شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ذکر نکاتی درمورد شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از آنجا که یک سوال پر تکرار است به مبحثی بسیار مهم تبدیل شده است. دانشگاه آزاد در چند سال اخیر اقدام به جذب دانشجو در مقطع کاردانی  و کارشناسی بدون کنکور کرده است ، یکی از ظوابط و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ثبت نام کاردانی ( کاردانی پیوسته و کاردانی نا پیوسته ) و کارشناسی  داشتن شرایطی اعم از عمومی و اختصاصی است . ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور هر ساله به صورت همزمان در سراسر کشور در نیمه اول اردیبهشت صورت میگیرد . ولی درمورد شرایط  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور باید توجه کنید که دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجو در مقطع  کاردانی  و کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی میباشد . شرایط ثبت نام  دانشگاه های بدون کنکور در هریک از واحدهای دانشگاه های کشور متفاوت است .

ذکر نکاتی درمورد شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آزمون ورودی برگزار میکند ، اما مانند دانشگاه دولتی یکی از شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکوردر مقطع کارشناسی ارشد در زمره دانشجویان استعداد درخشان بودن است.  یکی از شرایط کارشناسی ارشد آن هم بدون کنکور در دانشگاه آزاد برای داوطلبان استعداد درخشان دارا بودن معدل ۱۷ برای رشته های علوم انسانی وهمچنین معدل ۱۶ برای سایر رشته ها است . یکی دیگر از ضوابط کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد این است پذیرش داوطلب فقط یکبار در سال فارغ التحصیلی دانشجو صورت میگیرد و دانشجویان دارای شرایط گفته شده در رشته کارشناسیشان وهمان دانشگاه فارغ التحصیلی خود میتوانند ادامه تحصیل دهند .  شرایط ثبت نام  دانشگاه های بدون کنکور  در دفترچه ثبت نام موجود است . ثبت نام دانشگاه دولتی دو بار درسال در مهر ماه و بهمن ماه صورت میگیرد . پذیرش در دوره بهمن ماه جهت جذب دانشجو و براساس سوابق تحصیلی میباشد .


بیشتر بخوانید:   مشاوره تحصیلی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج

شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد کرج مانند سایر واحدهای دانشگاه آزاد میباشد . شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد کرج در دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد که هر ساله بر روی سایت سازمان سنجش است قید شده .  دانشگاه آزاد دارای امکانات فراوانی است و تنوع رشته های زیادی را به خود اختصاص داده است و در واحدهای مختلف دانشجو میپذیرد . دانشگاه آزاد واحد کرج نیز در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه دانشجو میگیرد . داوطلبانی که مایل به ثبت نام دراین دوره هستند باید اطلاعات کافی  در مورد رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج را داشته باشند .  دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور در برگیرنده تمامی رشته ها و مراکز تحصیلی آزاد سراسر کشور است . از شرایط مهم عمومی ثبت نام این دانشگاه داشتن تابعیت ایرانی است . از دیگر شرایط عمومی میتوان مقید بودن به نظام جمهوری اسلامی را نام برد .

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج


بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام بدون کنکور ارشد


شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد تهران به ثبت نام دیگر دانشگاه های بدون کنکور مانند علمی کاربردی شباهت فراوان دارد . داوطلبان برای ادامه تحصیل باید از ضوابط  و شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد تهران با حفظ جزئیات آن با خبر باشند ، همانطور که میدانید تحصیل بدون کنکور دارای شهریه است . شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد تهران  برای داوطلبان متفاوت است ، یعنی هیچگونه شرط معدل برای تحصیل وجود ندارد . میتوان گفت داوطلبان با هر مدرکی بدون توجه به معدل جهت ثبت نام در دانشگاه آزاد تهران میتوانند ادامه تحصیل دهند . دانشگاه آزاد تهران در مقطع کاردانی پیوسته و کاردانی نا پیوسته دانشجو به صورت بدون کنکور نمیگیرد . تنها مقطع تحصیلی بدون کنکور در این دانشگاه مقطع کارشناسی پیوسته است و رشته ها و گرایش های مختلف از زیر گروه ها و گروه های آموزشی مختلفی را در بر میگیرد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور هنر


شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز

شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد تبریز مانند سایر دانشگاه ها به سادگی قابل انجام است و بسیار مناسب برای افراد بازمانده از ثبت نام در کنکور است .  این دانشگاه در نیم سال تحصیلی اول و دوم دانشجو میپذیرد و شرایطی یکسان با دانشگاه های آزاد بدون کنکور پایتخت دارد .  داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد واحد تبریز دارند باید از ضوابط و شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد تبریز مطلع شوند . مهم است بدانید که بیش از ۹۵ درصد پذیرش دانشجو در دانشگاه های  آزاد کاملا به صورت بدون کنکوراست . داوطلبان ثبت نام بدون کنکور تنها در نحوه ورود به دانشگاه با متقاضیانی که از طریق  با آزمون وارد این دانشگاه میشوند تفاوت دارند .  تاثیر نمره معدل برای ادامه تحصیل در این دانشگاه  وجود ندارد . داوطلبانی که به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه میشوند از نقل وانتقال  دردانشگاه آزاد منع میشوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی


 دانشگاه بدون کنکور

کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد  به  دو دسته تقسیم میشود : دسته اول کارشناسی پیوسته  و دسته دوم کارشناسی نا پیوسته است ، ثبت نام  کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو بازه زمانی  مهرماه و بهمن ماه صورت میگیرد . دانشگاه آزاد با دارا بودن مراکز بیشمار در سراسر کشور و همچنین اساتید تحصیل کرده در تمامی رشته ها و زمینه های علمی یکی از دانشگاه های بسیار پر متقاضی کشور ایران است و برای پرورش نیروی ماهر و با سواد تلاش میکند . برای اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مراجعه کنید .  مهلت ثبت نام کارشناسی پیوسته بدون  کنکور ۹۸ یک الی دو هفته به طول می انجامد و قابل تمدید است . دانش آموختگان پس از ثبت نام رشته مورد علاقه باید به دانشگاه مورد نظرمراجعه کرده ومدارک لازم جهت ثبت نام را تحویل دهند .

 دانشگاه بدون کنکور


بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی


شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد

شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد مشهد  برای انتخاب رشته بدون کنکور را باید با دریافت دفترچه از اینترنت دانلود کنید . دانشگاه آزاد یک دانشگاه پر متقاضی است که کنکور آن و البته دفترچه آن با دانشگاه سراسری مشترک است .  یکی از ضوابط و شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد مشهد توجه به مهلت ثبت نام این دانشگاه است .

دانشگاه آزاد مشهد در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه در مقطع کاردانی پیوسته و کاردانی نا پیوسته  و کارشناسی پیوسته و کارشناسی نا پیوسته به صورت بدون آزمون دانشجو میگیرد . دانشجویان علاقمند به ادامه تحصیل دررشته های موجود در دانشگاه آزاد مشهد لازم است ، ابتدا لیست رشته های دانشگاه آزاد را بخوبی مطالعه کنند ، سپس با ارائه مدارک در مهلت اعلام شده از سوی سازمان سنجش ثبت نام کنند . از این نکته که دارا بودن مدارک شناسایی و تحصیلی خواسته شده و ۶ قطعه عکس ۳ در ۴ و همچنین کارت پایان خدمت آقایان در روز ثبت نام ضروری است غافل نشوید .

نکاتی در مورد کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سایر دانشگاه های بدون کنکور در ایران

دانشگاه آزاد برای کمک به آن دسته از دانشجویان که امکان ادامه تحصیل با کنکور و در زمان اداری را ندارند میباشد ، به دلیل اینکه اکثر رشته ها در این دانشگاه بجز رشته پزشکی و پیراپزشکی  بدون آزمون میباشد متقاضی آن زیاد است . دانشگاه آزاد برای دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد آزمون ورودی میگیرد ، فقط کارشناسی ارشد بدون کنکور شامل حال دانشجویان استعداد درخشان میشود ، دانشجویان استعداد درخشان میتوانند بدون آزمون ورودی  در مقطع کارشناسی ارشد شرکت کنند و این دانشجویان شرایطی خاص دارند مثلا باید معدل آنها در مقطع کارشناسی بالا باشد وهمچنین تنها یکبار در همان  سال میتوانند شرکت کنند . شما عزیزان میتوانید برای اطلاع کامل از هرگونه مشاوره تحصیلی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید تا بتوانید از مشاوره تخصصی مشاورین ما در این مرکز بهرمند شوید و به پاسخ ابهامات تحصیلی خود در مورد تحصیل بدون کنکور دست یابید .

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

دوشنبه

1399/9/10

سه شنبه

1399/9/11

چهارشنبه

1399/9/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید