مشاوره ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام کنکور آزاد
به اشتراک بگذارید

مشاوره ثبت نام کنکور آزاد راهنمای داوطلبان برای پاسخ به سوالاتی که ذهن هر داوطلب کنکوری را که در آینده قصد دارد در دانشگاه آزاد ادامه تحصیل دهد را مشغول می کند . شما برای اینکه در کنکور مسیر موفقیت را طی کنید و به رشته و دانشگاهی که علاقه دارید برسید ، باید عوامل مختلفی را در برنامه خود داشته باشید . شرکت در آزمونهای آزمایشی مناسب ، انتخاب منابع مطالعاتی درست و برنامه ریزی با روش‌های اصولی و حرفه‌ای مطالعه درس‌ها از عوامل مهم و موثر موفقیت در کنکور میباشد .  اما تا به حالا با خودتان فکر کردید که همراهی فردی متخصص برای راهنمایی و دادن مشاوره‌های لازم چقدر میتواند موثر باشد .

اطلاعات این مقاله دید شما را بازتر خواهد کرد پس مطالعه این مقاله را از دست ندهید .

در سالهای اخیر به جهت بهبود سطح کیفیت سوالات کنکور دانشگاه آزاد و برای پایین آوردن اختلاف سطح پذیرش و آموزش بین دانشگاههای سراسری و دانشگاههای آزاد آزمونهای دانشگاه سراسری و آزاد ادغام شد . در مرکز مشاوره ثبت نام کنکور آزاد مواردی از جمله نحوه ثبت نام در آزمون ، نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد و تاثیر سوابق تحصیلی ، سهمیه های کنکور ، تفاوت ثبت نام کنکور ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم ، اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ و شرایط کنکور آزاد ۹۸ برای داوطلبان شفاف سازی میشود .

دانشگاه آزاد بدون کنکور

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور آزاد

مشاوره تلفنی یک روش ارتباطی مهم در عصر جدید میباشد . با مشاوره تلفنی مناسب و با حضور یک همراه در هر لحظه مسیر خود را برای موفقیت تحصیلی هموارتر نمایید . و با یک تماس تلفنی در هرجا که باشید با مشاورین حرفه ای در ارتباط باشید . با مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور آزاد از شرایط خاص ثبت نام  آگاهی پیدا کنید . از مواردی چون زمان ثبت نام ، نحوه ثبت نام ، شرایط ثبت نام ، زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و … آگاهی لازم را کسب نمایید .


بیشتر بخوانید: مشاوره آخرین رتبه های قبولی دانشگاه آزاد


مشاوره ثبت نام کنکور آزاد آویژه

شما می توانید پاسخ سوالات خود را در مورد

را از مشاوره ثبت نام کنکور آزاد آویژه بخواهید . در این مقاله بسیاری از موارد مبهم بررسی شد .

برای کسب جزئیات بیشتر ثبت نام کنکور آزاد با مشاوره ثبت نام کنکور آزاد آویژه در ارتباط باشید .

مشاوره ثبت نام کنکور آزاد,انتخاب رشته آزاد بدون کنکور

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد به دو صورت انجام میشود . ورود به دانشگاه آزاد اغلب رشته ها بدون کنکور انجام میپذیرد .

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد : با شرکت در آزمون

داوطلبان شرکت در آزمون میتوانند از طریق ورود به سامانه ثبت نام کنکور ۹۸ در سایت سازمان سنجش ( sanjesh.org ) ثبت نام نمایند . زمان برگزاری آزمون ۱۳ و ۱۴ تیر ماه ۹۸ میباشد . پس از شرکت در آزمون و اعلام نتایج کنکور در انتهای کارنامه کد ثبت نام دانشگاه آزاد مختص هر داوطلب وجود دارد . داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می باشند ، با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ کد رشته محل مورد نظر را انتخاب مینمایند . زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد پس از انتخاب رشته کنکور سراسری میباشد سپس وارد سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.iau.ac.ir میشوند و انتخاب رشته مینمایند در نهایت یک کد پیگیری دریافت مینمایند و منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته میمانند .

نکات ضروری در مورد نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد

 • در انتخاب رشته دانشگاه آزاد  تعداد کد رشته محل های انتخابی بسیار کمتر انتخاب رشته دانشگاه سراسری خواهد بود .
 • در پذیرش دانشگاه آزاد نمره کل دانشجو و یا رتبه کشوری ملاک پذیرش خواهد بود و سهمیه مناطق وجود ندارد .
 • در سال گذشته پذیرش در بسیاری از رشته ها بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی انجام شد . و پذیرش با آزمون تنها در ۳ الی ۴ درصد کد رشته محل های موجود در دانشگاه آزاد انجام شد که شامل رشته های پزشکی و تعدادی از رشته های پیراپزشکی می شد .

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی


نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد : بدون شرکت در آزمون

در چند سال اخیر ورود دانشجو به دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر پذیرش دانشجو از طریق آزمون ، پذیرش در ۹۸ درصد رشته محل های مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون نیز امکان پذیر است .

 زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در دو نوبت انجام میپذیرد . ثبت نام نیمسال اول که معمولا از از اواسط مرداد تا اویل مهر است و نیمسال دوم از اواسط آبان تا اوایل بهمن در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو جذب میشود . داوطلبان جهت انجام ثبت نام به سایت azmoon.iau.ac.ir مراجعه کرده و ثبت نام میکند و در زمان تعیین شده در دانشگاه حضور میابد و ثبت نام نهایی را انجام میدهد .

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام با مراجعه به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می شود داوطلبان کارت اعتباری تهیه مینمایند و فرم ثبت نام را تکمیل مینمایند و از آن پرینت میگیرند .  در زمان اعلام شده از سوی دانشگاه با مدارک لازم برای ثبت نام به صورت حضوری به دانشگاه مربوطه مراجعه مینمایند .

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های پزشکی و غیر پزشکی در دانشگاه آزاد تدریس میشود . داوطلبان رشته پزشکی باید در آزمون کنکور سراسری شرکت کنند و در صورت قبولی میتوانند وارد دانشگاه آزاد شوند . و اکثر رشته های غیرپزشکی به صورت بدون آزمون انجام میپذیرد .

لیست برخی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

 • مهندسی کامپیوتر معماری سیستم های کامپیوتری
 • مدیریت دولتی
 • مدیریت گمرکی
 • مدیریت جهانگردی
 • حسابداری دولتی
 • حسابداری مالیاتی
 • طراحی صنعتی
 • زبان و ادبیات فرانسه
 • جهانگردی
 • مترجمی زبان فرانسه
 • فیزیک
 • علوم قرآن و حدیث فیزیک مهندسی
 • مدیریت صنایع مبلمان و دکوراسیون
 • زیست شناسی
 • مدیریت امور گمرکی
 • زیست شناسی گیاهی
 • هتلداری

بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد به جزییات شهرها


شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

 • دارا بودن مدرک دیپلم برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد شرط لازم میباشد . و داوطلب باید در نظر داشته باشد که رشته ی انتخابی با رشته ای که در آن دیپلم گرفته است ارتباط داشته باشد .
 • و دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی شرط ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد است .

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

 • در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی ضروری است .
 • و در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته مدرک فوق دیپلم لازم میباشد .

مرکز مشاوره ثبت نام کنکور آزاد آویژه

مرکز مشاوره ثبت نام کنکور آزاد آویژه با مشاوران زبده و حرفه ای در سطح کشور همه روزه حتی در ایام تعطیل پاسخگوی کلیه سوالات شما می باشد .

مشاوره ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

9099072068 از سراسر ایران