آویژه دانش

نظام وظیفه

امریه و پذیرش, معافیت پزشکی, معافیت کفالت, خروج از کشور, معافیت تحصیلی (سنوات), معافیت موارد خاص, خرید خدمت, یگان های آموزشی

تغییرات شرایط دانشجویان انصرافی در قانون جریمه مشمولان غایب سال 97

مشمولان غایب

تعیین وضعیت خدمتی چگونه صورت میگیرد؟ شرایط دانشجویان انصرافی در قانون مشمولان غایب چگونه است ؟ وضعیت مشمولان غایب که ثبت نام نموده اند ولی وجه را پرداخت نکرده اند چگونه خواهد بود؟ جزییات این موضوعات را در آویژه دانش بخوانید .

شرایط جذب سرباز معلم در سال ۹۷ اعلام شد

سرباز معلم

اگر از مشمولان نظام وظیفه و سربازی می باشید و قصد دارید سرباز معلم شوید در ادامه با شرایط جذب سرباز معلم در سال ۹۷ آشنا شوید . در صورت نیاز به مشاوره سربازی می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :

ثبت‌ نام طرح جریمه مشمولان غایب سال 97

مشمولان غایب

انتظارها به پایان رسید و ثبت‌ نام طرح جریمه مشمولان غایب در سال 97 آغاز شد! کلیه مشمولان سربازی که دارای ۸ سال تمام غیبت می باشند می توانند نسبت به خرید سربازی اقدام نمایند .

نتایج طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگر در سال ۹۷

فرزندان ایثارگر

اگر از فرزندان ایثارگر هستید و در طرح معافیت و کسری خدمت ثبت نام نموده اید ٬ جهت اطلاع از سهمیه ۲۰ هزارنفری سال ۹۷ در ادامه این مطلب با آویژه دانش همراه باشید .

آخرین جزییات اجرای طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگر

کسری خدمت فرزندان ایثارگر

آخرین وضعیت کسری خدمت فرزندان ایثارگر چیست ؟ اسامی ۲۰ هزارنفری که بالاترین امتیاز را کسب کردند چه زمانی مشخص خواهد شد؟ آیا کسری خدمت ایثارگری شامل مشمولان غایب هم می شود؟ جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در ادامه پاسخ می دهد 

بخشودگی سربازان غایب فقط تا ۲۲ بهمن ماه – آخرین فرصت!

سربازان غایب

اگر از مشمولان و سربازان غایب می باشید ٬ فقط تا ۲۲ بهمن ماه فرصت دارید تا با معرفی خود به دفاتر پلیس +۱۰ از تسهیلات و بخشش اضافه خدمت برخوردار شوید . مشاوره تلفنی سربازی تماس با شماره :

تردد مشمولان سربازی خارج از کشور ممنوع شد !

مشمولان سربازی خارج از کشور

مشمولان سربازی خارج از کشور که بیش از ۸ سال غیبت دارند تنها تا پایان سال ۹۶ حق تردد به کشور را دارند! و از سال 97 تردد آنان به ایران ممنوع می باشد. اگر نیاز به مشاوره سربازی دارید با شماره زیر تماس بگیرید :

آزمون مهارت سربازان و جزییات برگزاری آن در 22 دیماه

آزمون مهارت سربازان

در راستای مهارت آموزی سربازان و اشتغال آسان بعد از خدمت سربازی ، سردار کمالی از برگزاری آزمون مهارت سربازان در 22 دیماه خبر داد و گفت : 300 هزار سرباز تا پایان سال 97 آموزش می بینند. جزییات خبر را در ادامه مطلب دنبال فرمایید .

اعلام اسامی 20 هزار مشمول کسری خدمت جدید ایثارگری

مشمول کسری خدمت

استقبال از طرح مشمول کسری خدمت ایثارگری به دور از انتظار بود! 340 هزارنفر ثبت نامی برای پذیرش 20 هزار مشمول و بهره مندی از قانون 1 ماه کسری به ازای 1 ماه ایثارگری! در ادامه با جزییات این خبر با ما باشید .

صفحه 1 از 1112345 10...آخرین

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!