شرایط استخدام افراد دارای معافیت پزشکی

استخدام افراد دارای معافیت پزشکی چه شرایطی دارد؟

استخدام افراد دارای معافیت پزشکی در ارگان های غیر دولتی و دولتی به چه صورت خواهد بود ؟

آیا از مشکلات استخدام افراد دارای معافیت پزشکی با خبر هستید ؟ آیا کسانی که برای گرفتن معافیت پزشکی سربازی اقدام می کنند نمی توانند در آزمون های استخدامی سازمان ها و ارگان ها شرکت کنند ؟ سایر معافیت ها به جز معافیت پزشکی خدمت سربازی چیست؟ مدت زمان معافیت پزشکی سربازی چه زمانی است ؟ مشمولین در چه سنی می توانند برای معافیت های پزشکی و استخدام اقدام کنند ؟ مدارک مورد نیاز معافیت پزشکی خدمت سربازی برای مشمولین کدام است ؟

آیا شما نیز به این مسئله تا به حال فکر کرده اید که استخدام افراد دارای معافیت پزشکی چگونه خواهد بود ؟ اینکه از طرفی دوست دارند از انواع معافیت ها استفاده کنند . اما از طرف دیگر استخدام افراد دارای معافیت پزشکی در سازمان های مختلف فکر و ذهنشان را به خود درگیر کرده است.

شرایط استخدام افراد دارای معافیت پزشکی

قبل از توضیح کامل استخدام افراد دارای معافیت پزشکی باید راجع به معافیت ها صجبت کنیم . در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم . برای کسب اطلاعات و گرفتن راهنمایی در زمینه مشاوره نظام وظیفه ، مشمولین می توانند با مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرند .

مشمولین باید بدانند برای کارهای معافیت به چه مدارک معافیت خدمت نیاز دارند . پس گام اول برای رسیدن به انواع معافیت های خدمت سربازی کسب کردن اطلاعات در زمینه ی مسائل مرتبط با نظام وظیفه می باشد. از آن جایی که معافیت های پزشکی و استخدام مشمولین در ارگان های مختلف از مهم ترین سوالاتی است که در ذهن بسیاری از افراد است . ما در اینجا قصد داریم مشمولین را برای گرفتن معافیت پزشکی سربازی راهنمایی کنیم.


بیشتر بخوانید: ابطال کارت معافیت پزشکی


 

استخدام افراد دارای معافیت پزشکی چه مراحلی دارد؟

قوانین استخدام افراد دارای معافیت پزشکی

شرایط استخدام افراد دارای معافیت پزشکی با سایر کمی متفاوت خواهد بود . به طور مثال شرایط استخدام افرادی دارای معافیت پزشکی که دچار کم بینایی هستند. برای مشاغلی که باید با کامپیوتر سرو کار داشته باشند مجاز نخواهد بود . بنابراین شرایط استخدام افرادی دارای معافیت پزشکی بر اساس نوع بیماری که با آن معافیت گرفته اند مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شرایط معافیت پزشکی و استخدام همانطور که در بالا توضیح داده شد زیاد پیچیده نیست . مشمول باید ببیند در کدام یک از گروه ها قرار خواهد گرفت . پس از آن مشمول برای شرایط معافیت های پزشکی و استخدام باید اطلاعات کامل درمورد بیماری هایی که سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا از طریق آن ها به مشمولین معافیت خواهد داد را بشناسد . ما در ادامه لیست کاملی از انواع بیماری ها را برای مشمولین آماده کرده ایم . با توجه به انواع بیماری ها مشمولین می توانند اطلاعات لازم در این زمینه را از مشاورین ما در مرکز مشاوره آویژه بدست آورند .

بر اساس گفته های رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور جناب آقای جمشید انصاری ، هیچ مانعی برای استخدام افراد دارای معافیت پزشکی در دستگاه ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی وجود ندارد . اما بخش خصوصی در این باره سخت گیری هایی انجام می دهد که دولت باید نظارت بیشاری بر آن داشته باشد .  بنابراین شرایط استخدام افرادی دارای معافیت پزشکی در سازمان ها و ادارات بلامانع می باشد .


بیشتر بخوانید:  تاریخ اعزام به خدمت سربازی چگونه محاسبه میشود؟


شرایط معافیت های پزشکی و استخدام

ابتدا مشمول باید درخواست خود را از طریق دفاتر الکترونیکی انتظامی ثبت کنند . پس از آن پزشک اولیه مشمول را مورد معاینه قرار داده و فرم های مخصوص توسط پزشک پر خواهد شد . سپس مشمول برای معاینات بیشتر به بیمارستان دعوت می شود . در بیمارستان آزمایشات صورت گرفته و پزشکان متخصص مشمول را معاینه ی مجدد خواهند کرد .

پس از گذراندن این راحل مشمول در مرحله ی آخر به کمیسیون دعوت می شود . در کمیسیون پزشکی رای نهایی صادر خواهد شد که بر اساس این رای یکی از انواع معافیت ها شامل حال مشمول خواهد شد . در واقع یا مشمول معافیت دائم دریافت خواهد کرد یا معاف از رزم خواهد شد . در برخی موارد نیز بنا بر شرایط معافیت های پزشکی و استخدام مشمول ممکن است معافیت موقت دریافت کند.

 

استخدام افراد دارای معافیت پزشکی چگونه است؟

استخدام افرادی دارای معافیت پزشکی در ارگان های دولتی

استخدام افرادی دارای معافیت پزشکی در ارگان های دولتی می تواند امکان پذیر باشد . اما باید بررسی کرد تا مشکل و بیماری افراد شناسایی شود . همانطور که می دانید برای استخدام افرادی دارای معافیت پزشکی در ارگان های دولتی برای هر سمت و منصبی شرایط عمومی و اختصاصی در نظر گرفته می شود . در وافع افراد باید بر اساس شرایط عمومی و اختصاصی خود شغلی را برگزینند .

معافیت پزشکی و استخدام اداره های دولتی یکی از دغدغه های جوانان در حال حاضر می باشد . بر اساس آخرین گفته های آقای جمشید انصاری رئیس سازمان امور اداری و استخدامی برای معافیت های پزشکی و استخدام اداره های دولتی  هیچ مانعیتی وجود ندارد . ایشان اشاره کرده اند که : به کارگیری افرادی که دارای معافیت پزشکی دارند ولی در شغل و حرفه ی خود متخصص هستند منع قانونی نداشته و ادارات و سازمان های دولتی می توانند از افرادی که از معافیت پزشکی استفاده کرده اند می توانند در دستگاه های دولتی استفاده کنند .

در واقع در اعلامیه های استخدامی شرط به کارگیری مردان در دستگاه ها و سازمان های دولتی داشتن کارت پایان خدمت ، معافیت کفالت یا معافیت پزشکی خواهد بود. البته در برخی مشاغل باید افرادی استخدام شوند که شرایط جسمانیشان متناسب با شغل باشند . بنابراین مشمولینی که قصد دارند معافیت پزشکی بگیرند دیگر نگران استخدام در اداره های دولتی نباشند .

پس مشمولین دیگر نباید نگران باشند . زیرا استخدام افرادی دارای معافیت پزشکی در ارگان های دولتی غیر ممکن نخواهد بود . اما نوع بیماری و نقص عضو مورد بررسی قرار خواهد گرفت . اما استخدام مشمولین معافیت پزشکی در ارگان های دولتی و هم چنین غیر دولتی با ریسک همراه است . پس کسانی که قصد دارند در ارگان ها و سازمان ها استخدام شوند در نظر داشته باشند این سازمان ها حساسیت هایی روی برخی انواع معافیت های پزشکی خواهند داشت .

استخدام افراد دارای معافیت پزشکی در بانک

معافیت های پزشکی و استخدام بانک نیز مانند سایر ارگان ها و سازمان های دولتی می باشد . البته مشمولین باید در نظر داشته باشند که هر سازمان و ارگانی شرایط مخصوص به خود را دارد . زمانی که مشمولین به فکر راهی هستند تا بتوانند از رفتن به سربازی معاف شوند . تنها راه و آسان ترین راه معافیت پزشکی است . اما به این نکته توجه نخواهند کرد که در آخر بر روی کارت معافیت آن ها نوع معافیت حک شده است .

بنابراین هنگام استخدام در بعضی ارگان ها سلامت کامل جسمانی مد نظر خواهد بود و مشمولین باید به این نکته توجه داشته باشند .  به طور مثال کسانی که به دلیل چاقی یا لاغری مفرط از خدمت سربازی معاف شدند برای استخدامم در ارگان هها به مشکل برنخواهند خورد . اما معافیت های پزشکی و استخدام بانک برای افرادی که به بیماری هایی مانند صرع ، مشکلات بینایی و شنوایی مبتلا هستند ممکن است مشکل ایجاد شده و این افراد نتوانند در این سازمان ها استخدام شوند .

استخدام افرادی دارای معافیت پزشکی در نیروی انتظامی

استخدام افرادی دارای معافیت پزشکی در نیروی انتظامی یکی دیگر از بحث های مهم این مقاله است . همانطور که می دانید افرادی که از معافیت پزشکی برخوردار شده و کارت معافیت خود را می گیرند دارای سلامت جسمی و روانی کامل نیستند . یعنی از سلامت کامل بهره مند نخواهند بود .نیروی انتظامی نیز هرساله برای استخدام افراد شرایط عمومی و اختصاصی را در نظر گرفته که افراد باید بر اساس آن پذیرش شوند . از آن جایی که سازمان نیروی انتظامی یکی از مشاغل حساس می باشد و افراد باید در این سازمان ۳۰ سال خدمت کنند .

استخدام افرادی دارای معافیت پزشکی در نیروی انتظامی کمی جای بحث خواهد داشت . زیرا در این مشاغل سلامت گامل جسمی و روحی بسیار مهم است . پس احتمال استخدام مشمولان معافیت پزشکی در نیروی انتظامی به قدری پایین خواهد بود . مگر آنکه مشکل فرد حاد نباشد . یا مشکل مشمول متناسب با شغلی باشد که مشمول برای آن اقدام کرده است .

بنابراین کسانی که قصد دارند از معافیت پزشکی استفاده کنند باید در نظر داشته باشند استخدام آن ها در برخی مواقع و برخی سازمان ها با مشکل روبرو خواهد شد . زیرا برخی مشاغل نیازمند توانایی و سلامت کامل می باشد . که افراد با داشتن معافیت پزشکی از این سلامتی کامل بهره مند نخواهند بود .

 

استخدام افراد دارای معافیت پزشکی چه قوانینی دارد؟

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه شرایط استخدام افراد دارای معافیت پزشکی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

استخدام افرادی دارای معافیت پزشکی در سپاه

معافیت پزشکی و استخدام افراد دارای معافیت پزشکی در سپاه نیز مانند سایر ارگان های دیگر است . اما در آگهی استخدامی باید شرایط و توانایی های جسمی مورد نیاز توضیح داده شود . کارفرمایان نباید کسانی که معافیت پزشکی دارند را از کار کردن محروم کنند . اگر مشاغل آن هها نیازمند توانایی فیزیکی و جسمانی است باید قبل از استخدام مصاحبه ی عملی برگزار کرده تا وضعیت جسمانی افراد را از نزدیک ببینند . اما سازمان هایی مانند سپاه و نیروی انتظامی نیازمند افرادی هستند که از سلامت کامل جسمانی بهره مند بوده تا بتوانند سی سال به مردم و ملت خدمت کنند .  مشمولین می توانند برای مشاوره بیشتر در زمینه ی معافیت های پزشکی و استخدام سپاه و سایر معافیت ها با مرکز مشاوره نظام وظیفه و مرکز مشاوره معافیت پزشکی در تماس باشند.

معافیت پزشکی و استخدام در سپاه

استخدام افرادی دارای معافیت پزشکی در سپاه نیز می تواند بلامانع باشد . به شرطی که مشکل و بیماری مشمول آسیب و صدمه ای به نوع فعالیتش در سازمان مربوطه وارد نکند . در واقع همانطور که می دانید طبق قانون استخدام افراد با داشتن معافیت پزشکی بلامانع است . مگر در موارد خاصی که مشاغل نیازمند سلامت کامل جسمی و روخی باشند . اما در سال های جاری دیده شده است که شرکت ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی هنگام درج آگهی استخدامی تاکید دارند که افراد کارت پایان خدمت داشته باشند .

اگر چه حق هر انسانی است که از موقعیت های شغلی بهره مند شود . اما باید پذیرفت که برخس مشاغل نیازمند توانایی های جسمی است که اگر فردی به طور مثال دچار نقص عضو باشد نمی تواند از پس آن کار بر بیاید . یا اینکه وظایفش را به درستی انجام دهد . به همین دلیل استخدام افرادی دارای معافیت پزشکی در سپاه بعد از انجام مصاحبه ی عملی صورت خواهد گرفت . زیرا در مصاحبه ی عملی مشمولین مورد سنجش قرار خواهند گرفت تا مشخص شود توانمندی های لازم برای سمت مورد نظر را دارا هستند یا خیر .

استخدام افراد دارای معافیت پزشکی چگونه است؟

نحوه دریافت معافیت پزشکی چگونه است؟

نحوه دریافت معافیت پزشکی موضوعی است که از گام های مختلفی تشکیل شده است. اولین قدمی که مشمولان برای دریافت این نوع معافیت انجام دهند دریافت دفترچه ی راهنمای خدمت وظیفه عمومی است. مشمولان باید این دفترچه را تکمیل کنند. قدم بعدی مراجعه به پزشک میباشد که در این مراجعه مشمول مورد معاینه قرار میگیرد و وضعیت روانی و جسمی وی مشخص میشود. مشمول باید این اطلاعات را به همراه نشانی منزل و… در اختیار سازمان وظیفه قرار دهد.  فردی که دارای بیماری های خاصی باشد به شورای پزشکی دیگر تحت عنوان شورای پزشکی بیمارستان ارجاع داده میشود. مراجعه به بیمارستان با دریافت برگه ی دعوتنامه بیمارستان میباشد که مشمول باید ظرف یک ماه این کار را انجام دهد. پزشکان بیمارستان نیز مشمول را معاینه میکنند و آزمایشات مورد نیاز را انجام میدهند؛ درنهایت و با استفاده از نتایج این آزمایشات مشمول به شورای پزشکی وظیفه عمومی ارجاع داده میشود.

مشمولین انواع معافیت پزشکی

انواع معافیت پزشکی طبق شرایطی که مشمول دارد مشخص میشود. مشمولان نظام وظیفه با در نظر گرفتن وضعیت سلامتی به چهار دسته ی کلی تقسیم میشوند که انواع معافیت های پزشکی نیز بر اساس همین دسته بندی هاست.

 • دسته ی اول مشمولانی است که هیچ بیماری روانی و یا جسمی ندارند و در وضعیت سلامت کامل میباشند. سازمان وظیفه این دسته را موظف به گذراندن دوره سربازی میداند.

 • دسته ی دوم مربوط به کسانی است که بیماری های جزیی دارند و بخشی از توان آن ها برای انجام کار و فعالیت های معمول تحلیل رفته است. این افراد به عنوان معاف از رزم در نظر گرفته میشوند. معافیت از رزم یکی از انواع معافیت پزشکی است که طی آن مشمول از فعالیت های نظامی دوره سربازی معاف میشود.

 • دسته ی سوم از مشمولان را کسانی تشکیل میدهند که برای درمان بیماری خود به مدت زمانی مشخص احتیاج دارند. سازمان وظیفه به این گروه معافیت موقت پزشکی اعطا میکند تا دوره درمان خود را بگذرانند.

 • اما گروه چهارم همان کسانی هستند که از معافیت دائم برخوردارند و از نظر سلامت در وضعیت نامطلوبی قرار دارند این افراد معمولا برای درمان به بیش از دو سال زمان نیاز دارند.

استخدام افراد دارای معافیت پزشکی

سوالات متداول

انواع معافیت پزشکی کدامند؟

معافیت دائم، معافیت موقت و معافیت از رزم جز این نوع معافیت هستند.

مشمولان معافیت دائم پزشکی کدامند؟

کسانی هستند از معافیت دائم برخوردارند که از نظر سلامت در وضعیت نامطلوبی قرار دارند این افراد معمولا برای درمان به بیش از دو سال زمان نیاز دارند.

تصمیم نهایی برای معافیت مشمولان چگونه اتخاذ میشود؟

تصمیم نهایی برعهده ی شورای پزشکی نظام وظیفه است که در صورت تایید کارت معافیت مشمول صادر میشود و در غیر این صورت برگه ی آماده به خدمت مشمول صادر میشود و فرد باید اقدامات بعدی را برای اعزام انجام دهد.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره آویژه

هدف مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات خدمت سربازی و افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره  آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خدمت سربازی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

شرایط استخدام افراد دارای معافیت پزشکی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه شرایط استخدام افراد دارای معافیت پزشکی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

نظرات
- 31 نظر:
  1. سلام وقت بخیر
   باید تاییدیه های مورد نیاز و وضعیت جسمانی مناسب داشته باشید.

 1. سلام.ایا بامعافیت پزشکی چشم،که بعدا چشم ها درمان شدن میتوان وارد دتنشگاه فرهنگیان شد؟

 2. سلام…من معافیت چشم دارم….عمل کردم الان چشام مشکلی ندارن…میتونم استخدام نیروانتظامی بشم…خواهشا پاسخ بدین

 3. سلام وقت شما بخیر ببخشید من معافیت پزشکی واریکوسل گرفتم .بعد گرفتن معافیت رفتم عمل کردم و الان حالم عالی هستش . آیا برای استخدام آموزش و پرورش مشکلی با استخدام بنده ندارن
  و دومین سوال بنده این که بریدگی تاندوم دست داشته باشه کسی و عمل هم کرده باشه و هیچ مشکلی پنج انگشت دست نداشته باشه آیا آموزش و پرورش قبول میکنه شخص رو برای استخدامی معلمی

  1. سلام
   آموزش و پرورش شرایط جسمی متقاضیان را بررسی میکند و اگر توانایی جسمی فرد تایید شود مشکلی برای استخدام وجود ندارد.

  1. سلام
   قوانین جذب نیرو در آموزش و پرورش و وضعیت جسمی شما تاثیر زیادی روی این موضوع دارد.

 4. با سلام و احترام
  بنده معافیت پزشکی دائم به دلیل داشتن عینک و مجموع نمرات چشم من ۹.۷۵ میباشد. آیا برای استخدام رسمی در نیروهای مسلح( ناجا،سپاه،ارتش؛ وزارت دفاع) مشکلی پیش نمیاد. ممنون از پاسختوون.

  1. سلام
   برای استخدام در نیروهای مسلح داشتن سلامت جسمی و روانی کامل لازم است. داشتن معافیت پزشکی میتواند مانعی برای استخدام باشد.

 5. سلام من قوز قرنیه چشم دارم ولی سربازی رفتم وکارت پایان خدمت دارم واز هیچ گونه معافیت پزشکی استفاده نکردم می خواستم بدونم میتونم تو ناجا استخدام بشم یا نه؟

  1. سلام
   برای استخدام در ناجا وضعیت سلامت شما توسط کمیسیونهای پزشکی این سازمان مورد بررسی قرار میگیرد و استخدام شما به نظر آنها بستگی دارد.

   1. سلام …خسته نباشید…من معافیت چشم دارم…عمل کردم الان چشام خوب خوب میبینن هیچ مشکلی هم ندارن….میتونم نیروانتظامی استخدام بشم….خواهشا پاسخ بدین

 6. سلام خسته نباشید.باکارت معافیت پزشکی نوع بیماری کم کاری پاراتیرویدیعنی هیپوپاراتیریدمانع استخدام آزمون فراگیرآموزش وپرورش می ودممنون میشم زودترجواب بدهیدباتشکر

  1. سلام
   داشتن سلامت جسمی یکی از شرایط استخدام است اما این موضوع به شدت بیماری بستگی دارد که توسط شورای پزشکی مشخص میشود.

 7. سلام.خسته نباشید..من برای تست گوش و شنوایی سنجی رفتم گفتن گوش سمت راستت یکم عفونت کرده..بعد گفتن باید پروندتو ببرن تهران نتیجه گیری کنن..ایا ممکنه منو قبول کنن یا نه؟

  1. سلام
   پذیرش شما به شدت بیماری و اختلالات و عوارض مربوط به آن بستگی دارد که با نظر کمیسیون های پزشکی مشخص میشود.

 8. با سلام و آرزو سلامتی

  من سال ۹۶ عمل جراحی واریکوسل انجام دادم.
  ک بیضه من سال ها کوچیک بود و الان بیضه سمت راست ندارم من میتوانم در نیرو انتظامی استخدام بشم
  با همین شرایط سال ۹۵ خدمت سربازی رفتم و کارت پایان خدمت دریافت کردم
  قد ۱۷۵و وزن۶۴
  دیپلم برق معدل ۱۷
  گواهینامه رانندگی و … و همه شرایط را برای استخدام دارا میباشم
  خواهشمندم راهنمایی کنید امکانش هست استخدام بشوم

  1. استخدام در این ارگان با انجام معاینات پزشکی و بررسی مدارک و… انجام میشود و تصمیم گیری با کمیسیون های این سازمان میباشد.

  2. سلام من سال ۹۴ در نیروی انتظامی سرباز بودم و در ماموریت دیسک کمرم آسیب دید و دیسک کمرم رو عمل کردم میتوانم در نیروی انتظامی استخدام بشم؟

   قد: ۱۸۰
   وزن: ۱۰۰

   1. سلام
    اگر وضعیت جسمانی شما به گونه ای باشد که باعث توانایی انجام وظایف محوله را نداشته باشید، استخدام نخواهید شد. این موضوع توسط کمیسیونهای پزشکی بررسی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

سه شنبه

1399/8/6

چهارشنبه

1399/8/7

پنجشنبه

1399/8/8

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید