مشاوره انتخاب رشته هنر کنکور سراسری 1402

مشاوره انتخاب رشته هنر

شاخه هنر در طی سالیان جاری، داوطلبان زیادی را به خود جذب کرده است. در قدیم، افراد آشنایی چندانی با رشته هنر در کنکور سراسری نداشته اند. اما امروزه متقاضیان این گروه آزمایشی نسبت به قبل بیشتر شده اند. دلیل این امر را می توان گرایش بیشتر افراد به رشته های شاخه هنر مانند بازیگری، گرافیک، طراحی لباس، ادبیات نمایشی و .. دانست. از آنجایی که کنکور هنر نیز متقاضیان خاص خود را داشته و افراد شرکت کننده در کنکور هنر به دنبال قبولی در گرایش مورد علاقه خود در دانشگاه های سراسری هستند، پس انتخاب رشته کنکور سراسری اهمیت ویژه ای برای این افراد خواهد داشت.

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر بیان می کند که افراد می توانند با در نظر گرفتن علاقه و استعداد خود برای کسب رتبه مناسب در کنکور تلاش کرده و بعد از دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری از سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و با رقم زدن انتخاب رشته ای اصولی و هوشمندانه احتمال قبولی خود را در دانشگاه های سراسری و رشته مورد علاقه اشان افزایش دهند. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی آویژه به دلیل اهمیت بالای انتخاب رشته در فرایند قبولی داوطلبان کنکور سراسری، به کسب اطلاعات کامل و جامع در رابطه با انتخاب رشته هنر پرداخته اند. آنها اطلاعات مناسب و کاربردی را در رابطه با مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر، زمان انتخاب رشته کنکور هنر، ظرفیت دانشگاه های هنر و … در مقاله زیر در اختیار شما عزیزان قرار داده اند. اگر به دنبال ثبت انتخاب رشته عالی و اصولی در کنکور هنر هستید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

رشته هنر مناسب چه کسانی است؟

مهمترین مولفه ورود و تحصیل در رشته هنر، برخورداری از طبع هنری و خلاق در موضوعات و مسائل روزمره است که می‌ تواند کلید موفقیت در تمام گرایشات این رشته باشد. به همین جهت اگر فردی خلاق هستید، تحصیل در رشته‌ های هنر می‌ تواند برای شما انتخابی مناسب باشد.

برای افرادی که رشته‌ های هنری را برای تحصیل انتخاب می‌ کنند، زمینه‌ های کاری زیادی برای فعالیت وجود دارد. همچنین، رشته‌ های هنری معمولاً ویژگی‌ های مشترک زیادی دارند و تحصیل در یک رشته هنری تخصصی، دانشجویان را با مهارت‌ های ارزشمند در بسیاری از زمینه‌ های هنری آشنا می‌ کند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

چه کسانی می توانند در کنکور هنر شرکت کنند؟

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر بیان می کند که می توان داوطلبان کنکور هنر را به دو دسته تقسیم بندی کرد. دسته اول افرادی هستند که به صورت تخصصی از دوران تحصیلی متوسطه دوم خود در رشته هنر مشغول به تحصیل می شوند و به صورت اختصاصی در کنکور هنر شرکت می کنند. دسته دوم افرادی هستند که در یکی از شاخه های نظری و یا فنی تحصیلات متوسطه دوم خود را سپری کرده و در کنار کنکور اصلی رشته خود، در کنکور رشته هنر نیز شرکت کرده اند. دسته دوم شرکت کنندگان در کنکور هنر، هدف های مختلفی می توانند از شرکت در کنکور هنر داشته باشند. مانند: آشنایی نسبی با کنکور، استفاده از فرصت انتخاب رشته کنکور هنر به عنوان فرصت دوم در انتخاب رشته، بررسی شانس قبولی خود و کسب رتبه مناسب در این شاخه گروه آزمایشی و … .

توجه داشته باشید که پذیرش در دانشگاه های سراسری برای برخی از رشته های هنری کار آسانی نمی باشد. چرا که کسب رتبه عالی و نمره قبولی در این رشته ها تنها ملاک برای قبولی و پذیرش در دانشگاه نمی باشد. بسیاری از رشته های گروه آزمایشی هنر هستند که داوطلب علاوه بر کسب رتبه و تراز مناسب، باید بعد از ثبت نام در آزمون عملی کنکور هنر نیز شرکت کرده و این مرحله را به درستی پشت سر بگذارد.

زیر شاخه های رشته هنر در دبیرستان

رشته های زیر شاخه هنر دوره دبیرستان در شاخه های تحصیلی فنی حرفه ای و کاردانش هنرستان تدریس می شوند. تفاوت تحصیل رشته های زیر گروه هنر، در هر یک از این شاخه های تحصیلی در تعداد واحد های عملی و کارگاهی آنهاست.

باید اضافه کنیم که دانش آموزان باید در زمان انتخاب رشته نهم به دهم و با در نظر گرفتن ضوابط و شرایط لازم از میان رشته های هنری هنرستان، یکی را به عنوان رشته تحصیلی خود در پایه دهم انتخاب کرده و به ادامه تحصیل بپردازند.

زیر شاخه های رشته هنر در دبیرستان

مشاوره انتخاب رشته هنر 1402

همانطور که می دانید بعد از برگزاری کنکور سراسری، انتخاب رشته از اهمیت بالایی برخوردار است. با انتشار کارنامه اولیه و سپس انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر توسط سازمان سنجش و آموزش کشور، دغدغه داشتن یک انتخاب رشته عالی و اصولی برای همه داوطلبان کنکور هنر و هر گرایش دیگر مشترک است. هر ساله سازمان سنجش با انتشار دفترچه انتخاب رشته، لیست کد رشته محل های کنکور هنر، ظرفیت دانشگاه های رشته هنر و … را نیز برای داوطلبان مشخص می کند. داوطلبان کنکور هنر برای داشتن انتخاب رشته عالی می توانند از اطلاعات درج شده در دفترچه انتخاب رشته، متناسب با رتبه خود استفاده کنند.

به طور کلی داوطلبان رشته هنر نیز مانند سایر رشته ها مجاز به انتخاب 150 کد رشته محل در انتخاب رشته کنکور هنر هستند. شما باید سعی کنید انتخاب های خود را اصولی و با توجه به اولویت بندی مناسب در فرم انتخاب رشته کنکور هنر وارد کنید. مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر بیان می کند که داوطلبان می بایست انتخاب های خود را با در نظر گرفتن چینش به ترتیب زیر، مرتب کنند.

ترتیب اولویت بندی کردن انتخاب رشته هنر

انتخاب های خوش بینانه

ابتدا شما باید انتخاب های خوش بینانه را در فرم انتخاب رشته وارد کنید. انتخاب های خوش بینانه شامل رشته ها و دانشگاه هایی است که شما علاقه زیادی به قبولی در آنها دارید اما با توجه به رتبه کسب کرده، احتمال قبولی شما در این رشته ها پایین است. سعی کنید رشته ها و دانشگاه های ممتاز را در بخش انتخاب های خوش بینانه قرار دهید.

انتخاب های واقع بینانه

انتخاب های واقع بینانه باید بعد از انتخاب های خوش بینانه قرار بگیرند. انتخاب های واقع بینانه شامل آن دسته از کد رشته محل هایی است که می دانید احتمال قبولی شما در آن بالا بوده و همچنین مورد علاقه شما هستند.

انتخاب های بدبینانه

در نهایت شما باید انتخاب های بدبینانه خود را وارد کنید. این دسته از انتخاب ها شامل کد رشته محل های دانشگاه و رشته های ضعیف تر هستند که احتمال قبولی شما در آنها بسیار بالا است. اما جزء رشته های عالی و دانشگاه های ممتاز محسوب نمی شوند. به یاد داشته باشید، کد رشته محل هایی را در این قسمت وارد کنید که راضی به تحصیل در آنها می باشید. اگر به هیچ وجه دوست ندارید در رشته یا دانشگاهی تحصیل کنید هرگز کد رشته محل مربوط به آن را در انتخاب های خود لحاظ نکنید.

برای چیدمان صحیح انتخاب رشته هنر بر اساس ترتیبی که در بالا گفته شد، نیاز است که شما بتوانید رتبه و تراز خود را بررسی کرده و متناسب با آن انتخاب هایتان را مشخص کنید. برای این منظور نیاز است که شما از آخرین رتبه های قبولی در رشته مورد نظر خود در سال گذشته آگاهی داشته باشید تا بتوانید به صورت احتمالی تخمین بزنید شانس قبولی شما در چه رشته و دانشگاهی بالا است. در ادامه مقاله جدولی برای دسترسی راحت شما به آخرین رتبه های قبولی رشته های مختلف کنکور هنر نگارش شده است. پس با ما همراه باشید.

آزمون دو مرحله ای هنر

 

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری هنر 1402

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری هنر نیز همزمان با انتخاب رشته کنکور گروه های آزمایشی نظری بوده و بعد از انتشار دفترچه انتخاب رشته، مهلت هفت الی ده روزه برای انتخاب رشته به داوطلبان داده می شود. در حال حاضر هنوز دفترچه انتخاب رشته کنکور 1402منتشر نشده است. به محض انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر، نوبت به انتخاب رشته فرا می رسد. البته شما همچنان قبل از انتشار دفترچه انتخاب رشته هنر نیز می توانید با توجه به رتبه و درصدهای خود به فکر جمع آوری اطلاعات در رابطه با رشته و دانشگاه های مختلف باشید و مشخص کنید که علاقه به چه رشته هایی از گروه آزمایشی هنر دارید. این رویه به شما کمک می کند تا در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری هنر، آرامش بیشتری داشته و بتوانید انتخاب رشته بهتری را برای خود رقم بزنید. انتخاب رشته کنکور سراسری از تاریخ 31 مرداد ماه تا 4 شهریور ماه قابل انجام بوده و شما با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانید انتخاب های خود را نهایی کنید. همچنین بهتر است قبل از ثبت نهایی انتخاب رشته خود، فرم پیش نویس انتخاب رشته را تکمیل نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید مقاله فرم انتخاب رشته 1402 را مطالعه کنید.

اطلاع از آخرین رتبه های قبولی در رشته های گروه آزمایشی هنر

همانطور که در بالا اشاره شد، اهمیت اطلاع از آخرین رتبه های قبولی در رشته ها و دانشگاه های مختلف در سال گذشته می تواند به داوطلبان کمک کند تا انتخاب های خود را اولویت بندی کرده و به نحوه چینش انتخاب رشته هنر خود توجه کنند. شما برای تخمین شانس قبولی خود در رشته و دانشگاه مورد علاقه نیاز دارید تا اطلاعات کاملی در رابطه با آخرین رتبه های قبولی در رشته ها و دانشگاه های مختلف کنکور هنر داشته باشید. به همین منظور مشاوران آویژه جدول زیر را برای شما نگارش کرده اند. شما می توانید با استفاده از لینک های قرار داده شده در جدول به آخرین رتبه های قبولی برخی از رشته های پر متقاضی در گروه آزمایشی هنر دسترسی پیدا کنید.

 

رشته تحصیلیلینک آخرین رتبه قبولی رشته های گروه آزمایشی هنر
سینمالینک آخرین رتبه قبولی رشته سینما در دانشگاه های سراسری
طراحی لباسلینک آخرین رتبه قبولی رشته طراحی لباس در دانشگاه های سراسری
طراحی صنعتیلینک آخرین رتبه قبولی رشته طراحی صنعتی در دانشگاه های سراسری
عکاسیلینک آخرین رتبه قبولی رشته عکاسی در دانشگاه های سراسری
ادبیات نمایشیلینک آخرین رتبه قبولی رشته ادبیات نمایشی در دانشگاه های سراسری

آشنایی با رشته های کنکور هنر به تفکیک زیرگروه‌ها

انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور هنر

همچنین توجه داشته باشید که انتخاب رشته کنکور هنر نیز مانند انتخاب رشته های گروه آزمایشی وضعیت مجاز به انتخاب رشته شدن برای انتخاب دانشگاه های فرهنگیان را دارد. یکی از مهم ترین قسمت های کارنامه کنکور هنر، اعلام مجاز شدن یا غیر مجاز شدن برای انتخاب رشته های فرهنگیان و تربیت معلم است. با توجه به استخدام رسمی آموزش و پرورش و سایر مزایای تحصیل در دانشگاه های تربیت معلم و دانشگاه های فرهنگیان، برای خیلی از داوطلبان اهمیت مجاز بودن در این دوره‌ ها حتی از مجاز شدن برای دوره های روزانه نیز بیشتر است.

البته باید بدانید که مجاز شدن و قبولی در دانشگاه های فرهنگیان، شرایط خاص خود را دارد که در اینجا به آنها اشاره کوتاهی می کنیم و مطلب کامل تر را می توانید در انتخاب رشته دوره های تربیت معلم و دانشگاه های فرهنگیان مطالعه کنید.

دوره های تربیت معلم و دانشگاه های فرهنگیان همانند دوره های روزانه و رایگان است.

پذیرش در دوره های تربیت معلم و دانشگاه های فرهنگیان بومی است و هر داوطلب فقط حق استفاده از رشته هایی را دارد که در دفترچه انتخاب رشته، ویژه استان یا منطقه بومی آنها باشد.

کسب حداقل نمره کل یا تراز 6500

قبولی در مراحل مصاحبه های عقیدتی سیاسی، معاینه های پزشکی و مصاحبه های روانشناسی

زمان ثبت نام کنکور هنر

ظرفیت پذیرش دوره های مختلف دانشگاهی در انتخاب رشته هنر

در انتخاب رشته هنر، شما می توانید انواع دوره های تحصیلی را که در دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر آمده است، انتخاب کنید. به غیر از دوره های روزانه و نوبت دوم، دوره های مختلف دیگری نیز در دانشگاه ها هستند که برای پذیرش دانشجو ظرفیت مشخصی دارند.

پس شما علاوه بر انتخاب دوره های روزانه و یا نوبت دوم، می توانید دوره های دیگری مانند پردیس خودگردان، مجازی و غیر انتفاعی و … را نیز در انتخاب رشته کنکور هنر خود لحاظ کنید.

توجه داشته باشید که تنها دوره ای که تحصیل در آن اصلا نیاز به پرداخت شهریه ندارد، دوره های روزانه است و تمامی دوره ها به غیر از روزانه شامل پرداخت شهریه می شوند.

اطلاع از ظرفیت دوره های مختلف دانشگاهی می تواند به شما کمک کند تا انتخاب رشته کنکور هنر را بهتر و اصولی تر پشت سر گذاشته و بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری، از انتخاب رشته خود رضایت کافی را داشته باشید. هر ساله ظرفیت دوره های مختلف دانشگاهی در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری اعلام می شود. دفترچه انتخاب رشته هنر 1402 نیز بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار گرفته است. با توجه به دفترچه انتخاب رشته هنر 1402، ظرفیت دوره های مختلف دانشگاهی در جدول زیر درج شده است.

 

دورهظرفیت رشته های تحصیلیجمع
با اعمال نمره آزمون و سوابق تحصیلیمنحصرا با اعمال سوابق تحصیلی
روزانه40952469428789
روزانه غیر دولتی828828
نوبت دوم88265227404
محروم95264359
دانشگاه فرهنگیان614614
دانشگاه غیر دولتی و غیر انتفاعی565118803119368
پردیس خود گردان550550
مجازی دولتی و غیر انتفاعی32343234
پیام نور180650180650
جمع کل6251335545341796

 

راهنمای انتخاب رشته کنکور هنر 1401

 

انتخاب رشته کنکور هنر دانشگاه آزاد

انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد از انتخاب رشته کنکور هنر سراسری، ساده تر است. زیرا هم تعداد کد رشته های آن کمتر است و هم اینکه تعداد انتخاب های آن محدود است و بیشتر از 20 تا نیست.

پونزتوجه داشته باشد که انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد برای رشته هنر داری نکات زیر است:

انتخاب رشته با آزمون هنر دانشگاه آزاد محدود به 20 انتخاب است.

انتخاب رشته هنر و با آزمون دانشگاه آزاد نیز باید بر اساس علاقه مندی اولویت بندی شود و همان نکاتی که در اولویت بندی سراسری هنر تذکر داده شد، همان نکات نیز باید در انتخاب 20 تایی دانشگاه آزاد نیز رعایت شود.

شما فقط و فقط حق انتخاب رشته کد رشته هایی را دارید که در کنکور آن شرکت کرده اید، یعنی حق ندارید کد رشته های با آزمون رشته های دیگر را نیز انتخاب کنید.

پونزانتخاب رشته دانشگاه آزاد برای رشته های بدون کنکور شرایط کاملا متفاوتی را در انتخاب رشته هنر خواهد داشت که این شرایط عبارتند از:

تعداد انتخاب ها در انتخاب رشته بدون آزمون نامحدود است؛ ولی برای هر انتخاب باید یک کارت اعتباری خریداری کنید. یعنی هر کارت اعتباری امکان انتخاب یک کد رشته را به شما می دهد.

انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد بدون محدودیت و ممنوعیت در انتخاب رشته از گروه های دیگر است. یعنی داوطلبی که کنکور هنر داده است، می تواند کد رشته های ریاضی و یا تجربی بدون آزمون را نیز انتخاب کند.

انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز وابسته به سوابق تحصیلی شماست و ربطی به رتبه شما ندارد.

انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد ربطی به شرکت شما در کنکور هم ندارد و حتی اگر در کنکور هم ثبت نام نکرده باشید، حق انتخاب رشته را دارید.

رشته های پر طرفدار و دانشگاه های آزاد پر طرفدار در همان روزهای اولیه و حتی ساعات اولیه تکمیل می شوند، پس بهتر است هر چه سریعتر انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد خود را حداقل در رشته های پر طرفدار بدون آزمون و دانشگاه های درجه یک آزاد انجام دهید، که مبادا ظرفیتی برای انتخاب آنها باقی نماند.

انتخاب رشته کنکور هنر دانشگاه آزاد

سخنی از مشاوران آویژه

انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲ پس از اعلام نتایج اولیه و انتشار کارنامه حاوی عملکرد داوطلبان و همچنین انتشار دفترچه انتخاب رشته، به منظور ورود به دوره های روزانه و غیر روزانه (شبانه) دانشگاه های سراسری از طریق سایت سنجش انجام می شود. تمامی داوطلبانی که پس از دریافت کارنامه اولیه، در دوره های مختلف دانشگاه های سراسری مجاز به انتخاب رشته هنر شده اند، می توانند ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته هنر را دریافت کنند و سپس با بررسی مندرجات آن، اقدام به انتخاب کد رشته محل های مورد علاقه خود و درج آنها در سایت سازمان سنجش نمایند.

به یاد داشته باشید که برای رقم زدن یک انتخاب رشته اصولی نیاز است که شما بتوانید انتخاب های منطقی و اولویت بندی مناسبی داشته باشید و همچنین به دور از تصمیمات عجولانه و احساسی و یا تحت تاثیر صحبت های دیگران، به انتخاب رشته بپردازید. همچنین اگر در کنکور ریاضی، تجربی، انسانی عملکرد مناسبی نداشته اید اما در کنکور هنر، رتبه و تراز مناسبی کسب کرده ایدف فرصت مناسبی است تا از موقعیت بوجود آمده نهایت استفاده را ببرید و در رشته مورد علاقه خود مشغول تحصیل شوید.

کنکور هنر

چنانچه در زمینه انتخاب رشته کنکور هنر سوالی دارید یا به دریافت مشاوره تخصصی تحصیلی، مشاوره کنکور هنر و… احتیاج دارید، با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید تا شما را بطور دقیق راهنمایی نمایند.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

سوالات متداول

سوال علامتمزیت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور هنر چیست؟

مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر می‌تواند اطلاعاتی از قبیل انواع رشته‌ها و زیر گروه‌ها و جزئیات مربوط به ظرفیت و پذیرش و ثبت نام آنها و همچنین مشاوره فردی برای انتخاب رشته را در اختیار متقاضی بگذارد و هزینه آن بسیار کمتر از سایر انواع مشاوره ها است.

سوال علامتپذیرش در رشته های گروه آزمایشی هنر چگونه است؟

در آزمون این زیرگروه، شما پس از پذیرش در کنکور و کسب نتایج آن، باید آزمون عملی کنکور هنر را که طبق اعلامی قبلی سازمان سنجش صورت می گیرد، پشت سر بگذارید.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

مشاوره انتخاب رشته هنر کنکور سراسری 1402

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- یک نظر:
  1. سلام من ۱۳ سالمه و عاشق رشته بازیگری من کلاس بازیگری رفتم و مدرک هم گرفتم من بدون بازیگری نمیتونم زندگی کنم من راحت میتونم بازیگر بشم اما خانوادم مخالف بازیگر شدن من هستن پدر مادرم میگن که تو اینهمه بدو بدو میکنی تا بازیگر بشی آخرش به هیچی نمیرسی تورو خدا راهنماییم کنین

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید