امریه سربازی اداره آب استان گلستان

امریه سربازی اداره آب استان گلستان

اداره آب استان گلستان نیروی امریه میگیرد

به گزارش مرکز مشاوره آویژه؛ اداره آب استان گلستان در نظر دارد بخشی از نیروی متخصص مورد نیاز خود را در سال جاری از بین مشمولان وظیفه، تامین کند. مشمولان واجد شرایطی که تاریخ اعزام آنها 1/8/1399 باشد، میتوانند در این طرح ثبت نام کنند. پذیرفته شدگان به جای اینکه به پادگانهای نظامی اعزام شوند، به مدت دو سال در اداره آب استان گلستان و در پستهای مرتبط با رشته تحصیلی و تخصصشان به خدمت گرفته میشوند. امریه شدن در سازمان آب استان گلستان این فرصت را ایجاد میکند که مشمولان ضمن کسب مهارتهای تجربی لازم برای ورود به بازار کار، همکاری لازم را با ادره مذکور داشته باشند.

البته با توجه به مجوزهای صادره از سوی وزارت نیرو و ستاد کل نیروهای مسلح کشور، این سازمان تنها مجاز به جذب تعداد محدودی سرباز امریه میباشد. لذا پذیرش تنها از بین افرادی انجام میشود که شرایط کافی برای خدمت در این اداره را داشته باشند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط سربازان امریه اداره آب استان گلستان

به گزارش مرکز مشاوره آویژه، مشمولانی که علاقه مند به امریه شدن در اداره آب استان گلستان میباشند، باید شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده از سوی این سازمان را دارا باشند. برخی از این شرایط به قرار زیر است:

 • مشمولان متقاضی امریه نباید هیچگونه غیبتی داشته باشند، لذا ارائه برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت الزامی است.
 • تاریخ اعزام مشمول باید با تاریخ امریه گیری اداره آب استان گلستان یکی باشد. برای این کار لازم است مشمول دو یا سه ماه قبل از تاریخ امریه گیری این سازمان برای اعزام اقدام کند.
 • جذب نیروی امریه معمولا از بین مشمولان بومی انجام میشود.
 • مشمولان نباید هیچ گونه نسبت فامیلی نسبی یا سببی با کارکنان اداره آب استان داشته باشند.
 • داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در یکی از رشته های مرتبط با حوزه فعالیت اداره آب استان گلستان یکی دیگر از شروط لازم است.
 • مدت زمان خدمت در اداره آب استان گلستان مثل بقیه ارگانهای امریه گیر دو سال است و افرادی که کسری خدمت دارند، امکان امریه شدن در این سازمان را ندارند.

علاوه بر شرایط ذکر شده، مشمولان باید در یکی از گروه های زیر جای گیرند تا مجاز به اخذ امریه شوند:

 • مشمولان معاف از رزم
 • مشمولان متاهل
 • نفرات برتر دانشگاهی و نخبگان
 • مشمولان عضو خانواده های ایثارگر
 • افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور

بیشتر بخوانید: تقاضای امریه سازمان آب و فاضلاب


رشته های تحصیلی مورد نیاز برای امریه سربازی اداره آب استان گلستان

به گزارش مرکز مشاوره آویژه تنها مشمولانی به عنوان امریه اداره آب استان گلستان پذیرفته میشوند که فارغ التحصیل یکی از رشته های دانشگاهی مرتبط باشند. مثل:

 • مهندسی آب
 • مهندسی صنایع
 • حسابداری
 • کامپیوتر
 • و…

مقطع تحصیلی داوطلبان نیز مهم است و حداقل مدرک لازم، مدرک کارشناسی است پس افراد با مدارک پایین تر مجاز به ثبت نام نیستند. افرادی که تحقیقات و پایان نامه مرتبط به فعالیت های اداره آب استان گلستان داشته باشند، از اولویت های امریه سربازی این سازمان میباشند.

مهلت ثبت نام امریه اداره آب استان گلستان محدود است

به گزارش مرکز مشاوره آویژه افراد واجد شرایط میتوانند تا تاریخ 30/5/1399 برای ثبت نام اینترنتی اقدام کنند. پذیرفته شدگان نهایی در تاریخ یکم آبان ماه سال جاری به اداره آب استان گلستان اعزام میشوند. مهلت ثبت نام برای امریه استان گلستان محدود است و متقاضیان باید در مهلت مقرر شده ضمن جمع آوری مدارک مورد نیاز، برای ثبت نام اقدام کنند. بدیهی است به درخواست افرادی که در تاریخ مقرر شده اقدامات لازم را انجام ندهند، رسیدگی نخواهد شد.

شرایط سربازان امریه اداره آب استان گلستان
امریه شرکت آب منطقه ای استان گلستان

فرآیند ثبت نام امریه سربازی اداره آب استان گلستان

مشمولانی که شرایط لازم را برای امریه شدن در اداره آب استان گلستان دارند، باید درخواست خود را به این سازمان ارائه دهند. روند ثبت نام امریه این سازمان به ترتیب زیر است:

 • اولین مرحله ثبت نام اینترنتی است که متقاضیان برای این کار باید به سامانه امریه وزارت نیرو مراجعه کنند و اطلاعات اولیه خود همچون تاریخ تولد، تاریخ اعزام، مدرک و رشته تحصیلی و… را ثبت کنند.
 • حال متقاضی باید تصویر مدارکی همچون برگه اعزام به خدمت، مدرک تحصیلی، معرفی نامه های مربوط به سازمان بهزیستی، بنیاد شهید و… را در سایت بارگذاری کند.
 • مدارک ارسالی توسط بخش کارگزینی اداره آب استان مورد بررسی قرار میگیرد و لیست اولیه افراد واجد شرایط اعلام میشود.
 • پذیرفته شدگان اولیه معمولا باید مراحلی همچون مصاحبه حضوری و گزینش را پشت سر بگذارند تا درنهایت بهترین گزینه ها برای امریه این سازمان انتخاب شوند.
 • افرادی که به عنوان سرباز امریه اداره آب استان گلستان انتخاب میشوند یک برگه معرفی نامه دریافت میکنند. این افراد نیز مثل بقیه سربازان باید دوره آموزشی را بگذرانند و بعد از پایان این دوره با ارائه معرفی نامه، به محل خدمت مشخص شده از سوی اداره آب استان گلستان اعزام میشوند.

متقاضیان توجه نمایند که درخواست امریه خود را تنها به یک ارگان ارائه دهند چون در غیر این صورت تمام درخواست های آنها رد میشوند.

خدمات مشاوره نظام وظیفه آویژه

یکی از بزرگترین مراحل زندگی هر ‍‍‍پسر ایرانی خدمت سربازی است و در صورتی که مشکلی در وضعیت نظام وظیفه شما وجود داشته باشد از بسیاری از خدمات اجتماعی همانند استخدام به هر صورت، اجازه خروج از کشور، دریافت هر گونه وام، دریافت مدرک تحصیلی و … محروم خواهید شد. بنابراین بسیار اهمیت دارد تا اطلاع دقیقی از تمامی موارد مربوط به نظام وظیفه داشته باشید.

مرکز مشاوره آویژه توسط کادری مجرب می توایند به شما بدون نیاز به مراجعه حضوری خدمات مشاوره نظام وظیفه ارائه دهد. مشاورین ما نیاز شما را در موارد زیر که از اصلی ترین موضوعات مربوط به نظام وظیفه هستند برطرف می کنند:

 • امریه سربازی:

اگر دارای تحصیلات عالی باشید ما به شما در ‍پیدا کردن سازمانی متناسب با رشته و مقطع تحصیلی شما که بتوانید با دریافت امریه سربازی آن خدمت خود را به آسان ترین شکل ممکن بگذرانید کمک می کنیم.

 • معافیت خدمت سربازی:

در قوانین سازمان نظام وظیفه راه های متعددی برای بهره مندی از معافیت خدمت سربازی وجود دارد. ما با بررسی شرایطتان به شما خواهیم گفت که آیا شامل یکی از انواع معافیت خواهید شد یا خیر.

 • کسری خدمت سربازی:

ممکن است بعضی از مشمولین خدمت سربازی شامل استفاده از کسری خدمت سربازی باشند ولی حتی از این موضوع آگاه نباشند. مشاورین ما وضعیت شما را بررسی می کنند و در صورت امکان استفاده از کسری خدمت سربازی شما را راهنمایی می کنند.

باید به این موضوع دقت داشته باشید که قوانین مربوط به خدمت سربازی دائما در حال اصلاح و تغییر هستند، مشاورین ما شما را از آخرین تغییرات مربوط به قوانین و تبصره های آن آگاه می سازند تا بتوانید بهترین انتخاب را( در زمینه امریه، کسری و معافیت) داشته باشید.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

امریه سربازی اداره آب استان گلستان

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 6 نظر:
  1. سلام
   محل اموزشی سربازان به شکل تصادفی مشخص میشود و نمیتوان به طور قطع در این مورد نظر داد.

 1. سلام در صورت پذیرش امریه هرکدام از سازمان ها چنانچه اقدام به ارسال مدارک و مصاحبه نکنیم ایا این به منزله انصراف خواهد بود؟از این بابت خسارتی از طرف سازمان مورد نظر طلب میشود؟

  1. با سلام
   بله به منظور انصراف تلقی میشود. در مراحل اولیه موضوع خسارت منتفی است.

   1. یعنی چنانچه بلافاصله پس ازمحرز شدن قطعی پذیرش به سازمان مربوطه اعلام انصراف شود خسارت طلب نمیکنند ویا نیازی به اعلام انصراف نیست؟

    1. سلام
     بعد از اخذ امریه امکان انصراف وجود ندارد و در صورت انصراف باید جریمه مربوطه پرداخت شود.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/1/10

شنبه

1403/1/11

یکشنبه

1403/1/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید