مراحل دریافت معافیت پزشکی حین خدمت

معافیت پزشکی حین خدمت چه شرایطی دارد؟

معافیت پزشکی حین خدمت چگونه ممکن است؟

معافیت اعصاب و روان در حین خدمت چگونه است؟ معافیت کفالت در حین خدمت چگونه انجام می شود ؟ چه کسانی می توانند حین خدمت معافیت پزشکی بگیرند؟ معافیت پزشکی حین خدمت به چه بیمارانی تعلق می گیرد ؟ بیماران  چگونه می توانند برای معافیت پزشکی حین خدمت اقدام کنند ؟ اقدام برای معافیت پزشکی حین خدمت در دوره آموزشی امکان پذیر است ؟ شاید این سوال ها در ذهن شما نیز باشد . ما در این مقاله مرکز مشاوره آویژه به همه ی این سوالات پاسخ خواهیم داد.

مشمولینی که بیماری آنان جزو لیست بیماری های معافیت پزشکی ذکر شده در سامانه نظام وظیفه باشد می توانند برای معافیت اقدام کنند . اما مشولینی که در حین خدمت دچار یک بیماری شده یا مشکلی پیدا میکنند باید از معافیت پزشکی حین خدمت استفاده کنند.

معافیت در حین خدمت !

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مراحل دریافت معافیت پزشکی حین خدمت با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

سربازانی که در حین خدمت سربازی دچار بیماری یا مصدومیت خاصی شوند و نتوانند خدمت مقدس سربازی را ادامه دهند می توانند از معافیت پزشکی در حین خدمت استفاده کنند . در واقع سربازان اگر در حین خدمت دچار مشکل خاصی شوند میتوانند از طریق بهداری یگان خدمتی خود اقدام کرده و به وضعیت روحی و جسمی آنها رسیدگی می شود . اگر پزشکان تشخیص دهند که مشمولان قادر به ادامه خدمت سربازی نیستند براساس ضوابط و قوانین سازمان نظام وظیفه معافیت پزشکی حین خدمت می گیرند و معاف می شوند . خوانندگان عزیز برای اطلاع از انواع بیماری ها و شرایط دقیق معافیت پزشکی در حین خدمت می توانند با استفاده از تلف ثابت همه روزه حتی در ایام تعطیل با مشاورین متخصص ما در مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایند.


بیشتر بخوانید: درخواست معافیت پزشکی حین تحصیل ۹۹


معافیت پزشکی حین خدمت چه مراحلی دارد؟

فهرست بیماری های معافیت پزشکی حین خدمت

 • بیماری های غدد مترشحه داخلی
 • بیماری های پوستی وبافتهای زیر پوستی
 • بیماری های داخلی ومغز و اعصاب
 • بیماری ها و مشکلات اعصاب و روان
 • بیماری جراحی های مغز و اعصاب
 • مشکلات ریوی
 • بیماری های ارتوپدی
 • بیماری های گوارشی
 • مشکلات گوش و خلق و بینی
 • جراحی های عمومی
 • بیماری های عفونی
 • بیماری های خون و آنکولوژی
 • بیماری های دستگاه تناسلی
 • بیماری های فک و دهان
 • بیماری های چشم و مشکلات بینایی
 • بیماری های قلب و عروق
 • بیماری های روماتولوژی

یکی از راه هایی که مشمول میتواند از ۲ سال خدمت سربازی فرار کند، معافیت پزشکی است. در این مقاله به این موضوع در قالب معافیت پزشکی در حین خدمت پرداختیم.

معافیت ها انواع مختلفی دارد به عنوان مثال:

 • معافیت پزشکی
 • معافیت تحصیلی
 • معافیت کفالت
 • معافیت ایثارگران
 • معافیت نخبگان
 • معافیت موارد خاص
 • و غیره

که فرد مشمول در صورت داشتن هریک از شرایط معافیت ها میتواند معاف شود. ما این معافیت ها را در مقاله های قبلی برای شما آورده ایم تا شما بخوانید و استفاده ببرید.در صورت داشتن مدارک و شواهد لازم می توانید از انواع معافیت ها استفاده کنید. همچنین میتوانید از انواع معافیت هایی که در بالا به آنها اشاره شد استفاده کنید. حتی اگر شرایط معافیت ها را ندارید میتوانید با داشتن مدارک تحصیلی مناسب از امریه ها استفاده کنید و سربازی آسانی داشته باشید. چنانچه سوالی در این باره دارید از مشاوره نظام وظیفه این مرکز راهنمایی دریافت کنید.

معافیت پزشکی حین خدمت شامل چه افرادی می شود؟

 

شرایط معافیت پزشکی حین خدمت چگونه است؟

شرایط معافیت پزشکی حین خدمت به این گونه است که فرد مشمول پس از مراجعه به بهداری یگان مورد نظر و معاینه توسط پزشک، از نظر سلامت روانی و جسمانی مورد معاینه قرار میگیرد و بنا به تشخیص معافیت میگیرد . معافیت های پزشکی حین خدمت به صورت زیر است:

 • معافیت پزشکی موقت: که فرد پس از مدتی استراحت میتواند دوباره خدمت کند.
 • معافیت از رزم: که فرد بنا به تشخیص پزشک از فعالیت های رزمی کنار گذاشته میشود.
 • معافیت پزشکی دائم: که فرد در صورت تشخیص پزشک اگر نتواند خدمت کند به وی تعلق میگیرد.

متقاضی بهتر است قبل از انجام هر کاری با شرایط معافیت ها آشنا شود و از گرفتن آنها اطلاع کافی داشته باشد تا بتواند با صرف کمترین وقت معافیت بگیرد. فرد میتواند حتی در طی مراحل معافیت پزشکی از معاف شدن انصراف دهد.

با شرایط معافیت پزشکی در حین خدمت تا حدودی آشنا شدید با ما همراه باشید تا شما را با مراحل دریافت این نوع معافیت آشنا کنیم.

قوانین کلی معافیت پزشکی حین خدمت

مشمولین و کارکنان خدمت نظام وظیفه که از قبل از اعزام به خدمت دچار بیماری بوده و در طول زمان آموزشی و خدمت ضرورت بیماری آن ها تشدید می یابد می توانند برای معافیت پزشکی حین خدمت اقدام کنند . این بیماری ها با تشخیص پزشک نظام وظیفه مورد تایید قرار گرفته و با انجاممراحل مورد نیاز مشمولین می توانند برای گرفتن معافیت پزشکی حین خدمت اقدامات لازم را انجام دهند .

توجه داشته باشید سربازی که در فرار یا غیبت به سر می برد یا به طور ارادی دچار مشکلی شده است و یا هر دلیل دیگری . این افراد نمی توانند از معافیت پزشکی حین خدمت استفاده کنند . در واقع طبق ضوابط و مقررات سازمان نظام وظیفه عمومی با آنها برخورد خواهد شد .

نظام وظیفه

مراحل دریافت معافیت پزشکی در حین خدمت

درخواست معافیت پزشکی حین خدمت 

درخواست معافیت پزشکی حین خدمت به این گونه است که فرد باید به بهداری همان یگانی که در آن خدمت میکند مراجعه کند. پس از آن توسط شورای پزشکی مورد معاینه قرار میگیرد تا به او بنا به تشخیص پزشک معافیت دائم، معافیت از رزم و معافیت موقت ارائه شود. اگر مدت دوره ای که فرد مشمول توسط شورای پزشکی معاینه میشود. از ۶ ماه  کمتر باشد و پزشک تشخیص دهد که فرد نمیتواند باقی خدمت را انجام دهد معاف میشود و این مدتی که تحت نظر پزشک بوده از خدمات او محسوب میشود.

مراحل اداری دریافت معافیت پزشکی

مراحل اداری دریافت معافیت پزشکی حین خدمت قوانین و مقررات خاص خودش را دارد. فرد متقاضی ابتدا به پزشک مورد نظر در بهداری یگانی که آنجا خدمت میکند مراجعه کرده و توسط او معاینه میشود. بعد پزشک از او میخواهد تا برای معاینه دقیق به بیمارستان رفته تا معاینه با جزییات بیشتری صورت گیرد.

معافیت موقت پزشکی حین خدمت 

معافیت موقت پزشکی حین خدمت امکان پذیر است؟ چگونه میتوان در حین خدمت از معافیت موقت بهره مند شد؟ معافیت موقت برای سربازان به این گونه است که آنها میتوانند به مدت ۶ ماه و یا یک سال از رفتن به سربازی دوری کنند یعنی معافیت موقت بگیرند. اما پس از استراحت ۶ ماهه و یک ساله توسط پزشک معاینه شده و پزشک تشخیص میدهد که میتواند خدمت کند یا نه؟


بیشتر بخوانید: شرایط استخدام افراد دارای معافیت پزشکی


انواع معافیت پزشکی حین خدمت چگونه است؟

انواع معافیت پزشکی در حین خدمت ۳ نوع است:

 • معافیت از رزم در حین خدمت
 • معافیت دائم در حین خدمت
 • معافیت موقت در حین خدمت

که هر کدام را به طور مختصر و مفید توضیح دادیم. بیمارانی که دچار نقص عضو هستند و نمیتوانند فعالیت های نظامی را انجام دهند معافیت از رزم به آنها تعلق میگیرد. اگر این نقص عضو پس از مدتی برطرف شود به فرد معافیت موقت تعلق میگیرد. اگر نقص عضو به صورت همیشگی باشد و برگشت پذیر نباشد فرد معافیت دائم میگیرد.

حتی در طی ۲ ماه دوره آموزشی افراد مشمول میتوانند اگر دچار بیماری و آسیبی شدند برای دریافت معافیت پزشکی در حین خدمت اقدام کنند. آنها با ارائه برگه ای ( به عنوان مدرک ) که از بیمارستان مربوطه که در آن معاینه شده اند میتوانند معاف شوند.

معافیت پزشکی حین خدمت چگونه امکان پذیر است؟

 

سوالات متداول

معافیت پزشکی چیست؟

یکی از انواع معافیت های نظام وظیفه است. که فرد مشمول میتواند با داشتن بیماری هایی چون: اعصاب و روان، دستگاه ادراری تناسلی، دستگاه گوارش، خون و انکولوژی و غیره میتوان برای گرفتن معافیت های پزشکی اقدام کرد.

مدارک لازم جهت دریافت معافیت پزشکی چیست؟

این مدارک برای دریافت انواع معافیت پزشکی برای بیماری های مختلف میباشد .
• فتوکپی کارت ملی
• فتوکپی از صفحات شناسنامه فرد مشمول
• به همراه داشتن عکس ۳*۴
• فتوکپی از آخرین مدرک تحصیلی
• وغیره

آیا فرد مشمول میتواند با داشتن معافیت پزشکی برای استخدام در سازمان های دولتی و غیردولتی اقدام کند؟

بله، سازمان ها در استخدام این افراد خود مختارند و استخدام این افراد مانعی ندارد.

معافیت از خدمت سربازی به چه معناست؟

`معافیت از سربازی یعنی اینکه فرد متقاضی بسته به شرایطی که دارد از خدمت سربازی باز بماند و در اصطلاح از سربازی معاف شود.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره آویژه

هدف مرکز مشاوره آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات خدمت سربازی و افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خدمت سربازی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

مراحل دریافت معافیت پزشکی حین خدمت

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مراحل دریافت معافیت پزشکی حین خدمت

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 47 نظر:
 1. سلام
  من بعد ۳۰ روز که دفترچه ارسال کردم و تاریخ اعزامم ۷/۱ هستش دکتر نظام وظیفه معاینم کرد گفت مشکلی نداری
  ولی من کف پام صافه از روی ناآگاهی به دکتر نگفتم
  الان من میتونم در آموزشی به بهداری مراجعه کنم نامه پزشکی دارم منو معاف از رزم میکنن؟!؟؟

  1. اول میری کمیسیون اونجااگه معاف شدی میفرستن شورای عالی شورالی عالی اگرتایید کرد میفرستن نظام وظیفه اونجام تاییدشه معاف میشی

 2. سلام
  بنده در حین خدمت تقاضای معافیت برای عمل دستگاه گوارش کردم و کمیسیون تشکیل شد و به من گفتن برو بت زنگ میزنیم بعد از ۱۳روز بم زنگ زدن گفتن دو روز دیگه با ۲قطعه عکس با لباس نظام بیا جوابتو بگیر
  میخواستم بپرسم قضیه عکس چیه یعنی معاف یانه؟

 3. سلام من اقدام کردم برای معافی دائم اما در حال خدمتم باید چند تا کمیسیون برم بعد من قبلش معاف رزم شدم الان دکتر میگه تو معاف بودی بعد اصاف پشت دفترچه دارم مشکلی داره ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام کمیسیون که تشکیل شود شامل سه پزشک میباشد که اگر دوتا تایید کند معافیت دائم میشوید غیبت وپشت دفترچه ای درمعافیت پزشکی تاثیر ندارد

 4. سلام من سربازم و مشکلات گوارشی دارم مشکلمم بواسیره ک خیلی اذیتم میکنه اصلا دیگ طاقتشو ندارم
  امکان هست حین خدمت معاف شم؟؟؟

 5. سلام وقت بخیر
  بنده سرباز در حین خدمتم که صافی کف پا داشتم دکتری ک اول خدمت معاینه کرد گفت چون ی پاهاته مشکلی پیش نمیاد معاف از زرم میشی ارزش نداره کفی طبی بنداز تو پوتین الان بعد از ۹ ماه کف پای چپ من صاف شده و پاشنه پا کج شده و پا ب طرف داخل تغییر شکل گرفته الان میتونم معافیت در حین خدمت بگیرم

 6. سلام
  من در حال انجام خدمت سربازی هستم و بر اثر بیماری و آزمایشات مشخص شده که دچار تالاسمی هستم آیا از خدمت معاف میشم و چطور اقدام کنم؟
  باتشکر

 7. سلام خسته نباشید من ۲ساله وزنم کم شده یعنی از ۷۶ کیلو رسیدم به ۵۵ کیلو الان دوره آموزشی گذراندم یگان رفتم یگان چون یک بار خود زنی کردن منو کمیسیون پزشگی فرستاده در این چند وقت رفتم پیش پزشگ داخلی آزمایشات که گرفتم متوجه شدم تیروئید دارم آیا معافیت به من تعلیق می گیرد؟

 8. سلام خسته نباشید من ۲ساله وزنم کم شده یعنی از ۷۶ کیلو رسیدم به ۵۵ کیلو الان دوره آموزشی گذراندم یگان رفتم یگان چون یک بار خود زنی کردن منو کمیسیون پزشگی فرستاده در این چند وقت رفتم پیش پزشگ داخلی آزمایشات که گرفتم متوجه شدم تیروئید دارم آیا معافیت به من تعلیق می گیرد؟

 9. سلام.وقت بخیر
  من هنوز اقدامی برای سرباز شدن انجام ندادم.پارگی رباط دارم ولی دقیق نمیدونم acl و pcl جفتشون پاره هست یا نه میخواستم ببینم امکان معافیت دائم هست یا اگر نیست حین خدمت بخوام جراحی انجام بدم تا چند وقت میتونم استعلاجی بگیرم؟ مرسی

  1. سلام استعلاجی ها معمولا یک ماهه است البته بشته به شرایط فرق دارد .اقدان به معافیت پزشکی کنید نهایتا نمیشود و مشمول میشوید .

 10. سلام خسته نباشید خواستم بپرسم اگه معافیت اعصاب وروان بگیریم برای گرفتن پاسپورت مشکلی پیش میاد ؟!!

 11. با سلام بنده در حین خدمت هستم و از قبل می‌دونستم واریکوسل دارم ولی الان احساس درد بیشتری میکنم و فهمیدم گرید ۲ ایا بهم معافیت موقت شش ماهه یا یکساله میدن

 12. سلام من دفترچه پست کردم یکم تیر اعزامم،چشمام به شدت ضعیفه ولی پزشک معتمد معاینه ام نکرد و فقط وزن و قدمو پرسید و اینکه تتو دارم یا نه،و در آخر پرسید مشکلی نداری و منم حواسم به ضعف بیناییم نبود و گفتم نه،الان اگه بخوام حداقل معاف از رزم بگیرم باید چیکار کنم؟

 13. سلام من دفترچه پست کردم یکم تیر اعزامم،چشمام به شدت ضعیفه ولی پزشک معتمد معاینه ام نکرد و فقط وزن و قدمو پرسید و اینکه تتو دارم یا نه،و در آخر پرسید مشکلی نداری و منم حواسم به ضعف بیناییم نبود و گفتم نه،الان اگه بخوام حداقل معاف از رزم بگیرم باید چیکار کنم؟

 14. سلام من دفترچه پست کردم یکم تیر اعزامم،چشمام به شدت ضعیفه ولی پزشک معتمد معاینه ام نکرد و فقط وزن و قدمو پرسید و اینکه تتو دارم یا نه،و در آخر پرسید مشکلی نداری و منم حواسم به ضعف بیناییم نبود و گفتم نه،الان اگه بخوام حداقل معاف از رزم بگیرم باید چیکار کنم؟

 15. سلام ببخشید
  من الان درحین خدمت هستم وه عمل جراحی هرنی دیسکال کردم آیا معاف میشم؟
  درضمن ثنوات هم دارم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 16. سلام خسته نباشید میخواستم

  معافیت پزشکی که میگیریم کارت پایان خدمت صادر میشه یا این که فقط کارت معافیت پزشکی میدن و کارت پزشکی در چه کار هایی می شه انجام داد برای استخدام نمی گم یعنی میخواستم بگم معافیت پزشکی برای پروانه کسب یا پاسپرت میشه یا نه و اگر معافیت پزشکی گرفتیم ۲ ماه یا ۱ سال به دلیل مشکل ضربه خوردن کمر در طول در مان کمر درد خوب نشد باید چه اقدامی انجام بدیم

  و آخرین سوال آیا معافیت پزشکی که ۲ ماه یا ۱ سال است ایست خدمت میخوره یا نه و اگر ایست خدمت به خوره احتمال هست به پادگان دیگری انتقالمان بدن یا همون پادگان هستیم

  من میخوام کارت پایان خدمت بگیرم از طریق معافیت پزشکی آیا این راه امکان دارد یا خیر
  و آخرین سوال آیا ۲ ماه یا ۱ سال اضافه خدمت میخوریم یا خیر با تشکر

  1. با سلام .امکان معافیت به علت شرایط شما وجود دارد پروانه کسب موردی برایش پیش نمیاید. برای پاسپورت مشکلاتی دارد و نه خیلی حاد چون مشکل شما فیزیکی است و برطرف میشود .

 17. سلام خسته نباشید میخواستم
  بدونم من کمر درد دارم و افت فشار که امروز باعث شد از حال بدم و دستم آسیب به بینه من خیلی وقط پیش دکتر رفتم برای کمر درد که گفتند کمرت ضربه دیده و ۲ سال گذشت و من خوب نشدم و روزی نیست که از شدت درد کمر به زمین برخورد نکنم طوری و وقتی وسایل سبک حمل میکنم کمرم شروع به درد میکنه طوری که نمی طونم صاف به شم من تازه از آموزشی تموم شدم و توی یگان خدمت میکنم و روز برگ هستم و وقتی که امدم خدمت روحیه خودم رو از دست دادم و افسرده شدم و روزی نیست که فکر به خودکشی نکنم اوایل این طوری نه بودم از وقتی که امدم خدمت این طوری شده ام لطفا کمکم کنید من چه طوری معاف شم و نرم خدمت اگر این کار ها جواب نده و از کمیسیون پزشکی جواب من رد بشه من مجبور میشم دست به خود کشی بزنم ترو خدا قسم کمکم کنید سربازی داره یک آدم سالم رو خراب میکنه

  و در آخر یک سوال داشتم اگر پزشک معاینه کرد و به مدت ۲ماه استراحت داد و خوب نشدم باید چیکار کنم و ایست خدمت حساب میشه یا نه و ((اگر معاف دائم به شم در کارتم ثبت میشه یا نه چون برای پروانه کسب سوال پرسیدم)))

  1. با سلام .امکان معافیت به علت شرایط شما وجود دارد پروانه کسب موردی برایش پیش نمیاید. برای پاسپورت مشکلاتی دارد و نه خیلی حاد چون مشکل شما فیزیکی است و برطرف میشود .

 18. سلام خسته نباشید من ۲۱ سالمه و یک بردار دارم که اون کفالت گرفت و الان خلاف کرده افتاده زندان من میتونم کفالت مادرمو بگیرم

 19. سلام. من در سال۱۳۶۲ بعنوان سرباز ژاندارمری در جبهه اروندرود از ناحیه پا با ترکش خمپاره مجروح شدم. اون زمان من رو معاف پزشکی کردند و کارت معافیت دادند نه پایان خدمت، دنبال درصد جانبازی و اینها هم نرفتم و بعد هم یک کارت ابراز رشادت با بیست ماه خدمت بهم دادند. پسرم امسال کنکوری هست نمیدونم به کجا مراجعه کنم برای دسترسی به پرونده ام. ضمنا آیا اون کارت رشادت چقدر رسمیت دارد؟ یعنی اثری در کارهای اداری دارد یا خیر فقط نمایشی هست. ممنون

  1. با سلام از خود ارگان منطقه ای که در آن خدمت کردید پیگیری نمایید در غیر اینصورت با مدارک کامل به نظام وظیفه مراجعه کنید شاید بتوانند کمکتان کنند .

 20. سلام
  من ۲بار سابقه تشنج دارم و الان قرص میخورم
  ولی تو معاینه اولیه پزشک بدون مشکل گفتم هستم به پزشک و اردیبهشت تاریخ اعزامم هست.
  میخواستم بپرسم تو حین آموزشی میتونم برای معافیت اقدام کنم و نتیجه اش به نظرتون چیه؟؟
  و اینکه کتمان بیماری تو معاینه اولیه پزشک مشکلی تو گرفتن معافیت ایجاد میکنه و جریمه ای آیا داره؟؟
  ممنون میشم جواب دهید…

  1. سلام دوست عزیز
   در صورت داشتن بیماری میتوانید اقدام کنید موردی نیست

 21. سلام وقت بخیر اگر کسی در حین آموزشی اقدام به معافیت کنه و بهش ۲ماه استراحت بدن تجدید دوره میشه یا خیر؟

  1. سلام مصظفی جان
   بعد از بهبود بیماری باید ادامه خدمت خود را از سر بگیرد.

 22. سلام وقت بخیر.برادر من درحین خومت برای اعصاب و روان به کمیسیون ارجاع شد و برگه ای دادن که نوشته ۲ ماه استراحت و پیشنهاد معافیت که باید به تایید اداره بهداشت و درمان نزاجا برسه. ایا ممکنه اونجا معافیتش رد بشه؟بازم باید کمیسیون بره؟

  1. سلام
   بله وضعیت سلامتی برادر شما در چند مرحله مورد بررسی قرار میگیرد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1400/8/1

یکشنبه

1400/8/2

دوشنبه

1400/8/3

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید