مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور

مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور, ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد, مشاوره کنکور دانشگاه آزاد

چند سالی است که برای قبولی در دانشگاه‌های آزاد و سراسری آزمون جداگانه‌ای برگزار نمی شود. از آن زمان تاکنون ملاک قبولی در دانشگاه آزاد نیز همین آزمون کنکور سراسری است.

در این میان ممکن است درباره‌ نوع دیگری از قبولی در دانشگاه آزاد نیز شنیده باشید: پذیرش بدون کنکور کارشناسی در دانشگاه آزاد. در این مقاله قصد داریم موضوعات مرتبط با مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور را برای شما باز کنیم و به نکات مختلف پیرامون آن بپردازیم. پس با ما همراه شوید.

علت حذف کنکور در دانشگاه آزاد

همان طور که اشاره کردیم پس از ادغام آزمون دانشگاه آزاد با آزمون کنکور سراسری، یک اتفاق مهم در فرایند پذیرش و قبولی در دانشگاه آزاد اتفاق افتاد. این ادغام با هدف کاهش استرس حاکم بر آزمون‌های کنکور و همچنین جلوگیری از برگزاری آزمون‌های متعدد انجام شد.

با این حال با توجه به افزایش تعداد دانشگاه‌ها، خصوصاً دانشگاه‌های غیر دولتی در سراسر کشور، ظرفیت پذیرش در رشته‌های مختلف نیز افزایش یافت. با کاهش داوطلبان کنکور و افزایش تعداد رشته‌ها و ظرفیت آن‌ها، شاهد بودیم که بسیاری از رشته‌های دانشگاه آزاد خالی می‌ماند.

از سوی دیگر تعداد زیادی از قبول شدگان دانشگاه آزاد در دانشگاه‌های سراسری نیز قبول می‌شدند و از این رو بخش زیادی از ظرفیت‌ها خالی می‌ماند. دانشگاه آزاد برای توزیع بهتر قبولی‌ها و پر کردن ظرفیت‌ها تصمیم گرفت، مرحله‌ دیگری نیز در فرایند ثبت نام خود بگنجاند.

در این مرحله افرادی که موفق نشده باشند در دانشگاهی ثبت نام کنند، در این مرحله می توانند از ظرفیت‌های باقیمانده دانشگاه آزاد استفاده کنند. لذا با این کار هم داوطلبان می‌توانند از فرصت تحصیل بهره‌مند شوند و هم دانشگاه آزاد نیز از آسیب‌های عدم تکمیل ظرفیت در امان می‌ماند.


بیشتر بخوانید : ثبت کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد


آشنایی با فرایند کلی ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

یکی از نکاتی که بایستی در مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور به آن اشاره کرد، فرایند کلی ثبت نام و مواردی مثل کدرشته‌ها و کدمحل دانشگاه‌های بدون آزمون است. با افزایش ظرفیت دانشگاه‌ها و کاهش متقاضیان برخی گروه‌ها خصوصاً گروه ریاضی در چند سال اخیر، تعداد زیادی از کد رشته‌های گروه ریاضی بسیار بیشتر از تعداد پذیرفته شدگان شده است.

دانشگاه آزاد با استفاده از افزایش ظرفیت چنین کد رشته‌هایی، امکان تحصیل را برای همه‌ی داوطلبان کنکور فراهم نموده است. عمده‌ این رشته‌ها را کدرشته‌های شناور تشکیل می‌دهند و همه‌ افراد از گروه‌های مختلف ریاضی، تجربی، هنر، انسانی و زبان می‌توانند برای ثبت نام در آن‌ها اقدام کنند.

پس چند نکته در رابطه با کدرشته و کدمحل‌های دانشگاه‌های آزاد بدون کنکور وجود دارد:

 • محدودیت در کدرشته‌ها (یعنی در دانشگاه آزاد بدون کنکور همه‌ی رشته‌ها وجود ندارند)
 • محدودیت در ظرفیت‌ها (با توجه به اینکه ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به جاهای خالی باز‌می‌گردد، ظرفیت‌ها نیز محدود خواهند بود)

متغیر بودن ظرفیت‌ها و کد‌رشته‌ها (با توجه به اینکه اولویت با پر شدن ظرفیت‌ها پرنشده دانشگاه‌ است، ظرفیت‌های خالی برای کد رشته‌ها و حتی محل دانشگاه‌ها، بستگی به قبولی‌های آن‌ها دارد)

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط کلی و زمان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

می‌توان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را چیزی شبیه تکمیل ظرفیت سایر رشته‌ها دانست. لذا دانشگاه آزاد طی مهلت کوتاهی پس از اعلام نتایج و مشخص شدن ظرفیت پذیرفته‌شدگان، ظرفیت خود را برای ثبت نام بدون آزمون اعلام می‌کند. در این وضعیت، داوطلبان واجد شرایط و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی می‌توانند برای آن کدرشته و محله ثبت نام کنند.

 • نکته ۱: دانشگاه آزاد ظرفیت‌های خود را برای دو نیمسال مهر و بهمن اعلام می‌کند، لذا کسانی که به هر دلیل فرصت شرکت در آزمون یا ثبت‌نام بدون کنکور را نداشته‌اند، یک بار دیگر می‌توانند فرصت خود را برای قبولی در دانشگاه امتحان کنند.
 • نکته ۲: ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در بهمن‌ماه به صورت حضوری انجام می ‌شود و در نتیجه اولویت با دواطلبان واجد شرایطی است که زودتر برای ثبت نام اقدام نمایند.
 • نکته‌ی شماره ۳ درباره مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور، مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹-۱۴۰۰

همان طور که گفته شد، معمولاً دانشگاه آزاد برای هر دو نیمسال تحصیلی مهرماه و بهمن‌ ماه اقدام به ثبت نام می‌کند. با این حال معمولاً نحوه ثبت نام در این دو نیمسال متفاوت است و ثبت نام بر اساس دستورالعمل‌های اعلام شده توسط دانشگاه آزاد یا وزارت علوم انجام می‌گیرد. ما در بخش سوم مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور فرایند‌های معمول ثبت نام در سال‌های اخیر را خدمتتان معرفی می‌کنیم.


بیشتر بخوانید : شرایط پذیرش دانشگاه آزاد


مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال اول (مهرماه)

ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال اول معمولاً به صورت اینترنتی انجام می‌شود. برای این منظور شما باید مراحل زیر را انجام دهید:

گام اول ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال اول (مهرماه)

در گام نخست ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  باید وارد سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org شوید.

گام دوم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال اول (مهرماه)

در گام دوم ثبت نام در دانشگاه آزاد بر روی ” خرید کارت اعتباری ثبت‌نام” کلیک کنید. (توجه داشته باشید بدون خرید کارت اعتباری و دریافت شناسه خرید نمی‌توانید مراحل بعدی را طی کنید).

مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور, ثبت نام بدون کنکور, بدون کنکور دانشگاه آزاد

گام سوم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال اول (مهرماه)

در گام سوم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد باید کارت اعتباری مورد نظر را بر اساس تقاضای خود (مقطع کارشناسی پیوسته یا کاردانی ناپیوسته) انتخاب کنید. دقت کنید که این گزینه را درست انتخاب کنید. پس از انتخاب کارت مربوطه باید مبلغ مربوط به آن را پرداخت کنید.

مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور, ثبت نام بدون کنکور, بدون کنکور دانشگاه آزاد

گام چهارم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال اول (مهرماه)

در گام چهارم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صفحه مربوط به پرداخت اینترنتی کارت اعتباری وارد می شوید و در این بخش است که باید اطلاعات مربوط به کارت را وارد کنید تا فرایند خرید تکمیل شود. پس از خرید کارت سامانه به شما یک شناسه پرداخت ۸ رقمی و یک رمز عبور ۶ رقمی عرضه می‌کند.

از شناسه و رمز برای شروع ثبت نام استفاده کنید. بر این اساس باید به صفحه‌ اصلی سایت یعنی azmoon.org باز گردید و بر روی لینک ثبت نام دوره مربوطه (بر اساس کارتی که تهیه کرده‌اید) کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور, ثبت نام بدون کنکور, بدون کنکور دانشگاه آزاد, پرداخت هزینه ثبت نام

مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور, ثبت نام بدون کنکور, بدون کنکور دانشگاه آزاد

گام پنجم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال اول (مهرماه)

در گام پنجم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شما باید اطلاعات خود را وارد کنید. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی و شماره شناسنامه، کد مربوط به سهمیه ایثارگری، کد اتباع خارجی، معدل و … می‌شود. پس این اطلاعات را به درستی وارد کنید.

در این مرحله علاوه بر اطلاعات شخصی باید عکس پرسنلی خود را نیز بارگزاری کنید. توجه داشته باشید که حجم این عکس نباید بیشتر از ۷۰ کیلوبایت باشد. برای کم کردن حجم می‌توانید از نرم‌افزارهایی مثل فتوشاپ یا حتی سایت‌هایی که کار کم کردن حجم را انجام می‌دهند، استفاده کنید.

مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور تکمیل فرم اطلاعات فردی, مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور, ثبت نام بدون کنکور, بدون کنکور دانشگاه آزاد, پرداخت هزینه ثبت نام

گام ششم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال اول (مهرماه)

در گام ششم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و پس از وارد کردن همه‌ اطلاعات خود، وارد مرحله انتخاب کد رشته و کد محل می‌شوید. برای پیدا کردن رشته‌ها و محل رشته‌ها باید دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را دانلود کرده و کد محل و کد رشته‌های مربوطه را در محل مربوطه وارد کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. برای این کار طبق عکس زیر عمل کنید.

برای هر کدام از کد رشته و کد محل‌ها یک بار باید این کار را انجام دهید و پس از پایان یافتن انتخاب‌های خود، وارد مرحله بعد شوید. در این مرحله یک کد رهگیری دریافت می‌کنید که نشان می‌دهد فرایند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد موفقیت آمیز بوده است. توجه داشته باشید حتما بعد از طی کردن همه‌ مراحل بالا، جهت ذخیره اطلاعات خود، بر روی عبارت “تایید نهایی” کلیک نمایید. با این کار فرایند ثبت نام اینترنتی به پایان می‌رسد.

مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور, ثبت نام بدون کنکور, بدون کنکور دانشگاه آزاد, انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال دوم (بهمن ماه)

طی سال‌های اخیر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم به صورت حضوری بوده‌است. یکی از نکات مهم در ثبت نام حضوری این است که شما تا پیش از تکمیل ظرفیت باید ثبت نام کنید. با توجه به اینکه رشته و محل‌های پرطرفدار سریعاً پر می‌شود، لذا باید از خود سرعت عمل نشان دهید. بنابراین برای سرعت بخشیدن به فرایند ثبت نام این مراحل را انجام دهید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه, مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور, مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور, ثبت نام بدون کنکور, بدون کنکور دانشگاه آزاد

 • از طریق سایت‌های خبری و مراکز مشاوره از آخرین اخبار و زمان مربوط به شروع ثبت‌نام آگاهی پیدا کنید.
 • بلافاصله پس از انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، سریعاً دفترچه را دانلود کنید.
 • لیست رشته‌ها و دانشگاه‌های دارای ظرفیت را شناسایی و استخراج کنید.
 • برای خود اولویت‌های رشته و دانشگاه را مشخص نمایید.
 • با مراجعه به سایت دانشگاه مربوطه یا از طریق اطلاعیه‌هایی که درباره مدارک لازم برای ثبت نام منتشر می‌شود از مدارک لازم برای ثبت نام آگاه شده و آن‌ها را آماده کنید.
 • پس از تهیه مدارک ثبت نام سریعاً برای ثبت نام در دانشگاه مور نظر اقدام نمایید.

 آشنایی با رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد

همان طور که در مرحله دریافت کارت اعتباری و ثبت نام مشاهده کردید، رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو مقطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته ارائه می‌شوند. لذا شما پیش از ثبت نام باید مقطع تحصیلی و رشته‌ مورد نظر را انتخاب نمایید.

برای آشنایی با رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد بد نیست به رشته‌های سال‌های گذشته نگاهی بیندازیم. توجه داشته باشید که لیست ارائه شده در جدول زیر تنها بخشی از رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد است و برای مشاهده‌ همه‌ آنها باید به دفترچه ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه آزاد که همان موقع در سایت عرضه می‌شود، مراجعه کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد
ردیف نام رشته – گرایش ردیف نام رشته – گرایش
۱٫۰ تربیت بدنی – تربیت بدنی ۱۰٫۰ نقشه برداری
۲٫۰ الکترونیک – الکترونیک عمومی ۱۱٫۰ تاسیسات – تبرید
۳٫۰ الکتروتکنیک – برق صنعتی ۱۲٫۰ گرافیک – گرافیک
۴٫۰ الکتروتکنیک – تاسیسات الکتریکی ۱۳٫۰ هنرهای تجسمی – نقاشی
۵٫۰ ساختمان – کارهای عمومی ساختمان ۱۴٫۰ برق – الکترونیک و ابزار دقیق
۶٫۰ نقشه کشی معماری – نقشه کشی ۱۵٫۰ امور دامی – تکنولوژی و پرورش طیور
۷٫۰ نرم افزار کامپیوتر ۱۶٫۰ صنایع غذایی – کنترل کیفیت مواد غذایی
۸٫۰ هنرهای تجسمی – چاپ دستی ۱۷٫۰ امور زراعی و باغی – تکنولوژی تولیدات باغی
۹٫۰ امور اداری

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد
ردیف نام رشته – گرایش ردیف نام رشته – گرایش
۱٫۰ کاردانی آموزش حرفه و فن ۱۳٫۰ کاردانی علوم قضایی
۲٫۰ کاردانی ساخت و تولید ۱۴٫۰ کاردانی حفاظت و مرمت بناهای تاریخی
۳٫۰ کاردانی موزه داری ۱۵٫۰ کاردانی تکنولوژی مواد قضایی
۴٫۰ کاردانی فنی – پالایش ۱۶٫۰ کاردانی تکنولوژی آبیاری
۵٫۰ کاردانی تربیت معلم قرآن کریم ۱۷٫۰ کاردانی حسابداری – دولتی
۶٫۰ کاردانی معماری ۱۸٫۰ کاردانی حسابداری – مالیاتی
۷٫۰ کاردانی بیمه ۱۹٫۰ کاردانی دامپزشکی
۸٫۰ کاردانی آمار ۲۰٫۰ کاردانی تکنولوژی شیلات
۹٫۰ کاردانی مدیریت صنعتی کاربردی ۲۱٫۰ کاردانی هنرهای تجسمی نقاشی
۱۰٫۰ کاردانی هنرهای نمایشی ۲۲٫۰ کاردانی صنایع قندسازی
۱۱٫۰ کاردانی باستان شناسی ۲۳٫۰ کاردانی صنایع غذایی

رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته

رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد
ردیف نام رشته – گرایش ردیف نام رشته – گرایش
۱٫۰ آموزش زبان انگلیسی ۱۵٫۰ علوم سیاسی
۲٫۰ مترجمی زبان آلمانی ۱۶٫۰ حقوق
۳٫۰ زبان و ادبیات انگلیسی ۱۷٫۰ علوم تربیتی
۴٫۰ زبان اسپانیایی ۱۸٫۰ فلسفه
۵٫۰ زمین شناسی ۱۹٫۰ شیلات
۶٫۰ علوم قضایی ۲۰٫۰ شیمی
۷٫۰ علوم حدیث ۲۱٫۰ موسیقی
۸٫۰ مدیریت بازرگانی ۲۲٫۰ ادبیات نمایشی
۹٫۰ مدیریت مالی ۲۳٫۰ حسابداری
۱۰٫۰ مدیریت دولتی ۲۴٫۰ محیط زیست
۱۱٫۰ عکاسی ۲۵٫۰ ادبیات داستانی
۱۲٫۰ طراحی لباس ۲۶٫۰ باستان شناسی
۱۳٫۰ روان شناسی ۲۷٫۰ دبیری زبان و ادبیات عربی
۱۴٫۰ فلسفه و حکمت اسلامی

رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته

رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد
ردیف نام رشته – گرایش ردیف نام رشته – گرایش
۱٫۰ حسابداری ۲۰٫۰ مدیریت بازرگانی
۲٫۰ تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی ۲۱٫۰ مهندسی فناوری مکانیک – تاسیسات حرارتی و برودتی
۳٫۰ تربیت دبیر تربیت بدنی و علوم ورزشی ۲۲٫۰ مهندسی فناوری معدن – استخراج معادن زیرزمینی
۴٫۰ مهندسی تکنولوژی الکترونیک ۲۳٫۰ مهندسی فناوری صنایع شیمیایی
۵٫۰ مهندسی فناوری بهره برداری نیروگاه ۲۴٫۰ مهندسی فناوری عمران – نقشه برداری
۶٫۰ مهندسی نرم افزار کامپیوتر ۲۵٫۰ مهندسی فناوری عمران – سد و شبکه
۷٫۰ مهندسی فناوری شبکه های انتقال برق ۲۶٫۰ مهندسی فناوری ساخت و تولید – قالب سازی
۸٫۰ مهندسی فناوری متالورژی – ذوب فلزات ۲۷٫۰ آموزش و پرورش ابتدایی
۹٫۰ مهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیق ۲۸٫۰ آمار
۱۰٫۰ مهندسی فناوری مخابرات – سوئیچ های شبکه ثابت ۲۹٫۰ هنرهای تجسمی – نقاشی
۱۱٫۰ مهندسی تکنولوژی برق – قدرت ۳۰٫۰ آموزش ریاضی
۱۲٫۰ مهندسی فناوری مکانیک خودرو ۳۱٫۰ بهداشت مواد غذایی
۱۳٫۰ مهندسی فناوری جوش ۳۲٫۰ علوم آزمایشگاهی دامپزشکی
۱۴٫۰ مهندسی فناوری مکانیک – ماشین افزار ۳۳٫۰ مدیریت دولتی
۱۵٫۰ معماری ۳۴٫۰ ارتباط تصویری
۱۶٫۰ حقوق ۳۵٫۰ گرافیک
۱۷٫۰ کارشناسی حرفه ای مرمت و احیاء بناهای تاریخی ۳۶٫۰ سخت افزار کامپیوتر
۱۸٫۰ مهندسی اجرایی عمران ۳۷٫۰ تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی و معطر
۱۹٫۰ آموزش زبان انگلیسی

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

در طی سال‌های اخیر همواره وجهی برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دریافت می شود. همان طور که در بخشی از مراحل ثبت نام مشاهده کردید، هزینه ثبت نام در همان مراحل ثبت نام دریافت می‌شود. در سال‌های اخیر این مبلغ به صورت جزئی افزایش یافته است. در آخرین مرحله از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی ۴۴۰۰۰ تومان و برای مقطع کارشناسی ۴۶۰۰۰ تومان بوده است.

زمان و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

همان طور که اشاره کردیم باید زمان ثبت نام بدون کنکور را در اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه آزاد پیگیری کنید. هزینه ثبت نام بایستی به هنگام ثبت نام واریز شود. و اگر شما این هزینه را پرداخت نکرده باشید نمی‌توانید سایر فرایندهای ثبت نام حضوری یا اینترنتی را ادامه دهید. نحوه‌ی پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی است و شما باید با مراجعه به سایت azmoon.org پس از انتخاب مقطع تحصیلی مورد نظر، هزینه ثبت نام را طبق فرایندی که در بالا توضیح دادیم پرداخت نمایید.

مروری بر نکات و سوالات مهم در خصوص مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد کدامند؟

همان طور که گفته شد، هر ساله بسته به رشته‌هایی که دانشگاه ارائه می دهند و میزان ظرفیتی که در هنگام پذیرش با کنکور تکمیل می‌شود، ممکن است رشته‌ها متغیر باشد. برخی از رشته‌های پرتکرار سال‌های گذشته را در جداول بالا می‌توانید ببینید.

آیا افراد محصل در هنرستان می‌توانند در دانشگاه آزاد ثبت نام کنند؟

همان طور که مشاهده می‌کنید در لیستی که در جداول بالا آورده شده، هم مقاطع کاردانی و هم کارشناسی وجود دارد. داوطلبان متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اگر محصل هنرستان بوده‌اند فقط می‌توانند در مقطع کاردانی ثبت نام کنند. برای پذیرش در مقطع کارشناسی شما حتماً دوره‌ی پیش دانشگاهی را سپری کرده باشید.

مرکز مشاوره کنکور آویژه

تجربه‌ی ما در خصوص مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور نشان می‌دهد که هر ساله در هنگام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، یکی از دغدغه‌های والدین و دانش‌آموزان نحوه‌ی ثبت نام و ابهاماتی است که در این زمینه وجود دارد. نداشتن تجربه در هنگام ثبت نام ممکن است شما از قافله ثبت‌نام‌کنندگان جا بمانید و نتوانید رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای راهیی از این تنش‌ها و سردرگمی‌ها می‌توانید با مرکز مشاوره کنکور آویژه تماس بگیرید. همکاران ما در مرکز مشاوره آویژه در کنار شما خواهند بود تا شما بتوانید صفر تا صد ثبت نام را به سرعت و دقت به انجام برسانید.

برای تماس با مرکز مشاوره کنکور آویژه کافی است از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره، شماره‌های درج شده در سربرگ یا پایین صفحه را شماره‌گیری کنید و از خدماتی مشاوره تلفنی ما بهره مند شوید. مشاوره تلفنی، شیوه‌ای ارزان و مقرون به صرفه‌تر از مشاوره حضوری است و شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن با مشاورانی مجرب در تماس باشید.

مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1400/7/3

یکشنبه

1400/7/4

دوشنبه

1400/7/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید