آیا به سرباز امریه کسری خدمت تعلق میگیرد؟

آیا به سرباز امریه کسری خدمت تعلق میگیرد؟

آیا کسری خدمت شامل امریه می شود؟

استفاده از کسری خدمت و شرایط احتساب آن، یکی از مهمترین دغدغه های مشمولینی است که موفق به اخذ امریه سربازی شده باشند.

سازمان های امریه پذیر به جذب نیرو هایی اقدام می کنند که کسری خدمتی ندارند چرا که می توانند از تخصص آنها در مدت زمان بیشتری استفاده کنند.

مشمولانی که به دنبال خدمت در ارگان و سازمان های دولتی هستند، این موضوع را در نظر بگیرند که با پذیرش به صورت نیروی امریه هیچ کسری خدمتی به آنها اختصاص پیدا نمی کند و زمان خدمت سربازی آنها بیشتر از سربازان عادی می باشد.

همواره دیده می شود بعضی از مشمولان خدمت سربازی برای دریافت امریه سربازی، کسری خود را پنهان کرده و در پایان سعی در استفاده از آن می کنند، که همین موضوع باعث بروز مشکلاتی در آینده برای آنها می شود؛ چرا که با مشخص شدن میزان کسری، باید به محل مورد نظر خسارت هایی را برای جبران این مدت زمان ارائه کنند.

از شما دعوت می شود در ادامه مطلب با مرکز مشاوره آویژه همراه باشید تا به بررسی شرایط محاسبه کسری خدمت سربازان امریه بپردازیم.

آیا به سربازان امریه کسری خدمت تعلق می گیرد؟

کسری خدمت سربازان امریه یکی از مواردی است که بسیاری از مشمولان به دنبال کسب اطلاع از آن می باشند.

در اینجا با دو موضوع جداگانه مواجه می شویم که هر دوی آنها امتیازاتی برای مشولان در پی دارد.

کسری خدمت: مشمولان با استفاده از قانون کسری خدمت می توانند، از مدت زمان خدمت سربازی خود کاهش دهند و دوره خدمتی کوتاه تری را سپری نمایند.

امریه: مشمولان خدمت سربازی خود را در سازمان ها نظامی و ارگان های دولتی می گذرانند.

اما آیا می توان هم سرباز امریه شد و هم از کسری خدمت استفاده نمود؟

قانون کلی سربازی به صورت امریه این است که مدت زمان خدمت مشمولان هر چند ماه که باشد، کسری خدمت برای آنها لحاظ نخواهد شد، مگر در شرایط خاص که در ادامه توضیح داده می شود.

سازمان ها برای تامین نیروی انسانی خود فراخوان هایی را منتشر می کنند تا به مشمولانی که واجد شرایط امریه می باشند اطلاع رسانی نمایند. سازمان های امریه پذیر افرادی را که کسری خدمت ندارند، در اولویت پذیرش قرار می دهند.

شاید بتوان گفت دلیل جذب نیروی امریه بدون داشتن کسری خدمت استفاده از تخصص یک نیرو با کمترین هزینه و بیشترین زمان ممکن باشد. برای اطلاعات بیشتر مقاله انواع کسری خدمت سربازی را حتما بخوانید.

اولویت پذیرش امریه

هر ساله سازمان ها با توجه به نیاز خود به نیرو های متخصص به جذب سرباز امریه اقدام می کنند یکی از مواردی که در هنگام پذیرش نیرو به آن توجه می کنند نداشتن کسری خدمت مشمولان می باشد.

بنابر این یکی از الویت های پذیرش در سازمان های امریه پذیر نداشتن کسری خدمت سربازی می باشد.

اما ممکن است برخی از ارگان ها، سربازان دارای کسری خدمت را در الویت دوم قرار داده و در صورت نیاز به نیرو متخصص آنها را جذب نمایند.

بنابراین آن دسته از مشمولانی که دارای انواع کسری خدمت می باشند، در صورت نیاز سازمان ها می توانند برای ثبت نام امریه سربازی اقدام نمایند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط اختصاصی کسری خدمت سربازان امریه

برخی از مشمولان دارای شرایط خاصی بوده که می توانند با توجه به آنها مدت زمان خدمت سربازی خود را کاهش دهند.

عواملی مانند سهمیه ایثارگران و خانواده شهدا، تاهل، پروژه های کسری خدمت و … که هر کدام زمان مشخصی را از خدمت مشمولان کم می کنند.

اما آیا کسری خدمت شامل امریه نیز می شود؟ یعنی سربازان امریه که سهمیه ایثارگری دارند می توانند خدمت سربازی کوتاه تری داشته باشند؟

در قانون کلی امریه کسری خدمت سربازی مطرح نمی شود اما استثنائاتی برای آن قائل شده اند، که مشمولان می توانند از برخی کسری های خدمت سربازی استفاده کنند.

همچنین در برخی از ارگان ها مشمولان با هر کدام از انواع کسری خدمت می توانند، امریه سربازی بگیرند و مدت سربازی خود را کاهش دهند.

ضوابط اجرای کسری خدمت در سازمان های امریه پذیر مشخص شده می باشد که لازم است تا مشمولان از جزئیات آنها مطلع شوند.

در ادامه ارگان هایی را که سربازان امریه می توانند در آن از امتیاز کسری خدمت بهره مند شوند عنوان می کنیم.

شرایط اختصاصی کسری خدمت سربازان امریه

کسری خدمت امریه در شرکت های دانش بنیان

شرکت های دانش بنیان یکی از سازمان هایی است که کسری خدمت امریه در آن قابل قبول است. یعنی مشمولان دارای کسری خدمت می توانند متقاضی دریافت امریه شرکت های دانش بنیان باشند اما می بایست شرط زیر را داشته باشند.

سربازان امریه دانش بنیان حتما باید 17 ماه از دوره خدمت خود را سپری کرده باشند تا بتوانند برای دریافت کسری خدمت وارد عمل شوند.

مدت زمان کسری در نظر گرفته شده برای سربازان امریه دانش بنیان نیز مانند دیگر سربازان امریه محدود می باشد. حداکثر کسری که سربازان امریه دانش بنیان می توانند دریافت کنند، 6 ماه است.

کسری خدمت امریه در قرار گاه خاتم النبیاء

یکی از کسری های خدمت سربازی که تنها سربازان امریه قرار گاه خاتم می توانند از آن استفاده نمایند، کسری خدمت بسیج می باشد.

هر کدام از مشمولان که به دنبال دریافت کسری خدمت بسیج هستند می بایست در پایگاه های بسیج عضو شده و به فعالیت بپردازند.

همچنین مشمولانی در دوره های 45 روزه بسیج شرکت نموده و پس از پایان این دوره تکمیلی می توانند برای دریافت مزایای شرکت در دوره فوق مانند معافیت از دوره آموزشی سربازی اقدام نمایند.

مشمولان برای استفاده از کسری خدمت بسیج باید حداقل به مدت یک سال تمام سابقه بسیجی فعال داشته باشند.

همانطور که می دانید یکی از معایب امریه سربازی این است که مشمولان نمی توانند از کسری خدمت استفاده نمایند. اما یکی از ارگان هایی که از این قانون مستثنی می باشد، قرار گاه خاتم است که کسری خدمت بسیج را برای سربازان امریه لحاظ می کند.

سربازان امریه قرار گاه خاتم با بهره مندی از کسری خدمت بسیج می توانند مدت زمان سربازی خود را کاهش دهند.

در اینجا یادآور می شویم که پذیرش در امریه سربازی شرایطی دارد که یکی از آنها عدم غیبت سربازی می باشد. مشمولان می توانند برای اطلاع از قوانین و مقررات امریه سربازی، مقاله “امریه سربازی چیست ” را مطالعه نمایند.

نحوه ی ثبت کسری خدمت سربازان امریه چگونه است؟

سربازان امریه سازمان های مختلف، چنانچه دارای کسری خدمت هستند، می توانند برای بهره مندی از میزان کسری خدمت خود، به بخش تامین نیروی انسانی یگان خدمتی خود مراجعه کنند.

بنابر این اولین گام برای اعمال کسری خدمت مشمولان مراجعه به مسئول نیروی انسانی یگان خدمتی می باشد. پس از آن با گرفتن تاییدیه مدت زمان کسری خدمت سربازی برای آن ها ثبت خواهد شد.

با احتساب کسری خدمت زمان و تاریخ دقیق پایان خدمت توسط یگان مربوطه در سازمان وظیفه عمومی ثبت خواهد شد.

مراحل و مدارک لازم برای دریافت کسری خدمت، برای سربازان امریه با توجه به نوع کسری که در نظر دارند، متفاوت است.

برای استفاده از این کسری ها، مدارکی همچون تاییدیه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای متقاضیان اخذ کسری ایثارگری و همچنین تاییدیه های مقاومت بسیج و سپاه پاسداران برای دریافت کسری بسیج، باید جمع آوری شوند.

ثبت درخواست کسری خدمت نیز از طریق دفاتر پلیس +10 انجام می شود که طی آن مدارک ذکر شده، باید به سازمان وظیفه ارائه شود. این سازمان طی انجام استعلامانی و در صورت تایید مدارک، کسری خدمت را برای سربازان امریه در نظر می گیرد.

سربازان امریه ای که کسری خدمت دارند، در زمان ارائه مدارک به ادارات محل خدمت خود بایستی کسری خود را نیز عنوان کنند؛ در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهند شد.

مدارک لازم جهت دریافت کسری خدمت

مشمولان می بایست جهت دریافت انواع کسری خدمت سربازی مدارکی را تهیه نموده و در زمان درخواست خود آن ها را ارائه دهند.

💌 مدارک شناسایی مشمولان شامل:

💌 کارت ملی هوشمند به همراه کپی

💌 شناسنامه مشمولان به همراه کپی از تمام صفحات آن

💌 مدارک شناسایی همسر و فرزندان مشمولان که کپی آن را تهیه نموده باشند.

💌 دریافت تاییدیه از بنیاد شهید، سپاه پاسداران

💌 مدارکی که بیانگر فعالیت مشمولان در پایگاه های بسیج باشد.

💌 عکس 4*3 مشمولان که تمام رخ، رنگی با پشت زمینه سفید باشد.

شرایط تعلق کسری خدمت به سربازان امریه کدامند؟

میزان کسری خدمت ایثارگری برای سربازان امریه چقدر است؟

همانطور که می دانید، کسری خدمت ایثارگری یکی از رایج ترین انواع کسری های خدمت می باشد، که برای سربازان وظیفه در نظر گرفته شده است.

این نوع کسری برای فرزندان رزمندگان، آزادگان و جانبازان دفاع مقدس می باشد که مدت زمان ایثارگری به حد نصاب لازم برای معافیت کامل مشمولان نمی رسد. مدت زمان کسری که برای هر یک از فرزندان ایثارگران در نظر گرفته می شود با توجه به درصد جانبازی و مدت اسارت و… می باشد.

در حال حاضر برخورداری از این کسری برای سربازانی که دوره سربازی خود را در ادارات و به عنوان امریه سربازی می گذرانند نیز امکان پذیر است.

پونزمیزان کسری ایثارگری برای سربازان امریه به قرار زیر است:

برای فرزندان جانبازان به ازای هر درصد جانبازی، 12 روز کسر خدمت در نظر گرفته می شود.

سربازان امریه که والدینشان به اسارت گرفته شده اند و یا در جبهه حضور داشته اند نیز به ازای هر ماه اسارت و رزمندگی، 12 روز کسری خدمت می گیرند.

برای سربازان امریه ای که جانباز هستند، به ازای هر درصد جانبازی، 63 روز کسری در نظر گرفته شده است.

نکته ی مهمی که درباره کسری خدمت ایثارگری باید مطرح کنیم، این است که داشتن غیبت سربازی، مانعی برای استفاده از این نوع کسری نمی باشد؛ چرا که شرایط استفاده از این کسری قبل از وارد شدن مشمول به دوره غیبت نیز وجود دارد.

همچنین استفاده از کسری خدمت ایثارگری، در صورتی که به حد نصاب لازم برای معافیت سربازی نرسد، تنها برای یک فرزند از خانواده های ایثارگران قابل استفاده است.

 

امکان اخذ کسری خدمت بسیج برای سربازان امریه وجود دارد؟

کسری خدمت بسیج، یکی دیگر از انواع کسری های خدمت سربازی است که همه ی سربازان حتی سربازان امریه می توانند از آن استفاده کنند.

این نوع کسری مربوط به سابقه ی فعالیت مشمولان در پایگاه های بسیج می باشد. سربازان امریه ای که به عنوان بسیج فعال در پایگاه ها فعالیت کرده اند، بر اساس سمتی که داشته اند، از کسری خدمت برخوردار می شوند.

این نوع کسری می تواند تا شش ماه از دوره سربازی مشمولان بکاهد. همچنین مدت زمان فعالیت در بسیج نیز یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در اخذ کسری برای سربازان امریه می باشد؛ مثلا سربازانی که سابقه فرماندهی حوزه را داشته باشند، به ازای هر سال فعالیت مداومشان، تا سه ماه کسری دریافت می کنند.

در این مورد عدم غیبت از سربازی، شرط لازم برای استفاده از کسری می باشد؛ البته افرادی که غیبت خود را توجیه کنند ، می توانند از سابقه بسیج خود استفاده کنند.

امکان اخذ کسری خدمت بسیج برای سربازان امریه وجود دارد؟

لیست سازمان ها و ارگان های امریه گیر خدمت سربازی

در لیست زیر به برخی از سازمان های امریه گیر اشاره شده است. برای آگاهی بیشتر در مورد هر سازمان، بر روی لینک مربوطه در جدول کلیک کنید.

سازمان ها یا وزارتخانه امریه گیرسازمان ها یا وزارتخانه امریه گیر
امریه وزارت نیروامریه سرباز معلم
امریه نیروهای مسلحامریه وزارت نیرو
امریه سازمان انرژی اتمیامریه بنیاد شهید و امور ایثارگران
امریه وزارت دفاعامریه وزارت بهداشت
امریه شرکت های دانش بنیانامریه وزارت صنعت، معدن، تجارت
امریه وزارت نفت و شرکت گازامریه جهاد کشاورزی
امریه وزارت راه و شهرسازیامریه سازمان ملی استاندارد
امریه قوه قضاییهامریه اداره اوقاف
امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامیامریه وزارت علوم و تحقیقات
امریه سربازی اداره برقامریه سازمان بهزیستی
امریه کمیته امداد امام خمینیامریه وزارت اقتصاد و دارایی
امریه وزارت ورزش و جوانانامریه استانداری ها
امریه نهاد ریاست جمهوریامریه سربازی شهرداری ها

سخنی از مشاوران آویژه

برخورداری از کسری خدمت سربازی، برای مشمولانی که علاقمند به پذیرش به عنوان نیروی امریه سربازی هستند، با شرایطی متفاوتی دنبال می شود.

مشمولان می توانند با تعهد عدم استفاده از کسری خدمت، ابتدا دستورالعمل های اعلامی ارگان مورد نظر خود را مطالعه کرده و بر این اساس اقدام به ثبت نام نمایند.

کسری خدمت برای سربازان امریه شرکت های دانش بنیان و قرار گاه خاتم طبق ضوابط این ارگان ها قابل استفاده می باشد. به طور مثال با گذشت 17 ماه از خدمت در شرکت های دانش بنیان مشمولان می توانند در صورت داشتن شرایط کسری خدمت برای دریافت آن اقدام نمایند.

برخورداری از کسری خدمت سربازی، برای مشمولانی که علاقه مند به پذیرش به عنوان نیروی امریه هستند، با شرایطی متفاوتی دنبال می شود؛ چرا که از این افراد در لحظه پر کردن فرم درخواست امریه مبنی بر نداشتن غیبت تعهد کتبی گرفته می شود.

این مشمولان در صورت ارائه کسری خدمت در پایان دوره، شامل جرایمی می شوند که هر ارگان بر اساس دستورالعمل خود آن ها را اعلا می کند. لذا بهتر است در ابتدای کار شرایط اعلامی ارگان مورد نظر خود را به خوبی مطالعه کرده و بر ابن اساس اقدام به پذیرش نمایید.

سوالات متداول

سوال علامتشرایط برخورداری از کسری خدمت سربازان امریه به چه شرایطی است؟

این افراد در صورت اعلام سازمان مورد نظر مبنی بر مجاز بودن کسری خدمت، می توانند از کسری خدمت مورد نظر استفاده کنند؛ در غیر این صورت مشمول جرایمی برای جبران این امر خواهند شد.

سوال علامتسربازان امریه چگونه می توانند برای دریافت کسری های خدمت اقدام کنند؟

متقاضیان اخذ کسری ایثارگری و کسر خدمت بسیج، به منظور ثبت درخواست خود می توانند از طریق دفاتر پلیس +10 استعلام گرفته و نامه خود را به ارگان مورد نظر ارائه نمایند.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

آیا به سرباز امریه کسری خدمت تعلق میگیرد؟

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 46 نظر:
 1. سلام خسته نباشید مدت جبهه داوطلبانه پدربرای کسری خدمت فرزند که امریه سربازی یکی از نهادها ویا ارگانها را اخذ کرده باشد محسوب می شود یا نه ؟.

 2. سلام آیا سرباز امریه کمیته امداد که بسیج فعال داشته باشه کسری بهش تعلق میگیرع؟

  1. با سلام و احترام وقت شما بخیر سیری هستم در امریه کسری اعمال نمیشود ولی بعضی دانش بنیان ها امکان پذیر است

 3. سلام وقت بخیر در مورد کسری راه دور صحبتی نکردین، من سرباز امریه هستم آیا امکان گرفتن کسری راه دور برای من وجود داره؟

  با پایگاه دوره آموزشی حدود 400کیلومتر و با سازمانی که به عنوان امریه کار می‌کنم حدود 150 کیلومتر فاصله دارم و هر دو خارج از استان محل سکونت هستن.

  1. با سلام طبق قانون اگر محل سکونت شما از محل خدمت شما 50 کیلومتر دورتر باشد غیربومی محسوب گردیده و طبق قانون کسری نیز میتوانید تا سقف 3 ماه بگیرید

  2. آیا شما تونستید به این دلیل کسری خدمت بگیرید؟ به من گفتن نمیشه.

   1. سلام من هم سرباز امریه بهزیستی هستم طبق گفته معاونت وظیفه ارتش گفتند که اگر بیش از 50 کیلومتر با محل زندگی فاصله داشته باشم غیر بومی محسوب میشم وسه ماه کسر میشه
    علت اینکه به شما گفتند نمیشه رو میشه بگین

    1. سلام میشه شماره یا آیدی بدین در ارتباط باشیم منم امریه بهزیستی هستم

  3. سلام وقتتون بخیر
   من امریه سازمان بهزیستی هستم هم بسیج فعال دارم هم سهمیه ایثارگری
   از کجا باید برا دریافت کسری اقدام کنم میشه راهنمایی کنید؟

   1. سلام جزایری هستم.برای کسانی که خدمت خود را در امریه میگذرانند کسری لحاظ نمیشود و 24 ماه تمام را باید خدمت کنند.

 4. با سلام من امریه اتش نشانی گرفتم
  کسری بسیج دارم کسر بهم تعلق میگیره

 5. سلام من امریه اتش نشانی دارم میتونم کسری بسیج بگیرم

 6. با سلام من کسری خدمت ایثارگری دارم آیا طبق قانون جدید میتوانم از کسری خدمت در امریه خاتم الانبیا استفاده کنم؟

  1. معمولا در امریه ها کسری خدمت امکان پذیر نیست

 7. سلام پدر من جانباز ۱۰ درصد هست و ۴ ماه کسری خدمت به من تعلق می‌گیرد خواستم بدونم من سرباز کدام ارگان میشم ارتش یا سپاه.

 8. باسلام
  درصورت پذیرفتن امریه آیا کسری خدمت بسیجی تعلق میگیردباتشکر

 9. سلام خسته نباشید من امریه پذیرفته شدم و برای اموزشی افتادم سپاه برگ تکمیلی ۴۵روزه بسیج هم دارم آموزشی من چند روز هست؟

  1. در صورتی که دوره تکمیلی گذرانده باشید دوره آموزشی نخواهید داشت

 10. سلام،من دوره تکمیلیه سپاه رو رفتم و ب علت این دوره کفالت از دوره اموزشی دارم،و ۶ ماه یه خاطر فعالیت بسیجی کسری دارم،ایا ارگان آب و فاضلاب این هارو قبول میکنه؟
  و الان دو‌ماه سربازم چ کار میتونم کنم ک امریه شم؟

 11. من دوره ۴۵ روزه تکمیلی و گرفتم میخوام برای امریه اقدام کنم اگ قبول بشم اموزشیم چند روز؟

  1. سلام وقت بخیر بسته به نوع ارگان و در حال حاضر شرایط کرونایی از 30 تا 45 روز متغییر است.

 12. با سلام.
  آیا گرفتن امریه برای سربازان غایب نیز میسر است؟ کسری تاهل و فرزند شامل امریه میشود؟

 13. با سلام
  بنده سرباز امریه هستم و قبلا تعهد دادیم که در صورت داشتن کسری خدمت نمیتوانم از ان استفاده کنم.
  در این حالت ایا میتوانم از کسری خدمت استفاده کنم یا خیر؟

  1. من دوره ۴۵ روزه تکمیلی و گرفتم میخوام برای امریه اقدام کنم اگ قبول بشم اموزشیم چند روز؟

   1. سلام وقت بخیر بسته به نوع ارگان و در حال حاضر شرایط کرونایی از 30 تا 45 روز متغییر است.

 14. سلام و عرض ادب
  بنده امریه یه ارگانی رو گرفتم و از همون اول ازمون تعهد گرفتن که نمیتونیم از کسری خدمت استفاده کنیم
  الان چون تعهد دادم که نمیتونم از کسری استفاده کنم آیا واقعا نمیتونم استفاده کنم؟

 15. سلام
  من یه سوالی داشتم. اگر یه خصی بسیجی فعال باشه، این سبب میشه که به عنوان سرباز امریه باشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله قبل از پست دفترچه باید پذیرش ارگان مربوطه را بگیرید

 16. سلام
  آیا این کسری خدمت برای سربازانی که سربازی خود را امسال شروع کرده اند شامل می شود ؟

 17. سلام
  آیا کسری خدمت سازمان هایی که سرباز امریه می پذیرند فرق میکنه؟

   1. این قانون هنوز برقراره؟
    نمیتونم از کسری ایثارگری تو امریه شرکتی که یکسال مشغولم استفاده کنم؟

    1. سلام . سربازانی که از شرایط امریه استفاده میکنند مجاز به دریافت هیچگونه کسر از خدمت نیستند.

 18. سلام
  من یه سوالی داشتم . آیا این کسری خدمت برای کسانی که غیبت داشته اند شامل می شود؟

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1403/1/19

دوشنبه

1403/1/20

سه شنبه

1403/1/21

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید