دریافت امریه سربازی شرکت های دانش بنیان در سال ۱۴۰۲

امریه دانش بنیان

دریافت امریه شرکت های دانش بنیان به دلیل ارائه طیف وسیعی از تسهیلات و امتیازات به مشمولان خدمت سربازی، از طرفداران زیادی برخوردار است.

افراد در این روش برای گذران دوران خدمت خود، بر حسب رشته تحصیلی و میزان مهارت های خود، لیستی از مراکز دانش بنیان تهیه کرده و رزومه خود را برای آنها ارسال می کنند.

این مراکز که دارای شرایط خاصی نیز می باشند، با مجوز سازمان نظام وظیفه این امکان را دارند تا در صورت علاقه، مشمولان را به عنوان نیروی امریه برای فعالیت در مجموعه کاری خود همانند سایر کارمندان پذیرش کنند.

امریه شرکت های دانش بنیان به دلایل مختلفی مورد توجه افراد مشمول قرار دارد، که از اصلی ترین موارد ذکر شده می توان به کسب تجربه در حوزه کاری فرد مشمول اشاره کرد. چرا که این شرکت ها عمدتا دارای ساختار قوی و به روزی هستند که فرد با ورود به آنها در فیلد کاری مورد نظر خود همانند یک دوره آموزی رشد کرده و تجربه کسب می کند.

همچنین ساعات ورود و خروج مشمولینی که از طریق امریه سربازی خدمت خود را در شرکت های دانش بنیان سپری می کنند، همانند سایر افراد و کارمندان عادی بوده و از این حیث نیز محدودیتی متوجه آنها نخواهد بود.

موضوع فعالیت این شرکت ها نیز شامل دسته بندی های مختلفی شده و عمدتا به مباحث تحلیل داده و برنامه نویسی مربوط می شود. در حال حاضر فارغ التحصیلان رشته‌های پزشکی، افرادی دارای غیبت و افراد در حال خدمت، امکان استفاده از تسهیلات امریه در شرکت دانش بنیان را ندارند.

از شما دعوت می کنیم در ادامه مقاله با مرکز مشاوره آویژه همراه باشید تا به بررسی شیوه دریافت امریه سربازی شرکت های دانش بنیان در سال ۱۴۰۲ بپردازیم.

سامانه اینترنتی ثبت نام امریه شرکت های دانش بنیان

برای ثبت مدارک و ثبت نام تسهیلات امریه در شرکت های دانش بنیان، لازم است متقاضی ثبت نام اولیه خود را در سامانه خدمات دانش بنیان به نشانی اینترنتی prs.daneshbonyan.ir انجام دهد.

پس از ثبت نام اولیه در سامانه خدمات دانش بنیان، شرکت مورد نظر باید در بازه زمانی مشخص برای هر اعزام، درخواست وی را در سامانه دانش بنیان به نشانی اینترنتی reg.daneshbonyan.ir تایید نماید تا درخواست فرد در مرحله بررسی اولیه قرار گیرد.

متقاضی امریه و شرکت دانش بنیان باید در بازه زمانی مشخص که در ادامه مطلب به آن اشاره می کنیم، درخواست خود را تکمیل و ارسال نمایند. در غیر اینصورت بعد از بازه زمانی امکان ارسال و بررسی درخواست وجود ندارد.

سامانه اینترنتی ثبت نام امریه شرکت های دانش بنیان

ماه های اعزام به خدمت متقاضیان امریه شرکت های دانش بنیان

زمان اعلام لیست ماموران وظیفه

مهلت ارسال درخواست توسط شرکت در سامانه دانش بنیان

تاریخ اعزام متقاضی

۱۰ بهمن ماه

تا ۲۵ دی ماه

اردیبهشت

۱۰ اسفند ماه

تا ۲۵ بهمن ماه

خرداد

۱۰ فرودین ماه

تا ۲۵ اسفند ماه

تیر

۱۰ اردیبهشت ماه

تا ۲۵ فرودین ماه

مرداد

۱۰ خرداد ماه

تا ۲۵ اردیبهشت ماه

شهریور

۱۰ تیر ماه

تا ۲۵ خرداد ماه

مهر

۱۰ مرداد ماه

تا ۲۵ تیر ماه

آبان

۱۰ شهریور ماه

تا ۲۵ مرداد ماه

آذر

۱۰ مهر ماه

تا ۲۵ شهریور ماه

دی

۱۰ آبان ماه

تا ۲۵ مهر ماه

بهمن

۱۰ آذر ماه

تا ۲۵ آبان ماه

اسفند

مشمولان باید به خوبی توجه داشته باشند که لیست اعلام شده مربوط به افراد اعزامی در هر ماه، سه ماه پیش از تاریخ اعزام مشخص شده و در سامانه شرکت های دانش بنیان اطلاع رسانی می گردد.

بر این اساس لیست اعلام شده به منزله تایید قطعی امریه فرد در شرکت نمی‌باشد، و تایید نهایی مستلزم تکمیل اطلاعات فرد و شرکت در سامانه سرباز امریه، تایید پروپوزال و تایید نهایی ستاد کل نیروهای مسلح خواهد بود.

مراحل دریافت امریه شرکت های دانش بنیان

فرد در سامانه مربوطه اطلاعات خود را تکمیل نموده و معرفی نامه مرتبط را مطابق فرمت مشخص، از شرکت دریافت و در سامانه مذکور بارگذاری نماید.

در صورت تایید اولیه درخواست فرد توسط مرکز، اطلاعات تکمیلی (شامل شرح فعالیت، برگ اعزام و فرم اداری مربوط) از سوی فرد به مرکز ارائه خواهد شد.

مبلغ مربوط به دوره آموزشی و سایر هزینه های مصوب و هزینه نظارت بر فرآیند، با توجه به مصوبات ابلاغی ستاد کل نیروهای مسلح و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور توسط شرکت در زمان مشخص شده، پرداخت خواهد شد.

شرکت مبالغ مربوط به هزینه آموزشی، ارزیابی و بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح فرد را به صورت چک های نقد شونده با توجه به ابلاغیه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به کارگزار تحویل خواهد داد.

پس از تکمیل اطلاعات و تایید استعلام حراست از سوی مرکز و همچنین تایید نهایی ستاد کل نیروهای مسلح، فرد برای گذراندن دوره آموزشی به ستاد کل نیروهای مسلح معرفی خواهد شد.

در صورتی که به هر دلیل ستاد کل نیروهای مسلح با درخواست متقاضی موافقت ننماید، تمامی مبالغ دریافتی به شرکت عودت داده خواهد شد.

فرد پس از گذراندن دوره آموزشی از سوی یگان خدمتی، به معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور معرفی خواهد شد و سپس توسط مرکز به شرکت تخصیص خواهد یافت.

مراحل دریافت امریه شرکت های دانش بنیان

شرایط لازم برای دریافت امریه شرکت های دانش بنیان

برخورداری از مدرک تحصیلی و یا زمینه مهارتی مورد نظر بر اساس اعلام سازمان دانش بنیان

عدم درج غیبت سربازی در دفترچه اعزام به خدمت

عدم سابقه خدمت در ارگان های نظامی (به غیر از ارتش)

عدم برخورداری از کسری خدمت بیش از شش ماه

فعالیت حداقل شش ماهه در سازمان مورد نظر پیش از خدمت به همراه ارائه سوابق بیمه

لیست سازمان ها و ارگانهای امریه گیر خدمت سربازی

در لیست زیر به برخی از سازمان های امریه گیر اشاره شده است؛ برای آگاهی بیشتر در مورد هر سازمان، بر روی لینک مربوطه در جدول لطفا کلیک کنید.

سازمان ها یا وزارتخانه امریه گیر سازمان ها یا وزارتخانه امریه گیر
امریه وزارت نیرو امریه سرباز معلم
امریه نیروهای مسلح امریه وزارت نیرو
امریه سازمان انرژی اتمی امریه بنیاد شهید و امور ایثارگران
امریه وزارت دفاع امریه وزارت بهداشت
امریه وزارت کار امریه وزارت صنعت، معدن، تجارت
امریه وزارت نفت و شرکت گاز امریه جهاد کشاورزی
امریه وزارت راه و شهرسازی امریه سازمان ملی استاندارد
امریه قوه قضاییه امریه اداره اوقاف
امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی امریه وزارت علوم و تحقیقات
امریه سربازی اداره برق امریه سازمان بهزیستی
امریه کمیته امداد امام خمینی امریه وزارت اقتصاد و دارایی
امریه وزارت ورزش و جوانان امریه استانداری ها
امریه نهاد ریاست جمهوری امریه سربازی شهرداری ها

شرایط مربوط به شرکت های دانش بنیان

همانطور که اشاره کردیم، شرکت های دانش بنیان می توانند در حوزه های مختلفی فعالیت نمایند. شما می توانید اسامی این شرکت ها را در صفحه اول سامانه مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان به نشانی اینترنتی www.Daneshbonyan.ir مشاهده کنید.

از مهمترین شرایط این شرکت ها که مشمولان باید به آنها توجه داشته باشند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شرکت مورد نظر دارای اظهارنامه مالیاتی باشد.

فروش شرکت بر مبنای اظهارنامه مالیاتی بیش از یک میلیارد ریال باشد.

تبصره: هر شرکت به ازای هر ۳۰۰ میلیون تومان فروش در اظهارنامه و یا هر ۵ نفر کارکنان تمام وقت شاغل در شرکت (بر اساس فهرست بیمه)، یک نفر می تواند بعنوان نیروی امریه معرفی نماید. حداکثر ظرفیت هر شرکت در هر سال، ۵ نفر نیروی امریه می باشد.

شرایط مربوط به شرکت های دانش بنیان

نکات مهم امریه شرکت های دانش بنیان

پرداخت هزینه مربوط به گذراندن دوره آموزشی توسط شرکت و در ابتدای فرآیند جذب امریه خواهد بود.

پرداخت حقوق، مزایا و بیمه خدمات درمانی و تکمیلی کارکنان وظیفه مامور تابع مقررات ستاد کل نیروهای مسلح خواهد بود و بر عهده شرکت بکار گیرنده نیروی امریه می باشد.

زمان دوره خدمت نظام وظیفه به صورت امریه، به همراه دوره آموزشی ۲۴ ماه است و فرد در تمام طول خدمت در شرکت، تابع مقررات شرکت خواهد بود.

محل خدمت و موضوع فعالیت مشمول در شرکت لازم است به تایید معاونت علمی و فناوری رسیده باشد و هرگونه تغییر در این رابطه باید به طور رسمی به معاونت علمی و فناوری اطلاع رسانی شود.

مرخصی استعلاجی و استحقاقی کارکنان وظیفه تابع مقررات و بخشنامه های ابلاغی از سوی ستاد کل می باشد.

امریه شرکت های دانش بنیان

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه دریافت امریه سربازی شرکت های دانش بنیان در سال ۱۴۰۲ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

سخن آخر

برای گذراندن دوره سربازی، روش‌های مختلفی وجود دارد، برای مثال امریه دانش بنیان یکی از انواع امریه سربازی است، که یکی از مهم‌ترین و شاید بهترین روش‌های گذراندن دوره خدمت سربازی نیز می‌باشد.

افرادی که دارای امریه دانش بنیان هستند، همانند سایر سربازان، دوره آموزشی را در پادگان های نظامی خواهند گذراند، و پس از آن با دریافت یک نامه بعنوان سرباز امریه در شرکت دانش‌بنیان تعیین شده و برای شرکت دانش بنیان فعالیت خواهند کرد.

سوالات متداول

سوال علامتآیا فرد مشمول، در طی خدمت سربازی می تواند برای گرفتن امریه اقدام کند؟

خیر؛ فرایند تکمیل و درخواست فرد باید ۳ ماه قبل از اعزام به خدمت انجام شود و در صورت تایید فرد از طریق معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور به ستاد کل نیروهای مسلح برای نیروی امریه معرفی می شود.

سوال علامتشرایط پذیرش سرباز امریه در شرکت های دانش بنیان چیست؟

اطلاعات مربوط به این موارد در مقاله فوق به اطلاع دوستان گرامی رسانده شد.

سوال علامتآیا دانشجویان می توانند از تسهیلات امریه در شرکت های دانش بنیان استفاده کنند؟

خیر؛ افراد مشمول این تسهیلات، لازم است فارغ التحصیل موسسه های علمی باشند.

دریافت امریه سربازی شرکت های دانش بنیان در سال ۱۴۰۲

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه دریافت امریه سربازی شرکت های دانش بنیان در سال ۱۴۰۲

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 36 نظر:
 1. سلام من اسفند ۱۴۰۰ فارغ التحصیل شدم. دو تا سوال داشتم؟
  اول اینکه در خواست امریه من باید تا اسفند ثبت بشه یا تا ۲۵ آبان باید ثبت کنم که تا اسفند اعزام بشم؟
  دوم اینکه مدت شش ماهه بیمه از زمان درخواست امریه هست یا از زمان قبل از اعزام حسوب میشه؟ مثلا من الان در خواست بدم اسفند ماه اعزام میشم این سه ماه بینش که من توی شرکت دانش بنیان فعالیت دارم هم جز بیمه محسوب میشه یا خیر؟

  1. درخواست امریه ات مهم نیست کی ثبت میشه. مهم اینه قبل از غیبت خوردن، یعنی قبل از اسفند خودتو به پلیس +۱۰ برای اعزام معرفی کنی. پس یعنی همون ۲۵ آبان باید درخواست امریه بدی.
   موقع درخواست امریه ( ۲۵ آبان) امتیازات تا همون تاریخ حساب میشه پس تا ۲۵ ابان باید حداقل ۶ ماه بیمه داشته باشی. و اگه امتیاز های خاص دیگه نداری، صرفا با امتیاز اون ۶ ماه نمیتونی قبول شی پس در واقع حداقل ۱ سال باید کار کنی. برای ارزیابی دقیق‌تر، از جدول امتیاز امریه امتیازتو حساب کن و با امتیاز قبولی های ماه قبل مقایسه کن که یه ایده خوب بهت میده.

 2. سلام
  بنده الان دانشجوی ارشد هستم
  در شرکت دانش بنیان هم مشغول به کار هستم
  میتونم از تحصیل انصراف بدم و امریه بگیرم؟

  1. سلام یه سوال داشتم
   من یه سال سابقه کار تو یه شرکت داتش بنیان دارم
   حالا تو یه شرکت دیگه استخدام شدم
   اگه بخوام امریه بگیرم میتونم از امتیاز شرکت قبلیم برا گرفتن امریه استفاده کنم؟

 3. سلام خسته نباشید
  بنده انصراف از تحصیل دادم اما دانشگاهم محرومیت از تحصیل برام رد کرده و تاریخ پایان کارم هم ۲۲ شهریور بوده
  الان میتونم برای امریه ثبت نام کنم؟
  یعنی محرومیت هم مثل انصراف یکسال وقت داره

 4. سلام وقتتون بخیر بعد از ۶ ماه کار کردن در شرکت و رد شدن بیمه چجوری درخواست امریه قبول می شود وقتی حداقل امتیاز واجد شرایطی ۸۱ امتیاز هست و برای اینکه مطمین شویم درخواست قبول می شود باید ۱۰۰ امتیاز داشته باشیم در حالی که من فقط ۱۱ ماه وقت دارم که درخواست بدم .به ازای هر ماه بیمه ۷ امتیاز و نهایتا از فروش شرکت ۲۰ امتیاز بگیرم که جمعا میشه ۹۷ امتیاز / ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید

 5. سلام.وقت بخیر.
  یعنی اگر حداقل ۶ ماه سابقه بیمه را داشته باشیم و اون شرکت دانش بنیان مقابل درخواست امریه ما را قبول کند و مایل به جذب ما باشه تقریبا اوکی هستش؟
  من خودم در یک شرکت دانش بنیان مشغول کار هستم و تقریبا ۹ ماه سابقه کار دارم و تنها دانشجویی هستم که در این شرکت میخوام درخواست امریه دانش بنیان بدم. ایا من بخاطر اینکه از اونایی که سابقه بیمشون بیشتر از من هستش در سطح کشور و امتیاز کمتری میارم نسبت به اونا ممکن هست که قبول نشم در امریه این شرکت؟

 6. سلام.وقت بخیر.
  یعنی اگر حداقل ۶ ماه سابقه بیمه را داشته باشیم و اون شرکت دانش بنیان مقابل درخواست امریه ما را قبول کند و مایل به جذب ما باشه تقریبا اوکی هستش؟
  من خودم در یک شرکت دانش بنیان مشغول کار هستم و تقریبا ۹ ماه سابقه کار دارم و تنها دانشجویی هستم که در این شرکت میخوام درخواست امریه دانش بنیان بدم. ایا من بخاطر اینکه از اونایی که سابقه بیمشون بیشتر از من هستش در سطح کشور و امتیاز کمتری میارم نسبت به اونا ممکن هست که قبول نشم در امریه این شرکت؟

 7. سلام
  من تا ۳۰ بهمن داخل فرجه یک ساله بعد از اتمام تحصیل هستم
  اگر دی ماه برای امریه اقدام کنم (یعنی اعزام اردیبهشت) مشکلی بابت غیبت خوردن ندارم؟ یا حتما باید برای اعزام اسفند (که ثبت درخواستش مهر ماه هست) اقدام کنم؟

 8. سلام
  حداقل چند ماه بیمه شرکت دانش بنیان باید رد شده باشه واسمون تا امریه بگیریم؟
  من با کارشناسی میتونم بگیرم؟

  1. سلام خدمت شما، بله با مدرک کارشناسی هم امکان گرفتن امریه وجود دارد، اگرحداقل ۶ ماه در شرکت دانش بنیان بیمه رد شده باشد ثبت امریه ممکن میشود.

 9. سلام
  حداقل چند ماه باید در شرکت دانش بنیان سابقه بیمه داشته باشیم تا بتونیم امریه بگیریم؟

  1. سلام وقت بخیر ربطی به سابقه بیمه ندارد بلکه باید برای جذب درخواست دهید و از طرف شرکت دانش بنیان تایید شود

   1. سلام.وقت بخیر.
    یعنی اگر حداقل ۶ ماه سابقه بیمه را داشته باشیم و اون شرکت دانش بنیان مقابل درخواست امریه ما را قبول کند و مایل به جذب ما باشه تقریبا اوکی هستش؟
    من خودم در یک شرکت دانش بنیان مشغول کار هستم و تقریبا ۹ ماه سابقه کار دارم و تنها دانشجویی هستم که در این شرکت میخوام درخواست امریه دانش بنیان بدم. ایا من بخاطر اینکه از اونایی که سابقه بیمشون بیشتر از من هستش در سطح کشور و امتیاز کمتری میارم نسبت به اونا ممکن هست که قبول نشم در امریه این شرکت؟

 10. سلام .
  دکتری مهندسی شیمی دارم .
  در مشهد زندگی میکنم .
  چجوری واسه امریه دانش بنیان اقدام کنم ؟

 11. سلام اگر از شرکتی که هستیم درخواست بدیم بابت امریه (مدرک کارشناسی هست ، ۳ سال سابقه بیمه دارم داخل شرکت دانش بنیان) میتونیم داخل همین شرکت باشیم به عنوان سرباز؟؟

 12. سلام من تا ۳۰ بهمن مشمول هستم و فرصت دارم برم سربازی (حدودا ۳ماه و ۱۰ روز وقت دارم)
  اگر بتونم شرکت دانش بنیان پیدا کنم وتو این ۳ ماه باقی مانده بیمه ام را رد کنه. امکانش هست امریه شرکت دانش بنیان بشم؟

  1. سلام بله اگر بیمه را رد کند میتوانید درخواست گذراندن سربازی به صورت سرباز امریه بدهید و جذب شرکت دانش بنیان شوید.

   1. سلام. دریافت امریه در هر ارگانی با توجه به مدارک مختلفی امکان پذیر است و شرایطی وجود دارد که شانس شما را برای اخذ امریه بیشتر میکند از لحاظ معدل مشکلی جهت

  1. سلام وقتتون بخیر من دانشجوی کارشناسی و کارمند یک شرکت خصوصی دانش بنیان در خصوص هوشمند سازی ساختمان هستم خواستم بدونم امکانشو دارم برای دوره ی خدمت امریه همینجا اقدام کنم ؟

 13. سلام ،
  شرکت های دانش بنیان در سال چند نفر را به عنوان امریه می‌توانند جذب کنند ؟

 14. سلام خسته نباشین یه سوال داشتم
  با مدرک تحصیلی کاردانی نمیشه امریه گرفت رشته فناوری اطلاعات دارم

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

دوشنبه

1402/3/15

سه شنبه

1402/3/16

چهارشنبه

1402/3/17

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید