مشاوره انتخاب رشته هنر کنکور سراسری ۱۴۰۲

مشاوره انتخاب رشته هنر

شاخه هنر طی سالیان جاری داوطلبان زیادی را به خود جذب کرده است. پرطرفدارترین گرایشات کنکور هنر عبارتند از گرافیک، ارتباط تصویری، طراحی لباس و بازیگری است. 

از این رشته در کنکور سراسری به عنوان یک رشته شناور یاد می شود و داوطلبانی که در گروه های اصلی تجربی، ریاضی و انسانی شرکت می کنند؛ می‌ توانند به عنوان آزمون شناور در کنکور گروه هنر و زبان های خارجه نیز شرکت نمایند.

توجه داشته باشید که پذیرش در دانشگاه‌ ها در بسیاری از رشته های هنری کار ساده ای نیست؛ چرا که کسب نمره قبولی در برخی از رشته های کنکور هنر تنها ملاک پذیرش نمی باشد و داوطلبان می بایست پس از ثبت نام در آزمون عملی کنکور هنر، در مرحله عملی نیز شرکت نمایند.

از شما دعوت می‌ کنیم در ادامه این مطلب با مرکز مشاوره آویژه همراه باشید تا اطلاعات لازم و مشاوره انتخاب رشته هنر کنکور سراسری ۱۴۰۲ را به شما ارائه نماییم.

رشته هنر مناسب چه کسانی است؟

مهمترین مولفه ورود و تحصیل در رشته هنر، برخورداری از طبع هنری و خلاق در موضوعات و مسائل روزمره است که می‌ تواند کلید موفقیت در تمام گرایشات این رشته باشد. به همین جهت اگر فردی خلاق هستید، تحصیل در رشته‌ های هنر می‌ تواند برای شما انتخابی مناسب باشد.

برای افرادی که رشته‌ های هنری را برای تحصیل انتخاب می‌ کنند، زمینه‌ های کاری زیادی برای فعالیت وجود دارد. همچنین، رشته‌ های هنری معمولاً ویژگی‌ های مشترک زیادی دارند و تحصیل در یک رشته هنری تخصصی، دانشجویان را با مهارت‌ های ارزشمند در بسیاری از زمینه‌ های هنری آشنا می‌ کند.

زیر شاخه های رشته هنر در دبیرستان

رشته های زیر شاخه هنر دوره دبیرستان در شاخه های تحصیلی فنی حرفه ای و کاردانش هنرستان تدریس می شوند. تفاوت تحصیل رشته های زیر گروه هنر، در هریک از این شاخه های تحصیلی در تعداد واحد های عملی و کارگاهی آنهاست.

باید اضافه کنیم که دانش آموزان باید در زمان انتخاب رشته نهم به دهم و با در نظر گرفتن ضوابط و شرایط لازم از میان رشته های هنری هنرستان، یکی را به عنوان رشته تحصیلی خود در پایه دهم انتخاب کرده و به ادامه تحصیل بپردازند.

زیر شاخه های رشته هنر در دبیرستان

نحوه تحصیل در رشته های هنر

همانطور که اشاره کردیم، هنر به عنوان رشته ای شناور در کنکور سراسری شناخته می شود، که افراد در صورت علاقه مندی، می‌ توانند یکی از گرایشات آن را در کنار رشته اصلی خود انتخاب و تحصیل نمایند.

برای این منظور سازمان سنجش هر ساله با انتشار لیست رشته های کنکور هنر ۱۴۰۲ کد رشته محل های این گروه آزمایشی را مشخص کرده و به منظور تسهیل در روند چینش انتخاب‌ ها، ظرفیت پذیرش هر کد رشته محل را اعلام می کند.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کنکور هنر، پس از بررسی این جداول می توانند ۱۵۰ کد رشته محل متناسب با علاقمندی خود انتخاب نمایند.

برای شرکت در کنکور هنر مانند دیگر گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی و زبان می توان با داشتن مدرک پیش دانشگاهی (نظام قدیم و یا جدید) و یا فوق دیپلم (مدرک کاردانی) در این آزمون شرکت کرد.

این گروه آزمایشی جزوه رشته های شناور به حساب آمده و داوطلبان گروه های آزمایشی دیگر نیز می توانند در این کنکور شرکت نمایند.

داوطلبان و علاقه مندان به این رشته را در هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش انتخاب کرده و با قبولی در کنکور هنر در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

توجه داشته باشید که مدرک هنر به طور کلی به دو گروه تاریخ هنر و هنرهای زیبا تقسیم می شود، هنر هایی که امکان تحصیل تخصصی در هر گرایش را فراهم کرده اند.

بسیاری از دانشگاه ها (بخصوص آنهایی که دوره های هنر و علوم انسانی را به خود اختصاص داده اند) برنامه هایی که ادغامی از تاریخ هنر و هنرهای زیبا می باشند را به افراد پیشنهاد می کنند، برنامه هایی که در صورت علاقه مندی شما در هر دو گرایش به شما عرضه می گردند.

دامنه گسترده ای از دوره های هنرهای تخصصی مانند طراحی طلا و جواهر یا تراش طلا برای اخذ مدرک تخصصی هنر امکان پذیر می باشد.

آزمون دو مرحله ای هنر

در حال حاضر برای ورود به برخی از رشته های هنری، داوطلبان باید در مرحله دوم کنکور نیز شرکت کنند.

آزمون عملی هنر یا آزمون مرحله دوم برای پذیرش در اکثر رشته های کنکور هنر لازم است تا شما به مصاحبه گران یا داوران ثابت کنید که توانایی و اطلاعات لازم برای ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه خود را دارید.

رشته های متمرکز خاص آزمون عملی و یا مصاحبه حضوری دارند. مانند ارتباط تصویری (گرافیک)، طراحی صنعتی، ادبیات نمایشی، آهنگسازی، مجسمه سازی، عکاسی، نقاشی، طراحی پارچه، طراحی لباس، طراحی صحنه، بازیگری، نمایش عروسکی و… .

رشته های متمرکز آزمون عملی ندارند و پذیرش در این رشته‌ ها، تنها با رتبه و سوابق تحصیلی صورت می گیرد. مانند صنایع دستی، کارشناسی فرش، سینما و… .

آزمون دو مرحله ای هنر

آشنایی با رشته های کنکور هنر به تفکیک زیرگروه‌ ها

در ادامه مطلب با هر یک از زیر گروه های شاخه هنر آشنا خواهیم شد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره انتخاب رشته هنر کنکور سراسری ۱۴۰۲ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

۱- زیر گروه یک هنر

زیر گروه یک هنر شامل رشته های کارشناسی و کاردانی می باشد، که در مقطع کارشناسی رشته‌ هایی نظیر ارتباط تصویری، چاپ، نقاشی، صنایع دستی و… ارائه شده و در مقطع کاردانی رشته های نظیر کاردانی هنر های سنتی، کاردانی هنر سفالگری، کاردانی گرافیک رایانه ارائه شده است.

رشته های زیر گروه یک هنر
هنرهای تجسمی هنرهای صناعی
آموزش ارتباط تصویری کاردانی عکاسی خبری
ارتباط تصویری کاردانی فرش دستباف
نقاشی کاردانی گرافیک
چاپ کاردانی گرافیک رایانه
صنایع دستی کاردانی هنر های تجسمی
 طراحی پارچه کاردانی هنر سفالگری
طراحی صحنه طراحی و ساخت طـلا و جواهر
طراحی لباس تلویزیون و هنرهای دیجیتالی
عکاسی مجسمه سازی
فرش کتابت و نگارگری

۲- زیر گروه دو هنر

در دو مقطع کارشناسی و کاردانی ارائه می شود که رشته های کارشناسی آن شامل باستان شناسی، طراحی صنعتی و… می باشد و رشته های مقطع کاردانی شامل کاردانی باستان شناسی و کاردانی طراحی صنعتی می باشد.

رشته های زیر گروه دو هنر
باستان شناسی
طراحی صنعتی
مرمت بناهای تاریخی
مرمت و احیای بناهای تاریخی
هنر اسلامی
کاردانی باستان شناسی
کاردانی طراحی صنعتی

۳- زیر گروه سه هنر

در دو مقطع کارشناسی و کاردانی ارائه می شود که رشته های کارشناسی آن شامل مرمت آثار تاریخی و موزه می شود و رشته های کاردانی آن شامل کاردانی حفاظت و مرمت آثار تاریخی و کاردانی موزه می شود.

رشته های زیر گروه سه هنر
مرمت آثار تاریخی
موزه
کاردانی حفاظت و مرمت آثار تاریخی
کاردانی موزه

۴- زیر گروه چهار هنر

در دو مقطع کارشناسی و کاردانی ارائه می شود، که رشته های کارشناسی آن شامل رشته های ادبیات نمایشی، بازیگری، سینما و… می شود و رشته های کاردانی آن شامل رشته های کاردانی هنرهای نمایشی، کاردانی انیمیشن می شود.

رشته های زیر گروه چهار هنر
ادبیات نمایشی
بازیگری
سینما
کارگردانی تلویزیون
نمایش عروسکی
کاردانی انیمیشن
کاردانی هنرهای نمایشی

۵- زیر گروه پنج هنر

در مقطع کارشناسی ارائه می شوند و شامل رشته های آهنگ سازی، موسیقی نظامی و … می شود.

رشته های زیر گروه پنج هنر
آهنگ سازی
 موسیقی نظامی
نوازندگی موسیقی ایرانی
نوازندگی موسیقی جهانی

آشنایی با رشته های کنکور هنر به تفکیک زیرگروه‌ها

مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر

مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر، یک روش بسیار کار آمد برای آن دسته از متقاضیان تحصیل در دانشگاه ها و رشته های زیر گروه هنر است که امکان مشاوره بصورت حضوری و یا حتی آنلاین را ندارند.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر تنها با یافتن یک مرکز مشاوره تلفنی معتبر و تماس با آن امکان پذیر است.

البته یک نکته بسیار مهم این است که مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر به اندازه مشاوره حضوری نمی‌ تواند اطلاعاتی همه جانبه در اختیار فرد بگذارد و امکان انتخاب رشته هنر برای افراد در آن وجود ندارد و صرفا جهت دریافت مشاوره است.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر می‌ تواند اطلاعاتی از قبیل انواع رشته‌ ها و زیر گروه‌ ها و جزئیات مربوط به ظرفیت و پذیرش و ثبت نام آنها و همچنین مشاوره فردی برای انتخاب رشته را در اختیار متقاضی بگذارد و هزینه آن بسیار کمتر از سایر انواع مشاوره ها است.

زمان ثبت نام کنکور هنر

موضوع بسیار مهم برای داوطلبان ثبت نام کنکور هنر ۱۴۰۲، اطلاع از زمان ثبت نام این کنکور می باشد. در واقع کسانی که تمایل به شرکت در این آزمون و ادامه تحصیل در رشته های دانشگاهی مربوط به رشته پایه هنر دارند، باید در زمانی که برای ثبت نام مشخص می شود نسبت به انجام مراحل لازم اقدام کنند.

زمان ثبت نام کنکور هنر ۱۴۰۲ هم مانند سایر رشته‌ ها توسط سازمان سنجش آموزش کشور تعیین می شود. بعد از تعیین دقیق زمان ثبت نام این آزمون، اطلاع رسانی های لازم از طریق سامانه سنجش اعلام شده تا متقاضیان با آگاهی کامل در زمان مشخص شده فرآیند نام نویسی خود را انجام دهند.

به طور معمول، سازمان سنجش زمان ثبت نام کنکور رشته هنر را هم مشابه با زمان انجام ثبت نام در سایر رشته های اصلی، تعیین می کند. پس می توان گفت داوطلبان باید هم زمان با شروع فرآیند ثبت نام در سایر رشته ها، نام نویسی خود را در رشته هنر هم انجام دهند.

زمان ثبت نام کنکور هنر

راهنمای انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲

در حال حاضر پس از برگزاری کنکور سراسری اهمیت ویژه ای خواهد داشت، بحث انتخاب رشته و اطلاعات آن می باشد. برای همه داوطلبان پس از اعلام نتایج کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور، دغدغه مشترکی وجود خواهد داشت و آن انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد.

در انتخاب رشته هنر، شما می توانید انواع دوره های تحصیلی را که در دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر سازمان سنجش آمده است انتخاب کنید. به غیر از دوره های روزانه و نوبت دوم، دانشگاه های سراسری و یا به عبارتی دولتی دارای دوره های دیگری نیز هستند. این دوره ها شامل دوره های مازاد، پردیس خودگردان و مجازی (الکترونیکی) است.

توجه داشته باشید که تنها دوره ای که تحصیل در آن اصلا شهریه ندارد، دوره های روزانه است و تمامی دوره ها به غیر از روزانه شامل پرداخت شهریه خواهد بود که بالاترین شهریه مربوط به دانشگاه پردیس خودگردان خواهد بود که در بخش شهریه دانشگاه‌ ها و نقش آن در انتخاب رشته به طور کامل توضیح داده شده است.

تقریبا می توان گفت سنجش تلاش دارد تا همه داوطلبان شرکت کننده در کنکور هنر را در این دوره ها مجاز کند. دلیل این امر این است که پرداخت شهریه های بالا در این دوره‌ ها باعث می شود که تعداد زیادی از انتخاب رشته این دوره ها منصرف شوند و این باعث می شود تا ظرفیت این دوره ها خالی بماند.

بنابراین سنجش ترجیح می دهد تا همه را مجاز به انتخاب رشته در این دوره ها بکند، تا کسانی که توان مالی و تمایل به تحصیل در این دوره ها دارند، بتوانند این دوره ها را انتخاب کرده و وارد انتخاب رشته هنر خود بکنند.

باید اشاره کنیم یکی دیگر از مهم ترین قسمت های کارنامه کنکور هنر، اعلام مجاز شدن یا غیر مجاز شدن شما برای انتخاب رشته های تربیت معلم است.

با توجه به استخدام رسمی آموزش و پرورش و سایر مزایای تحصیل در دانشگاه های تربیت معلم و دانشگاه های فرهنگیان، برای خیلی از داوطلبان اهمیت مجاز بودن در این دوره‌ ها حتی از مجاز شدن برای دوره های روزانه نیز بیشتر است.

البته باید بدانید که مجاز شدن و قبولی در دانشگاه های تربیت معلم و فرهنگیان و در نهایت معلم شدن و استخدام رسمی آموزش و پرورش شدن، شرایط خاص خود را دارد که در اینجا به آنها اشاره کوتاهی می کنیم و مطلب کامل تر را می توانید در انتخاب رشته دوره های تربیت معلم و دانشگاه های فرهنگیان مطالعه و بررسی کنید.

دوره های تربیت معلم و دانشگاه های فرهنگیان همانند دوره های روزانه و رایگان است.

پذیرش در دوره های تربیت معلم و دانشگاه های فرهنگیان بومی است و هر داوطلب فقط حق استفاده از رشته هایی را دارد که در دفترچه ویژه استان یا منطقه بومی آنها باشد.

کسب حداقل نمره کل یا تراز ۶۵۰۰

قبولی در مراحل مصاحبه های عقیدتی سیاسی، معاینه های پزشکی و مصاحبه های روانشناسی

درباره مجاز شدن در دوره های پیام نور و یا غیرانتفاعی توضیح کوتاهی در بخش قبلی داده شد. در کل، همه داوطلبان حق استفاده از این دوره ها را خواهند داشت و حتی اگر داوطلبی در مرحله اول ثبت نام اعلام علاقه مندی نکرده باشد، می تواند در انتخاب رشته، این علاقه مندی را اعلام کند و بعد از آن در انتخاب رشته خود، دوره های پیام نور و غیرانتفاعی را نیز انتخاب کند.

برای این کار کافیست که کارت اعتباری سریال علاقه مندی به انتخاب دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی رشته های هنر خریداری شود.

باید اضافه کنیم، داوطلبانی که سهمیه خاص ندارند، را سازمان سنجش آموزش با توجه به امکانات آموزشی و میزان دسترسی آنها در منطقه ای که سه سال آخر دوره دبیرستان را گذرانده اند، در سه منطقه دسته بندی می کند و برای هر یک از این مناطق در هر رشته محل ظرفیت مشخصی در نظر گرفته می شود.

راهنمای انتخاب رشته کنکور هنر 1401

نمره کل و رتبه کل داوطلب در کنکور هنر

مهم ترین ستون کارنامه کنکور هنر، ستونی است که در آن آخرین رتبه مجاز در سهمیه نهایی در دوره های روزانه و نوبت دوم درج شده است.

اگر رتبه کل شما، کمتر از عدد مندرج در ستون آخرین رتبه مجاز باشد، شما مجاز به انتخاب رشته در دوره های روزانه و نوبت دوم خواهید بود، ولی اگر رتبه شما بزرگتر از این عدد باشد، شما غیر مجاز در این دوره های روزانه و نوبت دوم هستید.

اگر به دنبال این هستید که در کل بفهمید در کنکور هنر، چه وضعیتی داشته اید، این قسمت را برای همین اطلاعات گذاشته اند که البته اهمیتی در انتخاب رشته هنر ندارد و فقط برای این است که شما یک رتبه کل داشته باشید و بدانید بدون در نظر گرفتن زیرگروه ها، چه وضعیتی خواهید داشت.

ضمنا در اینجاست که می فهمید چرا در دوره های روزانه و نوبت دوم مجاز یا غیرمجاز شده اید!

در اولین ستون این جدول، به شما اعلام می شود که کدام تراز شما را برای محاسبه رتبه کل شما استفاده کرده اند. سازمان سنجش، بالاترین نمره کل یا تراز شما را مبنای بقیه محاسبات خود در این جدول خواهد کرد.

در ستون دوم این جدول، بر اساس حداکثر تراز شما در سهمیه، رتبه شما در سهمیه شما تعیین می شود. یعنی اینکه شما با این تراز، بدون در نظر گرفتن زیرگروه ها چه رتبه ای در سهمیه به دست آورده اید.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد

مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد، برای کاربران و داوطلبان کنکوری بهترین روش و ساده ترین و صد البته کم هزینه ترین روش مشاوره انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد است.

برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد شخص تنها با تماس گرفتن با یک مرکز می‌تواند جزئیات موجود در ذهن خود را از مشاورین تلفنی بپرسد و پاسخ بسیاری سوالات و ابهامات ذهنی خود را بیابد.

در یک مرکز مشاوره معتبر امکان مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد امکان پذیر است و این مراکز یک شماره تلفن اختصاصی دارند که هزینه مشاوره فرد را از قبض تلفن او کسر خواهند کرد.

برای یافتن یک مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد مفید و کار آمد کمی تحقیق و جست و جو لازم است و زحمت زیادی در استفاده از این روش وجود ندارد. تهیه دفترچه کنکور سراسری نیز یک روش بسیار کار آمد برای کسب اطلاعات است.

لیست رشته های بدون کنکور هنر

انتخاب رشته کنکور هنر دانشگاه آزاد

انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد از انتخاب رشته ریاضی سازمان سنجش یا همان انتخاب رشته هنر سراسری، ساده تر است. زیرا هم تعداد کد رشته های آن کمتر است و هم اینکه تعداد انتخاب های آن محدود است و بیشتر از ۲۰ تا نیست.

پونزتوجه داشته باشد که انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد برای رشته هنر داری نکات زیر است:

انتخاب رشته با آزمون هنر دانشگاه آزاد محدود به ۲۰ انتخاب است.

انتخاب رشته هنر و با آزمون دانشگاه آزاد نیز باید بر اساس علاقه مندی اولویت بندی شود و همان نکاتی که در اولویت بندی سراسری هنر تذکر داده شد، همان نکات نیز باید در انتخاب ۲۰ تایی دانشگاه آزاد نیز رعایت شود.

شما فقط و فقط حق انتخاب رشته کد رشته هایی را دارید که در کنکور آن شرکت کرده اید، یعنی حق ندارید کد رشته های با آزمون رشته های دیگر را نیز انتخاب کنید.

پونزانتخاب رشته دانشگاه آزاد برای رشته های بدون کنکور شرایط کاملا متفاوتی را در انتخاب رشته هنر خواهد داشت که این شرایط عبارتند از:

تعداد انتخاب ها در انتخاب رشته بدون آزمون نامحدود است؛ ولی برای هر انتخاب باید یک کارت اعتباری خریداری کنید. یعنی هر کارت اعتباری امکان انتخاب یک کد رشته را به شما می دهد.

انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد بدون محدودیت و ممنوعیت در انتخاب رشته از گروه های دیگر است. یعنی داوطلبی که کنکور هنر داده است، می تواند کد رشته های ریاضی و یا تجربی بدون آزمون را نیز انتخاب کند.

انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز وابسته به سوابق تحصیلی شماست و ربطی به رتبه شما ندارد.

انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد ربطی به شرکت شما در کنکور هم ندارد و حتی اگر در کنکور هم ثبت نام نکرده باشید، حق انتخاب رشته را دارید.

رشته های پر طرفدار و دانشگاه های آزاد پر طرفدار در همان روزهای اولیه و حتی ساعات اولیه تکمیل می شوند، پس بهتر است هر چه سریعتر انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد خود را حداقل در رشته های پر طرفدار بدون آزمون و دانشگاه های درجه یک آزاد انجام دهید، که مبادا ظرفیتی برای انتخاب آنها باقی نماند.

انتخاب رشته کنکور هنر دانشگاه آزاد

سخن آخر با متقاضیان تحصیل در گروه هنر

مشاوره انتخاب رشته آنلاین و تلفنی، می‌ تواند شامل مواردی همچون همین متن باشد؛ اما برای انتخاب رشته راه های دیگری وجود دارد که بسیار آسان تر از مشاوره حضوری است.

از این راه‌ ها می‌ توان انتخاب رشته مجازی کنکور، مشاوره تلفنی انتخاب رشته، تست آنلاین انتخاب رشته و سایر روش ها را نام برد.

اما یک نکته بسیار حیاتی برای انتخاب رشته در گروه آزمایشی هنر وجود دارد و آن اطلاع از میزان علاقمندی و استعداد در این گروه آزمایشی است که می‌ توان در آینده تحصیل این افراد و در زندگی شخصی که این رشته‌ ها بر می‌ گزیند اثر مستقیم داشته باشد.

پس در استفاده از مشاوره برای انتخاب رشته خود و آینده تحصیلی خود کوشا باشید.

و در آخر

انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲ پس از اعلام نتایج اولیه و انتشار کارنامه حاوی عملکرد داوطلبان به منظور ورود به دوره های روزانه و غیر روزانه (شبانه) دانشگاه های سراسری از طریق سایت سنجش انجام می شود.

تمامی داوطلبانی که پس از دریافت کارنامه اولیه، در دوره های مختلف دانشگاه های سراسری مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند ابتدا دفترچه راهنما را دریافت کنند و سپس با بررسی مندرجات آن، اقدام به انتخاب کد رشته محل های مورد علاقه خود و درج آنها در سایت سازمان سنجش sanjesh.org نمایند.

کنکور هنر

چنانچه در این زمینه سوالی دارید یا به دریافت مشاوره تخصصی تحصیلی، مشاوره کنکور هنر و… احتیاج دارید، با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید تا شما را بطور دقیق راهنمایی نمایند.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

سوالات متداول

سوال علامتمزیت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور هنر چیست؟

مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر می‌تواند اطلاعاتی از قبیل انواع رشته‌ها و زیر گروه‌ها و جزئیات مربوط به ظرفیت و پذیرش و ثبت نام آنها و همچنین مشاوره فردی برای انتخاب رشته را در اختیار متقاضی بگذارد و هزینه آن بسیار کمتر از سایر انواع مشاوره ها است.

سوال علامتپذیرش در رشته های گروه آزمایشی هنر چگونه است؟

در آزمون این زیرگروه، شما پس از پذیرش در کنکور و کسب نتایج آن، باید آزمون عملی کنکور هنر را که طبق اعلامی قبلی سازمان سنجش صورت می گیرد، پشت سر بگذارید.

مشاوره انتخاب رشته هنر کنکور سراسری ۱۴۰۲

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره انتخاب رشته هنر کنکور سراسری ۱۴۰۲

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- یک نظر:
  1. سلام من ۱۳ سالمه و عاشق رشته بازیگری من کلاس بازیگری رفتم و مدرک هم گرفتم من بدون بازیگری نمیتونم زندگی کنم من راحت میتونم بازیگر بشم اما خانوادم مخالف بازیگر شدن من هستن پدر مادرم میگن که تو اینهمه بدو بدو میکنی تا بازیگر بشی آخرش به هیچی نمیرسی تورو خدا راهنماییم کنین

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1402/3/13

یکشنبه

1402/3/14

دوشنبه

1402/3/15

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید