مشاوره انتخاب رشته ریاضی کنکور سراسری 98

مشاوره انتخاب رشته ریاضی

مشاوره انتخاب رشته ریاضی : انتخاب رشته ریاضی پس از اخذ رتبه قبولی و مجاز شدن در کنکور سراسری امکان پذیر است . برای انتخاب رشته ریاضی فرد ملزم به مجاز شدن است و باید در مهلت اعلام شده در سایت سازمان سنجش اقدام به انتخاب رشته کند . برای انتخاب رشته ریاضی ابتدا باید دفترچه انتخاب رشته ریاضی را از سایت سازمان سنجش و آموزش کشور دانلود کنید . در دفترچه انتخاب رشته دانشگاه ها تمامی جزئیاتی که برای انتخاب رشته ریاضی به آن نیاز دارید قید شده است . در گروه آموزشی ریاضی برای داوطلبان تنوع رشته بسیاری وجود دارد و دروس مشترک ریاضی و فیزیک در تمامی آها موجود است و در قالب واحد های درسی اراه میشود . انتخاب رشته ریاضی برای افرادی که مدرک دیپلم ریاضی داشته اند یا دروس مرتبط با آنرا پاس کرده اند و در کنکور ریاضی شرکت کرده اند امکان پذیر است .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی


انتخاب رشته آزاد

برای انتخاب رشته آزاد یک اصل اساسی وجود دارد و آن یافتن علاقه و استعداد است . چه بسا بسیار اتفاق افتاده است که افرادی به سبب ورود به یک حرفه خانوادگی یا به سبب فشار از جانب خانواده مجبور به انتخاب رشته غلط شده اند که متناسب با سطح استعداد و مهارت و یادگیری آنان نبوده است و در آینده شغلی آنان اثرات زیان باری بر جای گذاشته است .

انتخاب رشته ریاضی برای آن دسته از افراد که پشت کار کم و قدرت محاسباتی ضعیف دارند بسیار غلط است . برای شرکت در کنکور ریاضی و انتخاب رشته ریاضی داشتن مهارت ها و استعداد محاسبات قوی و همچنین علاقه به گرایش ها و رشته های این گروه آموزشی است . در انتخاب رشته ریاضی جمع آوری اطلاعات همه جانبه از زیر گروه ها و گرایش ها و کدمحل رشته ها یک امر بسیار مهم است که بسیاری از افراد از آن بی اطلاع هستند .

مشاوره انتخاب رشته ریاضی کنکور سراسری


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری


مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی چندین سال است که روشی بسیار خوب برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد انتخاب رشته ریاضی است . بسیاری از افراد امکان استفاده از مشاوره تحصیلی کنکور را ندارند ، این افراد مجبورند که از مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی استفاده کنند چرا که با هزینه های کمتری رو برو میشوند . مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی با پیدا کردن یک مرکز مشاوره معتبر و کار آزموده و تنها یک تماس تلفنی امکان پذیر است . برای تماس با یک مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی باید بدانید که هزینه اندک مشاوره شما از قبض تلفن شما کسر میشود و نیاز به پرداخت هزینه از درگاه های الکترونیکی نیست . مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی برای آن دسته از افراد که امکان دریافت مشاوره حضوری را ندارند یک راه بسیار به صرفه و کم هزینه است که به طبع زحمت فراوانی نیز ندارد .

ریاضیات ابدی است


بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته انسانی کنکور سراسری


انتخاب رشته کارشناسی ارشد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد برای افرادی که در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرده اند و مجاز به انتخاب رشته شده اند امکان پذیر است . برای انتخاب رشته در مقطع کارشناسی ارشد نیز مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی وجود دارد و با دنبال کردن شرایط گفته شده در قبل امکان پذیر است . همانطور که میدانید در سال های اخیر و با بیشتر شدن مراکز تحصیلی دانشگاهی و همچنین ظرفیت پذیرش دانشجو از سوی دانشگاه های کشور امکان جذب و انتخاب رشته و ثبت نام دانشجو بدون شرکت در کنکور امکان پذیر شده است . تمامی رشته ها و زیر گروه های مربوط با آنان امکان جذب دانشجو بدون کنکور را دارند . اما متاسفانه امکان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه برای متقاضیان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد وجود ندارد . این امکان تنها یک بار و در سال 1392 بوجود آمد و دیگر هرگز تکرار نشد .


بیشتر بخوانید: چگونگی چینش رشته محل ها در انتخاب رشته کنکور سراسری


برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی با مشاوران انتخاب رشته آویژه تماس بگیرید

 • انتخاب رشته مجازي
 • انتخاب رشته سنجش
 • سازمان سنجش کارت اعتباری
 • انتخاب رشته تجربی سنجش
 • رشته های دانشگاهی تجربی با رتبه
 • تخمین رشته قبولی با رتبه
 • دفترچه ثبت نام کنکور

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد


مشاوره انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد در بسیاری از مراکز مشاوره معتبر در تمامی استان های سراسر کشور وجود دارد . برای مشاوره انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد کافیست از تجربه افراد کنکوری در سالهای قبل استفاده کنید و یا با یک سرچ کوچک از اینترنت جست و جو به عمل آورید . گاها بسیاری از افراد از وجود چنین چیزی با خبر نیستند و بسیاری از زمان و هزینه خود را صرف کمک گرفتن از افرادی میکنند که به نحوی سودجویانه از آب گل آلوده ماهی میگیرند . از این رو مشاوره انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد در یک مرکز مشاوره تحصیلی میتواند عرصه را برای سودجویان این زمینه تنگ کند و افراد با یافتن یک مرکز مشاوره معتبر از سوی وزارت علوم و سازمان سنجش میتوانند به راحتی اقدام به انتخاب رشته ریاضی کنند . در وبسایت های مربوط به این مراکز حتی امکان مشاوره تحصیلی آنلاین برای انتخاب رشته وجود دارد .

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

توصیه های نفرات برتر کنکور


بیشتر بخوانید: تغییرات مهم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری


انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد امکان انواع مختلفی از کمک های آنلاین و اینترنتی را دارد . اما یک روش عالی برای تست کردن انتخاب رشته قبل از انجام عملیات واقعی آن اقدام کردن بصورت مجازی است . در بسیاری از وب سایت های مربوط به ارگان های تحصیلی مختلف و همچنین مراکز مشاوره نرم افزار هایی موجود است که در اصل حافظه انتخاب رشته کنکور سال های پیشین است .

در این نرم افزار ها تمامی رتبه های افراد در سال های گذشته ثبت شده و نام تمامی رشته هایی که با آن رتبه ها در هر دانشگاهی قبول شده اند نیز رو بروی انها درج شده است . فرد میتواند از رشته و دانشگاهی که با حدود رتبه خود در کنکور سال های گذشته قبول میشده با خبر شود و همچنین میتواند برنامه ریزی درست تری برای انتخاب رشته حقیقی خود داشته باشد . مشاوره انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد علاوه بر این راه های بسیار دیگری دارد .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته پرستاری در کنکور سراسری


مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد

مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد یکی از راه های نا گفته مشاوره انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد است که به آن در متن قبلی اشاره کردیم . مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد برای آن دسته از افرادی است که امکان مشاوره تحصیلی بصورت حضوری در مراکز مشاوره تحصیلی کشور را ندارند و عملا نمیتوانند بصورت حضوری از خدمات این مراکز بهرمند شوند .

مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد این امکان را در اختیار متقاضیان میگذارد که با کمترین هزینه ممکنه و صرف کمترین مقدار انرژی از مشاوره انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد بهرمند شوند . اگرچه مراجعه حضوری باعث میشود فرد اطلاعات همه جانبه تری را بدست آورد اما نباید ازین نکته غافل شد که مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد هم میتواند اطلاعات مفیدی در اختیار فرد در مورد مشاوره انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد بگذارد . این مراکز برای آسودگی خاطر متقاضیان بوجود آمده اند .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل چه نکاتی می شود ؟


تست آنلاین انتخاب رشته

یک روش مفید دیگر برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد که در قبل به آن اشاره کردیم تست آنلاین انتخاب رشته است . در این روش فرد با وارد کردن رتبه و تراز قبولی خود در دانشگاه که در کارنامه قبولی اش اعمال شده است و وجود دارد در یک نرم افزار آنلاین انتخاب رشته تستی میتواند از رتبه تمامی افرادی که در سال های قبل در دانشگاه و رشته مورد علاقه اش تحصیل کرده اند مطلع شود .

البته هر سال تعداد شرکت کنندگان و ظرفیت دانشگاه ها متغیر است و به آن اضافه یا از آن کم میشود . در نتیجه این نرم افزار ها دقیق نیستند و به نوعی شبیه سازی کوچک و جامعی از آنچه هستند که یک کنکوری میتواند از آنها برای کمتر کردن میزان استرس خود در مورد تعیین رشته استفاده کند . راه های بسیاری برای این کار وجود دارد که موارد بالا اندکی از آنها هستند .

برای مشاوره قبولی در رشته مورد علاقه خود با ما تماس بگیرید

 • نرم افزار انتخاب رشته ارشد رایگان
 • تعداد انتخاب ها در انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
 • دفترچه انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد
 • دانلود دفترچه انتخاب رشته آزاد
 • انتخاب رشته مجازی ارشد رایگان
 • انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
 • زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • ثبت نام دانشگاه آزاد
 • سایت دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


دفترچه انتخاب رشته ریاضی کنکور

دفترچه انتخاب رشته ریاضی کنکور هم مانند تجربی و انسانی شامل تمامی اطلاعات و جزئیات مربوط به انتخاب رشته تحصیلی است . در دفترچه انتخاب رشته ریاضی کنکور تمامی کد محل رشته ها وجود دارد و با تعیین میزان علاقمندی برای داوطلب فرد تنها با وارد کردن این کد محل ها میتواند انتخاب رشته خود را به پایان برساند . دفترچه انتخاب رشته ریاضی کنکور نیز در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور برای دانلود ثبت میشود و بصورت آنلاین میتوان آنرا دانلود و تهیه کرد و یا از کافی نت های سراسر کشور آنرا تهیه نمود .

در دفترچه انتخاب رشته ریاضی کنکور اطلاعات مربوط به ثبت نام دانشگاه نیز موجود است و تمامی شرایط تحصیل در دانشگاه اعم از شرایط عمومی و اختصاصی نیز در آن موجود است . در دفترچه انتخاب رشته ریاضی کنکور اگرچه اطلاعات زیادی مندرج است اما یقینا فرد برای انتخاب رشته در گروه آزمایشی ریاضی نیاز به مشاوره ای بیش از این دارد .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور


چگونه انتخاب رشته کنکور کنیم

انتخاب رشته کردن در کنکور سراسری مراحل مختلفی را شامل میشود اما یقینا مهم ترین مرحله آن اطلاع از استعداد و میزان توانمندی فرد در رشته ایست که قرار است انتخاب کند . همیشه این سوال که چگونه انتخاب رشته کنکور کنیم ؟ دغدغه متقاضیان شرکت در کنکور بوده است و این مسئله به معضلی بزرگ برای داوطلبین تبدیل شده بود اما اکنون با پیشرفت های دنیای الکترونیک و مراکز مشاوره این امر بسیار راحت و بدون استرس است . اکنون برای انتخاب رشته برای یک دانشجو هزاران راه وجود دارد که این امر را برای او بدون استرس و آسان کند و تمامی مراحل را ریز یه ریز به حفظ تمامی جزئیات پیش پای او بگذارد . یکی از همین راه ها مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد است که با یک شماره گیری ساده برای عموم به سادگی و با هزینه بسیار کم امکان پذیر است .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه دولتی


نکات مهم در مورد انتخاب رشته گروه آزمایشی ریاضی

در گروه آزمایشی ریاضی بسیاری از رشته ها گنجانده شده است که در زیر گروه مهندسی و گاها حتی پیرا پزشکی هستند . از رشته های پیرا پزشکی مرتبط با رشته ریاضی میتوان به مهندسی پزشکی اشاره کرد که مرز بین چند رشته تحصیلی اعم از مهندسی ، علوم پایه و زیست شناسی است . رشته های پر متقاضی مهندسی مانند مهندسی معماری ، مهندسی عمران ، مهندسی هوافضا ، مهندسی تجهیزات پزشکی ، مهندسی برق ، مهندسی مکانیک و … در زمره رشته های زیر گروه ، گروه آزمایشی ریاضی هستند . از طریق گروه آزمایشی ریاضی در بسیاری رشته های تحصیلی غیر مرتبط با علم ریاضی نیز میتوان تحصیل کرد . بسیاری از دانشگاه ها در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی نا پیوسته مانند دانشگاه علمی کاربردی ، دانشگاه آزاد ، دانشگاه پیام نور و پردیس خودگردان در رشته های تحصیلی گروه آزمایشی ریاضی بدون کنکور دانشجو میپذیرد .

جهت انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد با مشاوران ما تماس بگیرید

 • نتایج کنکور سراسری
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد تجربی
 • نرم افزار انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته مجازی دانشگاه ازاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ریاضی
 • تراز قبولی دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 • تعداد انتخاب رشته دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته کنکور ریاضی


کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، سراسری و …

در دانشگاه آزاد و سراسری تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی امکان پذیر است اما این تحصیلات وابسته به پذیرش در کنکور سراسری است . در دانشگاه آزاد و سراسری و بسیاری دانشگاه های دیگر کشور امکان تحصیل بدون کنکور در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد یا همان تحصیلات تکمیلی وجود ندارد . امکان تحصیل بدون کنکور در این مقطع تنها برای استعداد های درخشان هر ورودی امکان پذیر است .

استعداد های درخشان همان جمعیت ده درصدی از بالاترین رتبه های هر ورودی هستند که معدل زیر 17 نداشته اند و همچنین تحصیلات خود را در بیشتر از هشت ترم تمام نکرده اند . در غیر این صورت در هیچ دانشگاهی امکان تحصیل بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد وجود ندارد . تنها در سال 1392 و یک مرتبه دانشگاه علمی کاربردی این امکان را در اختیار دانشجویان قرار داد که آن هم با شرایطی بسیار سخت امکان پذیر بود و تعداد زیادی از افراد نتوانستند در آن شرکت کنند .

مشاوره انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته دانشگاه آزاد و نکته هایی که باید در مورد آن بدانید


مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد

مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد تنها زمانی است که انتخاب رشته در این بازه زمانی امکان پذیر است و در هیچ زمانی خارج از این زمان امکان ندارد و این نکته که بدون انتخاب رشته ، ثبت نام بی معنی میشود نیز خود از اهمیت بالایی برخوردار است . مهلت انتخاب رشته و ثبت نام در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور اندکی پیش از انجام این عملیات اعلام میشود . در دفترچه ثبت نام نیز همچنین این موارد درج شده است .

برای انتخاب رشته ریاضی با ما تماس بگیرید

 • مشاوره انتخاب رشته ارشد
 • نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • انتخاب رشته مجازی ارشد سازمان سنجش
 • با چه رتبه ای چه رشته ای؟
 • مشاوره تحصیلی انتخاب رشته
 • مشاوره انتخاب رشته نهم
 • مشاوره انتخاب رشته انلاین
 • نرم افزار انتخاب رشته تجربی
 • دانلود نرم افزار انتخاب رشته

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینهمشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

مشاوره انتخاب رشته ریاضی کنکور سراسری 98

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/4/1

شنبه

1403/4/2

یکشنبه

1403/4/3

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید