کنکور ۱۴۰۳ چگونه است؟ – سیر تا پیاز کنکور سراسری 1403 + آخرین اخبار

کنکور ۱۴۰۳ چگونه است؟ - سیر تا پیاز کنکور سراسری 1403 + آخرین اخبار

از سال 1367 شورای عالی انقلاب فرهنگی به موضوع سنجش و پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری، ورود داشته و ضوابط و مقرراتی را نیز در این زمینه تصویب کرده است؛ اما بر اساس تصمیماتی که در جلسه 855 شورای عالی انقلاب فرهنگی گرفته شده است، هدف کاهش اثر آزمون سراسری و توجه بیشتر به سوابق تحصیلی دانش آموزان می باشد.

سال هاست زمزمه حذف کنکور سراسری به گوش می رسد؛ اما این موضوع به یکباره امکان پذیر نیست؛ ولی در راستای حذف تدریجی کنکور سراسری شاهد تغییرات بسیاری در کنکور 1402 و همینطور 1403 خواهیم بود.

هدف از این تغییرات گسترده در برگزاری کنکور سراسری، این است که سرنوشت دانش آموزان فقط بر اساس یک آزمون تعیین نشود و سال ها زحمات آنها نیز در نظر گرفته شود.

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی، کنکور 1403 اولین کنکور هوشمند خواهد بود که در آن خبری از سوالات عمومی نیست و متقاضیان فقط باید به سوالات دروس تخصصی پاسخ دهند. همینطور کنکور سراسری دو بار در سال برگزار می شود و تاثیر سوابق تحصیلی در آن نیز تا 60 درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

برای اطلاع از سیر تا پیاز تغییرات کنکور سراسری 1403، تا انتهای این مقاله از مرکز مشاوره آویژه همراه ما باشید.

کنکور 1403 چگونه است؟

بر اساس تصمیماتی که شورای عالی انقلاب فرهنگی در زمینه تغییرات کنکور سراسری 1402 اتخاذ کرده است، نحوه برگزاری و طراحی سوالات و همینطور سنجش داوطلبان از طریق کنکور سراسری از سال 1402 به بعد دستخوش تغییرات گسترده ای خواهد شد که در ادامه پیرامون هریک توضیحاتی را آورده‌ایم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

1- افزایش تاثیر سوابق تحصیلی در نتیجه کنکور سراسری 1403

بر اساس اطلاعیه های منتشر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، تاثیر سوابق تحصیلی و معدل شرکت کنندگان در کنکور سراسری تا 60 درصد افزایش پیدا می کند و به صورت مثبت و مستقیم در نتیجه این آزمون اعمال می شود.

بر اساس گفته های شورای عالی انقلاب فرهنگی، نمرات سه سال آخر متوسطه دوم به عنوان سوابق تحصیلی دانش آموزان در نتیجه کنکور سراسری تاثیر می گذارد.

اما بر اساس آخرین اخباری که از سوی سایت سنجش دریافت کرده ایم، تاثیر معدل در کنکور سراسری برای این آزمون تغییری نخواهد داشت و مطابق سال های گذشته سوابق تحصیلی سال دوازدهم به میزان 40 درصد مثبت و قطعی در نتیجه این آزمون تاثیر گذار است.

در کنکور سراسری سال 1403 تاثیر سوابق تحصیلی یعنی معدل نمرات دروس عمومی و تخصصی پایه دوازدهم دانش آموزان تا 50 درصد قطعی و مثبت اعمال می شود و این میزان در کنکور سراسری 1404 به بعد تا 60 درصد نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

2- الکترونیکی شدن کنکور سراسری 1403 (مهم‌ترین تغییرات این آزمون)

در کنکور 1403، هیچ کاغذی میان داوطلبان و سازمان سنجش آموزش کشور تبادل نخواهد شد؛ به عبارتی برای هر داوطلب یک مانیتور و یک صفحه هوشمند طراحی می شود. ضمنا اینکه سعی می شود از ظرفیت گوشی های تلفن همراه متصل به اینترنت نیز برای برگزاری این آزمون استفاده گردد.

در واقع این تغییر گسترده به این دلیل است که مسئولان سنجش و آموزش کشور معتقد هستند که هر چه میزان هوشمندی در یک آزمون بیشتر باشد، در نهایت آزمونی با امنیت و استاندارد بیشتری نیز برگزار می گردد. ضمنا اینکه داوطلبان نیز راحت تر می توانند به سوالات پاسخ دهند.

اجرا شدن کنکور سراسری 1402 بدون کاغذ نیازمند همکاری سازمان سنجش با شرکت های دانش بنیان است تا یک مرکز نوآوری و هوشمند سازی ایجاد کنند و زمینه برگزار کنکور هوشمند فراهم گردد.

در این صورت دانش آموزان قادر خواهند بود که در پشت دستگاه هایی قرار بگیرند و آزمون بدهند و در نهایت نیز بلافاصله نتیجه را دریافت کنند.

کنکور 1403 چگونه است؟

3- برگزاری دو کنکور رسمی و چندین آزمون آزمایشی در سال 1403

بر اساس گفته های رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، در سال 1403 شاهد برگزاری دو کنکور رسمی در طول سال خواهیم بود؛ ضمنا اینکه ممکن است به صورت ماهیانه و یا هر دو ماه یکبار نیز این آزمون به صورت آزمایشی برگزار شود تا داوطلبان با نحوه طراحی سوالات آشنا شوند.

از مزیت های برگزاری کنکور سراسری 1403 برای چند بار در سال این است که داوطلبان می توانند وابسته به اختیار خود، در هر چند آزمون آزمایشی و رسمی که در سال برگزار می شود، شرکت کنند و در نهایت نمره یکی از آزمون ها را به عنوان نمره واقعی خود اعلام کنند.

برگزاری چند کنکور سراسری در طول سال به داوطلبان کمک می کند تا ضمن آشنا شدن با شیوه طراحی سوالات، استرس کمتری نیز داشته باشد و اگر با یکبار شرکت در این آزمون موفق به کسب نتیجه قبولی نشدند، در آزمون بعدی که نهایتا چند ماه دیگر برگزار می شود، شرکت کنند.

4- اعتبار داشتن نتیجه برای دو سال

وقتی داوطلبان در یک یا چند آزمونی که در طول سال 1403 برگزار می شود، شرکت کنند و در نهایت نمره یکی از آزمون ها را به عنوان نمره نهایی خود اعلام کنند، می توانند تا دو سال از آن برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استفاده نمایند.

بنابراین یکی دیگر از تغییراتی که در کنکور اعمال خواهد شد و در کنکور 1403 نیز شاهد آن خواهیم بود، اعتبار داشتن نتیجه آزمون برای دو سال است.

حذف دروس عمومی از دفترچه سوالات کنکور سراسری

5- حذف دروس عمومی از دفترچه سوالات کنکور سراسری 1402

شاید بتوانیم بگوییم مهم‌ترین تغییرات کنکور 1403، حذف دفترچه سوالات عمومی است.

البته نباید حذف دروس عمومی از کنکور سراسری را بر پایه بی اهمیت بودن این دروس بگذاریم؛ بلکه با حذف سوالات دروس عمومی از دفترچه سوالات کنکور سراسری 1403، سنجش آنها بر اساس سوابق تحصیلی شرکت کنندگان خواهد بود.

6- حذف زیر گروه های آزمایشی از کنکور سراسری

یکی از تغییراتی که در کنکور سراسری 1402 و سپس کنکور سراسری 1403 اعمال خواهد شد، حذف زیرگروه های آزمایشی در کنکور سراسری است.

اگر توجه داشته باشید هر کدام از زیرگروه های آزمایشی کنکور سراسری دارای چندین زیرگروه هستند، که ضرایب دروس تخصصی در آنها با یکدیگر متفاوت است.

با حذف زیرگروه ها، ضرایب دروس اختصاصی برای تمامی رشته ها یکسان خواهد بود و تاثیر یکسانی در رتبه داوطلب و قبولی او در رشته های مختلف خواهند داشت.

7- تعیین شروط پذیرش توسط دانشگاه ها

از دیگر تغییراتی که شورای عالی انقلاب فرهنگی در نحوه پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری برای کنکور 1402 به بعد در نظر گرفته است، دادن اختیار به دانشگاه ها برای تعیین شروط پذیرش می باشد.

در واقع با این تغییر دانشگاه ها مجاز هستند که برای پذیرش دانشجو در رشته های دانشگاهی، شرایط خاصی را همچون حد نصاب نمرات یا رتبه تعریف کنند و فقط داوطلبانی که از حد نصاب برخوردار باشند را جذب کنند.

بنابراین متقاضیان پس از شرکت در کنکور سراسری، باید در انتخاب دانشگاه نیز دقت داشته باشند.

نحوه ممیزی سوالات در کنکور 1403

نحوه ممیزی سوالات در کنکور 1403

از کنکور سراسری 1403 نحوه ممیزی کردن سوالات با فرآیند جدیدی صورت می گیرد؛ به طوری که سازمان سنجش آموزش کشور پرتالی را طراحی می کند تا معلمان و اساتید مجرب بتوانند از طریق آن سوالات خود را به صورت الکترونیکی وارد کنند.

پس از وارد کردن سوالات به پرتال در نظر گرفته شده، این سوالات توسط هیات ممیزی سوالات پایش می شوند و در صورتی که استاندارد باشند، به بانک سوالات اضافه می شوند.

نحوه انتخاب سوالات آزمون از سوی دانش آموزان نیز به صورت هوشمند خواهد بود و حتی برخی از سوالات می تواند به جای چهار گزینه ای بودن، به صورت چند گزینه ای نیز طراحی شود.

در صورتی که سوالی از سوی دانش آموز انتخاب شده و به آن پاسخ داده شود، برای دیگر دانش آموزان مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

آیا با تغییراتی که در کنکور سراسری 1403 اعمال می شود، هزینه ثبت نام در این آزمون افزایش پیدا می کند؟

بر اساس گفته های رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، برای هوشمند سازی و برگزاری الکترونیک و بدون کاغذ کنکور سراسری 1403، بودجه های مناسبی در نظر گرفته شده است.

در این راستا هزینه ثبت نام در آزمون های سراسری گران تر نمی شود و در همین محدوده باقی می ماند.

برنامه ریزی برای کنکور سراسری 1403 با مشاوران مرکز مشاوره آویژه

برنامه ریزی برای کنکور سراسری 1403 با مشاوران مرکز مشاوره آویژه

همانطور که در این مقاله از مرکز تخصصی مشاوره تحصیلی آویژه مطالعه کردید، کنکور سراسری در سال های آتی به خصوص از سال 1403 دستخوش تغییرات گسترده ای خواهد شد؛ بی شک موفق شدن در این آزمون نیازمند برنامه ریزی و همینطور مطالعه منظم و هدفمند است.

در این زمینه می توانید از تخصص، تجربه و مهارت کارشناسان تحصیلی آویژه کمک بگیرید و یک برنامه ریزی منسجم را برای خود داشته باشید. شما عزیزان می توانید از سراسر کشور با مشاوران آویژه در ارتباط باشید و مشاوره تخصصی تحصیلی، مشاوره برنامه ریزی کنکور سراسری، مشاوره ثبت نام کنکور و… دریافت کنید.

از همراهی شما با آویژه سپاسگزاریم.

سوالات متداول

سوال علامتآیا کنکور سراسری 1403 به صورت الکترونیک برگزار خواهد شد؟

بله؛ یکی از تغییرات کنکور 1403 برگزاری آن به صورت هوشمند و بدون کاغذ می باشد.

سوال علامتبا حذف دفترچه سوالات عمومی از کنکور 1403، سنجش آن بر چه اساسی انجام می شود؟

با حذف دفترچه سوالات دروس عمومی از کنکور 1403، سنجش آن بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان خواهد بود.

سوال علامتمزیت برگزاری کنکور سراسری دو بار در سال چیست؟

با برگزاری کنکور سراسری برای دو بار در سال، ضمن اینکه از استرس داوطلبان کمتر می شود می توانند با یکبار شرکت در این آزمون با نحوه طراحی سوالات آشنا شوند و با آمادگی بیشتری در آزمون بعدی شرکت کنند.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

کنکور ۱۴۰۳ چگونه است؟ – سیر تا پیاز کنکور سراسری 1403 + آخرین اخبار

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 189 نظر:
 1. سلام من سال دوازدهم هستم میخاستم بدونم برای ثبت نام کنکور اول باید دیپلم گرفت یا میشه بدون دیپلم ثبت نام کرد ؟

  1. با سلام محبی هستم، خیر بدون اخذ مدرک دیپلم امکان ثبت نام در بدون کنکور به هیچ وجه من الوجود برای شما وجود ندارد، چرا که ملاک پذیرش در بدون کنکور معدل کتبی در شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش، و معدل کتبی نهایی در شاخه های نظری می باشد

 2. سلام
  من پیش دانشگاهیمو سال 96 گرفتم رشته تجربی الان میخوام برا کنکور تجربی ثبت نام کنم نمره دوتا از درسای اختصاصیم پایینه ایا برای کنکور نظام جدید لحاظ میشن؟

  1. برای کنکور سراسری معدل کتبی دیپلم شما محاسبه می شود

   1. با عرض سلام و احترام
    سوال داشتم در کنکور سراسری فرهنگیان وجود دارد یعنی میتونیم فرهنگیان قبول بشیم یا فقط در کنکور تخصصی فرهنگیان فقط می
    تونیم فرهنگیان قبول بشیم

 3. سلام یه سوال داشتم
  کنکور نوبت اول ۱۴۰۳ فقط کنکور فرهنگیان هستش یا نه کنکور دیگر دانشگاهها هم هستش

  1. سلام جزایری هستم.هم نوبت اول کنکور سراسری هم کنکور فرهنگیان در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

  1. سلام جزایری هستم.کنکور سراسری محدودیت سنی ندارد.

 4. سلام وقتتون بخیر من میخواستم برای کنکور ادیبهشت ماه شرکت کنم میتونم خردادم ترمیم معدل کنم یا باید قبلش ترمیم بشه

  1. با سلام و احترام وقت شما بخیر سیری هستم باید قبل از کنکور باشد

 5. سلام من رتبه 11319منطقه یک امسالم با تراز کل 7751 ایا با این تراز سال بعد میتونم انتخاب رشته کنم؟
  بعد الان دانشجو بهداشت عمومی ام اگه انتخاب رشته کنم و چیز بهتری قبول شم و انصراف بدم ایا محروم میشم با باید هزینه پرداخت کنم؟

  1. با سلام و احترام وقت شما بخیر سیری هستم خیر محروم نمیشوید میتوانید انصراف دهید و در دانشگاه جدید ثبت نام کنید ، بله امکان پذیر است

 6. سلام خ ب هستید معدل کنکور رو چطو ی حساب میکنن بعد شرایط ورود به دانگشاه فرهنگیان باید معدل سال آخر چند باشه؟؟؟ میگن باید بیشتر از ۱۴ باشه درسته؟؟؟؟

  1. با سلام و احترام وقت شما بخیر سیری هستم معدل کتبی شما مهم است که بالا باشد و معدل کل هم تریجحا بالای ۱۴

 7. سلام. من ٨٨ ديپلم گرفتم ميخوام كنكور ١٤٠٣ شركت كنم بايد چطوري ترميم معدل انجام بدم

  1. سلام از طریق اموزش و پرورش منطقه خود امکان ثبت نام در ازمون ترمیم معدل دارید.

 8. سلام ببخشید من سال ۱۴۰۰ فارغ التحصیل شدم معدل کل دیپلمم وکتبیم ۱۱ هست برای فرهنگیان باید بالای ۱۴باشه من اینو چه جوری بالا ببرم با ترمیم معدل میشه؟

  1. سلام واقعا شرایط معدل ک گفتید واسه ورود به دانشگاخ فرهتگیان همینه که گفتی؟؟؟؟

 9. سلام میخواستم بدونم کتاب های درسی تاچه سالی برای کنکور۱۴۰۳ مناسبن یعنی مثلاسال۱۴۰۰مناسبه در مورد کتاب کارچه طور؟

  1. سلام به دلیل تغیرات در کتاب هتی هر سال بهتر است در هر سال کتاب های درسی همان سال را مطالعه کنید.

 10. سلام
  من خرداد زبان مردود شدم، میتونم دی ماه پاسش کنم بعد خرداد بقیه درسا رو ترمیم بزنم؟
  یا اگه دی ماه اینو پاس کردم دیگه خرداد نمیتونم بقیه رو ترمیم بزنم

  1. دی ماه کنکور وجود ندارد
   یک بار می توانید ترمیم کنید

 11. سلام وقت بخیر دروس عمومی حذف شدن ؟ و اینکه ترمیم معدل چه زمانی باید انجام بدم ؟

  1. سلام بله دروس عمومی از کنکور حذف شدند و قبل از ثبت نام کنکور باید ترمیم معدل انجام شود.

 12. سلام وقتتون بخیر ، اگر امسال کنکور رو نتونم قبول بشم سال بعد که برای امتحان یازدهمی ها کشوری باید کتاب های یازدهم رو امتحان کشوری بدم تا بتونم تو کنکور شرکت کنم ؟

  1. هنوز در این زمینه اخبار قطعی منتشر نشده است

 13. سلام اگه من امسال نهایی انسانی رو کامل 50 درصد شو بگیرم و کنکور رو خالی بدم به نظرتون ترازم چقدر میشه سهمیه منطقه ما 1 هست و این کار به نظرتون درسته ؟معلم مون گفته یا این کار رو بکنید یا فقط کتاب های تک اقتصاد و روانشناسی و کل ریاضی رو بخونید و سال دوازدهم هم کنکور رو بزنید خوب قبول میشید

  1. سلام ترازی برای کنکور دریافت نمیکنید و میتوانید فقط در رشته های بدون کنکور ثبت نام داشته باشید.

  2. بنظرم اگه معدلتون بالای ۱۸ بیاد و کنکور اصلا نزنید ، رتبه خوبی میارید. اصلا نگران نباشید. سال گذشته با معدل ۱۵ و بدون حتی یک درصد ، دانشگاه دولتی قبول شدند

 14. سلام، من سال 89 دیپلم گرفتم اگه بخوام دوباره پایه دوازدهم رو امتحان بدم کدوم نمره رو برای کنکور حساب میکنن؟؟ ، امسال یا هرکدوم که بهتر بود؟؟

  1. سلام نمره جدیدی که برای ترمیم معدل کسب کردید در نظر گرفته میشود.

 15. سلام دیپلم فنی و حرفه ای میتونه تو کنکور تجربی شرکت کنه یا اول باید دیپلن تجربی بگیره ؟

  1. سلام اجازه شرکت کردن دارید میتوانید برای تاثیر معدل آزمون ترمیم معدل یا دیپلم مجدد شرکت کنید.

 16. الان من دیپلمم تجربیه قراره کنکور انسانی شرکت کنم و باید ایجاد سوابق کنم واسه دروس نهایی اختصاصی دوازدهم انسانی . بعد موقع ثبت نام کنکور یک گزینه هس میگه دیپلم چه رشته ایی دارین من باید بزنم تجربی یا انسانی؟ بعد اگه بزنم تجربی ممکنه تراز سوابق تجربی رو بجای تراز سوابق انسانی(که بعد از ایجاد سوابق انسانی بدست میاد قرار بدن)؟

  1. شما دیپلمی را که دارید باید ثبت کنید و در خرداد ماه برای ایجاد سوابق آزمون ترمیم معدل دهید

 17. سلام وقت بخیر من الان ورودی سال ۹۹ دانشگاه فرهنگیانم و هنوز یک سال مونده تا فارغ التحصیل بشم ایا میتونم بدون انصراف از دانشگاه امسال کنکور بدم و اگ قبول شدم بعدش انصراف بدم از دانشگاه یا باید اول انصراف بدم بعد که قبول شدم انتخاب رشته کنم؟

  1. سلام میتوانید بعد از گرفتن قبولی انصراف از دانشگاه خود را ثبت کنید.

 18. سلام آیاآزمون جدایی برای دانشگاہ فرھنگیان گرفتہ میشہ؟

  1. سلام بله کنکور فرهنگیان از کنکور سراسری جدا شده است

    1. با سلام و احترام وقت شما بخیر سیری هستم یک آزمون جداگانه از کنکور سراسری صورت میگیرد
     با سلام آزمونش در اردیبهشت ماه هست

 19. سلام وقتتون بخير
  ديوان عالى ابطال محدوديت سنى رو واسه دانشگاه فرهنگيان تاييد كرده اما آموزش و پرورش هنوز تاييد نكرده و داره بررسى ميكنه
  اگه ما خونديم و بعد اعلام كردن نميشه چى؟
  امكانش هست تاييد نشه؟كى اعلام ميكنند؟

  1. سلام شرایط سنی برای ورود به دانشگاه فرهنگیان 24 سال است و این قانون برداشته نشده است

 20. سلام وقتتون بخیر.
  من لیسانس حقوق دارم و میخام امسال کنکور شرکت کنم.
  باید کار خاصی انجام بدم ؟

 21. سلام خسته نباشید من فارغ تحصیل نظام 6.3.3 هستم امسال 1402 سومین کنکورم بود رشتم انسانیه سوالم اینه در چه شرایطی من نیاز به ترمیم معدل دارم و اگر ترمیم کنم بهتره برام یعنی حد نساب نمرات برای دروس چه اعدادی هستن؟؟؟ باید حتما همه 20 باشن یا بالای 16 باشن مناسبه؟؟؟

  1. باسلام بستگی دارد چه رشته ای و چه دانشگاهای مد نظر شما باشد درکل ترمیم معدل شرایط بهتری ایجاد میکند درصورتی که نمرات بهتری کسب کنید

 22. سلام وقت بخیر
  یک سوال داشتم ، من سال دوازدهم هستم و رشتم تجربه میخوام کنکور هنر بدم. خواستم ببینم از کجا میتونم کتاب های درسی سه سال هنر رو تهیه کنم؟ و اینکه آیا باید برای کنکور هنر تمامی کتاب هاشو بخونم یا بعضی هاشونو؟

  1. سلام خدمت شما، برای کنکور هنر منابع تخصصی سه سال مورد نیاز است. می توانید از دو طریق منابع را تهیه کنید. اگر منابع کمک آموزشی مد نظر است ، از تمام کتابفروشی ها. ولی اگر صرفا کتابهای درسی ۳ سال متوسطه را نیاز دارید باید از منابع دست دوم استفاده کنید یا در سایت آموزش و پرورش ثبت نام کتب درسی را انجام دهید.

 23. سلام من دیپلم ریاضی دارم با پنج درصد سهمیه معدل کل من ۱۸/۶۰ است معدل دروس عمومی هم_۲۰ ۱۹_۱۸_۱۷هستش .من توی کنکور فقط بخوام شیمی رو بزنم حدود چند درصد باید بزنم که دانشگاه فرهنگیان رتبم برسه؟

 24. سلام من دیپلم ریاضی دارم معدل کلمم ۱۸/۶۰ معدل دروس عمومیم هم ۱۹ یا۱۸ هست اگه من توکنکور فقط شیمی روحدود۲۰یا۳۰ درصد بزنم بقیه روصفر درصد بزنم بنظرتون دانشگاه فرهنگیان قبول می شم ؟یابهتره بگم شیمی روباید چند درصد بزنم تا دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟

  1. سلام برای ورود به دانشگاه فرهنگیان تراز کلی مشما باید بالای 6000 باشد.

 25. سلام خسته نباشین ممنون از مقاله کاملتون
  من کنکوری 1403 هستم اگه معدلم بالای 18 یا ۱۸باشه کنکورمو رو به پایین بدم درصد اینکه واسه رشته علوم ورزشی یا تربیت بدنی دانشگاه دولتی قبول بشم چقدره؟

 26. سلام من میخوام با کاردانی الکترونیک کنکور انسانی بدم و در رشته روانشناسی ادامه تحصیل بدم …سوالم اینه که تاثیر معدل برای من چه میشود ایا تاثیر بدی روی رتبه خواهد گذاشت؟

  1. سلام معدل کل دیپلم محاصبه میشود میتوانید آزمون ترمیم معدل رشته انسلنی شرکت کنید.

 27. سلام برای کنکور عملی هنر سال 1403همچنان باید مبلغی رو پرداخت کرد و جدا امتحان داد یا حذف شده؟لطفا در این باره هم توضیح بدین

 28. سلام ببخشید من دوازده انسانی هستم و فقط هدفم کنکور زبان است ، میخواستم بدونم میتونم تخصصی های رشتمو کمتر بخونم در حدی که دیپلم رو بگیرم و فقط عمومی هارو خوب بخونم تاثیری در رتبه کنکور زبانم ندارد درسته ؟ و اینکه همون عمومی ها از کارنامه کتبی جدا و معدل گیری میشود برای زبان ، یا نمره مستمر معلم ها هم در اون دروس حساب میشود ؟

  1. سلام معدل کل کتبی لحاظ میشود و اگر کنکور رشته ای غیر از رشته دیپلم را بدهید تاثیر معدل برای شما صفر میشود

 29. سلام ببخشید برای کنکور نوبت اول دورس سه سال را کامل باید مطالعه کنیم؟

 30. برای کنکور فنی حرفه ای ورودی دانشگاه هم دروس عمومی حذف میباشند؟

 31. سلام منی که سال قبل ترمیم معدل انجام دادم میتونم دوباره ترمیم معدل بکنم

 32. سلام من امسال پایه دوازدهم هستم میخوام بدونم اگه امسال قبول نشم به هر دلیلی باید سال بعد یازدهما رو نهایی بدم همرو از اول یا یه قانونی چیزی هست که فقط دوازدهم حساب میشه برای من و امثال من

  1. یازدهم به صورت نهایی نیست و فقط آزمون نهایی دوازدهم به میزان 50 درصد تاثیر دارد

  2. کسیکه ترا.زمعدل درکنکور 1402، 8000 شده در کنکور 1403 کمتر میشه

 33. سلام من مدرک انسانی دارم و دیپلم و پیش دانشگاهیمو از ۸۹تا۸۷گرفتم الان میتونم با تغیر شرایط سنی ۴۰سال کنکور امسال برا فرهنگیان ثبتنام کنم
  و لینکه تحصیلاتمو توی شخرستان گذروندم و ۱۲سالی میشه تهران ساکنم ایا میشه ک بومی تهران محسوب بشم

  1. بومی هستید و تا 40 سال سال اینده امکان کنکور دادن دارید

  2. فرهنگیان تا ۲۴ ساله در ضمن از کنکور جدا شده آزمون جدا داره شما شرایط ندارید اگه میخواین معلم شید باید آزمون استخدامی شرکت کنید

 34. توروخداصدای ماروبه مسئولا برسونیدچکارکنیم بچه من ۴۰۳کنکورداره ازسال دهم گفتن عمومی هانمیان ،فقط تخصصی هاروخونده حالاکه شش ماه دیگه ازمونه میگن عمومی هاهم هستن بخدااینقدپسرم ناراحته ازنظرروحی حالامابایدچکارکنیم چه گناهی کردیم

  1. عمومی ها حذف شده و تخصصی ها در کنکور می اید

 35. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم که با کنور نوبت اول میشه دانشگاه قبول شد؟

  1. سلام بله میتوانید و رتبه بدست آمده از کنکور اول انتخاب رشته انجام دهید.

 36. بابا جون جدتون الکترونیکیش نکنید چجوری آزمون بدیم اخه ؟اذیت میشیم من نه میتونم به مانیتور نگاه کنم نه میتونم بدون نوشتن رو دفترچه برگه رو حل کنم
  ای کاش یکم عقل داشتید اینقدر استرس هرسال تحمیل نمی کردید از سال ۹۸ الی ۹۹ یه بند هرسال تغییرات دارید بوجود میارید ثباتم نداره مشالله

 37. سلام
  سوال این است که دانش اموزبادفترچه کاغذی میتواندارتباط عمیق تری برقرارکند
  (درکنارسوال علامت بگذارد.زیرعبارت مورد نظر
  خط بکشد .باخط زدن رد گزینه کند.
  محاسبات راانجام دهد دفترچه کاغذی سر
  جلسه هنگ نمی کند خاموش نمی شود
  دانش اموز زمان رادرهردفترچه خود مدیریت
  می کند امادرالکترونیک بایدهمه ی
  این مواردرافراموش کنیم و…

 38. خدا بگم چیکارتون کنه الان که تصویب کردین عمومی ها برگرده. مگه ما بازیچه شماییم .این همه وقت بخونیم بعد آخر شهریور بگین عمومی ها بر میگرده؟ خودتون از کاراتون خندتون نمیگیره؟

 39. سلام وقتتون بخیر من دیپلم فنی حرفه ای نظام قدیم دارم میتونم با مدرک کارشناسی نرم افزار آزمون سراسری سال آینده شرکت کنم

 40. سلام میشه در مورد الکترونیکی کردن بیشتر صحبت کنید متوجه نمیشم اخه یعنی چی روی کاغذ بهتره

  1. سلام کنکور به صورت حضوری و کتبی برگزار میشود. برای بررسی جزئیات با مشاورین آویژه تماس حاصل فرمایید

 41. اگر قراره کنکور را فقط علمی در نظر بگیریم نباید فقط به سهمیه ایثارگران توجه کنیم بلکه سهمیه های دیگر مثلا به سهمیه مناطق هم بایستی توجه کرد . فردی در سهمیه منطقه 3 یک رشته خوب قبول می شود ولی فرد دیگر با همان نمره در منطقه یک در رشته بسیار پایین تر قبول می شود

  1. هر نوع سهمیه ای واقعا مسخرس همه ی سهمیه ها باید برداشته بشه

  2. دوست عزیز سهمیه مناطق ب دلیل اینکه امکانات آموزشی برابر نیست در نظر گرفته شده و کسی ک توی تهران ب بهترین استاد ها دسترسی داره با کسی ک از مناطق مرزی با ساده ترین امکانات درس میخونه کلی فرق داره
   در ضمن هر کسی با افرادی ک تو منطقه خودش هست مقایسه میشه

 42. سلام خسته نباشین ممنون از مقاله کاملتون
  من کنکوری 1403 هستم اگه معدلم بالای 18 باشه کنکورمو متوسط رو به پایین بدم درصد اینکه واسه رشته روان شناسی دانشگاه دولتی قبول بشم چقدره؟

  1. درصد قبولی بالایی داری با توجه به معدلت
   در حال حاضر اگر شورای نگهبان تایید کنه تاثیر معدل مثبت می شود و به همین دلیل کنکور نقش به سزایی خواهد داشت

 43. وای خدای من
  این مسخره بازیا چیه
  کنکور به صورت الکترونیکی برگزار بشه
  ما باید بریم بمیریم
  مگه ما میشه پنج الی شیش ساعت پشت سیستم الکترونیکی باشیم

 44. سلام . من اگر در کنکور ارشد مشاوره . زبان را صفر درصد بزنم ولی بقیه دروس را بین ۸۰تا۱۰۰درصد بزنم ، آیا دولتی روزانه یا شبانه یکی از دانشگاههای تهران یا نهایتاً تنها شهری که حاضرم بخاطرش از تهران خارج بشم ، روزانه یا شبانه دانشگاه اصفهان هستش ، آیا اگر انگلیسی را صفر درصد بزنم ولی تمامی باقی دروس را بین ۸۰تا۱۰۰درصد بزنم میتونم روزانه یکی از دانشگاههای تهران یا نهایتاً روزانه دانشگاه اصفهان ، یکی از گرایش های مختلف رشته ارشد مشاوره را قبولی بیارم ؟

 45. سلام من دانشجو کارشناسی مدیریت هستم اما میخوام در کنکور ۱۴۰۳ شرکت کنم اما زمانی که من کنکور دادم شرط معدل تا لین حد نبود و عمومی ها هنوز تو کنکور بود الان با توجه به حذف دروس عمومی و هوشمند شدن کنکور اگر دروس تخصصیو بالا بزنیم تا چه شانس قبولی داریم خودم رشتم انسانی بوده و حقوق میخوام ا

  1. ۴۰ درصد کنکور که ۲۶ درصد عمومی و ۱۴ درصد تخصصی میباشد

 46. سلام . من میخواستم در کنکور ارشد ثبت نام کنم و دوتا رشته مددکاری و مشاوره را دقیقاً به یک اندازه دوست دارم و کاملا اندازه همدیگه دوست دارم و تنها موردی که هست اینه که میخوام بدونم آینده مددکاری بهتره یا مشاوره ؟ بازم میگم واسم هیچ فرقی نداره مددکاری یا مشاوره . فقط واسم مهمه که بدونم فرصت شغلی کدومشون بیشتره ؟ مرسی از مشاور این پِیج واسه راهنمایی که قراره بنویسن اینجا واسم .

  1. سلام.رشته مشاوره رشته کلی تری است و بازار کار بهتری دارد.رشته مشاوره در مقطع کارشناسی ارشد دارای گرایش های مشاوره خانواده و مشاوره توانبخشی و مشاورهشغلی و مشاوره مدرسه است.با داشتن مدرک رشته مشاوره شما میتوانید درخواست پروانه بدهید و مجوز زدن کلینیک یا مرکز مشاوره بگیرید.

 47. سلام وقت به خیر تراز کل آزمون برای دو سال اعتبار داره یا فقط تراز کنکور؟

  1. کنکور در سال جدید فقط یک نوبت برگزار میشود

 48. سلام . من لیسانس مددکاری دارم ولی نتونستم کار پیدا کنم و نتونستم شاغل بشم ، سرمایه هم ندارم که مرکز مددکاری تاسیس کنم ، آیا به نظرتون ارشد مددکاری بخونم ؟ با ارشد مددکاری میتونم در دانشگاه علمی کاربردی برای مقطع کاردانی مددکاری ، تدریس کنم ؟

  1. برای تاسیس مراکز مشاوره نیاز به حداقل مدرک ارشد میباشد

 49. سلام . من لیسانس مددکاری اجتماعی دارم ، آیا رشته مددکاری ارزشش را داره که در آزمون ارشد مددکاری شرکت کنم ؟ اصلا مددکاری اونقدر آینده داره که بخوام دو سال وقت بزارم و ارشد مددکاری بخونم ؟ ارشد وزارت علوم بهتره یا وزارت بهداشت ؟ خواهشاً بفرمایید اصلا رشته مددکاری اجتماعی واسش شغل هست که بخوام ارشد بخونم چون اونقدر سرمایه ندارم که بخوام مرکز خدمات مددکاری تاسیس کنم ، فقط خواستم از مشاور که لطف کنه و بگه این رشته ارزش ادامه تحصیل داره یا همین لیسانسش کافیه ؟

  1. فارغ التحصیلان رشته مددکاری میتوانند فعالیت و اشتغال در موسسات مختلف را داشته باشند مراکزی چون زندان ها و مراکز ترک اعتیاد و پرورشگاه ها و موسسات خیریه، و مراکز نگهداری افراد بی سرپرست و مراکز بازپروری مشغول میشوند

 50. سلام سقف سن ورود به دانشگاه فرهنگیان چقدره افزایش پیدا نکرده

 51. سلام . من لیسانس فلسفه دارم . به نظر شما مشاور محترم ، کنکور ارشد را هم در رشته فلسفه شرکت کنم یا ارشد را یک رشته غیرمرتبط بخونم ؟ اگر بخواهم در آینده در دانشگاه تدریس کنم به عنوان استاد ، آیا مهمه که لیسانسم و فوق لیسانسم ، هر دو ، فلسفه باشه یا مثلا اگر ارشد را رشته منطق بخونم ؟ تاثیری داره ؟ یا اولویت با کسانی است که مدرک کارشناسی و مدرک ارشد مُتَجانِس و هَمگِن داشته باشن ؟

 52. سلام
  من دانشجو ورودی ۱۴۰۱ دانشگاه قم هستم
  چطور میتونم واسه کنکور ۱۴۰۳ شرکت کنم؟
  چ شرایطی داره ؟

 53. سلام من مدرک کارشناسی دارم و دیپلمم رو سال ۸۱ گرفتم.
  می خوام دوباره کنکور شرکت کنم
  برای ما که پیش دانشگاهی داریم معدل سه سال قبل رو باید درج کنیم یا معدل پیش دانشگاهی هم مدنظر هست؟ و همینطور نمرات دروس ؟

  و اینکه واقعا دروس عمومی از کنکور ۴۰۳ حذف میشه یا نه؟

  1. با سلام و احترام وقت شما بخیر سیری هستم دروس عمومی حذف است ترمیم معدل شرکت کنید چون تاثیر ۵۰ درصدی معدل کتبی لحاظ میشود

 54. با سلام ببخشید گفته شده که واسه فرهنگیان یه کنکور جداگانه برگذار خواهند کرد حالا به این معنی که. او کنکور 1403فرهنگاین حذف میشه

 55. آزمون را الکترونیکی نکنین من خودم شخصا عادت دارم روی سوال حل کنیم

 56. سلام ببخشید من سال ۹۲ دیپلم گرفدم الان میتونم کنکور شرکت کنم یا ن

 57. سلام وقت بخیر
  من دانشجو فرهنگیانم.
  برای شرکت در کنکور بایداز دانشگاه انصراف بدم؟

 58. به نظر من خودمان را سرزنش نکنیم این دولت
  افراد خودش رو برا دانشگاه های معتبر میفرسته من سال 1401کنکور‌دادم‌یعنی‌شاید‌حدودا‌بیش‌از
  پنجاه درصد دانش آموزان می‌گفتند سهمیه جانبازی و….دارند یکی از دوستام سهمیه جانبازی داشت گفت من فقط به یک سوال جواب دادم من گفتم شاید دروغ بگه ولی درست کنار من نشسته بود تو آزمون و وقتی جواب ها اومد خیلی شوق داشتم ببینم رتبه‌اش چنده و از ورق بهم پیامک ارسال کرد ومن متوجه شدم که رتبه اش 8000اومده‌و
  جالب تر از اون شاید همه تون بخندید این
  اصلاح کار های سنجش اومده بودن واسه خودشون تو ورق درصدهای درس ها رو خودشون ثبت کرده بودند.درحالی‌که‌اون‌دانش‌
  آموز فقط به یک سوال پاسخ داده بود و جواب اون تک سوال هم شاید پنجاه پنجاه بود خلاصه کنکور سال 1401با‌آکنده‌از‌تغلب‌برگزار‌گشت‌چه
  اونهایی که واقعا تغلب کردند چه اون هایی که سهمیه درصدی داشتند

  1. شما به نظرم اول برو روی املات کار کن بعد حسودی کن 🤣✌🏻

 59. چجوری اینهمه سااااعت فقط نگاه کنیم به کامپیوتر اینجوری اصلا تمرکز کافی نداریم لطفا الکترونیکی نشه لطفا.. بعضیا هستن که جواب رو روی سوال حل میکنن اینجوری اصلا نمیتونه کنکور خوبی بده دیگه این مسخره بازیا چیه.

 60. چجوری اینهمه سااااعت فقط نگاه کنیم به کامپیوتر اینجوری اصلا تمرکز کافی نداریم لطفا الکترونیکی نشه لطفا.. بعضیا هستن که جواب رو روی سوال حل میکنن اینجوری اصلا نمیتونه کنکور خوبی بده دیگه این مسخره بازیا چیه

 61. سلام وقت بخیر
  من سال۸۳مدرک پیش وانشگاهی گرفتم کنکور ۱۴۰۳میخوام شرکت کنم آیا شرط معدل بدای بنده درنطر گرفته میشه ؟

  1. سلام وقت بخیر، در صورت دریافت تاییدیه تحصیلی، بله برای شما در نظر گرفته می‌شود

   1. من امسال کنکور دادم، قبل 84دیپلم گرفتم. گفته بودن برا اشخاصی که قبل 84 دیپلم گرفتن، براشون سنوات تحصیلی درنظرگرفته نمیشه و میتونن ترمیم هم شرکت کنن که اگه ترمیم ندن برا اونا فقط نمره کنکور ملاک هست نه سنوات. منم تراز کنکورم خوب شده ولی چون سنوات افرادی که قبل 84 دیپلم گرفتن رو وارد نکردن و سازمان سنجش در اوج ظلم به بنده و امثال بنده، یه تراز منفی نزدیک 2000_ در نظرگرفته(برای تراز سنوات به همه یه عدد یکسان منفی داده و اومده در تراز کل، با همون تراز منفی و تراز کنکور، یه تراز میانگین نوشته(بدون اینکه سنوات وارد بشه). حالا اینو کجای دلمون بذاریم؟!خودش گفته میتونین آزمون ندین که در اینصورت فقط کنکور براتون تعیین رتبه میکنه، خودش هم اومده تراز منفی برا اونایی که آزمون ندادن گرفته. اصلا قبل 84 نمرات کامپیوتری نبود که.کاش میگفت دوباره امتحان نهایی باید شرکت کنین.

    1. چرا هر سال درنحوه برگزاری کنکور تغییراتی اعمال میشه
     مسئولین محترم لطفا کمی بفکرزحمات به هدر رفته و اینده دانش اموزان باشید

 62. سلام گروه های درسی دیگه میتونن در کنکور ۱۴۰۳ تجربی ثبت نام کنند ؟

 63. سلام وقتتون بخیر.
  برای کنکور ۱۴۰۳ فقط نمرات نهایی برگه توی کنکور تاثیر داره؟
  یعنی نمرات مستمر دوازدهم بی تاثیره؟
  ممنون از سایت خوبتون.

 64. این چه کاریه آخه الان که دارم داخل گوشی آزمون میدم ظرف پنج دقیقه چشام درد میاد کاغذی خیلی بهتره

 65. اینا بلا نسبت گاون ؟؟؟ الکترونیکی اخه ؟؟؟
  مثل اینکه خیلی خودتونو دست بالا گرفتین :/
  اخه شماها یک میلیون سیستم دارید؟؟ اوکی دارین، شماها زیرساخت و توانایی اینو دارین ک حدقل پ.نصدهزار نفر وارد ی سایت یا متصل ب اینترنت بشن و اینترنت سرعت کم نشه یا سایت نپره و سرعتش کم نشه؟؟
  بازم اوکی تو یسال میتونین همرو جور کنین! چشم داوطلب بدبخت چی که بخواد چهارساعت به این صفحه زل بزنه ؟؟/:

 66. سلام وقت بخیر. من فوق دیپلم حسابداری دارم میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لیسانس حسابداری هم دارم

 67. سلام، برای کنکور ۱۴۰۳ مثل سالهای قبل میشه کسی با دیپلم تجربی کنکور انسانی شرکت کنه؟

  1. سلام بله میتوانید کنکور رشته دلخواه را بدهید.

 68. برا چی الکتریکی بشه چشامون در میاد ۶ ساعت باید بشینیم پشت مانیتور یا هرچی که کیفیت مشخصه نمی تونه اونقدر بالا باشه سر دو ساعت خوار مادر چشم میاد جلو چشش چه کاریه میکنید.بقیه چیزا خوبه

  1. اگه معدل سال دهم تعریفی نداشته باشه اما معدل سال یازدهم و دوازدهم خوب باشه چند درصد دهم در نظر گرفته میشه؟

   1. وقت بخیر معدل کتبی نوبت دوم دوازدهم شما در نظر گرفته میشود

  2. سلام دوستانی که به الکترونیکی شدن کنکور اعتراض دارند که البته اعتراض به جایی هم هست؛ باید به سازمان سنجش اعلام بکنند نه اینجا.

 69. سلام وقت بخیر شما در مطالب بالا بر حذف دروس عمومی تاکید می کنید در صورتی که امروز 20 اردیبهشت 1402 اعلام کردند که قراره مجلس نظرش رو در مورد برگشتن کنکور اعلام کنه به خدا با روح و روان بچه ها و ما اولیاء بازی می کنند فرزندم پایه یازدهم هست دیگه فرصتی نداره که شروع به خوندن دروس عمومی برای کنکور کنه تو یک سال باید دوازدهم رو جمع کنه اگر می خواهند که دروس عمومی رو برگردوند باید از ابتدا پایه دهم به بچه ها اعلام کنند لطفا وخواهشا شما صدای اعتراض ما باشید. ممنون

  1. با سلام دوست عزیز طبق مصوبه شورای فرهنگی تغیرات کنکور همان بوده که تصویب شده است و تاثیر 40درصد قطعی و حذف دروس عمومی بوده است، و فی الحال یک کشاکش بین مجلس و شورای انقلاب فرهنگی مبنی بر تغییرات کنکور بوجود امده است که اگر تصمیم گیری در خصوص این موضوع باشد حتما اعلام میشود

   1. سلام و وقت بخیر
    ببخشید من سال 95 فارغ التحصیل شدم در رشته تجربی الان میخوام کنکور انسانی بدم برای من چه شرایطی لازمه؟
    سوابق تحصیلی منم به درد رشته انسانی میخوره؟
    بی زحمت توضیح بدید ممنون میشم

   2. رحمت به شیرمادرت من هم پسرم دوازدهم وعمومی هارونخونده چرابچه های مابایددوسال قبل اماده کنکوربشن نه شش ماه دیگه هرنظری دارن بگن

 70. سلام شایعه شده که هرکسی میتونه فقط دررشته ی تحصیلیش درکنکورشرکت کنه یعنی انسانی فقط درکنکورانسانی ودانش آموزتجربی فقط مجازشرکت درکنکورتجربی هست و…میخواستم بدونم این امرصحت داره؟

 71. آیا دانشجوی درحال تحصیل می‌تونه در کنکور سراسری شرکت کنه

 72. سلام واقعا ممنون از سایت بی نظیرتون به همه سوال های تویی ذهنم رسیدم 😍🤍

 73. سلام می خواستم بدونم توی کنکور 1403 یعنی کنکور سال دیگه هم دیپلم نظام قدیم(منظورم سالی واحدی ترمی واحدی است) اعتبار داره یا باید دیپلم نظام جدید را گرفت؟

 74. این کارها را کردن که بچه های نظام قدیم قید ادامه تحصیل را بزنند

 75. سلام ،اگه به صورت الکترونیکی آزمون برگزار شود برای حل سوالات فیزیک وریاضی وشیمی چگونه عمل کنیم،
  آیا مثل ضریب هوشی مسئولین عمل کنیم.باتشکر

 76. سلام ، لطفا در مورد تاثیر معدل دقیقتر توضیح بفرمایید ، آیا فقط معدل دروس دوازدهم مورد نظر است ؟؟

 77. سلام
  میخواستم ازتون خواهش کنم که ضریب های دروس تخصصی کنکور ۱۴۰۳ رو هم در این مقاله بزارید
  ممنون از مقاله خوبتون🙏

 78. برای موفقیت تو کنکور ۱۴۰۳ با کمک خداوند
  همه تلاشم رو برای پیروزی میکنم👊

  1. سلام ببخشید بعضیا گفتن عمومیا دوباره قراره برگردن میشه توضیح بدید

    1. سلام ببخشید من لیسانس حسابداری دارم الان ۳۳ سالمه میتونم دوباره کنکور بدم؟

     1. سلام بله محدودیتی ندارد ولی اگر آقا هستید در صورت نرفتن خدمت و داشتن غیبت محدودیت دارید برای بررسی بیشتر با مشاورین آویژه تماس حاصل فرمایید

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید