بیماران قلبی فعلا به خدمت سربازی اعزام نمیشوند

بیماران قلبی فعلا به خدمت سربازی اعزام نمیشوند

تعویق اعزام سربازان دارای بیماری قلبی در مرداد ۱۳۹۹

به گزارش مرکز مشاوره آویژه  با توجه به شدت و اوج گیری بیماری کرونا، اعزام مشمولان دارای  بیماری قلبی و عروقی در مرداد ماه به تعویق افتاد. همانطور که میدانید شیوع بیماری کرونا تاثیراتی در روند اعزام مشمولان وظیفه به خدمت سربازی داشته است. لذا به منظور حفظ سلامت مشمولان وظیفه و کاهش نگرانی خانواده ها، تمهیداتی اندیشیده شد از جمله:

  • غربالگری سربازان در زمان اعزام به خدمت و تشخیص سربازان مشکوک به بیماری
  • کاهش تعداد سربازان در پادگان ها
  • افزایش تعداد پادگان های آموزشی
  • کاهش طول دوره آموزشی
  • و…

علاوه بر این موارد قبلا اعزام سربازان در ابتدای سال ۹۹ به تعویق افتاده بود اما با این وجود باز هم شاهد اوج گیری بیماری کرونا هستیم به همین دلیل برای رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی، اعزام به خدمت سربازانی که بیماری قلبی و عروقی دارند و جز گروه های آسیب پذیر هستند، با تعویق صورت میگیرد. اعزام این دسته از مشمولان قبلا هم به تاخیر افتاده بود اما با تصمیم گیری سازمان وظیفه، هنوز شرایط مناسب برای اعزام مشمولان دارای بیماری قلبی و عروقی فراهم نیست.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه بیماران قلبی فعلا به خدمت سربازی اعزام نمیشوند با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

ضرورت عدم اعزام سربازان معاف از رزم با بیماری قلبی در مرداد ماه۱۳۹۹

به گزارش مرکز مشاوره آویژه و به نقل از رییس اداره انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح کشور، اعزام به خدمت سربازانی که دارای بیماری قلبی و عروقی هستند و قرار بود در مرداد ماه ۱۳۹۹ به خدمت اعزام شوند، به تعویق افتاد. همانطور که میدانید سربازانی که دارای بیماری قلبی هستند جز گروه های آسیب پذیر دربرابر بیماری کرونا هستند. اولین اولویت سازمان وظیفه و ستاد کل نیروهای مسلح حفظ سلامت و جان سربازان است، لذا با توجه به حساسیت این گروه، اعزام آنها باز هم به تاخیر افتاده است و بعدا درباره اعزام این افراد تصمیم گیری خواهد شد. بدیهی است تا زمانیکه اعزام به خدمت برای سلامت سربازان بیمار تهدید باشد، امکان اعزام وجود ندارد. پس این دسته از سربازان و خانواده هایشان نباید نگرانی از این بابت داشته باشند.  

تعویق اعزام سربازان دارای بیماری قلبی
تعویق اعزام سربازان دارای بیماری قلبی

سربازان دارای بیماری قلبی خواستار در شرایط کرونا معاف میشوند؟

تمام قوانین سازمان وظیفه درباره معافیت های پزشکی برای حفاظت از سلامت و جان سربازان وظیفه مقرر شده است. اما در حال حاضر با گسترش بیماری کرونا شرایط پیچیده ای به وجود آمده است که نگرانی هایی را برای مشمولان و خانواده ها و خود سازمان وظیفه نیز به وجود آورده است. تعداد زیادی از سربازان که به دلیل بیماری قلب و عروقی، بیماری های ریوی و… معافیت از رزم گرفته اند با حضور در اماکن پر ازدحام در معرض ابتلا به بیماری کرونا هستند.

با وجود تمام غربالگری ها و فاصله گذاری ها در پادگانهای نظامی باز هم اعزام این افراد به خدمت میتواند برایشان تهدید جدی داشته باشد. به همین دلیل تعداد زیادی از مشمولان منتظر تصمیم گیری درست درباره اعزام سربازان بیمار هستند. حتی دسته ای از مشمولان امیدوار به اعلام معافیت سربازان دارای بیماری قلبی و عروقی در شرایط کرونا هستند. اما تاکنون اطلاعیه ای درباره معافیت این افراد اعلام نشده است و تنها تاریخ اعزام آنها به تاخیر افتاده است.

طبق اطلاعیه ی سازمان وظیفه تنها تصمیم اتخاذ شده در این مورد این است که، سربازان بیمار در مرداد ماه به خدمت اعزام نمیشوند.  

وضعیت اعزام سربازان دارای بیماری قلبی چگونه خواهد بود؟

به گزارش مرکز مشاوره آویژه، رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درباره وضعیت اعزام سربازان دارای بیماری قلبی و عروقی گفت: برای اعزام مشمولان دارای بیماری های قلبی و عروقی در شهریور ماه مجددا تصمیم گیری خواهد شد. طبق گفته ی این مقام مسئول اعزام این افراد در مرداد ماه ۱۳۹۹ انجام نمیشود.

بدیهی است اگر شرایط اعزام فراهم باشد یعنی از شرایط اوج بیماری خارج شویم، اعزام سربازان دارای بیماری قلبی در ماه های بعد انجام میشود. البته در این شرایط نیز اعزام سربازان با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و با رعایت فاصله گذاری در پادگان ها و یگانهای خدمتی انجام میشود. اما چنانچه وضعیت شیوع و گسترش بیماری در شهریور ماه نیز به همین شکل باشد و فروکش نکند، اعزام بیماران قلبی و عروقی به خدمت امکان پذیر نیست و ستاد کل نیروهای مسلح مجددا در این باه تصمیم گیری میکند و نتیجه را به اطلاع مشمولان میرساند.

خدمات مشاوره نظام وظیفه آویژه

یکی از بزرگترین مراحل زندگی هر ‍‍‍پسر ایرانی خدمت سربازی است و در صورتی که مشکلی در وضعیت نظام وظیفه شما وجود داشته باشد از بسیاری از خدمات اجتماعی همانند استخدام به هر صورت، اجازه خروج از کشور، دریافت هر گونه وام، دریافت مدرک تحصیلی و … محروم خواهید شد. بنابراین بسیار اهمیت دارد تا اطلاع دقیقی از تمامی موارد مربوط به نظام وظیفه داشته باشید.

مرکز مشاوره آویژه توسط کادری مجرب می توایند به شما بدون نیاز به مراجعه حضوری خدمات مشاوره نظام وظیفه ارائه دهد. مشاورین ما نیاز شما را در موارد زیر که از اصلی ترین موضوعات مربوط به نظام وظیفه هستند برطرف می کنند:

  • امریه سربازی:

اگر دارای تحصیلات عالی باشید ما به شما در ‍پیدا کردن سازمانی متناسب با رشته و مقطع تحصیلی شما که بتوانید با دریافت امریه سربازی آن خدمت خود را به آسان ترین شکل ممکن بگذرانید کمک می کنیم.

  • معافیت خدمت سربازی:

در قوانین سازمان نظام وظیفه راه های متعددی برای بهره مندی از معافیت خدمت سربازی وجود دارد. ما با بررسی شرایطتان به شما خواهیم گفت که آیا شامل یکی از انواع معافیت خواهید شد یا خیر.

  • کسری خدمت سربازی:

ممکن است بعضی از مشمولین خدمت سربازی شامل استفاده از کسری خدمت سربازی باشند ولی حتی از این موضوع آگاه نباشند. مشاورین ما وضعیت شما را بررسی می کنند و در صورت امکان استفاده از کسری خدمت سربازی شما را راهنمایی می کنند.

باید به این موضوع دقت داشته باشید که قوانین مربوط به خدمت سربازی دائما در حال اصلاح و تغییر هستند، مشاورین ما شما را از آخرین تغییرات مربوط به قوانین و تبصره های آن آگاه می سازند تا بتوانید بهترین انتخاب را( در زمینه امریه، کسری و معافیت) داشته باشید.

بیماران قلبی فعلا به خدمت سربازی اعزام نمیشوند

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه بیماران قلبی فعلا به خدمت سربازی اعزام نمیشوند

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1400/2/23

جمعه

1400/2/24

شنبه

1400/2/25

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید