پذیرش دانشجو به دو روش با کنکور و بدون کنکور در دانشگاه سوره تهران

پذیرش دانشجو به دو روش با کنکور و بدون کنکور در دانشگاه سوره تهران

افرادی که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه غیر انتفاعی هستند، می توانند دانشگاه سوره را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند.

این دانشگاه جزو بهترین دانشگاه های غیرانتفاعی در شهر تهران است که در سال ۷۲ تاسیس شده و رشته هایی در چند گروه آزمایشی ریاضی فنی، هنر و علوم انسانی را برای داوطلبان در چند مقطع کاردانی، کارشناسی و ارشد ارائه می کند.

این دانشگاه که زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری است، رشته های خود را به دو صورت با آزمون و بدون آزمون ارائه می دهد. برای تحصیل در رشته های با آزمون، فقط باید در کنکور سراسری شرکت کنید.

علاوه بر این دانشگاه با هدف ایجاد امکانات تحصیل آسان، بیشتر رشته های خود را بدون کنکور قرار داده است، بنابر این علاقه مندان می توانند بر اساس سوابق تحصیلی خود در رشته مورد نظرشان ادامه تحصیل دهند.

در ادامه این مقاله با مرکز مشاوره آویژه همراه باشید تا با شرایط پذیرش دانشجو به دو روش با کنکور و بدون کنکور در دانشگاه سوره تهران آشنا شوید.

تنوع رشته در پذیرش بدون کنکور دانشگاه سوره

رشته های بدون کنکور دانشگاه سوره در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند. برای ثبت نام و انتخاب لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه سوره، می توانید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

آغاز ثبت نام برای هر دو ترم مهر و بهمن متفاوت است. هر یک از داوطلبان برای انجام ثبت نام در ترم مهر می توانند از نیمه سوم اسفند ماه برای انجام ثبت نام اقدام کنند.

افراد متقاضی ورود به این دانشگاه تا اوایل شهریور ماه مهلت ثبت نام دارند و همچنین برای انجام ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه سوره نیمه دوم سال، می توانند از اواخر دی ماه اقدام کنند.

دانشگاه سوره در دوره دوم دانشجویان بیشتری جذب می کند!

متقاضیان توجه داشته باشند که رشته های دانشگاهی برای ترم مهر با تنوع کمتری ارائه می شود. زمان ثبت نام ترم بهمن نیز از اواخر دی ماه آغاز خواهد شد.

ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته های بدون آزمون دانشگاه سوره در مهر ماه برای تمامی رشته ها ۶۰ نفر اعلام شده است.

این دانشگاه در دوره دوم یعنی بهمن ماه دانشجویان بیشتری نسبت به مهرماه جذب می کند.

در دوره دوم، شاهد ظرفیت پذیرش های متفاوت هر کدام از رشته ها هستیم. به عنوان مثال، ظرفیت پذیرش رشته مهندسی شهر سازی ۴۰ نفر، روزنامه نگاری ۴۶ نفر و طراحی صحنه ۲۵ نفر اعلام شده است.

دانشگاه سوره در دوره دوم دانشجویان بیشتری جذب می کند!

برای پذیرش دانشگاه سوره باید چه شرایطی داشته باشید؟

افراد داوطلب نظام قدیم که مایل به شرکت در رشته های بدون کنکور دانشگاه سوره هستند، باید دیپلم خود را دریافت کرده و سال چهارم خود را نیز تمام کرده باشند؛ در غیر این صورت امکان شرکت و ثبت نام در رشته بدون کنکور دانشگاه سوره را ندارند.

افراد داوطلب نظام جدید هم در صورتی می توانند برای انجام ثبت نام اقدام کنند که دیپلم خود را تا قبل از پذیرش در دانشگاه گرفته باشند.

همچنین دارا بودن مدرک کاردانی برای فارغ التحصیلان هنرستان و کار و دانش الزامی است. دانشجویانی که در دوره های روزانه دانشگاه های دولتی پذیرفته شده اند، برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری، باید از دانشگاه محل تحصیل خود انصراف دهند.

همچنین دانشجویان دانشگاه های غیر انتفاعی، اگر می خواهند در دانشگاه سوره ثبت نام کنند، باید از رشته فعلی خود انصراف بدهند.

علاوه بر این داوطلبانی که در رشته های علوم پزشکی تحصیل می کنند، در صورت گذراندن طرح خدمت خود، می توانند برای انجام ثبت نام اقدام کنند.

مدارک لازم برای انجام ثبت نام در دانشگاه سوره

ثبت نام در دانشگاه سوره به صورت الکترونیکی انجام می شود؛ لذا کلیه مدارک مورد نیاز نیز باید به صورت الکترونیک باشند.

آپلود یک قطعه عکس 4*3 با فرمت jpg که به تازگی گرفته شده باشد. (تصویر مورد نظر نباید مخدوش و دچار مشکلی باشد.)

داوطلبانی که از اتباع خارجی هستند، لازم است به هنگام ثبت نام، کد ۱۲ رقمی مربوطه را وارد کنند. همچنین افرادی که دارای سهمیه رزمندگان و ایثارگران هستند، لازم است کد پیگیری ۱۲ رقمی را وارد نمایند.

داوطلبان توجه داشته باشند که با توجه به تاثیر معدل بر پذیرش در رشته های بدون کنکور دانشگاه سوره، وارد کردن معدل دقیق برای داوطلبان الزامی است.

مدارک لازم برای انجام ثبت نام در دانشگاه سوره

دانشگاه سوره کدام رشته ها را بدون کنکور ارائه می دهد؟

رشته هایی که دانشگاه سوره بدون کنکور اقدام به ثبت نام داوطلبان می کند، در دانشکده هنر شامل رشته های نقاشی، سینما، ارتباط تصویری (گرافیک)، کارگردانی، تئاتر، صنایع دستی، هنر اسلامی، تصویر متحرک (انیمیشن)، تصویرسازی، ادبیات نمایشی، عکاسی و پژوهش هنر می شود.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دانشکده معماری

علاوه بر این در دانشکده معماری و شهرسازی در رشته های مهندسی معماری، معماری اسلامی و معماری داخلی اقدام به جذب دانشجو می کند.

دانشکده فرهنگ و ارتباطات

همچنین در دانشکده فرهنگ و ارتباطات، داوطلبان می توانند در رشته های مدیریت رسانه، ادبیات پایداری و ارتباطات اجتماعی (گرایش تبلیغات فرهنگی)، مدیریت فرهنگی و هنری، روابط عمومی و روزنامه نگاری ثبت نام کنند.

دانشگاه سوره کدام رشته ها را بدون کنکور ارائه می دهد؟

میزان شهریه دانشگاه سوره

داوطلبان موظفند برای ادامه تحصیل در این دانشگاه شهریه مربوط به هر یک از ترم های تحصیلی را بپردازند.

شهریه ثابت و متغیر دانشگاه سوره هر سال مانند دیگر دانشگاه ها، به دلیل افزایش هزینه ها، به میزان ۱۰ الی ۱۵ درصد افزایش پیدا می کند.

میزان شهریه رشته ها و گروه های آزمایشی مختلف، است. لیست زیر مربوط به سال های گذشته بوده و به صورت تقریبی است.

شهریه دوره های کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی
گروه آزمایشیفنی و مهندسیعلوم انسانی
شهریه ثابت هر نیمسال (تومان)475000 الی 495000385000 الی 400000
شهریه متغیر (تومان)هر واحد پروژه78000 الی 8500075000 الی 80000
هر واحد درسی پایه عمومی1900018000
هر واحد درسی پایه نظری2900028000
هر واحد درسی اصلی تخصصی3600030000
هر واحد عملی3000024000

 

شهریه دوره های کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی
گروه آزمایشیفنی و مهندسیعلوم انسانی
شهریه ثابت هر نیمسال (تومان)480000 الی 515000380000 الی 410000
شهریه هر واحد پروژه (تومان)8000075000
شهریه متغیر (تومان)هر واحد درسی پایه عمومی2000018000
هر واحد درسی پایه نظری3500030000
هر واحد درسی اصلی تخصصی3800030000
هر واحد عملی3000025000

میزان شهریه دانشگاه سوره

دانشگاه سوره امکانات خوبی برای دانشجویان فراهم کرده است!

دانشگاه سوره اساتید با تجربه ای دارد که از دانشگاه‌های معتبر و مطرح ایران فارغ التحصیل شده اند. حضور اساتید فرهیخته در این دانشگاه باعث افزایش رتبه دانشگاه سوره و پیشرفت و ارتقاء جایگاه دانشگاه در بین سایر دانشگاه‌های ایران شده است.

علاوه بر این امکانات رفاهی در این دانشگاه فراهم است. این دانشگاه امکان اسکان در خوابگاه های مجهز را برای دانشجویان غیر بومی فراهم می کند. همچنین دانشجویان در صورت نیاز و ارسال درخواست برای پرداخت شهریه متغیر یا ثابت می‌توانند از وام دانشجویی استفاده کنند.

یکی دیگر از امکانات ویژه دانشگاه سوره تهران، داشتن ساختمان جداگانه به عنوان کتابخانه مرکزی برای این دانشگاه است.

دانشگاه سوره مجهز به کارگاه های تخصصی برای انجام پروژه های حرفه ای برای دانشجویان است که افراد پس از شرکت در دوره های تخصصی و کارگاه ها، در صورت کسب نمره قبولی، گواهینامه رسمی دریافت می کنند.

در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات لازم را در خصوص پذیرش دانشجو به دو روش با کنکور و بدون کنکور در دانشگاه سوره تهران در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. چنانچه در این زمینه سوالی دارید یا به دریافت مشاوره تخصصی تحصیلی احتیاج دارید، با کارشناسان ما در مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

سوالات متداول

سوال علامتشرایط پذیرش فارغ التحصیلان هنرستان و کار و دانش در دانشگاه سوره چیست؟

دارا بودن مدرک کاردانی برای فارغ التحصیلان هنرستان و کار و دانش الزامی است.

سوال علامتآیا ظرفیت پذیرش در نوبت مهرماه و بهمن ماه دانشگاه سوره با هم متفاوت است؟

بله؛ این دانشگاه در دوره دوم یعنی بهمن ماه دانشجویان بیشتری نسبت به مهرماه جذب می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مقاله را مطالعه بفرمایید.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

پذیرش دانشجو به دو روش با کنکور و بدون کنکور در دانشگاه سوره تهران

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 54 نظر:
 1. سلام وقتتون بخیر من هنرآموز ۱۲ معماری داخلی هنرستان هستم خواستم بپرسم اگه رشته معماری داخلی یا مهندسی معماری رو در دانشگاها سوره ادامه بدم باید کنکور بدیم یا نه و اگر بخوام کنکور باید برای چه رشته ای رو کنکور بدم

  1. سلام و عرض ادب، خانم حاجی محمدی هستم.بستگی به اعلام نیاز دانشگاه در سال ورودی دارد، اما بر حسب سال های قبل، در این دو رشته به هر دو صورت با کنکور و بدون کنکور امکان ورود دارید و می توانید در انتخاب رشته ورودی ثبت نام نمایید.اگر مایل به حضور در کنکور سراسری هستید می توانید در رشته ریاضی و فیزیک کنکور داده و براساس رتبه کنکور انتخاب رشته نمایید.

 2. سلام من رشته ام فنی حرفه ای میتونم با دیپلم فنی حرفه ای وارد دانشگاه سوره بشم رشته بازیگری بدون کنکور ومعدل حداقل باید چند باشه؟ وشهریه چقدره؟

  1. با سلام و احترام وقت شما بله حتما فقط دیپلم نظام قدیم با نظام جدید متفاوت است اگر نظام جدید باشید هیچ مشکلی پیش نمی آید

 3. با سلام
  امکان ثبت نام در دانشکده غیر انتفاعی سوره در رشته گرافیک با مدرک دیپلم نیست؟

  1. سلام امکان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی را دارید.

 4. سلام من کنکور شرکت کردم و انتخاب رشته انمام دادم هنوز نتیجه اعلام نشده برای دانشگاه سوره باید قبل نتایج انتخاب رشته ثبت نام کنم یا بعدش ؟
  و اینکه سهمیه ۲۵ درصد به بالا تاثیری در شهریه دانشگاه سوره دارد یا نه ؟

  1. سلام خدمت شما. بعد از اعلام نتایج ثبت نام اصلی انجام میشود. البته اگر رشته ی شما جزو رشته های دارای مصاحبه هست، اسامی دعوت شدگان به مصاحبه اعلام شده و ثبت نام اینترنتی نیز به پایان رسیده. در حیطه ی شهریه بله معمولا بنیاد شهید و امور ایثارگران هزینه را پرداخت میکند.

 5. سلام من دوهفته میشه همش میخوام دانشگاه سوره رشته عکاسی ثبت نام کنم کافی نت میگه سایت مشکل داره امروزم رفتم میگه تاریخ ثبت نام تموم شده این دیگه چه وضعشه آخه من الان چیکار کنم

 6. با سلام با معدل کل 180.60 و معدل کتبی 15.46 سهمیه منطقه یک ، سوره طراحی صحنه شانس قبولی دارم؟

 7. برای رفتن به رشته مهندسی معماری با سوابق تحصیلی به این دانشگاه حداقل تراز و نمره لازم چیه ؟

 8. سلام درباره هزینه خوابگاهم کاشت میگفتین
  چون من امسال کنکور دادم و دوست دارم سوره بخونم ولی بخاطره هزینه خوابگاه فکر میکنم یکم زیاد شه دوست دارم بدونم چقدر هست حدو دی خوابگاه

 9. سلام وقتتون بخیر الان ترم دوم رشته ادبیات نمایشی دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز هستم
  میتونم واسه ترم های آینده برای دانشگاه سوره انتقالی بگیرم؟

 10. سلام،،برای قبولی رشته سینما یا نمایش رتبه لازم چقدر است؟؟

  1. با سلام و احترام وقت شما بخیر سیری هستم ۱۰۰ تا ۸۰۰ ولی بدون کنکور هم در صورت ارائه این رشته امکان تحصیل دارید

 11. سلام من امسال سال دوازدهم رو تموم کردم و کنکور هم دادم ولی علاقه‌ای به رشته تحصیلیم ندارم(تجربی). میتونم برای معماری داخلی بدون کنکور پذیرش بشم یا خیر

  1. سلام باه با سوابق تحصیلی میتوانید ثبت نام انجام دهید.

 12. سلام من دیپلم تجربی دارم با معدل ۱۹ میتوانم در رشته بازیگری بدون ازمون دانشگاه سوره پذیرش شوم ؟

  1. سلام بله در زمان مشخص شده از طریق سایت سنجش میتوانید ثبت نام انجام دهید.

 13. میشه رشته ی گرافیک رو بدون کنکور ثبت نام کرد؟برای سال ۱۴۰۳

  1. در مقطع کارشناسی پیوسته امکان پذیر میباشد

 14. سلام من امسال میخوام برم دوازدهم… میخوام دانشکاه روزنامه نگاری بخونم؟
  میخوام بدونم بدون کنکور تا چه دوره ای میتونم تو این دانشگاه تحصیل کنم؟ آیا سررویس داره؟ به کرجیا خوابگاه میده؟ هزینه این رشته چقدر میشه؟

  1. روزنامه نگاری را شما در دانشگاه علمی کاربردی میتوانید بخوانید، تا کارشناسی ناپیوسته، سرویس و خابگاه بستگی به شرایط مسافتی شما دارد، هزینه در دانشگاه علمی کاربردی ترمی 3 میلیون تومان است

 15. من سال دوازدهم رشته ریاضی هستم
  آیا رشته هنری انیمیشن جزء رشته های دانشگاه سوره هست یا نه و در صورت بودن با آزمونه یا بدون آزمون

  1. بله انیمیشن جزو رشته های دانشگاه سوره هست در صورت ارایه در برخی دانشگاه ها بدون کنکور امکان پذیر میباشد

 16. سلام با دیپلم تجربی امکان ثبت در رشته های بدون کنکور دانشگاه سوره هست؟

  1. در برخی رشته ها بله امکان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور وجود دارد

   1. سلام بزرگوار
    دختر من امسال دوازدهم انسانی هست و میخاد رشته نقاشی دانشگاه شما را انتخاب کنه، آیا با قبول شدن در آزمون سراسری از دانشگاه شما میتونه تخفیف بگیره و اگر بخاد بدون کنکور شرکت کنه تاثیری در پرداخت شهریه دارد یا خیر؟؟

    1. سلام شهریه ثبت نام بدون کنکور و بت کنکور یکسان است و تفاوتی ندارد.

 17. سلام وقت بخیر . من با معدل دیپلم ۱۹.۲۵ رشته معماری داخلی با سهمیه منطقه محروم میتونم دانشگاه سوره قبول بشم؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  1. با رتبه کنکور امکان قبولی وجود دارد برای قبولی سقف معدل تعیین نشده است

 18. با سلام میخواستم بدونم من دیپلم نظام جدید هستم باید پیش دانشگاهی داشته باشم برای تحصیل در این دانشگاه؟؟ بعد من رشته تائتر در مقطع کاردانی بدون کنکور میتونم بخونم یا خیر؟؟

  1. بعد من رشته تائتر در مقطع کاردانی بدون کنکور میتونم بخونم یا خیر؟؟
   در صورت ارایه رشته مورد نظر در مقطع کاردانی امکان پذیر میباشد

 19. سلام با کنکور تجربی نمیشه بدون کنکور سوره شرکت کرد با معدل ۱۹.۳۰؟
  و اینکه آزمون عملی برای رشته هایی مثل طراحی صحنه دارد یا خیر ؟
  ممنونم.

  1. سلام برای تمام رشته های هنری آزمون عملی دارد و با سوابق تحصیلی امکان ثبت نام دارید.

 20. سلام من امسال دوازدهمم و الان دارم نهایی میدم و رشتم ریاضی ولی علاقه ای به رشتم ندارم و میخوام بازیگری بخونم ولی متاسفانه به دلایلی کنکورش شرکت نکردم ولی اگر همین امسال بخوام بدون کنکور دانشگاه سوره رشته بازیگری قبول بشم چی جوری میشه؟؟؟یعنی باید آزمون ورودی بدم یا معدلم بالا باشه؟؟؟
  اصلا با رشته من که ریاضی میتونم بیام سوره بازیگری بخونم؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدید واقعا خیلی نگرانم:)))

  1. سلام پذیرش دانشگاه سوره به صورت بدون ازمون و با ازمون بوده و براساس معدل دیپلم شما پذیرش صورت میگیرد و با دیپلم ریاضی هم میتوانید انتخاب رشته انجام بدهید اما برای رشته های هنری مانند بازیگری باید در کنکور سراسری شرکت کنید.زمان شروع انتخاب رشته بدون کنکور مطابقا از سایت سازمان سنجش اعلام میگردد.

 21. سلام آیا با دیپلم تجربی ، میشه گرافیک بدون کنکور سوره ، ثبت نام کرد ؟
  چه مدارکی لازمه ؟

 22. سلام من با معدل ۱۸/۰۹ و سهمیه پنج درصدی ایثارگران رشته های سینما،کارگردانی،عکاسی،تئاتر و یا مدیریت رسانه قبول شم؟

  1. سلام وقت بخیر. در پذیرش های بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی شانس پذیرش شما بالا می‌باشد

 23. سلام
  رشته ی ارتباط تصویری بدون کنکور مقطع کارشناسی وجود داره؟

 24. سلام آیا مدرک دانشگاه سوره معتبر است و در مقطع ارشد رشته سینما وام دانشجویی میدهد؟

 25. سلام آیا مدرک دانشگاه سوره معتبر است و وام دانشجویی میدهد؟

 26. اگر با کنکور وارد دانشگاه بشیم تا چه رتبه ای قبول میکنن
  یکی رشته سینما و گرافیک

 27. سلام و عرض ادب.
  بنده دانشجوی ترم۴ بازیگری هستم در دانشگاه آزاد واحد لاهیحان.به دلیل مهاجرت به تهران قصد داشتم در دانشگاه سوره به ادامه تحصیلم بپردازم.چون خیلی تعریفش و میشنیدم.میخواستم بدونم ایا امکان گرفتن انتقالی و تحصیل در این رشته،در این دانشگاه می باشد؟!

  1. سلام امکان گرفتن انتقالی از دانشگاه آزاد به سراسری را ندارید اما میتوانید به دانشگاه های آزاد تهران درخواست انتقالی بزنید.

 28. من با معدل 18.90 با شرط معدل دانشگاه سوره میتونم طراحی صحنه قبول شم

  1. سلام
   شانس قبولی وجود دارد اما در ابتدا انتخاب رشته ی خود را انجام دهید

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید