فراخوان امریه سربازی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت

فراخوان امریه سربازی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت

به گزارش مرکز مشاوره آویژه و با توجه به اطلاعیه صادر شده از سوی شرکت های دانش بنیان، شرکت های فعال در زمینه صنعت نفت، اقدام به جذب مشمولین خدمت سربازی واجد شرایط به عنوان امریه سربازی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت می کنند. بطور کلی شرایط  و مراحل موجود برای اخذ امریه شرکت های دانش بنیان متفاوت از سایر ارگان ها و سازمان هایی است که امریه سربازی می پذیرند. در ادامه با امریه شرکت های دانش بنیان آشنا می شویم.

موسسات دانش بنیان زیر نظر معاونت علمی و فناوری رییس جمهور در زمینه های مختلف فعالیت از جمله پزشکی، صنعت نفت، عاوم زیست محیطی و تولید انواع وسایل مورد نیاز کشور فعال هستند. موسسات دانش بنیان زیر نظر وزارت علوم و فناوری و تحقیقات و هم چنین زیر نظر وزارتخانه مربوط به حوزه کاری اشان فعالیت می کنند. بطور مثال شرکت های دانش بنیان صنعت نفت زیر نظر وزارت علوم و فناوری و تحقیقات و وزارت نفت فعالیت می کنند.

فراخوان شرکت های دانش بنیان صنعت نفت

به گزارش مرکز مشاوره آویژه و با توجه به فراخوان شرکت های دانش بنیان فعال در صنعت نفت ، این شرکت ها برای تکمیل کادر نیرو های متخصص خود اقدام به جذب سرباز امریه می کنند. بنابراین متقاضیان مهلت دارند تا با تکمیل مدارک خود تا تاریخ ۱۵/۰۳/۱۳۹۹ اقدام به ثبت نام بکنند.  ابتدا قبل از این که شرایط متقاضی امریه سربازی شرکت های دانش بنیان را بررسی کنیم، شرایط موسسات دانش بنیانی که می توانند سرباز امریه جذب کنند را بررسی می کنیم.

شرایط شرکت های دانش بنیان برای جذب سرباز امریه

 • ابتدا باید دقت کنید که شرکتی که فراخوان جذب سرباز امریه می دهد باید حتما اظهارنامه مالیاتی داشته باشد .
 • بعد از آن باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که میزان فروش شرکت دانش بنیان مورد نظر بر اساس اظهار نامه مالیاتی اش بیش از یک میلیارد ریال باشد.

دقت داشته باشید که ظرفیت جذب سرباز امریه برای هر شرکت دانش بنیان در سال تنها ۵ نفر می باشد

مشمولین خدمت سربازی که متقاضی اخذ امریه سربازی موسسات دانش بنیان صنعت نفت هستند چه شرایطی باید داشته باشند؟

حال پس از این که شرایط موسسات دانش بنیان را برای پذیرش سرباز امریه بررسی کردیم به سراغ شخص متقاضی می رویم.

شرایطی که برای اخذ امریه سربازی وجود دارد شامل دو دسته از شرایط می باشد که در ادامه توضیح می دهیم.

شرایط شرکت های دانش بنیان برای جذب سرباز امریه

شرایط عمومی پذیرش امریه سربازی

این شرایط توسط ستاد کل نیروهای مسلح تعیین می شوند و فارغ از سازمان و ارگان امریه کننده باید همه ی متقاضیان این شرایط را داشته باشند.

 • ابتدا باید بدانید که امریه سربازی فقط مختص مشمولین خدمت سربازی ای است که تابعیت ایرانی دارند. علاوه بر اگر متقاضی مسلمان نباشد باید حتما به یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی اعتقاد داشته باشد و علاوه بر اعتقاد، التزام عملی به احکام آن داشته باشد.
 • در وهله بعد باید به نظام جمهوری اسلامی پایبند باشد و پیرو قوانین وضع شده در کشور باشد، به همین منظور شرایط متقاضی از لحاظ نداشتن سو سابقه کیفری و محکومیت در پرونده های قضایی بررسی می شود. علاوه بر این موارد سابقه شما از نظر عضویت در سازمان ها و گروه های ضد انقلاب بررسی می شود.
 • در مرحله بعد سلامت جسمی شما مورد بررسی قرار می گیرد. به همین منظور شما باید توسط پزشک معتمد سازمان نظام وظیفه معاینه بشوید. بعد از معاینه توسط پزشک حال باید آزمایش اعتیاد بدهید تا عدم اعتیاد شما به سیگار، مواد مخدر، الکل و مواد روان گردان ثابت شود.
 • از موارد مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که به طور همزمان برای دو شرکت دانش بنیان درخواست ارسال نکنید زیرا در این صورت بر اساس قوانین نظام وظیفه درخواست شما از سوی هر دو شرکت رد خواهد شد.
مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه فراخوان امریه سربازی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط خاص موسسات دانش بنیان صنعت نقت

علاوه بر شرایطی که ذکر شد و توسط سازمان نظام وظیفه تعیین می گردد یک سری دیگر از شرایط نیز وجود دارند که توسط وزارتخانه مربوطه تعیین می شوند. به طور مثال شرایط خاص موسسات دانش بنیان صنعت نفت توسط وزارت نفت مشخص می شوند. این شرایط عبارتند از:

 • با توجه به این که سربازان امریه در زمینه فعالیت های تخصصی به کار گرفته می شوند بنابراین باید تحصیلات دانشگاهی شما نیز در زمینه های تخصصی مورد نیاز آن شرکت دانش بنیان باشد. در ادامه رشته های دانشگاهی مورد نیاز امریه سربازی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت را برای شما نام خواهیم برد.
 • باید در نظر داشته باشید با هیچ کدام از افراد شرکتی که برای اخذ امریه آن می خواهید درخواست ارسال کنید نسبت فامیلی نداشته باشید زیرا در این صورت درخواست شما رد می شود.

وضعیت نظام وظیفه

در زمینه وضعیت نظام وظیفه باید به سه نکته توجه داشته باشید

 1. غیبت: نباید قبل از اعزام به خدمت سربازی غیبت کرده باشید در این صورت از اخذ امریه سربازی محروم خواهید شد. البته اگر دلیل قانع کننده ای برای غیبت داشته باشید می توانید از توجیه غیبت سربازی استفاده کنید
 2. کسری خدمت: موسسات دانش بنیان کسری خدمت سربازی را نمی پذیرند و اگر بنا به دلایلی دارای کسری خدمت سربازی می باشید باید قید اخذ امریه سربازی را بزنید.
 3. ایست خدمت سربازی: در صورتی که به خدمت اعزام شده باشید و بنا به دلایلی از ایست خدمت سربازی استفاده کرده باشید مجاز به اخذ امریه سربازی نمی باشید.

نظام وظیفه

رشته های مورد نیاز امریه سربازی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت

همانطور که گفتیم سربازان امریه به منظور انجام دادن فعالیت های تخصصی به کار گرفته می شوند. بنابراین لازم است تا تحصیلاتی مرتبط با تخصص های مورد نیاز این شرکت ها باشند. رشته های مورد نیاز امریه سربازی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت عبارتند از:

 • مهندسی نفت
 • مهندسی شیمی گرایش پتروشیمی
 • مهندسی صنایع
 • مهندسی مواد
 • شیمی محض و کاربردی

پذیرش موسسات دانش بنیان به طور کلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا انجام می شود. بر همین اساس فارغ التحصیلان این مقاطع و هم چنین کسانی که در حال سپری کردن آخرین سال تحصیلی اشان در این مقاطع هستند می توانند برای اخذ امریه سربازی موسسات دانش بنیان اقدام بکنند.

خوب است بدانید به افرادی که موفق به اخذ امریه سربازی شرکت های دانش بنیان می شوند «دانش آموخته برتر فناور» گفته می شود و علاوه بر شرایطی که ذکر شده دانش آموختگان برتر فناور بر اساس یک سری از موارد رتبه بندی خواهند شد. با توجه به هر ویژگی ای که داشته باشید امتیاز خواهید گرفت و برای اخذ امریه باید حداقل ۶۰ امتیاز داشته باشید. موارد مهمی که در امتیازات شما موثرند:

رتبه کنکور

معدل مقطع کارشناسی شما

فعالیت های متفرقه در زمینه فعالیت آن شرکت دانش بنیان و…

هدف وزارت نفت افزایش تولید محصولات پتروشیمی و کاهش خام فروشی می باشد که تمامی موسسات دانش بنیان فعال در این صنعت در این راستا فعالیت می کنند.

رشته های مورد نیاز امریه سربازی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت

مدارک مورد نیاز برای اخذ امریه شرکت های دانش بنیان

قبل از این که مراحل اخذ امریه سربازی شرکت های دانش بنیان را توضیح دهیم ابتدا به سراغ مدارکی که شما باید هنگام مراجعه ارائه بدهید می رویم:

 • ابتدا باید مدارک شناسایی خود که شامل شناسنامه، کارت ملی، عکس پرسنلی می شود را آماده کنید. هم چنین در صورت تاهل مدارک شناسایی باید مدارک شناسایی همسر و فرزندان خود را نیز آماده داشت باشید.
 • بعد از مدارک شناسایی سراغ مدارک تحصیلی اتان را بروید. شما باید اصل مدرک تحصیلی خود به همراه تسویه حساب با دانشگاه را داشته باشید.
 • سپس به پلیس خدمات الکترونیک انتظامی( پلیس+۱۰) مراجعه کنید و برگ اعزام به خدمت یا همان برگ سبز خود را دریافت کنید.
 • در صورتی که عضو کمیته امداد یا سازمان بهزیستی هستید باید از این مراکز معرفی نامه تهیه کنید.

دقت کنید که شما برای انجام ثبت نام اینترنتی باید حتما از این مدارک اسکن تهیه کنید. هم چنین برای مراجعه حضوری باید کپی این مدارک همراه شما باشد.

مراحل اخذ امریه سربازی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت

بعد از جمع آوری مدارک حالا باید مراحل زیر را طی کنید:

 • ابتدا باید در سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir  ثبت نام کنید
 • بعد از آن باید تمامی مدارک خود را در سایت http://social.tinet.ir   بارگذاری کنید.
 • پس از تایید قبولی شما باید همراه با تمامی مدارک خود به نشانی شرکت مورد نظر مراجعه کنید.
 • پس از تایید مدارک و انجام مصاحبه حضوری در صورت قبولی برای گذراندن دوره آموزش نظامی به پادگان اعزام می شوید.
 • پس از گذراندن دوره ۲ ماهه آموزشی باید در آن شرکت مشغول به خدمت شوید.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره آویژه

هدف مرکز مشاوره آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات خدمت سربازی و افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره امریه خدمت سربازی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

فراخوان امریه سربازی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه فراخوان امریه سربازی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 2 نظر:
 1. سلام بنده دارای معدل۱۵/۷۰ دانشگاه ازاد دارای سابقه ۱سال بسیج فعال ولی متعهد به صرف نظر از کسری خدمت لیسانس حسابداری ایا شانس پذیرش امریه وزارت نفت حالا در هر کدام از قسمت های امریه گیر این وزارتخانه را دارا هستم؟؟؟

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1400/1/28

یکشنبه

1400/1/29

دوشنبه

1400/1/30

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید