شرایط معافیت کفالت پدر بالای ۶۰ سال در ۱۴۰۲

شرایط معافیت کفالت پدر بالای 60 در سال 1401

دریافت کفالت پدر طبق دستورالعمل اعلامی سازمان نظام وظیفه، برای مشمولینی که سن سرپرست خانوار آنها به ۷۵ سال تمام رسیده باشد، امکان پذیر بوده و آنها می توانند برای دریافت معافیت دائم اقدام کنند.

این فرآیند علاوه بر سن پدر مشمول، در برخی مواقع مستلزم اثبات برخی موارد است که درصورت برآورده شدن این شرایط، امکان دریافت معافیت در سنین پایین تر نیز مقدور می باشد.

معافیت کفالت پدر بالای ۶۰ سال، یکی از این موارد است که مشمولان سربازی می توانند در صورت احراز شرایطی مشخص، درخواست خود را برای دریافت آن ارائه نمایند.

در ادامه با آویژه همراه باشید تا پیرامون دریافت این نوع از معافیت، صحبت کنیم.

برای دریافت مشاوره های حرفه ای میتوانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵  تماس بگیرید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه شرایط معافیت کفالت پدر بالای ۶۰ سال در ۱۴۰۲ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط معافیت کفالت پدر ۱۴۰۲

پونزدر ابتدا باید اشاره کنیم، کفالت پدر بر دو نوع است؛ که عبارتند از:

کفالت سن پدر

دسته اول مربوط به کفالتی می شود که با توجه به سن سرپرست مشمول تعیین می شوند. طبق قانون در صورتی که سن پدر فرد بالاتر از ۷۵ سال تمام باشد، معافیت شامل حال او خواهد شد.

کفالت بیماری پدر

دسته دوم مربوط به کفالتی می شود که با توجه به بیمار بودن پدر اختصاص می‌یابد. لازم به ذکر است محدودیت سنی برای این مورد ذکر نشده و شرایط جسمی و روحی سرپرست خانواده در اولویت قرار می گیرد؛ بر همین اساس افرادی که پدر آنها سن بیشتر از ۶۰ سال داشته و به لحاظ جسمی امکان سرپرستی خانواده را ندارند، می توانند بر اساس مدارک و مستنداتی که در دست دارند، اقدام به دریافت معافیت پدر از کار افتاده نموده و از مزایای آن بهره مند شوند.

اگر همچنان سوال و ابهامی در زمینه این شرایط دارید، پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع، مقاله شرایط معافیت کفالت پدر در سال ۱۴۰۰ را مطالعه بفرمایید.

شرایط معافیت کفالت پدر 1401

مدارک لازم برای درخواست معافیت کفالت پدر بالای ۶۰ سال

مدارک لازم برای اخذ کفالت پدر بالای ۶۰ سال، یا اصطلاحا پدر از کار افتاده که امکان سرپرستی خانوار را ندارد، شامل موارد متعددی می شود که با توجه به شرایط متقاضی ممکن است تغییر کرده و با روش متفاوتی نتیجه کفالت بررسی شود.

برای این منظور شما باید مدارک شناسایی و برگه اشتغال به خدمت خود و سرپرست خانوار را تهیه کرده و به دفاتر الکترونیکی پلیس +۱۰ تحویل نمایید.

پونزمدارک لازم عبارتند از:

شناسنامه پدر و مادر فرد مشمول
اصل شناسنامه خواهر و برادران فرد مشمول
دو قطعه عکس جدید پدر و مادر فرد مشمول
چهار قطعه عکس از فرد مشمول
آخرین مدرک تحصیلی و گواهی اشتغال به تحصیل فرد مشمول
تکمیل و ارائه برگه درخواست معافیت کفالت مستند برای تأیید وضعیت خانوادگی و صحت ادعای مشمول که به امضاء سه نفر از بستگان وی رسیده باشد.
گواهی فوت پدر مشمول (در صورت فوت پدر خانواده)

لازم به ذکر است، در مواردی که فرد بستگانی در خارج از کشور ندارد، پس از تکمیل و ارسال مدارک، شهود می توانند ضمن اعلام نسبت با مشمول، قسمت مربوطه را در ایران تکمیل نموده و سپس به تأیید یکی از دفاتر اسناد رسمی برسانند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مدارک لازم کفالت پدر و سایر کفالت ها، می توانید مقاله مدارک لازم برای معافیت کفالت در سال ۱۴۰۰ چیست؟ را مطالعه بفرمایید.

مدارک لازم برای درخواست معافیت کفالت پدر بالای 60

شرایط دریافت معافیت کفالت پدر بالای ۶۰ سال

همانطور که اشاره کردیم، معافیت کفالت پدر بر دو نوع است و در صورتی که پدر شما هنوز به سن ۷۵ سالگی نرسیده باشد، می توانید برای دریافت معافیت کفالت پدر از کار افتاده یا پدر بیمار اقدام کنید. این نوع از معافیت برای افرادی که سن سرپرست خانوار آن ها ۶۰ سال به بالا می باشد، در دسترس است.

چنانچه پدر شما به دلیل بیماری، ناتوان شود و توانایی سرپرستی از خانواده را از دست بدهد، شما می توانید معافیت کفالت پدر بیمار را دریافت کنید.

لیست بیماری هایی که سبب اثبات ناتوانی پدر و معافیت شما (در خصوص بیماری های معافیت خود مشمول، مقاله شرایط و لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۱۴۰۰ را مطالعه بفرمایید.) می شود؛ در ماده ۴۴ قانون خدمت وظیفه عمومی، تبصره ۱ و ۴ مشخص شده است.

ما به صورت خلاصه چند مثال از این بیماری ها را برای شما آورده ایم؛ برای مشاهده لیست کامل می توانید ماده ۴۴ قانون خدمت وظیفه عمومی را مطالعه کنید.

پونزبرخی از این بیماری های مشمول معافیت عبارتند از:

عدم بینایی

جذام

انواع سرطان ها و تومورهایی که قابلیت درمان نداشته باشد.

مبتلایان به بیماری ایدز (HIV)

برداشتن مثانه بر اثر عمل جراحی

بیماری های پوستی مزمن و بسیار شدید

معلولیت شدید جسمی و ذهنی

دیابت

لازم به ذکر است تمامی موارد ذکر شده در انتها با تایید کارشناس شورای پزشکی نظام وظیفه مورد بررسی قرار گرفته و نمی توان تنها با ابتلا به این بیماری ها از دریافت معافیت سربازی مطمئن بود.

شرایط دریافت معافیت کفالت پدر بالای 60 سال

مراحل اخذ معافیت کفالت پدر بالای ۶۰ سال

مراجعه به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ محل سکونت به منظور تهیه دفترچه خدمت وظیفه عمومی

آماده کردن مدارک مورد نیاز و تحویل دوباره به پلیس +۱۰

ثبت درخواست معافیت در سامانه نظام وظیفه

بررسی شرایط مشمول توسط سازمان وظیفه عمومی بر اساس مدارک ارائه شده

گرفتن استعلام از ثبت احوال محل تولد پدر توسط سازمان وظیفه عمومی

ارسال پیامک برای مراجعه پدر مشمول به بیمارستان نظامی معرفی شده توسط شورای پزشکی نظام وظیفه

تشکیل شورای پزشکی نظام وظیفه و ابلاغ رای نهایی

پس از انجام این مراحل و در صورت تایید، اقدامات لازم برای گرفتن کارت پایان خدمت را باید انجام دهید و در صورت پذیرفته نشدن در جلسه شورای پزشکی، مشمول می تواند به رای شورا اعتراض بدهد و شورای عالی تجدید نظر در زمان دیگری تشکیل شود.

در کمیسیون معافیت کفالت، که جهت رسیدگی به پرونده فرد مشمول تشکیل می شود، سوالاتی پرسیده می شود که برای کسب اطلاعات در خصوص آن، مطالعه مقاله سوالات کمیسیون معافیت کفالت چیست؟ را به شما پیشنهاد می کنیم.

مراحل اخذ معافیت کفالت پدر بالای 60 سال

استشهاد محلی برای معافیت کفالت پدر بالای ۶۰ سال

یکی از مدارک مورد نیاز برای معافیت کفالت پدر بیمار، تکمیل برگ استشهاد تایید وضعیت مشمول می باشد که همراه سایر مدارک، می بایست به پلیس +۱۰ تحویل داده شود.

بر طبق ماده ۴۶ نظام وظیفه، در صورت تکمیل کردن فرم استشهاد، وظیفه انجام تحقیقات لازم نسبت به ادعای کفالت مشمولان و همچنین تصدیق صحت مندرجات و مدارک آنها، با کلانتری محل سکونت مشمول می باشد.

پونزمشمولین برای دریافت استشهادیه می بایست حائز شرایط زیر باشند:

در صورتیکه پدر مشمول به بیماری های صعب العلاج دچار شده باشد.

در صورتیکه مشمول تنها سرپرست خانواده حساب شود.

در صورتیکه بیماری پدر مشمول در کمیسیون شورای پزشکی تایید نشده و قصد اعتراض به رای شورای پزشکی نظام وظیفه را داشته باشید.

در صورتیکه مشمول، برادر بالای ۱۸ سال بیمار یا معلول داشته باشد.

در صورتیکه مشمول دارای غیبت باشد و شرایط خانواده و بیماری پدر مانع رفتن به سربازی شده و از این طریق قصد توجیه غیبت سربازی را داشته باشید.

استشهاد محلی برای معافیت کفالت پدر بالای 60

سخن آخر

شرایط دریافت معافیت کفالت پدر برای مشمولان به دو طریق امکان پذیر است. چنانچه سرپرست خانوار ۶۰ سال به بالا بوده و به دلیل محدودیت های جسمی و روحی قادر به اداره خانواده نباشد، فرد مشمول با ارائه مستندات مربوطه، می تواند درخواست معافیت پدر از کارافتاده یا بیمار را از سازمان نظام وظیفه داشته باشد.

این درخواست طی مراحل مختلفی می بایست به تایید شورای پزشکی سازمان نظام وظیفه رسیده و ناتوانی پدر مشمول در رسیدگی به خانواده مورد بررسی قرار گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های حرفه ای از مرکز مشاوره آویژه میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید.

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵

سوالات متداول

سوال علامتفرد مشمول در صورت داشتن پدر بالای ۶۰ سال چگونه می تواند برای معافیت کفالت درخواست خود را ارائه نماید؟

چنانچه سرپرست خانوار به سن ۷۵ سالگی نرسیده باشد و فرد مشمول به دلیل از کار افتادگی و بیماری وی، قصد دریافت معافیت کفالت را داشته باشد، باید بر اساس شرایط اعلام شده، به همراه مدارک و استشهادیه محلی، به یکی از شعبات پلیس +۱۰ مراجعه نماید.

سوال علامتاز بیماری های منجر به دریافت معافیت کفالت پدر بالای ۶۰ سال به چند مورد اشاره نمایید؟

اطلاعات مربوط به این موارد در مقاله اشاره شد.

شرایط معافیت کفالت پدر بالای ۶۰ سال در ۱۴۰۲

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه شرایط معافیت کفالت پدر بالای ۶۰ سال در ۱۴۰۲

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 67 نظر:
 1. این قانون ۷۵سال قانون بسیار بدیه.چرا؟ چون معنیش اینه که یک مرد درسن ۵۶سالگی ازدواج کنه تا در سن ۷۵ سالگی فرزند پسرش بشه ۱۸ سال ومشمول سربازی بشه!!!!!!! اونوقت هی بگن زود ازدواج کنید!!!!!

 2. سلام من دوسال از سربازیم رد شده بعد برادر بزرگ تر از خودم دارم ۵ تا ک سربازی رفتن بعد پدرم ۶۴ سالشه تحت پوشش کمیته امداد هم هس کار افتاده شده
  امکان کسری از خدمت یا معافی هستش

  1. سلام وقتتون بخیر به دلیل وجود برادر بزرگتر امکان کمی وجود دارد باید شرایط خاصی وجود داشته باشد.

 3. سلام بنده فرزند آخر خانواده هستم ، پدر بنده هفتاد سال سن دارند و حقوق کمی هم دارند و برادر بزرگتر هم دارم که اعتیاد دارند و خدمت سربازی هم رفتند آیا کفالت شامل بنده میشود ؟

  1. باسلام میتوانید از طریق معافیت مددجویی اقدام کنید البته اگر غیبت نداشته باشید

 4. پدر من هفتاد سال سن دارند و حقوق کمی هم دارند برادر بزرگتر هم اعتیاد دارند و اصلا شرایط کفالت ندارند و سربازی هم رفتند آیا بنده میتوانم کفالت بگیرم .

 5. سلام پدر من ۷۰سال سن دارد و دیکس کمر و زخم معده و پروستات هم دارد ۵تا برادر دارم که ۳تا از برادرهام ازدواج کرده اند وبرادر بزرگتر از خودم هم سرباز فراری هست که ۱۰ ماه خدمت کرده وفرار کرده ایا امکان معافیت برای من وجود دارد

 6. سلام وقت بخیر
  پدر من ۶۸ سالشه و در دو پا میخچه شدید داره و راه رفتن براش مشکله و یک برادر بزرگتر از خودم دارم که معافیت پزشکی داره اونم بخاطر میخچه و ازدواج کرده و ساکن یک شهر دیگه است. آیا میتونم معافیت کفالت پدر بگیرم؟

  1. سلام
   درصورت داشتن برادر بزرگتر به شما کفالت نمیدهند اما شرایطتون باید دقیق تر بررسی شود لذا با کارشناسان ما تماس بگیرید

 7. سلام من پدرم ۵۷ سالشه
  وسکته مغزی کرده است وبازنشسته کردیمش برادر بزرگترم هم ندارم من میتونم برای معافیت اقدام کنم؟

 8. سلام پدر من ۷۰ سالشه و برادر بزرگترمم متاهل هستند و پدرم مشکل قبلی و عروقی داره و هر روز دارو مصرف میکنه امکان معافیت برای من هستش ؟؟؟

  1. سلام وقتتون بخیر به دلیل وجود برادر بزرگتر امکان بسیار کمی وجود دارد این هم با وجود شرایط خاصی.

 9. با سلام بنده ۲۹ سال دارم ی برادر ۱۹ ساله هم دارم پدرم ۸۶ ساله هستن ولی بدلیل معلولیت جسمانی شدید قادر به اداره زندگی نیستن بنده قیوم پدرم هستم با این شرایط معاف میشم یا خیر

  1. سلام
   باید شرایط شما دقیق تر بررسی شود لذا با کارشناسان ما تماس بگیرید

 10. سلام بنده پدرم سن۶۴ دارد بنده ب عنوان سرپرست پدر از کار افتادگی شدیدبهزیستی دارد سه قلو هستیم یک خواهر ازدواج کرده دوتا برادر یکیش رفته سربازی منم ب عنوان سرپست خونه سنم ۲۴هس میتوانم معافیت ی همون کفالت پدری بگیرم

  1. سلام
   بله احتمالش وجود دارد که برای بررسی بیشتر شرایط کفالت پدر با کارشناسان ما تماس بگیرید

 11. سلام من پدرم بالایه ۶۰سال است بیماری قلبی ادم ریه وه دیابت دارد
  خودم هم دیکس کمر و چشمام هم ظعیفه
  ولی پدرم حقوق بیمه دریافت میکنم برادر بزرگ تر از خودمم هم دارم که تهران کار میکند و هرسال مدت زمان کم کنار خانواده هست من میتونم معافیت کفالت بگیرم؟

  1. سلام وقت بخیر چون پدر شما زیر ۷۵ سال دارند و شما برادر بزرگتر از خود دارید امکان کفالت برایتان وجود هندارد.

 12. سلام خسته نباشی من پدرم۶۸سالشه سکته کرده یک پاش میلنگه تک پسرم هستم می‌تونم برا معافیت اقدام کنم

  1. اگر پدرتون از کار افتاده باشه و این موضوع را ثابت کنید احتمالا معافیت بگیرید

 13. سلام من پدرم ۸۳ سالشه ولی بردار هم دارم که همگی متاهل هستند و در جایه دیگر سکونت دارند ابا میتوانم برای کفالت اقدام کنم

 14. سلام، پدرم ۶۷ سال دارد و یک برادر معلول داخل ایران و برادر دیگرم در خارج از ایران است که هر دو برادرم بالای ۱۸ سال دارند. آیا میتوانم کفالت پدرم رو بگیرم؟

  1. با سلام وقت بخیر اگر هردو برادرتان معلول باشند امکانش میتواند وجود داشته باشد.

 15. سلام من ۳۱ سالمه .پدرم ۷۵سالشه بیماری ریه پروسات داره .سه تا برادر دارم متاهل هستن خودم مجردم میتونم کفالت پدری بگیرم

 16. سلام من متولد ۶۹هستم .پدرم ۷۵سالشه بیماری ریه داره با پروستات .سه تا برادر دارم متاهلن میتونم کفالت پدرم بگیرم

 17. سلام من متولد ۶۹ هستم .پدرم ۷۵سالشه بیماری ریه با پروستات داره .سه تا برادر دارم متاهل هستن میتونم کفالت پدرم بگیرم جواب بدین ممنون

 18. سلام پدر من ۷۷ سال دارد مادرم ۶۳سال خودم ۳۱سال برادرام همه ازدواج کردن میتونم کفالت بگیرم

 19. سلام پدر بنده ۸۳ سال سن دارد مادر ۷۰سال بنده به عنوان سرپرست پدر پیر ومادر می باشم آیا معافیت سربازی بهم تعلق میگیرد

   1. سلام پدرم ۶۰سال سن داره منم تازه رفتم دانشگاه ۲برادر دارم و ازدواج کردن از محل سکونت دور هستند
    پدرم دیسک کمر داره عفونت داره کلیه‌ش قلبش هم انجو کردن ایا میتوان کفالت پدر رو بگیریم

 20. سلام من پدرم ۷۳ سال دارم بعد من بچه اولم ایا معاف میشوم؟
  پدرم بازنشسته است و قند دارد

 21. سلام بنده پدرم ۶۱سال سن دارد ودیسک کمردارد وبرادربزرگتراز خود دارم که شغلی برا تامین مخارج خانواده ندارد آیا میتونم کفالت پدر بگیرم؟

 22. سلام بنده پدرم ۶۱سال سن دارد ودیسک کمر دارد
  برادر بزرگترازخود دارم ک به علت نداشتن شغل ازپس مخارخ خانواده برنمیاید
  آیا میتونم کفالت پدربگیرم؟

 23. سلام خسته نباشید من میخوام کفالت پدرم بگیرم پدرم یه چشمش از کار افتاده و یک گوشش نمیشنوه و یک کلیه از دس داده و از سلامت روحی برخوردار نیست واز ۱۰۰درصد شلامت مغز فقط ۳۰درصد وجود داره بنده بخاطر پدرم خدمتم رو ول کردم وتمام هزینه خانواده بر عهده من هست و تک پسرم آیا بنده معاف میشوم کفالت بهم میدن

 24. با سلام، پدر ۶۱ سالع دارم ک بیماریع دیابت شیرین داره، و نمیتونه مار کنه، برادرمم زندانه سه تا خواهرمم متاهلن خودمم ۱۰ ماه خدمتم میخوام کفالت بگیرم امکانش هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر باشه ممکن است از طریق کمیسیون خاص امکانش برایتان وجود داشته باشد.

 25. سلام من پدرم ۷۰سالشه و ۴تا برادر دارم که ۲تاش سربازی رفتن من میتونم از کفالت استفاده کنم

  1. سلام وقت بخیر
   برای سنجیدن بهتر شرایط شما ،با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید.

 26. سلام.
  من مادرم فوت شده و پدرم وقت سربازی من ۶۱ ساله میشود و الان هم به زور کار میکند و دیسک شدید دارد و من خودم بیشتر کار میکنم.
  من ۱۷ سالمه و هیچ خواهر و برادری ندارم.
  آیا میتونم کفالت پدرم رو بگیرم و معاف شوم؟
  ممنون میشم کمکم کنید.

 27. سلام من پدرم دوبار سکته مغزی و یکبار قلبی کرده و قلبش فنر داره و مشکل ریه هم داره از کار افتاده هست ولی سنشون ۵۳ هست و برادر متاهل دارم ۲۹ سالشه
  ممکن هست کفالت پدر به من بدن

 28. سلام.من پدرم عمل قلب انجام داده و یک برادر بزرگتر از خودم دارم که شهر دیگه ای زندگی میکه و ازدواج کرده و بچه هم داره..کلیه کارای خونه رو من انجام میدم..من با پدر و مادرم زندگی میکنم. آیا این امکان وجود داره معافیت کفالت بگیرم؟

 29. سلام بنده پدرم ۶۱سالشه و برادر معلول دارم میتونم کفالت بگیرم و پدر دیگه نمی تونه کار کنه

  1. سلام در صورت تایید از کار افتادگی پدر و اثبات معلولیت برادر برای کفالت پدر اقدام نمایید

   1. سلام پدرم بالای ۶٠ سال هستند و مشکل جسمانی دارند
    برادر بزرگترم هم فوت شده
    چه مدارکی لازمه برای معافیت کفالت ارائه بدم

 30. سلام تنهافرزندپسرهستم پدرم ۶۲سال دارد ده سال پیش براثرتصادف شدیدساق پایش دچارمصدومیت شدید گردید که بابرداشتن مقداری استخان ازلگنش پیونداستخان شده وپلاتین بیست سانتی دارد وراه رفتنش بامشکل است وتوانایی مناسب کاری ندارد درضمن سابقه بیست ویک ماه حضور درجبههای جنگ داردآیامیتوانم برای معافیت ازکفالت پدرم استفاده کنم

  1. سلام
   بله احتمال ان وجود دارد اما برای بررسی بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

 31. یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
  من‌ پدرم ۵۴ ساله دیابت بالا داره
  خودم هم چشمم ضعیف نمره دوتا چشم باهم ۳.۵
  زگیل تناسلی هم دارم
  میخواستم بدونم میشه هم زمان معافیت پزشکی و کفالت پدر اقدام کنم امکان اش هست دوتا مرحله معافیت باهم اقدام کنم یا ن

  1. سلام وقتتون بخیر امکان درخواست همزمان دو نوع معافیت با هم نیسشت برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تمابس بگیرید

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

دوشنبه

1402/3/15

سه شنبه

1402/3/16

چهارشنبه

1402/3/17

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید