت کفالت سربازی شامل چه کسانی می شود


ابهاماتی در رابطه با سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی

 1. آیا هر فردی که تک فرزند ذکور خانواده باشد می‌تواند درخواست کفالت پدرش را نماید ؟
 2. سن پدر برای معافیت فرزندش چند سال باید باشد ؟
 3. نحوه محاسبه سن ۷۰ سالگی چگونه است ؟
 4. آیا اگر سن پدر کمتر از ۷۰ سال و بیمار باشد می‌ توان درخواست رسیدگی نمود ؟
 5. آیا پدر ۷۰ ساله یا بیمار می‌تواند فرزند خوانده خود را معاف کند ؟
 6.  آیا تغییرات سنی در شناسنامه پدر در معافیت کفالت تاثیرگذار است ؟
 7. چنانچه سند سجلی پدر با رای مراجع قضایی ابطال شده باشد و شناسنامه جدید اخذ کرده باشد نحوه رسیدگی به چه صورت می ‌باشد ؟
 8. اگر پدری دارای دو فرزند ذکور بالای ۱۸ سال باشد که یکی از آنان در حبس باشد رسیدگی به چه صورت است ؟

و هزاران سوالی که ذهن تمامی مشمولین را درگیر کرده . مرکز مشاوره آویژه دانش با مشاورین خبره آماده مشاوره و پاسخگویی به شما عزیزان در زمینه سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی می باشد . از جمله مزیت های مشورت با مشاوران متخصص در زمینه سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی این است که با بیان شرایط منحصر به فرد خود ، راه حل هایی مخصوص خود دریافت خواهید کرد و هیچ گونه ابهامی برای شما باقی نمیگذارند . مشاوران متخصص ما در مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه آویژه دانش در زمینه معافیت خدمت سربازی می توانند بهترین پاسخ ها را در کوتاه ترین زمان ممکن در زمینه مراحل معافیت کفالت ، مزایا و معایب معافیت کفالت و … در اختیار شما قرار دهند .


برای مشاوره در زمینه  سن کفالت برای گرفتن معافیت سربازی

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره نظام وظیفه :

قوانین معافیت کفالت چیست؟

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه قوانین معافیت کفالت چیست؟

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068