امریه سربازی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات + شرایط ثبت نام و رشته های مورد نیاز

امریه سربازی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

امریه سربازی در وزارت ارتباطات چگونه است؟

روش‌های متعددی برای گذراندن دوران سربازی وجود دارند که یکی از آن‌ها «امریه سربازی» نام دارد.

💢 به طور معمول دوران سربازی در پادگان‌ها سپری می‌شود؛ اما در امریه سربازی دوران خدمت نظام وظیفه در یکی از نهادها یا سازمان‌های اداری و دولتی مانند وزارت نیرو، وزارت ارتباطات، قوه قضاییه یا شهرداری سپری می‌شود.

💢 برخی شرکت‌های دانش بنیان نیز امکان امریه سربازی را دارند و افراد نخبه را پذیرش می‌کنند.

چگونه می‌توانیم امریه سربازی وزارت ارتباطات را بگیریم؟ سرباز وزارت ارتباطات و فناوری باید چه شرایطی داشته باشد؟ امریه سربازی چه تفاوتی با خدمت در پادگان دارد؟ در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

خدمت سربازی در وزارت ارتباطات

دوران خدمات نظام وظیفه 21 ماه (بدون غیبت و اضافه خدمت) است که شامل 2 ماه دوره آموزشی و 19 ماه خدمت سربازی می‌شود. در امریه سربازی وزارت ارتباطات شما بعد از گذراندن 2 ماه دوره آموزشی، باید 22 ماه را به عنوان کارمند در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ؛ بگذرانید. یعنی دوران خدمت نظام وظیفه در حالت سرباز امریه شما 24 ماه (دو سال) خواهد بود.

شرایط پذیرش امریه خدمت سربازی در وزارت ارتباطات

1مشمولین متقاضی گذراندن سربازی به صورت امریه نباید غیبت خدمت نظام وظیفه داشته باشند.
2متقاضی نباید سابقه خدمت قبلی داشته باشد.
3مدت زمان امریه سربازی جزو سابقه کار استخدامی محسوب می‌شود.
4حقوق دریافتی سربازان امریه تفاوتی با حقوق سربازان مناطق غیر عملیاتی ندارد.
5ساعت کاری سرباز وزارت ارتباطات و فناوری مشابه سایر کارمندان خواهد بود.
6مشمول باید گواهی عدم سوءپیشینه ارائه دهد.
7متقاضی باید دارای حداقل معدل 15 در دانشگاه های برتر کشوری باشد.
8داشتن هرگونه رابطه سببی یا نسبی با کارکنان شاغل در وزارت ارتباطات و سازمان های زیر مجموعه مانع پذیرش امریه می باشد.

بررسی درخواست متقاضیان خدمت سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مدتی طول می‌کشد. به همین دلیل برای اینکه موفق به گذراندن دوره خدمت نظام وظیفه به صورت امریه سربازی شوید، باید حداقل 2 الی 3 ماه پیش از تاریخ اعزام به خدمت، درخواست پذیرش امریه خود را به سازمان‌ مربوطه ارسال کنید.

توجه داشته باشید که نباید هم زمان برای بیش از یک نهاد درخواست امریه سربازی را ارسال کنید؛ چون تمامی درخواست‌های شما باطل می‌شوند.

به طور مثال شما نمی توانید همزمان برای 2 وزارت خانه ی وزارت ارتباطات و وزارت نیرو درخواست امریه دهید. در هر بار فقط می‌توانید برای یک سازمان درخواست امریه سربازی ارسال کنید. بعد از مشخص شدن نتیجه، در صورتی که درخواست امریه سربازی شما رد شده بود و هنوز زمان کافی برای اعزام به خدمت داشتید، ارسال درخواست برای سازمان دیگر منعی ندارد.

خدمت سربازی در وزارت ارتباطات 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

زمان ثبت نام امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

اولین مرحله برای ثبت درخواست امریه در وزارت ارتباطات آگاهی از زمان و نحوه ثبت نام می باشد. ثبت نام امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازه های زمانی متفاوت به صورت اینترنتی می باشد.

البته ثبت نام در امریه وزارت ارتباطات زمان از پیش تعیین شده ای ندارد و هر زمان که سازمان قصد جذب نیرو از میان مشمولان را داشته باشد، اقدام به انتشار فراخوان در سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می کند؛ اما خوب است بدانید که آخرین مورد فراخوان برای جذب سرباز امریه در این سازمان، بهمن 1402 بوده است، که متقاضیان تا 16 بهمن 1402 با مراجعه به سایت امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امکان ثبت نام را داشتند. ضمن اینکه زمان اعزام این دسته از متقاضیان تیر ماه 1403 می باشد.

اگر به دنبال آخرین اخبار در مورد کاهش خدمت سربازی هستید این مقاله را بخوانید:کسری خدمت سربازی

رشته های امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه پشتیبانی و توسعه زیر ساخت‌های مخابراتی و اطلاعاتی ایران فعالیت می‌کند. به همین دلیل افرادی می‌توانند برای امریه سرباز وزارت ارتباطات و فناوری درخواست دهند که تحصیلات دانشگاهی آن‌ها متناسب با نیازهای وزارت ارتباطات باشد.

رشته های امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

1کامپیوتر (رایانه)2مخابرات
3علوم اجتماعی4مهندسی برق
5فناوری اطلاعات6امنیت فضای سایبری
7حقوق8اقتصاد
9بیوانفورماتیک (در مقطع دکتری)10الکترونیک
11گرافیک (ارتباط تصویری)12حسابداری
13مکانیک14نقشه برداری
15آمار16مدیریت
17صنایع

افزایش شانس برای گرفتن امریه وزارت ارتباطات

اگر در یکی از رشته های امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تحصیل کرده باشید و مدرک فارغ التحصیلی را از دانشگاه معتبر دریافت کنید، شانس قبولی شما برای گذراندن دوره امریه سربازی در وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات بیشتر می شود.

برخی مشمولین امریه سربازی، اولویت بیشتری نسبت به سایر متقاضیان دارند. اگر شروط زیر را دارید، شانس پذیرش شما برای خدمت امریه در وزارت ارتباطات بیشتر می‌شود.

1. متأهل بودن و داشتن فرزند2. سرپرست خانوار بودن
3. داشتن معافیت از رزم: مشمولان معاف از رزم به دلیل وضعیت جسمانی یا اعصاب روان در اولویت پذیرش امریه قرار دارند.4. افراد تحت پوشش سازمان های حمایتی بهزیستی یا کمیته امداد
5. کسانی که فاقد پدر هستند (ایتام)6. بستگان درجه یک شهدا، ایثارگران و جانبازان
7. سابقه فعالیت در بسیج (بسیج فعال)8. حافظ قرآن یا قاری برتر
9. افراد نخبه و کسانی که جایزه‌های داخلی یا بین‌المللی و ثبت اختراع دارند.10. مشمولین متقاضی خدمت در مناطق محروم و دارای ضریب پنج به بالا
11. مشمولانی که بورسیه سازمان مربوطه هستند12. فارغ التحصیلان برتر در دانشگاه (حداقل معدل 17 )

برای دریافت آخرین اخبار معافیت این مقاله را حتما بخوانید: انواع معافیت سربازی

مدارک لازم برای پذیرش امریه در وزارت ارتباطات

زمانی که برای پر کردن فرم درخواست امریه وارد سامانه می‌شوید، باید تصاویری از مدارک هویتی و تحصیلی خود را در سامانه بارگذاری کنید. با کمک تصاویر مدارک، صحت اطلاعاتی که در فرم وارد کرده‌اید، بررسی می‌شود. به همین دلیل قبل از ورود به سامانه باید اسکن باکیفیتی از مدارک را در اختیار داشته باشید. بعد از تأیید درخواست شما برای امریه وزارت ارتباطات و فناوری باید در مصاحبه حضوری شرکت کنید. زمان مصاحبه نیز باید اصل برخی مدارک را به همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اینترنتیمدارک لازم برای مصاحبه حضوری
تصویر تمامی صفحات شناسنامه (در صورت تأهل تصاویری از تمامی صفحات شناسنامه همسر نیز نیاز است.)گواهی عدم سوء پیشینه
تصاویر پشت و روی کارت ملی (در صورت تأهل تصاویر دو روی کارت ملی همسر مورد نیاز خواهد بود.)شناسنامه و کارت ملی
عکس 4*3 جدید4 قطعه عکس 4*3 با پشت نویسی
آخرین مدرک تحصیلی (گواهی موقت)آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی موقت
تصویر صفحات گذرنامهبرگه اعزام به خدمت (برگه سبز)

نحوه ثبت نام امریه وزارت ارتباطات

ثبت نام امریه وزارت ارتباطات فقط در تاریخ‌های اعلام شده توسط وزارتخانه انجام می‌شود. شما در تمامی طول سال می‌توانید با مراجعه به سایت وزارت ارتباطات و فناوری به نشانی www.ict.gov.ir اطلاعیه‌های جذب و استخدام نیروهای امریه سربازی را مشاهده کنید. مراحل ثبت نام امریه وزارت ارتباطات به شرح زیر می باشد:

1. وارد سایت امریه سربازی وزارت اطلاعات شوید

وارد سایت امریه سربازی وزارت اطلاعات به نشانی www.amrieh.ict.gov.ir شوید. توجه داشته باشید که این سایت فقط در تاریخ‌ها و ساعت‌های اعلام شده توسط وزارت ارتباطات در دسترس خواهد بود. اگر در سایر روزهای سال آدرس سایت را جستجو کنید، اجازه ورود به سامانه را نخواهید داشت و با ارور مواجه می‌شوید.

2. بعد از ورود به سایت باید به قسمت ثبت نام بروید

بعد از ورود به سایت امریه سربازی وزارت اطلاعات سه گزینه برای شما به نمایش در می‌آیند. راهنمای استفاده از سامانه، ثبت نام و پیگیری گزینه هایی هستند که روی صفحه اصلی سایت دیده می‌شوند. شما باید گزینه ثبت نام را انتخاب کنید تا وارد مراحل درخواست امریه وزارت ارتباطات و فناوری شوید.

3. قوانین و شرایط را مطالعه کنید و بپذیرید

با انتخاب گزینه ثبت نام، شرایط و قوانین برای شما نمایش داده می‌شوند. با توجه به اینکه شما قصد دارید در یکی از سازمان‌های دولتی دوران امریه سربازی را بگذرانید، تمامی شرایط ذکر شده را با دقت بخوانید. در آخر گزینه «تمامی موارد فوق را می‌پذیرم.» تیک بزنید و روی «ورود به صفحه ثبت نام» کلیک کنید.

4. اطلاعات فردی را با دقت در سامانه وارد کنید

فرمی برای شما نمایش داده می‌شود. شما باید اطلاعات فردی مانند نام، نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره شناسنامه، کد پستی محل سکونت، تاریخ تولد و محل تولد را در این فرم وارد کنید. همین طور باید اطلاعات تحصیلی و سوابق شغلی خود را در فرم وارد کنید. پیش از کلیک روی گزینه «تأیید اطلاعات» موارد نوشته شده در فرم را بخوانید تا اشتباه تایپی در اطلاعات فرم وجود نداشته باشد.

5. مدارک خواسته شده را بارگذاری کنید

بعد از تایپ اطلاعات فردی در کادرهای تعیین شده، باید تصاویری از مدارک شناسایی و تحصیلی را در سامانه بارگذاری کنید. توجه داشته باشید که تصاویر مدارک خواسته شده باکیفیت باشند و حاشیه تصاویر بریده شود. ناقص بودن اطلاعات یا کیفیت کم تصاویر بارگذاری شده منجر به رد شدن درخواست متقاضی امریه وزارت ارتباطات و فناوری می‌شود.

6. کد رهگیری را یادداشت کنید

بعد از تأیید اطلاعات، ثبت نام شما نهایی می شود و یک کد رهگیری ارائه خواهد شد که نشان دهنده پایان موفق ثبت نام خواهد بود. کد رهگیری را یادداشت کنید. برای پیگیری وضعیت درخواست امریه وزارت ارتباطات و فناوری به کد رهگیری نیاز خواهید داشت.

زمان ثبت نام امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

پیگیری نتیجه امریه سربازی وزارت ارتباطات

با توجه به محدود بودن زمان ثبت نام و پذیرش سرباز وزارت ارتباطات و فناوری، نتیجه قبولی یا رد شدن درخواست متقاضیان از طریق سامانه امریه سربازی وزارت اطلاعات اعلام می‌شود.

  1. برای بررسی وضعیت درخواست امریه سربازی باید وارد سامانه امریه سربازی وزارت اطلاعات به آدرس amrieh.ict.gov.ir شوید و گزینه پیگیری را انتخاب کنید.
  2. کد ملی را به همراه شماره پیگیری که بعد از نهایی شدن ثبت نام ارائه شده است، در کادر مربوطه وارد کنید. با انتخاب گزینه «جستجو» وضعیت درخواست شما نمایش داده می‌شود.

مزایا و معایب امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

مزایای امریه وزارت ارتباطاتمعایب امریه وزارت ارتباطات
گذراندن خدمت وظیفه بدون لباس فرم و در ساعت اداریمحدودیت در اخذ انواع کسری های سربازی
ایجاد سابقه کاری و دور نماندن از رشته تحصیلیایست خدمت یا لغو امریه سربازی فقط با تائید سازمان امکان پذیر است
انجام خدمت وظیفه عمومی به صورت بومی و در شهر داوطلبنسبت به سربازی در مناطق عادی در نیروهای مسلح، به مدت 3 ماه بیشتر خدمت می کنید

مصاحبه حضوری امریه وزارت ارتباطات و فناوری

اگر اطلاعات اولیه شما برای امریه وزارت ارتباطات و فناوری مورد تأیید باشد، زمانی برای مصاحبه حضوری در نظر گرفته خواهد شد.

جلسه مصاحبه تقریباً 20 الی 30 دقیقه زمان می‌برد و در طول جلسه از شما سؤالات عمومی و تخصصی می‌پرسند. در صورتی که مصاحبه را قبول شوید،‌ حداقل 45 روز قبل از تاریخ اعزام سربازی مهلت دارید که اصل برگه سبز اعزام به خدمت را به اداره کل امور اداری و پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تحویل دهید.

در صورتی که سوابق کاری مرتبطی با موقعیت‌های شغلی مورد نیاز وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات دارید، روز مصاحبه رزومه کاری خود را به همراه داشته باشید.

اگر سوابق علمی معتبر و قابل اثبات دارید، مدارکی مانند گواهی پژوهشی، مقالات، گواهی ثبت اختراع و هر نوع مدرکی که تأییدیه سوابق علمی شما باشند، به همراه داشته باشید.

در مصاحبه سرباز امریه وزارت ارتباطات و فناوری باید انتظار سؤالاتی در دسته بندی های زیر را داشته باشید.

· دانشگاه محل تحصیل، معدل و مشخصات آخرین مدرک تحصیلی
· سوابق کاری مرتبط با موقعیت شغلی مورد نیاز وزارتخانه یا دیگر سوابق کاری متقاضی
· تخصص و مهارت‌هایی که برای موقعیت شغلی مرتبط با رشته تحصیلی به آن‌ها نیاز دارید
· مهارت‌های نرم افزاری و عمومی
· سوابق علمی (در صورت وجود)
· اعتقادات و فعالیت‌های مذهبی
· عقیده سیاسی ( سوابق سیاسی متقاضی و خانواده)
· هدف از گذراندن دوران امریه سرباز وزارت ارتباطات و فناوری

چه سازمان هایی امریه می گیرند؟ لطفا این مقاله را بخوانید: لیست ارگان های امریه سربازی

رشته های امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

 

نکات تکمیلی خدمت نظام وظیفه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ جایگزین مناسبی برای انجام خدمت وظیفه عمومی می باشد، اما به دلیل تقاضای بالا و انجام خدمت در ساعات اداری و دیگر مزایای این طرح شما به مدت 24 ماه موظف به خدمت هستید.

💥 سرباز وزارت ارتباطات و فناوری نمی‌تواند مانند دیگر کارمندان از شغل خود استعفا دهد و امکان انصراف از خدمت را ندارد.

💥 پیش از ارائه درخواست برای امریه سربازی، تصمیم قطعی بگیرید تا گذراندن دوران خدمت نظام وظیفه به صورت امریه سربازی برای شما دشوار نباشد.

💥 امریه سربازی فقط به افرادی تعلق می‌گیرد که بومی باشند. در نتیجه افرادی که فرم درخواست سازمان‌ها و نهادهای غیربومی را پر می‌کنند، زمان را از دست می‌دهند.

💥 درخواست افراد غیر بومی برای امریه سرباز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پذیرفته نمی‌شود.

💥 با توجه به اینکه امریه سربازی نوعی خدمت نظام وظیفه محسوب می‌شود، امکان ایست خدمت برای ادامه تحصیل وجود دارد. البته ایست خدمت با صلاحدید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امکان پذیر خواهد بود.

💥 در دوران سربازی در وزارت ارتباطات ساعت کاری شما مشابه با دیگر کارمندان وزارتخانه خواهد بود؛ اما حقوقی که برای سرباز وزارت ارتباطات و فناوری در نظر گرفته می‌شود، معادل حقوق سربازان در مناطق غیر عملیاتی تعیین شده است.

💥 شرایط مرخصی سربازی نیز متناسب با صلاح دید وزارتخانه و موقعیت شغلی مشمول امریه سربازی تعیین می‌شود و ارتباطی با مرخصی اعلام شده توسط سازمان کار (مرخصی کارمندان) ندارد.

سخنی از مشاوران آویژه برای متقاضیان امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که در زندگی مردان ایرانی وجود دارد، گذراندن دوره سربازی است. خدمت نظام وظیفه حداقل 21 ماه طول می‌کشد و در این مدت فرد باید تمام وقت خود را به خدمت در پادگان‌ها اختصاص دهد. با اینکه خدمت مقدس سربازی برای تمامی مردان ارزشمند است؛ اما دو سال دوری از خانواده، شغل و زندگی که به آن عادت دارند، آسان نیست. امریه سربازی راهی برای گذراندن دوران خدمت نظام وظیفه محسوب می‌شود که در آن فرد نیازی به حظور در پادگان ندارد.

مشمولین نظام وظیفه می‌توانند با استخدام در سازمان‌ها و نهادهای دولتی که امریه سربازی دارند یا برخی شرکت‌های دانش بنیان، بدون حضور در پادگان دوران خدمت نظام وظیفه را سپری کنند. در صورتی که تمایل دارید دوران سربازی را به عنوان سرباز وزارت ارتباطات و فناوری بگذرانید، از مشاوره نظام وظیفه ما در مرکز آویژه راهنمایی بخواهید. کارشناسان آویژه به شما کمک می‌کنند که شرایط پذیرش امریه سربازی وزارت ارتباطات برای سال 1403 را بررسی کنید و شانس قبولی درخواستتان برای امریه در این نهاد دولتی را بالا ببرید.

سوالات متداول

⁉️ فارغ التحصیلان کدام مقطع دانشگاهی می‌توانند برای امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درخواست دهند؟

برای خدمت سربازی در وزارت ارتباطات باید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری داشته باشید. البته رشته تحصیلی متقاضیان باید در لیست 17 رشته مورد تأیید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باشد.

⁉️ کدام رشته‌ها مورد پذیرش امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هستند؟

افراد فارغ التحصیل در رشته‌های کامپیوتر (رایانه)، مخابرات، الکترونیک و 14 رشته دیگر مورد پذیرش امریه وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات هستند. فهرست رشته‌های مجاز برای درخواست امریه سرباز وزارت ارتباطات و فناوری در متن مقاله آمده است.

⁉️ ثبت نام امریه وزارت ارتباطات سال 1403 چه زمانی است؟

تاریخ ثبت نام امریه وزارت ارتباطات برای سال 1403 هنوز اعلام نشده است. اطلاعیه آغاز ثبت نام روی سایت وزارت اطلاعات و فناوری درج می‌شود.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

امریه سربازی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات + شرایط ثبت نام و رشته های مورد نیاز

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/24

جمعه

1403/3/25

شنبه

1403/3/26

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید