مشاوره معافیت پزشکی: بیماری های پوست و بافت های زیر پوستی

معافیت پزشکی, بیماری پوست, بافت های زیرپوستی, پوست و بافت های زیر پوستی, معافیت پوست, معافیت بافت های زیرپوستی, مشاوره نطام وظیفه, نظام وظیفه, معافیت سربازی
به اشتراک بگذارید

مشاوره معافیت پزشکی بیماری های پوست و بافت های زیر پوستیآبا از قوانین و مفاد احراز معافیت پزشکی برای بیماری های پوست و بافت های زیر پوستی اطلاع دارید؟ آیا از جزئیات روند اقدام برای معافیت پزشکی از طریق بیماری های پوست و بافت های زیر پوستی اطلاع دارید؟ ما را با مطلب زیر همراهی کنید تا پاسخ سولاتتان را بیابید.

پوست و بافت های زیر پوستی انسان به صورت اکتسابی و یا مادرزادی ممکن است به بیماری‌های مختلف پوست و بافت های زیر پوستی دچار شود. انواع این بیماری ها در ادامه آورده شده اند.

انواع بیماری های پوست و بافت های زیر پوستی

انواع اگزما، عفونت های قارچی: نوکاردیازیس، اسپروتریکوزیس، هیپرئیدروز، کچلی، لیکن پلان پوستی و مخاطی، پسوریازیس، لوپوس اریتماتوسیستمیک و یا لوپوس اریتماتو تحت حاد و یا لوپوس اریتماتودیسکوئید، خال های پیگمانته مادرزادی و یا آنژیوم ها، میکوزیس فونکوئید و سایر لنفومای پوستی و پاراپسوریازیس با پلاکهای بزرگ، سیکاتریس های جلدی، سیکاتریسهای صورت وگردن، ویتیلیگوگسترده صورت و یا هر دو دست، عوارض پوستی که در اثر اختلالات عروقی ایجاد شده باشد.

مانند فلبیت های عمقی و سطحی با ورم، هیپودرمیتهای ندولر، درماتوزهای اتوایمیون تاولی اکتسابی و مادرزادی وآکرودرماتیت مزمن هالوپو، آکرودرماتیت آنتروپاتیکا، اریتم مولتی فرم شدید با درگیری مخاطی و عروقی. بیماریهای پوستی که در حین انجام خدمت وظیفه یا در اثر حسّاسیت و یا مسمومیت نسبت به مواد شیمیائی (شغلی، داروئی، جنگی) ایجاد شده باشد. کهیر، آلوپسی آرآتا یا توتالیس و یا یونیورسالیس، انواع آکنه از قبیل: Conglobata و Fulminant، لیشمانیوز (سالک پوستی ) فعّال، سارکوئیدوز، بیماری ژنودرماتوز مانند توبروز اسکلروزیس. رکلین هوزن، آلبینیسم، گزرودرماپیگمانتوزا، پورفیری، لیکن سیمپلکس، هیدرآدنیت چرکی عود کننده، مشمولین پزشک که از سلامتی کامل در خصوص هر یک از بیماریهای فوق برخوردار نباشند، سایر بیماری‌ها، …

بیماری‌های دستگاه گوارش در هر سال مشمولان زیادی را مشمول معافیت پزشکی می‌کنند. این دسته از بیماری‌ها در برخی موارد بسیار نامشخص و در بسیاری از موارد دیگر مشخص هستند. ازاین رو ممکن است بعضی از مشمولان خدمت سربازی متوجه وجود بیماری‌های دستگاه گوارش در بدن هایشان نشوند. از این رو مشاوران نظام وظیفه مرکز مشاوره آویژه دانش تلاش کرده‌اند، تا برترین خدمات مشاوره معافیت پزشکی بیماری‌های دستگاه گوارش را به مشمولان عزیز ارائه دهند.در مقاله حاضر بر آن شده‌ایم تا اهمیت مشاوره معافیت پزشکی و همچنین بیماری‌های مشمول معافیت پزشکی بیماری‌های پوست و بافت های زیر پوستی را بیشتر تبیین نماییم.

معافیت پزشکی, بیماری پوست, بافت های زیرپوستی, پوست و بافت های زیر پوستی, معافیت پوست, معافیت بافت های زیرپوستی, مشاوره نطام وظیفه, نظام وظیفه, معافیت سربازی

چرا مشاوره معافیت پزشکی بیماری‌های پوست و بافت های زیر پوستی؟

مطابق بررسی‌های مشاوران نظام وظبفه مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره معافیت پزشکی پوست و بافت های زیر پوستی، برخی از مشمولان خدمت سربازی در مورد معافیت پزشکی پوست و بافت های زیر پوستی خود بی اطلاعند. این موضوع از آن جهت مهم تلقی می‌شود، که عدم اطلاع مشمول از بیماری‌های پوست و بافت های زیر پوستی در بدن هایشان منجر به اتفاقات جبران ناپذیری در زندگی آنها می‌شود. مشاوران مشاوره تلفنی آویژه دانش بر این باور هستند، که اطلاع مشمولان از قوانین معافیت پزشکی پوست و بافت های زیر پوستی و همچنین علائم بیماری‌های پوست و بافت های زیر پوستی می‌تواند از وقوع حوادث غیر منتظره در زندگی این افراد پیشگیری کند. از این رو مشاوره تلفنی آویژه دانش برخود واجب می‌داند که به هم وطنان عزیزمان در مسیر رشد و تعالی کشور عزیزمان ایران مشاوره تلفنی حرفه‌ای ارائه دهد.

برای این منظور مشاوره تلفنی آویژه دانش با ارائه خدمات مشاوره تلفنی به مشمولان سربازی و خانواده‌های آن‌ها گامی بزرگ در بهبهود کیفیت زندگی مردم عزیز کشورمان برداشته است.

 


برای مشاوره در زمینه معافیت پزشکی

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


مشاوره معافیت پزشکی: دسته‌بندی بیماری‌های پوست و بافت های زیر پوستی

در قانون نظام وظیفه بیماری‌های مشمول معافیت پزشکی در بخش بیماری‌های پوست و بافت های زیر پوستی به ۲۹ بند تقسیم می‌شوند. ناگفته پیداست که داشتن بیماری در گروه دستگاه گوارش و جراحی عمومی به تنهایی منجر به معافیت پزشکی نخواهد شد، بلکه بیماری فرد مشمول باید به تایید شورای پزشکی نظام وظیفه نیز برسد. در این باره مشاورین حرفه‌ای ما در مشاوره تلفنی آویژه دانش با ارائه خدمات مشاوره تلفنی حرفه‌ای در زمینه معافیت پزشکی بیماری‌های پوست و بافت های زیر پوستی به مشمولین سربازی کمک می‌کنند، تا هم قبل از هر اقدامی از موفقیت آمیز بودن یا نبودن آن اطلاع یابند و هم با فرآیند اقدام و قوانین دیگری که احتمالا شامل آنها می‌شود، آشنایی یابند.

معافیت پزشکی, بیماری پوست, بافت های زیرپوستی, پوست و بافت های زیر پوستی, معافیت پوست, معافیت بافت های زیرپوستی, مشاوره نطام وظیفه, نظام وظیفه, معافیت سربازی

لیست خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره معافیت پزشکی بیماری‌های پوست و بافت های زیرپوستی (دسته اول)

 • مشاوره معافیت پزشکی اگزما.
 • مشاوره معافیت پزشکی عفونت های قارچی: نوکاردیازیس، اسپروتریکوزیس و … .
 • مشاوره معافیت پزشکی هیپرئیدروز.
 • مشاوره معافیت پزشکی کچلی.
 • مشاوره معافیت پزشکی لیکن پلان پوستی و مخاطی.
 • مشاوره معافیت پزشکی پسوریازیس.
 • مشاوره معافیت پزشکی لوپوس اریتماتوسیستمیک و یا لوپوس اریتماتو تحت حاد و یا لوپوس اریتماتودیسکوئید.
 • مشاوره معافیت پزشکی خال های پیگمانته مادرزادی و یا آنژیوم ها.
 • مشاوره معافیت پزشکی میکوزیس فونکوئید و سایر لنفومای پوستی و پاراپسوریازیس با پلاکهای بزرگ.
 • مشاوره معافیت پزشکی سیکاتریس های جلدی.
 • مشاوره معافیت پزشکی سیکاتریسهای صورت وگردن.
 • مشاوره معافیت پزشکی ویتیلیگوگسترده صورت و یا هر دو دست.
 • مشاوره معافیت پزشکی عوارض پوستی که در اثر اختلالات عروقی ایجاد شده باشد مانند فلبیت های عمقی و سطحی با ورم.
 • مشاوره معافیت پزشکی هیپودرمیتهای ندولر.
 • مشاوره معافیت پزشکی درماتوزهای اتوایمیون تاولی اکتسابی و مادرزادی وآکرودرماتیت مزمن هالوپو ، آکرودرماتیت آنتروپاتیکا ، اریتم مولتی فرم شدید با درگیری مخاطی و عروقی.
 • مشاوره معافیت پزشکی بیماریهای پوستی که در حین انجام خدمت وظیفه یا در اثر حسّاسیت و یا مسمومیت نسبت به مواد شیمیائی (شغلی، داروئی ، جنگی) ایجاد شده باشد.
 • مشاوره معافیت پزشکی کهیر.
 • مشاوره معافیت پزشکی آلوپسی آرآتا یا توتالیس و یا یونیورسالیس.

معافیت پزشکی, بیماری پوست, بافت های زیرپوستی, پوست و بافت های زیر پوستی, معافیت پوست, معافیت بافت های زیرپوستی, مشاوره نطام وظیفه, نظام وظیفه, معافیت سربازی

لیست خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره معافیت پزشکی بیماری‌های پوست و بافت های زیرپوستی (دسته دوم)

 • مشاوره معافیت پزشکی آکنه: Conglobata و Fulminant.
 • مشاوره معافیت پزشکی لیشمانیوز (سالک پوستی ) فعّال.
 • مشاوره معافیت پزشکی سارکوئیدوز.
 • مشاوره معافیت پزشکی بیماری ژنودرماتوز مانند توبروز اسکلروزیس، رکلین هوزن، آلبینیسم، گزرودرماپیگمانتوزا، پورفیری.
 • مشاوره معافیت پزشکی لیکن سیمپلکس.
 • مشاوره معافیت پزشکی هیدرآدنیت چرکی عود کننده.
 • مشاوره معافیت پزشکی مشمولین پزشک که از سلامتی کامل در خصوص هر یک از بیماریهای فوق برخوردار نباشند.
 • مشاوره معافیت پزشکی سایر بیماری‌ها.

  برای مشاوره در زمینه معافیت پزشکی

  می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

  با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

  تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


خدمات مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره معافیت پزشکی – مشاوره نظام وظیفه:


خدمات کلان مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه معافیت سربازی

مشاوره معافیت پزشکی: بیماری های پوست و بافت های زیر پوستی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره معافیت پزشکی: بیماری های پوست و بافت های زیر پوستی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068