آویژه دانش

نظام وظیفه

امریه و پذیرش, معافیت پزشکی, معافیت کفالت, خروج از کشور, معافیت تحصیلی (سنوات), معافیت موارد خاص, خرید خدمت, یگان های آموزشی

تردد مشمولان سربازی خارج از کشور ممنوع شد !

مشمولان سربازی خارج از کشور

مشمولان سربازی خارج از کشور که بیش از ۸ سال غیبت دارند تنها تا پایان سال ۹۶ حق تردد به کشور را دارند! و از سال 97 تردد آنان به ایران ممنوع می باشد. اگر نیاز به مشاوره سربازی دارید با شماره زیر تماس بگیرید :

آزمون مهارت سربازان و جزییات برگزاری آن در 22 دیماه

آزمون مهارت سربازان

در راستای مهارت آموزی سربازان و اشتغال آسان بعد از خدمت سربازی ، سردار کمالی از برگزاری آزمون مهارت سربازان در 22 دیماه خبر داد و گفت : 300 هزار سرباز تا پایان سال 97 آموزش می بینند. جزییات خبر را در ادامه مطلب دنبال فرمایید .

اعلام اسامی 20 هزار مشمول کسری خدمت جدید ایثارگری

مشمول کسری خدمت

استقبال از طرح مشمول کسری خدمت ایثارگری به دور از انتظار بود! 340 هزارنفر ثبت نامی برای پذیرش 20 هزار مشمول و بهره مندی از قانون 1 ماه کسری به ازای 1 ماه ایثارگری! در ادامه با جزییات این خبر با ما باشید .

معافیت فرزندان اولیای معلول از سربازی

معافیت از سربازی

فرزندان دارای اولیا و سرپرست معلول ، از خدمت سربازی معاف می شوند. اگر در خصوص معافیت سربازی فرزندان دارای سرپرست معلول و یا معافیت مالیاتی آن سوالاتی دارید در ادامه با آویژه همراه باشید :

پروژه دانش بنیان جایگزین خدمت سربازی شد

دوره خدمت سربازی

کارکنان وظیفه و سربازان می توانند با توجه به میزان استعداد خود 6 تا 12 ماه پایانی خدمت سربازی خود را مشغول انجام پروژه دانش بنیان شوند! اگر نیاز به مشاوره سربازی دارید با شماره زیر تماس بگیرید :  

خرید سربازی هم گران می شود!

خرید سربازی

وقتی که خرید سربازی در سال 97 گران می شود! کلیه مشمولان دیپلم ، کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری که 8 سال یا بیشتر غیبت دارند و قصد خرید سربازی در سال آینده را دارند، هزینه بیشتری پرداخت خواهند کرد .

ورود سربازان به بازار کسب و کارهای دانش‌بنیان و خلاق

سربازان

امکان ورود سربازان به بازارکار و شرکت های دانش بنیان فراهم شد تا در راستای مهارت آموزی سربازان ، زمینه اشتغال آنان بعد از دوره نظام وظیفه هموارتر گردد . در ادامه بخوانید : 

آخرین فرصت ثبت نام ایثارگران برای بهره‌مندی از کسر خدمت سربازی

ثبت نام ایثارگران

آخرین فرصت ثبت نام ایثارگران اعلام شد! سردار کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت : ثبت نام و بهره مندی از کسر خدمت سربازی فقط تا 10 دی ماه میسر است . اگر نیاز به مشاوره سربازی دارید با شماره زیر تماس بگیرید :

محدودیت‌های اجتماعی در انتظار مشمولان غایب سربازی

مشمولان غایب سربازی

مشمولان غایب سربازی باید در انتظار محدودیت های اجتماعی باشند ، محدودیت هایی نظیر : عدم استخدام ، دریافت وام ، پروانه کسب و کار و … مشمولان سربازی جهت راهنمایی و مشاوره تلفنی با شماره زیر تماس حاصل نمایند :

بهمن ماه ۲۰ هزار نفر مشمول معافیت سربازی ایثارگری می شوند

معافیت سربازی ایثارگری

ثبت نام طرح کسری و معافیت سربازی ایثارگری چندی است که آغاز شده است ٬ سردار کمالی اعلام کرد: ۱۰ اسفند ماه ٬ اسامی ۲۰ هزار نفری که در اولویت باشند ٬ مشخص خواهد شد . جزییات خبر را دنبال کنید .

صفحه 1 از 1012345 ...آخرین

خدمات مشاوره ای آویژه دانش

منوی سایت آویژه دانشتحصیل در خارج از کشورمشاوره دانشگاهیمشاوره کنکور و انتخاب رشتهمشاوره مقطع تحصیلیتحصیلی و آموزشیمشاوره آزمونهای تخصصیمشاوره تیزهوشان و المپیادمشاوره نظام مهندسیمشاوره نظام روانشناسی مشاوره حقوقیمشاوره آزمون زبانمشاوره آزمونهای استخدامیمشاوره نظام وظیفهمشاوره خرید سربازیکسری خدمتمعافیت سربازیامریه سربازیمشاوره خروج از کشور مشاوره روانشناسیImage Map

مشاوره تلفنی

مشاوران آویژه دانش

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!